Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Inteligentní dům
  3. Chytré žárovky
  4. SmartHome LED ostatní žárovky
126 produktů

Calex Smart E14 P45 4

Teplota barvy nastavitelná od 1 800 do 3 000 K: Calex Smart E14 P45 LED žárovka v balení po 2 kusech, 4,5 W, stmívatelná Obohaťte svůj domov elegantní LED žárovkou Calex E14 P45 ve vintage stylu! Zlatý nátěr vytvoří ve vaší domácnosti další rozměr atmosféry a útulnosti. Prostřednictvím aplikace si můžete toto chytré osvětlení plně přizpůsobit prostřednictvím připojení WLAN a přizpůsobit ho svým potřebám bez nutnosti dalšího příslušenství – například můstku. Například teplotu barvy lze nastavit v rozmezí 1 800 až 3 000 Kelvinů a navíc je možné také plynule stmívat intenzitu. Ovládání pomocí hlasových příkazů je možné také prostřednictvím Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Toto chytré domácí světlo je k dispozici v praktickém balení 2. Technické vlastnosti / kompatibilita – volitelné teplé bílé světlo (1 800 – 3 000 K) – možnost stmívání pomocí aplikace nebo hlasových příkazů – možnost ovládání pomocí aplikace Calex přes WLAN (zdarma pro Android a iOS) – možnost ovládání hlasem pomocí Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant

518 Kč

Calex Smart E14 B35 svíčka 4

Teplá CCT a možnost stmívání: LED svíčka E14 Smart Candle Filament se zlatavým odstínem, ovladatelná přes WLAN S LED svíčkou Calex Smart Candle s paticí E14 lze podle potřeby nastavit barvu světla v teplé bílé. Zlatavý odstín vytváří obzvláště příjemnou atmosféru. Kromě toho je možné intenzitu světla plynule ztlumit. Ovládání je možné prostřednictvím připojení WLAN přes aplikaci (Android a iOS), aniž by bylo potřeba další příslušenství pro chytrou domácnost – například můstek. Možné je také ovládání pomocí hlasových příkazů (Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri). Technické vlastnosti / kompatibilita – volitelné teplé bílé světlo (1 800 – 3 000 K) – možnost stmívání pomocí aplikace nebo hlasového příkazu – možnost ovládání pomocí aplikace Calex přes WLAN (zdarma pro Android a iOS) – možnost hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant

259 Kč

Philips Hue White Ambiance LED 5

Chytré ovládání přes Bluetooth nebo ZigBee: Philips Hue White Ambiance LED reflektor s paticí GU5.3 MR16 v sadě 2 kusů S chytrým Philips Hue White Ambiance LED reflektorem s paticí GU5.3 MR16, který je zde k dispozici v balení 2 kusů, lze nahradit běžné halogenové žárovky. Lze nastavit různé odstíny bílé od teplé bílé (2 000 K) až po denní světlo (6 500 K). Kromě toho lze intenzitu světla plynule stmívat. Ovládání je možné buď přímo přes připojení Bluetooth prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu pomocí bezplatné aplikace, nebo přes ZigBee s příslušným můstkem (viz příslušenství). Kromě toho jsou prostřednictvím příslušenství k dispozici také chytré nástěnné spínače z řady Philips Hue. Kromě toho lze ovládání provádět také pomocí hlasových příkazů (Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri). Použití s Apple HomeKit (Siri) je možné pouze při integraci přes ZigBee bridge. Technická data / kompatibilita – praktická sada 2 kusů – různé odstíny bílého světla mezi teplou bílou (2 000 K) a denním světlem (6 500 K) s možností nastavení – stmívání pomocí aplikace, hlasového příkazu a stmívače – možnost ovládání pomocí odpovídající aplikace Hue a aplikace Hue Bluetooth – ovládání světla přes Bluetooth – přímé ovládání na místě pomocí bezplatné aplikace Bluetooth. Při použití více než deseti svítidel se doporučuje použít můstek. V režimu Bluetooth lze používat funkce zapnutí/vypnutí/stmívání a přednastavené scény – ovládání světla prostřednictvím ZigBee – integrace do stávajícího systému Smart Home prostřednictvím můstku (například Philips Hue Bridge, viz příslušenství). Plný rozsah použití včetně automatizace nebo ovládání na cestách (nutné připojení k internetu) – Kompatibilita se stávajícím systémem Philips Hue a dalšími systémy založenými na ZigBee, například od společností Innogy, Bosch, Telekom (Magenta) a Busch-Jäger – Možnost hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant – Možnost ovládání pomocí stmívače Hue (viz příslušenství) – Dosah Bluetooth v interiéru cca 10 m – Průměrná životnost: 25 000 hodin – Dobrá spínací odolnost: 50 000 spínacích cyklů – Provozní teplota: -20 °C až 45 °C

1 699 Kč

Philips Hue White Ambiance LED žárovka 5

Chytré ovládání přes Bluetooth nebo ZigBee: Philips Hue White Ambiance LED reflektor s paticí GU5.3 MR16 S chytrým Philips Hue White Ambiance LED reflektorem s paticí GU5.3 MR16 lze nahradit běžné halogenové žárovky. Lze nastavit různé odstíny bílé od teplé bílé (2 000 K) až po denní světlo (6 500 K). Kromě toho lze intenzitu světla plynule stmívat. Ovládání je možné buď přímo prostřednictvím připojení Bluetooth přes chytrý telefon nebo tablet pomocí bezplatné aplikace, nebo prostřednictvím ZigBee s příslušným můstkem (viz příslušenství). Kromě toho jsou prostřednictvím příslušenství k dispozici také chytré nástěnné spínače z řady Philips Hue. Kromě toho lze ovládání provádět také pomocí hlasových příkazů (Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri). Použití s Apple HomeKit (Siri) je možné pouze při integraci přes ZigBee bridge. Technická data / kompatibilita – různé odstíny bílého světla mezi teplou bílou (2 000 K) a denním světlem (6 500 K) s možností nastavení – stmívání pomocí aplikace, hlasového příkazu a stmívače – možnost ovládání pomocí odpovídající aplikace Hue a aplikace Hue Bluetooth – ovládání světla přes Bluetooth – přímé ovládání na místě pomocí bezplatné aplikace Bluetooth. Při použití více než deseti svítidel se doporučuje použít můstek. V režimu Bluetooth lze používat funkce zapnutí/vypnutí/stmívání a přednastavené scény – ovládání světla prostřednictvím ZigBee – integrace do stávajícího systému Smart Home prostřednictvím můstku (například Philips Hue Bridge, viz příslušenství). Plný rozsah použití včetně automatizace nebo ovládání na cestách (nutné připojení k internetu) – Kompatibilita se stávajícím systémem Philips Hue a dalšími systémy založenými na ZigBee, například od společností Innogy, Bosch, Telekom (Magenta) a Busch-Jäger – Možnost hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant – Možnost ovládání pomocí stmívače Hue (viz příslušenství) – Dosah Bluetooth v interiéru cca 10 m – Průměrná životnost: 25 000 hodin – Dobrá spínací odolnost: 50 000 spínacích cyklů – Provozní teplota: -20 °C až 45 °C

1 049 Kč

PRIOS Prios LED E27 žárovka A60 9W RGBW WLAN matná 2ks

Inteligentní žárovka E27 s funkcí RGB a CCT, v praktické sadě 2 kusůTato žárovka umožňuje flexibilní osvětlení. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho má funkci RGB a může svítit v jasných barvách. Je také možné měnit barvu světla od teplé po denní bílou. Osvětlovač se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-15%

PRIOS Prios LED E27 žárovka ST64 7W WLAN matná 2ks

Chytrá žárovka LED E27 – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 2Tato chytrá žárovka je vhodná pro všechna svítidla s paticí E27. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce CC umožňuje flexibilně nastavit barvu světla žárovky mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-9%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27G125 7W WLAN čirá 2k

Čiré světlo s LED žárovkou – lze integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 2Toto světlo má typický vzhled žárovky a lze jej integrovat do domácí sítě WLAN. Lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) a umožňuje inteligentní osvětlení. Kromě toho má funkci CCT a může měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

474 Kč
-10%

PRIOS Prios LED filament E27 ST64 4W RGB WLAN čirá 2ks

Chytré LED žárovky s funkcí RGB – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 2Toto světlo zaujme svými technickými a chytrými funkcemi. Lze jej integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Jeho generované světlo svítí teplou bílou barvou (2 700 K) a může svítit i v jasných barvách. Pro každou situaci tak lze vygenerovat to správné světlo. Osvětlovač se dodává v praktické sadě 2 kusů.

849 Kč
-13%

PRIOS Prios LED E27 žárovka G125 9W RGBW WLAN matná 3ks

Inteligentní LED žárovka s paticí E27, kterou lze zabudovat do Wi-Fi, ve tvaru koule, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka je vyrobena z plastu a má matný povrch. Navíc ji lze připojit k síti WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Praktická funkce RGB umožňuje nechat lampu zářit pestrými barvami. Funkce CCT navíc umožňuje měnit barvu světla od teplé po denní bílou. Lampa je dodávána v praktické sadě 3 kusů.

999 Kč
-7%

PRIOS Prios LED E27 žárovka ST64 7W WLAN matná 3ks

Chytrá žárovka LED E27 – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 3Tato chytrá žárovka je vhodná pro všechna svítidla s paticí E27. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce CC umožňuje flexibilně nastavit barvu světla žárovky mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Lampa se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-7%

PRIOS Prios LED filament E27 G125 4W RGBW WLAN čirá 3ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 a funkcí RGB, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka je vhodná pro svítidla s paticí E27. Lze ji připojit k domácí síti WLAN a snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce RGB umožňuje svítit jasnými barvami a nabízí široké možnosti použití. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

1 299 Kč
-8%

PRIOS Prios LED E27 žárovka A60 9W RGBW WLAN matná 3ks

Inteligentní žárovka E27 s funkcí RGB a CCT, v praktické sadě 3Tato žárovka umožňuje flexibilní osvětlení. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho má funkci RGB a může svítit v jasných barvách. Je také možné měnit barvu světla od teplé po denní bílou. Světelný zdroj je dodáván v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-10%

PRIOS Prios LED filament E27 G125 4W RGBW WLAN čirá 2ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 a funkcí RGB, v praktické sadě 2 kusůTato žárovka je vhodná pro svítidla s paticí E27. Lze ji připojit k domácí síti WLAN a snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce RGB umožňuje světlu zářit v jasných barvách a nabízí široké možnosti použití. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

849 Kč
-7%

PRIOS Prios LED filament E27 ST64 4W RGB WLAN čirá 3ks

Chytré LED žárovky s funkcí RGB – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 3Toto světlo zaujme svými technickými a chytrými funkcemi. Lze jej integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Jeho generované světlo svítí teplou bílou barvou (2 700 K) a může svítit i v jasných barvách. Pro každou situaci tak lze vygenerovat to správné světlo. Osvětlovač se dodává v praktické sadě 3 kusů.

1 299 Kč
-7%

PRIOS Prios LED svíčka E14 4

LED žárovka ve tvaru svíčky s funkcí RGB – ovladatelná přes Tuya, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka má typický tvar svíčky. Lze ji integrovat do domácí sítě Wi-Fi a snadno ovládat pomocí aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Funkce změny barvy umožňuje volit barvu světla mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Lampa se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-3%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27G125 7W WLAN čirá 3k

Čiré světlo s LED žárovkou – lze integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 3Toto světlo má typický vzhled žárovky a lze jej integrovat do domácí sítě WLAN. Lze jej ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) a umožňuje inteligentní osvětlení. Kromě toho má funkci CCT a může měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

724 Kč
-24%

PRIOS E27 G125 LED žárovka 7W tunable white WLAN mat 2ks

Chytrá žárovka LED E27 G125 – lze integrovat do sítě WLAN, ovladatelná pomocí aplikace Tuya, v praktické sadě 2Tato žárovka doplňuje systém Smart Home v domácnosti. Lze ji integrovat do sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Její barvu světla lze nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K) a umožňuje flexibilní osvětlení. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

474 Kč
-15%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27ST64 7W WLAN čirá 2k

Chytrá LED žárovka s průhledným povrchem a funkcí CCT, v praktické sadě 2 kusůTato žárovka přesvědčí svým chytrým charakterem. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho lze její barvu světla flexibilně nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-23%

PRIOS E27 G125 LED žárovka 7W tunable white WLAN mat 3ks

Chytrá žárovka LED E27 G125 – lze integrovat do sítě WLAN, ovladatelná pomocí aplikace Tuya, v praktické sadě 3Tato žárovka doplňuje systém Smart Home v domácnosti. Lze ji integrovat do sítě Wi-Fi a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Její barvu světla lze nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K) a umožňuje flexibilní osvětlení. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

724 Kč
-17%

PRIOS Prios LED E27 G95 4

LED žárovka s paticí E27 ve tvaru koule – ovladatelná přes ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka má speciální design. Má průhledný povrch a hodí se zejména do svítidel, která nabízejí volný výhled na světelný zdroj a nezakrývají design žárovky. Žárovka je navíc ovladatelná pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue a vytváří příjemnou teplou bílou barvu světla (2 500 K)- Dodává se v praktické sadě 3 kusů

1 149 Kč
-15%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27 G957W WLAN čirá 2ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 – lze ji integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 2Žárovka LED E27 přesvědčí svými inteligentními funkcemi. Lze ji integrovat do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a může měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Jeho povrch je průhledný a má vyzařovací úhel 320°. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-17%

PRIOS Smart E27 A60 LED 7W tunable white WLAN čirá 3ks

Chytrá žárovka s paticí E27 – lze integrovat do Wi-Fi, v praktické sadě 3Tato žárovka má průhledný povrch a úhel vyzařování 320°. Navíc ji lze integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Může svítit v různých barvách světla a generuje světlo v teplé bílé (2 700 K) až denní (6 500 K). To umožňuje flexibilní osvětlení interiéru a prostředí lze flexibilně přizpůsobit. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

574 Kč
-15%

PRIOS Prios LED E27 žárovka G95 7W WLAN matná 2ks

Chytrá LED žárovka E27 s funkcí CCT, v praktické sadě 2Žárovka LED E27 může být integrována do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a má funkci CCT, pomocí které lze nastavit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Kromě toho je jeho povrch matný a má vyzařovací úhel 320°. Svítidlo se dodává v praktické sadě 2 kusů.

399 Kč
-7%

PRIOS Prios LED E27 žárovka A60 7W

Inteligentní LED žárovka E27 s matným povrchem – s funkcí CCT, v praktické sadě 3 kusůLED žárovka E27 je ideálním společníkem pro každého, kdo hledá flexibilní osvětlení. Má matný povrch a úhel vyzařování 320°. Pokud svítidlo připojíte k síti WLAN, lze jej snadno ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android) a generovat barvu světla mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K), takže lze kdykoli vytvořit vhodné světlo. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-7%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27ST64 7W WLAN čirá 3k

Chytrá LED žárovka s průhledným povrchem a funkcí CCT, v praktické sadě 3 kusůTato žárovka přesvědčí svým chytrým charakterem. Lze ji integrovat do domácí sítě WLAN a ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android). Kromě toho lze její barvu světla flexibilně nastavit mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-17%

PRIOS Prios E27 4

Jantarově zbarvená LED žárovka s paticí E27 – ovladatelná pomocí ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka přesvědčí svým výrazným vzhledem. Je to žárovka a má jantarově zbarvený povrch. Hodí se zejména do svítidel, kde neruší výhled na světelný zdroj, aby se neztratil speciální design světelného zdroje. Kromě toho jej lze ovládat prostřednictvím ZigBee, Tuya nebo Philips Hue a generuje teplou bílou barvu světla (2 500 K) – dodává se v praktické sadě 3 kusů

1 149 Kč
-7%

PRIOS Prios LED E27 žárovka G95 7W WLAN matná 3ks

Chytrá LED žárovka E27 s funkcí CCT, v praktické sadě 3Žárovka LED E27 může být integrována do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a má funkci CCT, pomocí které lze nastavit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Kromě toho je jeho povrch matný a má vyzařovací úhel 320°. Žárovka se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-21%

PRIOS Prios E27 ST64 4

Výrazná LED žárovka E27 s čirým povrchem ve tvaru Edisona – ovladatelná pomocí ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka kombinuje moderní vintage design s praktickými funkcemi. Má čirý povrch a vytváří teplé bílé osvětlení (2 500 K). Kromě toho ji lze ovládat pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue. Je vhodný zejména pro svítidla, která poskytují jasný pohled na světelný zdroj a neskrývají nápadný vzhled svítidla.- Dodává se v praktické sadě 2 kusů

1 099 Kč
-7%

PRIOS Prios LED žárovka filament E27 G957W WLAN čirá 3ks

Chytrá LED žárovka s paticí E27 – lze ji integrovat do sítě WLAN, v praktické sadě 3Žárovka LED E27 přesvědčí svými inteligentními funkcemi. Lze ji integrovat do sítě WLAN, lze ji ovládat pomocí bezplatné aplikace Tuya (dostupné pro iOS a Android) a dokáže měnit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Jeho povrch je průhledný a má vyzařovací úhel 320°. Světelný zdroj se dodává v praktické sadě 3 kusů.

649 Kč
-23%

PRIOS Prios E27 ST64 4

Výrazná LED žárovka E27 s čirým povrchem ve tvaru Edisona – ovladatelná pomocí ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka kombinuje moderní vintage design s praktickými funkcemi. Má čirý povrch a vytváří teplé bílé osvětlení (2 500 K). Kromě toho ji lze ovládat pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue. Je vhodný zejména pro svítidla, která poskytují jasný pohled na světelný zdroj a neskrývají nápadný vzhled svítidla.- Dodává se v praktické sadě 2 kusů

724 Kč
-15%

PRIOS Prios LED E27 G95 4

LED žárovka s paticí E27 ve tvaru koule – ovladatelná přes ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka má speciální design. Má průhledný povrch a hodí se zejména do svítidel, která nabízejí volný výhled na světelný zdroj a nezakrývají design žárovky. Žárovka je navíc ovladatelná pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue a vytváří příjemnou teplou bílou barvu světla (2 500 K)- Dodává se v praktické sadě 2 kusů

799 Kč
-4%

PRIOS Prios GU10 4

Svítidlo LED GU10 s funkcí RGB a CCT, které lze integrovat do sítě ZigBee nebo Tuya a ovládat pomocí Philips HueToto svítidlo přesvědčí svými praktickými funkcemi. Lze jej ovládat prostřednictvím sítí ZigBee, Tuya a Philips Hue a má funkci RGBW. Ta umožňuje flexibilní nastavení barvy světla mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Kromě toho může svítidlo svítit jasnými barvami

1 099 Kč
-21%

PRIOS Prios E14 4

Chytře ovladatelná LED žárovka E14 s funkcí RGBW ve tvaru svíčky ovladatelná přes ZigBee, Tuya a Philips HueKompaktní LED žárovka má patici E14 a lze ji integrovat do systému ZigBee nebo Tuya a ovládat pomocí Philips Hue. Praktická funkce RGB a CCT umožňuje flexibilní nastavení barvy světla od teplé bílé (2 700 K) po denní světlo (6 500 K) a generování světla v jasných barvách.- úhel vyzařování 210°- stmívatelná- dodávka v praktické sadě 3 kusů

899 Kč
-23%

PRIOS Prios LED GX53 9W CCT ZigBee Tuya Philips Hue

LED žárovka GX53 s funkcí CCT s ovládáním pomocí ZigBee, Tuya a Philips HuePraktická funkce CCT této žárovky umožňuje nastavit barvu světla od teplé bílé (2 700 K) až po denní světlo (6 500 K). Je také ovladatelná pomocí technologií ZigBee, Tuya a Philips Hue a umožňuje integraci do odpovídajícího kompatibilního systému Smart Home

724 Kč
-5%

PRIOS Prios LED G9 2

LED žárovka s paticí G9 – ovladatelná přes ZigBee, Tuya a Philips HueTato žárovka je chytrým doplňkem pro svítidla s paticí G9. Má funkci CCT, která jí umožňuje měnit barvu světla z teplé bílé (2 700 K) na denní světlo (6 500 K). Kromě toho ji lze integrovat do systému ZigBee nebo Tuya a lze ji ovládat prostřednictvím systému Philips Hue – stmívatelná – dodává se v praktické sadě 2 kusů

899 Kč
-9%

PRIOS Prios GU10 4

Svítidlo LED GU10 s funkcí RGB a CCT, které lze integrovat do sítě ZigBee nebo Tuya a ovládat pomocí Philips HueToto svítidlo přesvědčí svými praktickými funkcemi. Lze jej ovládat prostřednictvím sítí ZigBee, Tuya a Philips Hue a má funkci RGBW. Ta umožňuje flexibilní nastavení barvy světla mezi teplou bílou (2 700 K) a denním světlem (6 500 K). Kromě toho může svítidlo svítit jasnými barvami

724 Kč