Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Sloupková světla
71 produktů

Lucande Overa svítidlo na soklu

Tmavě šedá podstavec Overa z hliníku a cementu Svítidlo Overa je moderní osvětlovací objekt, který zaujme zvědavé pohledy. Má válcovitý tvar a byl vyroben z hliníku. Patice lampy je vyrobena z pevného cementu a nabízí dobrou stabilitu na podlaze. Uživatel může hořák E27 vybavit žárovkou podle svého výběru. LED žárovky se zvláště doporučují, protože jsou jasné a úsporné z hlediska spotřeby energie. Důmyslný design této lampy je příjemným doplňkem moderních venkovních prostor.

4 899 Kč

Lucande Tekiro LED světlo na soklu

Rámové LED svítidlo na soklu Tekiro vyrobené z hliníku v tmavě šedé a z betonu, IP65 Toto svítidlo na soklu s integrovanými LED diodami v teplé bílé barvě světla zapůsobí v neposlední řadě svým mimořádně moderním a velmi přímočarým designem. Lampa je navržena jako rám a má stabilní spodní část nebo nohu z betonu ve spodní části, která svou světle šedou barvou vytváří světlý a zcela harmonický kontrast k tmavě šedé ploše hliníkové základny. LED diody jsou nasměrovány dolů, což způsobuje velmi příjemný světelný efekt pro vnější oblast, která je bez oslnění, avšak může vždy poskytnout potřebnou orientaci, takže můžete včas rozpoznat všechna nebezpečí pro zakopnutí a pohybovat se ve tmě bezpečně kolem domu po zahradě. Díky vysokému stupni ochrany je možné svítidlo bez váhání používat venku a slibuje tak dlouhodobé potěšení. – Odolnost proti nárazu IK02 pro dostatečnou odolnost ve venkovním prostředí – možné průchozí zapojení

5 199 Kč
-43%

Lucande Tekiro LED světlo na soklu

LED svítidlo na soklu Tekiro s rovnými liniemi s betonovou základnou a hliníkovým podstavcem a integrovaným detektorem pohybu Tekiro je obzvlášť přímočarý světelný zdroj pro venkovní použití, který se velmi dobře hodí k současné architektuře a s výhodou integrovaného senzoru. Tento se nachází v horní oblasti tmavého hliníkového rámu v šedé barvě a odtud detekuje všechny pohyby v prostředí a poté reaguje během několika sekund zapnutím LED. Bloková základna je vyrobena ze světle šedého betonu a poskytuje účinný kontrast ke zbytku těla svítidla. LED svítidlo na soklu vykazuje odolnost proti nárazu IK02 a vysoký stupeň ochrany, takže je vhodné jako odolné svítidlo pro dvůr a zahradu. Existuje možnost kabelového zapojení a světlo svítí příjemně dolů, takže téměř nedochází k žádnému oslnění. Údaje o pohybovém čidlu: – 120° úhel detekce – vzdálenost 6-10 metrů – doba trvání osvětlení 8 sekund až 10 minut (lze nastavit) – 15-2 000 lux

3 099 Kč

Lucande Enjan soklové světlo z teakového dřeva

Základní svítidlo Enjan s prvky z teakového dřeva v rustikálním vzhledu Podstavná lampa Enjan je výrazným doplňkem venkovního prostoru. Je vyroben z tlakově litého hliníku a má atraktivní prvky z teakového dřeva. Její hranaté stínidlo má ve špičce skleněný difuzor, který lze osadit vhodnými světelnými zdroji. Díky stupni krytí IP65 je odolný proti prachu a proudu vody, takže je dokonale vybaven pro povětrnostní podmínky za vstupními dveřmi. Barevná kombinace černé a světlého dřeva vytváří harmonický barevný kontrast a dotváří výrazný design podstavného svítidla Enjan. Díky bezšroubovým připojovacím svorkám je instalace svítidla velmi snadná.

3 599 Kč
-4%

Lucande Caius LED svítidlo na soklu

LED svítidlo na soklu Caius pro moderní venkovní osvětlení Toto moderní venkovní osvětlení je odolné vůči větru a povětrnostním vlivům a spolehlivě osvětluje své okolí. Svítidlo na soklu Caius se skládá z moderního rámu, v jehož středu je zavěšena moderní lucerna. Tato obsahuje skleněný difuzor, kterým je světlo integrovaných LED rozptylováno do okolí. Svítidlo Caius poskytuje spolehlivé a bezpečné světlo, ať už je umístěno na zahradních stezkách nebo kolem domu.

4 199 Kč
-32%

Lucande Corban se dvířky a 2 zásuvkami

Základní svítidlo Corban se dvěma zásuvkami v sadě 3Základní svítidlo Corban nejenže přináší světlo do tmy, ale také poskytuje venkovní napájení. Svítidlo má štíhlé tělo z hliníku, v němž jsou zabudovány dvě zásuvky pro maximální celkový výkon 3 680 W, které jsou ukryty za dvířky. V horní části svítidla je zapuštěn bílý difuzor, který zajišťuje rovnoměrné rozložení světla. corban je zde k dispozici v praktickém balení po 3 kusech.

6 799 Kč
-32%

Lucande Moderní LED soklové světlo Leya

V praktickém balení po 4 kusech: podstavné svítidlo Leya s přímou linií a skrytými, nepřímo svítícími LED diodamiPro toto svítidlo z tlakově litého hliníku byla zvolena grafitově šedá, zcela nadčasová lakovaná povrchová úprava, která se dokonale hodí do mnoha prostředí a vždy vypadá stylově. Lineární, mírně zaoblený design je samozřejmě ideální pro osvětlení moderního prostředí. za vyzdvihnutí stojí také efekt nepřímého osvětlení, protože LED diody jsou umístěny v horní části hlavy svítidla a svítí jemně dolů, takže se nedočkáte žádných nepříjemných oslňujících efektů, ale potřebná orientace ve tmě je vždy zaručena a návštěvníci a obyvatelé domu nebo zahrady či parku nemusí stát či chodit potmě. Díky použití moderní technologie LED zůstává spotřeba energie nízká, aniž by to bylo na úkor svítivosti. leya je v této nabídce k dispozici jako sada 4 kusů.

9 099 Kč

Lucande Maloney soklové světlo

Moderní hliníkové svítidlo Maloney v tmavě šedé barvě Svítidlo s hliníkovou základnou Maloney zajišťuje optimální scénu na chodníku nebo v zahradě i v noci. Štíhlé základní svítidlo je vyvedeno v decentní tmavě šedé barvě a jeho tvar je výsledkem úzké základní nohy a dvou válcových stínidel, která lze flexibilně nastavit. Tato stínidla lze vybavit vhodnými světelnými zdroji, a tak vždy poskytují vhodné světlo. Díky stupni krytí IP54 je svítidlo s paticí Maloney chráněno proti stříkající vodě a prachu, což mu dodává robustní charakter.

3 599 Kč
-7%

Lucande Skleněné světlo na podstavci Annalea

Hranaté světlo na podstavci Annalea se skleněnými výplněmi Tmavě šedý hliníkový rám má hranatý tvar, a proto vypadá velmi moderně. Čiré skleněné výplně doplňují kovové prvky a zajišťují jasný průhled, takže ze svítivosti použitého světelného zdroje nepřijde nazmar ani paprsek. Světlo na podstavci lze působivě umístit na zídku nebo jinou vyvýšeninu, kde zaujme zvláštní pozici a hlavně se přizpůsobí moderní architektuře.

3 599 Kč

Lucande LED světlo na podstavci Narea

Moderně vyhlížející LED svítidlo na podstavci Narea s nastavitelnou hlavou LED světlo na podstavci Narea má válcové stínidlo z tmavě šedého hliníku, které se dá dle libost natočit a lze s ním otáčet až o 300°. Tímto způsobem mohou být venku zaměřeny a nasvíceny zvláštní předměty nebo prostě jen projasněna zahrada či dvůr, aby procházející osoba měla dostatek světla pro další orientaci a včasné rozeznání možného rizika klopýtnutí po setmění. Světlo z LED světelných zdrojů je teple bílé a vyznačuje se vysokou svítivostí, takže se mohou dokonale spojit vysoký jas a nízká spotřeba energie. Tělo svítidla sestává z odolného hliníkového odlitku a jeho tmavě šedý povrch nachází uplatnění v mnoha moderních exteriérech.

2 599 Kč

Lucande LED venkovní svítidlo Marka

Jemné světlo venkovního nástěnného LED svítidla Marka, IP65 Svítidlo Marka má klenuté tělo, tvořené tmavě šedě lakovaným tlakovým odlitkem z hliníku. Uprostřed těla svítidla se nachází otvor, ve kterém je ukrytý LED světelný zdroj. Září jemným světlem a toto světlo se báječně hodí k zachování dobré orientace a bezpečnosti pohybu po setmění. Existují různé varianty montáže. Světelný účinek svítidla Marka je nejlépe vidět, když je svítidlo umístěno na zemi popř. v blízkosti země, na soklu nebo například na okenním výklenku, který je poté účinně osvětlen. Pokud je venkovní svítidlo Marka umístěno blízko zdi nebo fasády, můžete využít efekt Wallwasher, který vzniká tímto způsobem a zdůrazňuje nejen pouhé osvětlení, ale také dekorativní tvary, které osvětlení může přijmout. Světlo pak promítá velmi úzký svit nahoru a do strany – efekt, který lze na obrázcích dobře rozpoznat. Jako alternativu můžete také použít venkovní světlo Marka LED jako stropní nebo nástěnné světlo. Stupeň krytí IP65 nabízí tu nejlepší ochranu, aby bylo možné LED nástěnné světlo Marka bez rozmýšlení použít v exteriéru. Je opravdu praktickým doplňkem s atraktivním zevnějškem především pro fasády moderních budov.

2 099 Kč
-31%

Lucande LED svítidlo na podstavci Jenke z hliníku

Teple bíle zářící LED svítidlo na podstavci Jenke pro moderní styl osvětlení ve venkovních prostorách Svítidlo na podstavci Jenke nabízí v exteriéru teple bílé světlo o 2 900 až 3 100 kelvinech a uchvacuje svým pěkným a moderním vzhledem. Je vybaveno nejmodernější technologií LED Bridgelux, která nabízí vysokou energetickou úspornost. Díky trojúhelníkovému tvaru a matně zlatému povrchu reflektoru, umístěného uvnitř, vznikají zvláštní světelné efekty. Světlo je teple bílé s hodnotou 2 900 až 3 000 kelvinů, což většina lidí vnímá jako obzvlášť příjemné. Stupeň krytí IP54 poskytuje dostatečnou ochranu před vniknutím vody a nečistot. Skvělý světelný nosič pro moderní exteriéry!

1 999 Kč
-30%

Lucande Keke svítidlo na soklu

Svítidlo na soklu Keke v moderním geometrickém tvaru Ať už se jedná o přístupové cesty, zahradní cesty nebo o vstupní oblast domu, moderní LED venkovní svítidlo Keke nabízí bezpečné a spolehlivé osvětlení ve venkovním prostoru. Je v moderním provedení a upoutá svým hranatým tvarem a harmonickým barevným designem. Grafitově šedý hliník tvoří kryt, na kterém je umístěno tmavě šedé plastové stínidlo. To bezpečně obklopuje žárovku, takže nehrozí poškození od větru nebo povětrnostních vlivů.

1 399 Kč
-3%

Lucande LED svítidlo na podstavci Tomas v tmavě šedé barvě

Elegantní LED světlo na podstavci Tomas s tenkou štěrbinou a válcovým tvarem Toto LED světlo na podstavci se díky prostému vzhledu dobře hodí k moderní architektuře. Energeticky úsporné LED zdroje svítí teplou bílou barvou a poskytují jemné orientační světlo. Díky záření ze svítidla Tomas se člověk může lépe orientovat a včas rozeznat místa, na kterých hrozí riziko klopýtnutí. Přitom světlo vychází pouze tenkou štěrbinou. Povrch hliníkového válce, vyrobeného metodou tlakového lití, je tmavě šedý, a tak výborně ladí především se současnými exteriéry.

2 499 Kč
-40%

Lucande Nastavitelné LED svítidlo na podstavci Dylen

Nastavitelné LED svítidlo na podstavci Dylen válcové Toto LED svítidlo na podstavci je v určitém ohledu mimořádné, jelikož má nastavitelnou hlavu, kterou lze dle libosti otáčet až o 350°. To umožňuje rychlé nastavení poměru mezi přímým a nepřímým světlem a případné přizpůsobení novým podmínkám. Hlava svítidla je plochá a kruhová, válcový tvar je charakteristický také pro podstavec. Oba prvky jsou vyrobeny technikou tlakového lití hliníku a opatřeny grafitově šedým lakem. To je barva, která se ve venkovním prostředí stále těší popularitě a působí příjemně nadčasově. Zabudované LED světelné zdroje jsou značky Toshiba.

3 899 Kč
-9%

Lucande Paikea svítidlo na soklu

Moderní design – svítidlo na soklu Paikea Tmavě šedý hliník je šikovně kombinován s opálovým bílým difuzorem, takže výsledkem je elegantní tvar moderního podstavcového světla Paikea. Lze použít v celém venkovním prostoru kolem domu, osvětluje schodiště, malé stěny, plochy na terase nebo u vchodu do domu.

999 Kč
-22%

Lucande Fiola světlo na soklu

Svítidlo na soklu Fiola – moderní dekorativní prvek pro exteriér Ať už je použito na terase, na zahradě nebo podél venkovního schodiště, moderní svítidlo na soklu Fiola nabízí dobré a dostatečně jasné osvětlení pro bezpečnou orientaci v tmavých večerních hodinách. Moderní těleso podstavce je vyrobeno z tmavě šedého hliníku, které je kombinováno se stínidlem z kouřově šedého plastu. Světelný zdroj, který není součástí dodávky, je otevřený, což umožňuje použití dekorativních žárovek Filament nebo Retrofit.

1 399 Kč
-40%

Lucande Svítidlo na podstavci Dunia s čirým stínidlem

Elegantní svítidlo na podstavci Dunia do exteriéru Tmavě šedé světlo na podstavci Dunia je elegantní osvětlovací prvek, který je vyroben pro použití ve venkovním prostředí. Hranaté tvary svítidla na podstavci, vyrobeného převážně z hliníku, s lehce zaoblenými hranami utvářejí moderní vzhled exteriéru. Oblast osvětlení z čirého polykarbonátu rovnoměrně distribuuje světlo do blízkého okolí. Svítidlo lze instalovat jako minimalistický světelný prvek jak jednotlivě, tak i ve skupině, a použít v zahradě nebo na terase k působivému osvětlení. Díky odolné konstrukci je Dunia dobře chráněna před prachem a stříkající vodou, což z ní činí spolehlivé venkovní svítidlo s dlouhou životností.

3 099 Kč
-10%

Lucande Obbie svítidlo na soklu

Měkké osvětlení a moderní kouzlo – podstavcové světlo Obbie Moderní design podstavcového svítidla Obbie se vyznačuje trojúhelníkovým tvarem sloupku, který přichází s jemnými křivkami. Spodní část a rám jsou vyrobeny z tmavě šedého tlakově litého hliníku, stínidlo výše je vyrobeno z opálově bílého plastu. Tím je zajištěno, že světlo z použitého osvětlení je rovnoměrně emitováno do okolního prostředí. Zejména v oblasti teras nebo poblíž vchodu do domu, ideální pro bezpečné osvětlení a jemné vedení ve tmě.

649 Kč
-43%

Lucande Nastavitelné LED svítidlo na podstavci Lorik

Nastavitelné základní svítidlo LED Lorik z tmavého kovu Naprosto jednoduchý design základního svítidla LED se hodí do všech domů, komplexů budov a prostředí, které se prezentují v moderním stylu. Vedle vlastního rámu ve tvaru krychle je na boku další prvek stejného tvaru, který je stínidlem tohoto moderně vyhlížejícího venkovního svítidla. Zvláštnost: není pevná ani fixní – ne, lze ji otáčet dokola, a to až o 320°! Díky tomu je světlo v zahradě variabilní a může se svým směrem přizpůsobit okolí. Pokud umístíte několik svítidel této řady k sobě, máte dokonce možnost si se světlem hrát tím, že čas od času hlavy svítidel přenastavíte. Světelný efekt pak bude pokaždé jiný!

2 199 Kč

Lucande Trojúhelníkové LED Nanna s podstavcem

Základní LED svítidlo Nanna z masivního hliníku Základní LED svítidlo řady Nanna je doporučitelným doplňkem pro všechny, kteří chtějí svou zahradu a pozemek moderně a energeticky úsporně ozvláštnit. Hranaté tělo svítidla je vyrobeno z antracitově lakovaného hliníku. Uvnitř je integrován čip s diodami LED značky Epistar, které poskytují příjemné osvětlení s barevnou teplotou 2 700 kelvinů. Světlo vyzařuje ven podlouhlými otvory na všech stranách, ale světelný zdroj je umístěn v horní části svítidla, což vytváří krásné a nepřímé světelné efekty kolem domu nebo na cestách na pozemku. Základní svítidlo LED je navíc optimálně chráněno proti povětrnostním vlivům díky stupni krytí IP54.

3 899 Kč
-33%

Lucande LED světlo na podstavci Carlota

Tmavě šedé LED svítidlo na podstavci Carlota s příjemným světlem zářícím směrem dolů Svítidlo Carlota obohacuje zahrady a vjezdy do dvorů moderního stylu, jelikož jeho tělo má zcela rovné linie a plně propouští světlo. Toto LED svítidlo na podstavci se nechlubí průhledným stínidlem nebo konstrukcí, ale pouhým trojrozměrným rámem s dobrou průhledností a dojmem mimořádné lehkosti. LED světelný zdroj je umístěn v horní části a září směrem dolů, aniž by člověku v obvyklé výšce ozařoval tvář anebo oslepoval oči. Naopak je osvětlení v exteriéru vnímáno naprosto příjemně a slouží k dobré orientaci během celé noci. LED technologie boduje nejen příjemnou teple bílou barvou světla, ale také nízkou spotřebou energie a přesvědčivým jasem.

2 399 Kč
-13%

Lucande Annalea – svítidlo na podstavci hranatého tvaru

Hranaté svítidlo na podstavci Annalea s čirými skleněnými výplněmi Rám tohoto svítidla na podstavci je vyrobený z hliníku a tónovaný do tmavě šeda. Výplně jsou vyrobené z čirého skla, takže pohled dovnitř svítidla je úplně volný a světlo bez zábran vyzařuje ven v plné síle. Svítidlo na podstavci Annalea lze instalovat v moderním prostředí zahrady nebo na dvoře, kde se nachází malá zídka nebo jiná vyvýšenina, aby se světlo rozlévalo i po setmění.

3 099 Kč

Lucande LED světlo na podstavci Narea

Nastavitelné LED svítidlo na podstavci Narea s válcovou světelnou hlavou LED svítidlo na podstavci Narea je moderně vyhlížející válcový světelný nosič do exteriéru, který se dobře hodí k současným budovám a pozemkům. Kruhová světelná hlava je flexibilní a může se natočit až o 300 stupňů. Tak poskytuje požadované osvětlení. Bodová světelná hlava se také výborně hodí k tomu, aby perfektně upoutala pozornost na předmět venku. LED světelné zdroje tohoto světla na podstavci se vyznačují dobrou energetickou účinností a díky vysokému stupni krytí IP65 se dá svítidlo Narea instalovat v každém exteriéru. LED reflektor se může instalovat také na stěnu nebo strop.

1 999 Kč
-22%

Lucande Svítidlo na soklu Karin z hliníku

Kiran – zásuvkové svítidlo v grafitove šedé barve Zásuvkové svítidlo Kiran má módní design a moderní vzhled, který je zároven diskrétní. Teleso svítidla, které v horní cásti prechází ve stínidlo, má v celé své ploše tvar krychle. Rám je lakován grafitove šedou barvou, difuzor opálove bílou. Difuzor je vyroben z plastu, který je odolnejší proti nárazu než sklo, což pri venkovním použití rozhodne není nevýhoda

2 399 Kč

Lucande Paikea svítidlo na soklu

Svítidlo na soklu Paikea – moderní osvětlení pro venkovní prostředí Elegantní svítidlo na soklu Paikea lze použít v mnoha venkovních prostorách. Ať už malé zdi, schody nebo na terasu, malé venkovní svítidlo spolehlivě a dostatečně poskytuje jasné osvětlení. Design se vyznačuje tmavě šedým kulatým hliníkovým tělesem, na jehož horní straně se nachází opálově bílý difuzor. Vyzařuje světlo všude kolem a zajišťuje dostatečnou bezpečnost ve tmě.

1 199 Kč
-33%

Lucande Světlo na podstavci Annalea se skleněnými výplněmi

Pěkné světlo na podstavci Annalea s moderním tvarem Annalea je světlo na podstavci, které sestává z převážné míry z čirého skla. Určitá lehkost je také charakteristickým znakem jeho vzhledu. Doplňkový rám je vyrobený z hliníku a je opatřený tmavě šedým lakem. Oba tyto prvky spolu velmi dobře ladí a činí ze světla Annalea světelný nosič s atraktivním vzhledem. Pokud bude svítidlo instalováno na zídce nebo podstavci, zaujme tam dobrou polohu a osvítí okolí tak, aby se návštěvník dobře orientoval i ve tmě.

2 599 Kč
-27%

Lucande Tlumené LED svítidlo na podstavci Lucius

Válcové podstavné svítidlo LED Lucius z hliníku Kolem energeticky účinných světelných zdrojů podstavného svítidla Lucius LED je umístěna žaluziová lišta, která vytváří jemný odlesk teplého bílého světla. Celkový design je zcela válcový, což vytváří moderní výraz a činí ze svítidla Lucius vynikající základní svítidlo pro osvětlení nových budov a jejich okolí. Kryt z polykarbonátu je čirý a díky krytí IP54 je svítidlo, které lze namontovat na stěny, sokly a další vyvýšené plochy, dostatečně chráněno před vniknutím vody a nečistot.

2 599 Kč
-29%

Lucande Moderní LED sloupkové světlo Juvia v šedé

Juvia – soketová LED lampa s šedým povrchem Juvia se montuje na stěnu, podstavec nebo jiné vyvýšení v exteriérech a poskytuje dostatečné a energeticky úsporné osvětlení pro orientaci a překonání dané vzdálenosti. Horní část světla je vychýlená směrem dopředu tak, aby světlo směřovalo spíše k zemi. Celkově vzato, podoba světla sloupce LED a grafitová šedá cívka vytváří do značné míry moderní dojem.

2 399 Kč
-41%

Lucande Obdélníkové LED svítidlo na podstavci Nicola

Hranaté LED svítidlo na podstavci Nicola s výplněmi z temperovaného skla Tomuto LED svítidle na podstavci dodávají teplé bíle světlo LED zdroje značky Bridgelux. Tvar svítidla je jednoduchý a současný. Grafitově šedá hliníková konstrukce svítidla je na všech čtyřech stranách otevřená a hranaté otvory jsou opatřeny výplněmi z nerozbitného temperovaného skla, takže nečistoty a voda nemají šanci. Zároveň je LED svítidlo na podstavci také lépe chráněno před vlivy větru, počasí a poletujících předmětů. Svým přímočarým vzhledem slouží svítidlo Nicola především jako prvotřídní ozdoba venkovních prostor v moderním provedení a představuje osvětlení s nepřímým účinkem, poněvadž světelný zdroj je umístěn pod horním krytem a pozorovateli není přímo viditelný.

1 999 Kč
-8%

Lucande Habsa LED svítidlo na soklu

Moderní design, výkonná technologie – Habsa LED podstavec Bez ohledu na oblast lze Habsa použít jako LED podstavec kdekoli venku. Díky robustnímu materiálu a konstrukci je svítidlo prachotěsné a chráněné proti vodním paprskům. Technologie LED instalovaná uvnitř je energeticky účinná a osvětluje okolní oblast jasně a teple bílou záře. Ať už je umístěno na terase, podél zahradní cesty nebo v oblasti vchodu do domu, světelné podstavce Habsa LED spolehlivě osvětlí tmu a zajišťuje bezpečné chování.

2 199 Kč

Lucande Milou – LED svítidlo s podstavcem z hliníku

Trojúhelníkové svítidlo Milou s podstavcem a značkovými LED žárovkami OSRAM Svítidlo Milou s podstavcem je zhotovené z hliníkové litiny a má moderní vzhled. Povrch trojúhelníkové hliníkové konstrukce má lakování antracitové barvy, v horní části se nachází vložka z polykarbonátu, za kterou je umístěna výkonná LED žárovka značky OSRAM.

2 599 Kč
-22%

Lucande LED svítidlo Annika s podstavcem z hliníku

Efektní LED svítidlo Annika s podstavcem, v barvě pravého antracitu LED svítidlo s podstavcem Annika působí díky přímočarému designu se zaoblenými hranami jako nepřehlédnutelná součást koncepce moderních venkovních zařízení. Svítidlo je vyrobené z odolného hliníku a má antracitové lakování, což mu propůjčuje elegantní vzhled. Svítidlo Annika má energeticky úsporné značkové LED žárovky Epistar, které svítí nepřímo a směrem dolů a dokonale osvětlují zahradu a chodníky na pozemku. Svítidlo Annika s podstavcem má třídu ochrany IP54, a je tak optimálně chráněné před vlhkostí a ostatními povětrnostními podmínkami.

3 099 Kč
-29%

Lucande Moderní LED svítidlo na podstavci Leya

Přímé svítidlo na podstavci Leya se zakrytými, nepřímo svítícími LED světelnými zdroji Díky grafitově šedému laku získalo svítidlo, vyráběné tlakovým litím hliníku, opravdu nadčasový vzhled, který se výborně hodí do každého prostředí a vypadá vždy stylově. Jeho přímý, mírně zaoblený design se přirozeně nabízí k osvětlení moderního prostředí. Navíc je třeba vyzdvihnout i nepřímý světelný účinek, jelikož LED zdroje jsou umístěny v horní části hlavy svítidla a jemně září směrem dolů, takže nevzniká oslepující účinek. Přitom vždy poskytuje dost světla pro orientaci ve tmě a příchozí k domu, zahradě nebo parkovišti nemusí setrvávat ve tmě nebo jí procházet. Díky vybavení moderní LED technologií zůstává spotřeba energie na nízké úrovni, aniž by tím utrpěla svítivost.

2 399 Kč
-37%

Lucande LED svítidlo Mhairi

Hranaté LED svítidlo s podstavcem Mhairi s povrchovou úpravou antracitové barvy a třídy ochrany IP54 Toto tmavé LED svítidlo s podstavcem se hodí do moderního prostředí a úsporně osvětluje zahradu a vjezdy. Díky třídě ochrany IP54 lze lampu s podstavcem používat s LED žárovkami teplého odstínu bílé bez váhání kdekoli na pozemku, a zajistit tak dobrou orientaci, a to i po setmění. Těleso svítidla Mhairi je vyrobené z tmavě šedé hliníkové litiny a zabudované LED žárovky zajišťují dobrou intenzitu světla a nízkou spotřebu energie.

1 799 Kč
-54%

Lucande Tmavě-šedé LED svítidlo s podstavcem Milou

Trojúhelníkové svítidlo Milou s podstavcem a značkovými LED žárovkami OSRAM Svítidlo Milou s podstavcem je zhotovené z hliníkové litiny a má moderní vzhled. Povrch trojúhelníkové hliníkové konstrukce má lakování antracitové barvy, v horní části se nachází vložka z polykarbonátu, za kterou jsou umístěny výkonné LED žárovky. Jedná se přitom o energeticky účinný značkový výrobek formy OSRAM.

1 099 Kč