Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Sloupková světla
52 produktů

Lindby Estami světlo na soklu

Stojanová kubická lampa Estami s nerušeným výhledem na bod hoření Podstavec Estami je krásným doplňkem zahrady, terasy nebo vstupního prostoru. Dobře osvětlí oblast kolem vás a také vypadá velmi dekorativní. Stříbřitě šedý povrch lze snadno integrovat do různých prostředí a je velmi barevně neutrální. Uživatel si může zvolit světelný zdroj, i když vláknové světelné zdroje jsou zde zvláště vhodné, protože zdobí světlo.

2 399 Kč
-18%

Lindby Honula soklové světlo z nerezu

Svítidlo s úhlovou základnou Honula ve štíhlém provedení Ať už jako osvětlení terasy, cesty nebo garáže – toto venkovní svítidlo lze flexibilně použít a všude udělá dobrý dojem. Díky stupni krytí IP44 je venkovní svítidlo chráněno proti vniknutí pevných cizích těles o průměru větším než 1 milimetr a proti stříkající vodě. Svým skvělým vzhledem příjemně obohatí koncept osvětlení jakéhokoli venkovního prostoru. Tmavě šedá venkovní lampa boduje i vizuálně svým moderním designem. Je optimalizována pro použití žárovek s paticí E27 (průměr max. 5 cm). Lampa vás potěší a lze ji snadno integrovat do mnoha venkovních prostor.

649 Kč
-21%

Lindby Statius soklové světlo

Lindby Statius soklové světlo, železo, černá, železo, E27, 15W, K: 45cm

624 Kč
-27%

Lindby Statius soklové světlo

Lindby Statius soklové světlo, černá, senzor, železo, E27, 15W, K: 45cm

799 Kč
-7%

Lindby Statius soklové světlo

Lindby Statius soklové světlo, nerez, opál, nerezová ocel, E27, 15W, K: 45cm

599 Kč
-19%

Lindby Statius soklové světlo

Lindby Statius soklové světlo, nerez, opál, senzor, nerezová ocel, E27, 15W, K: 45cm

724 Kč
-33%

Lindby Soui sloupkové světlo

Soui svítidlo z nerezové oceli s tenkým designem Osvětlení stezky Soui je dokonalým společníkem, pokud jde o osvětlení zahradní cesty nebo příjezdové cesty. Je vyroben z robustní nerezové oceli a skládá se ze štíhlé nohy s kompaktním stínidlem připojeným ke špičce. Pokud se zde použije lampa GU10, vytvoří se neoslňující a dostatečné osvětlení. Díky tenkému zevnějšku světelného zdroje Soui vypadá sloupek zvlášť dobře na okraji cesty a zajišťuje bezpečné použití i ve tmě. Moderní design lze snadno integrovat do zbytku výzdoby venkovního prostoru, aniž by došlo k převrácení architektonického stylu nebo zahradní dekorace.

1 399 Kč

Lindby Svítidlo se soklem Sumea s LED

LED svítidlo se soklem z nerezové oceli Sumea s bílou polykarbonátovou vložkou Velká část LED svítilny se soklem Sumea je vyrobena z nerezové oceli, takže svítilna zapůsobí nekorodujícími vlastnostmi. Díky polykarbonátové vložce je světlo mírně ztlumeno a proniká příjemným způsobem do okolí. Pevně zabudované LED žárovky nabízejí dobrou energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie.

1 799 Kč
-12%

Lindby Svítidlo se soklem Selina z nerezové oceli

Svítidlo se soklem Selina z nerezové oceli s měkkým světlem Na místě, kde se nachází žárovka, se nachází opálově bílý plastový kryt ve tvaru válce, který více zabraňuje oslňování a vytváří měkčí světlo. Kromě toho je korpus svítidla se soklem zhotoven z nadčasově krásné nerezové oceli. Ve výšce difuzoru se kolem krytu rovněž nacházejí kroužky z nerezové oceli. Světlo Selina nabízí možnost vytvořit kolem domu a zahrady světlo, které večer a v noci přispívá k dobré orientaci.

1 399 Kč

Lindby Svítidlo se soklem Selina z nerezu

Svítidlo se soklem Selina vybaveno snímačem pohybu Lampy se soklem mohou být umístěny na mnoha místech v zahradě a kolem domu. Kdykoli po setmění poskytují dostatek světla, čímž zajišťují potřebnou orientaci. Jak nejlépe zajistit, aby bylo možné obojí – aby každý, kdo potřebuje světlo, nemusel stát ve tmě, ale aby světlo nesvítilo celou noc, protože nejen spotřebuje zbytečnou elektřinu, ale také může působit rušivě. Nejlepším řešením tohoto problému je použít lampu se soklem se snímačem pohybu, protože pak se světlo rozsvítí pouze tehdy, když je skutečně zaznamenán pohyb. V případě světla Selina je úhel snímání 120°, doba svícení může být nastavena na 10 s až 8 min a dosah je mezi 1 a 8 m.

1 799 Kč

Lindby Svítidlo se soklem Hanneli z nerezové oceli kulaté

Svítilna se soklem Hanneli s tělesem z nerezové oceli ve tvaru válce Toto kulaté svítidlo se soklem je velmi užitečným světelným zdrojem, který ponoří dům a zahradu do příjemného světla a všem umožní snadnou orientaci venku i v noci. Těleso z nerezové oceli a válcovitý tvar jsou příjemně nadčasové a mají všestranné použití. Vzhledem k tomu, že je světelný zdroj za čirou polykarbonátovou vložkou dobře vidět, měl by být vybrán i s ohledem na vzhled. Zde jsou velmi vhodné LED žárovky s technologií vláken, které se velmi podobají klasickým žárovkám.

1 599 Kč

Lindby Piper senzor

Kulaté svítidlo na soklu z nerezavějící oceli Piper s integrovaným detektorem pohybu Svítidlo na soklu Piper je určeno pro použití s žárovkou E14. Lze použít žárovky LED. Design z nerezové oceli vypadá moderně i chladně a elegantně a hodí se do mnoha zahrad nebo příjezdových cest. Integrovaný senzor může zajistit, že se svítidlo rozsvítí pouze v případě potřeby a mřížková clona za průhledným polykarbonátovým krytem zajistí měkké světlo bez oslnění, které se primárně používá pro orientaci po setmění. Technické údaje senzoru: – dosah 3-8 m (nastavitelný) – doba svitu nastavitelná cca od 10 sekund do 5 minut – Detekční úhel 120°

1 799 Kč
-36%

Lindby LED svítidlo se soklem Gregory

Atraktivní: svítidlo se soklem Gregory z nerezové oceli vyzařuje LED světlo Na pozemku, který nemá být osvětlen pouze světelnými zdroji na zdi domu, se vyplatí použití moderních LED svítidel se soklem. Model Gregory zapůsobí na základě tvaru lucerny v nerezu, což je velmi atraktivní. Korpus je leštěný do vysokého lesku a má plochou stříšku. Uvnitř je místo pro LED světlo, které září v teplé bílé, když se rozsvítí svítidlo se soklem Gregory. Díky úzké, kulaté základně je montáž jednoduchá a lze ji realizovat na mnoha místech ve venkovním prostředí.

1 599 Kč
-19%

Lindby Moshe LED osvětlení cesty se senzorem

Tmavě šedé podstavné svítidlo LED Moshe z hliníku s praktickým senzorem pohybuSvítidlo Moshe kombinuje jednoduchý design s praktickou funkcí. Základní svítidlo LED je vyrobeno z hliníku a představuje se v tmavě šedém barevném provedení. Jeho vertikální tělo svítidla se naklání směrem dolů k horní části a vrhá generované světlo směrem k podlaze. Bílý plastový difuzor obklopuje trvale instalované LED diody, které generují teplé bílé osvětlení. Podstavné svítidlo Moshe LED je navíc vybaveno praktickým snímačem pohybu. technické údaje Senzor- Úhel záběru 100°- Dosah záběru 4-6 m

2 499 Kč

Lindby Giavanna soklové svítidlo

Svítidlo Giavanna s hranatou základnou z tmavě šedého hliníku a skleněnými stěnami Giavanna je vyrobeno z hliníku a prezentuje se v harmonické tmavě šedé barvě. Jeho hranaté tělo svítidla má průhledné skleněné stěny, které obklopují vkládaný světelný zdroj. Vzhledem k nerušenému pohledu na světelný zdroj se doporučuje použít žárovku, která svým zvláštním vzhledem dotváří design svítidla. Výběrem správné žárovky lze navíc intenzitu a barvu světla přizpůsobit osobním potřebám. Pro dosažení harmonického celkového dojmu lze podstavné svítidlo Giavanna kombinovat s dalšími svítidly z této řady.

2 399 Kč
-33%

Lindby Okari soklové světlo z hliníku se senzorem

Tmavé základní svítidlo Okari, vybavené senzorem Okari je štíhlé svítidlo s válcovou základnou a tmavě šedým povrchem, které se hodí do různých designových konceptů, aniž by bylo příliš nápadné. Má patici E27, která je schovaná za opálově bílým plastovým stínítkem, a také trvale instalovaný světelný zdroj LED. Vestavěný detektor pohybu detekuje pohyb na maximální vzdálenost 8 metrů a v detekčním úhlu 120 stupňů. Kromě toho lze podle individuálních potřeb nastavit jas v rozmezí od 5 do 2 000 luxů a dobu svícení od 10 sekund do maximálně 5 minut.

1 199 Kč
-38%

Lindby Clint svítidlo na soklu

S měděnou stříškou – svítidlo na soklu Clint Svítidlo na soklu Clint, které okamžitě zaujme svou měděnou stříškou, je ideální pro všechny venkovní plochy. Ať je venkovní světlo Clint umístěno na terase, zahradní zdi nebo v oblasti vchodu do domu, zajišťuje dostatečný jas po celou dobu. Díky průhlednému stínidlu, které obklopuje patici E27, je světlo vyzařováno rovnoměrně do okolí ze všech stran. Protože je žárovka dobře vidět, doporučuje se používat dekorativní žárovky. Kromě toho je svítidlo na soklu odolné proti mořské vodě, takže lze použít také v blízkosti moře.

1 599 Kč
-44%

Lindby Svítidlo se soklem Belen z nerezové oceli s LED

Svítidlo se soklem Belen z nerezové oceli s LED a atraktivním tvarem válce Belen působí díky nerezovému designu a válcovitému tvaru velmi moderním vzhledem. Tento moderní vzhled dokonale zdůrazňují dekorativní vzduchové bubliny v akrylovém tělese, které také ovlivňují charakter světla. Pod těmito vzduchovými bublinami se nacházejí LED svítící teplým bílým světlem nahoru, které nespotřebují příliš energie, avšak jsou příjemně jasné. V důsledku toho si můžete i po setmění užít krásné venkovní osvětlení, které pomůže obyvatelům a návštěvníkům domu s orientací.

1 399 Kč
-38%

Lindby Svítidlo se soklem z nerezu Lanea s LED 40 cm

Svítidlo se soklem z nerezové oceli Lanea s LED značky Epistar Nerezová ocel je nejlepší, pokud jde o výběr materiálu pro venkovní světla, protože se zde optimálně kombinuje modernost a nadčasovost. Matný stříbrný povrch se hodí k velkému počtu architektonických stylů a prostředí. LED svítidlo se soklem Lanea s moderním tvarem rozsvítí tmu energeticky úsporným způsobem, protože světelné diody vytvářejí srovnatelně vysoký světelný tok, zatímco spotřeba energie zůstává nízká. Značkové LED žárovky od Epistar svítí v teple bílé barvě, což je dobrá volba ve všech oblastech, kde se bydlí a žije, protože to v porovnání s chladnějšími barvami světla působí teple a pohodově.

1 599 Kč
-15%

Lindby Noemi svítidlo se soklem z nerezu pro exteriéry

Svítilna se soklem Noemi jako praktické osvětlení pro venkovní použití Noemi je svítidlo se soklem, které se montuje v exteriérech. Může být také namontováno na nepříliš vysokých místech nebo na zdech. Jak trubka, tak i část stínidla jsou vyrobeny z nerezové oceli, a jsou proto relativně odolné vůči počasí, protože nerezaví. Pro ochranu světelného zdroje byl použit polykarbonátový válec, který díky čirému povrchu umožňuje plnou svítivost.

1 099 Kč
-14%

Lindby LED svítidlo se soklem Jordis

LED svítidlo se soklem Jordis s tyčkovitým designem a působivým světelným efektem LED svítidlo se soklem Jordis má kulatý základní tvar a po stranách několik tyček. Výsledkem je krásná, působivá interakce světla a stínu, kterou lze obdivovat z dálky, když se rozsvítí světlo. Hliníkové těleso má tmavě šedý lak a zabudované LED představují energeticky úsporné a účinné zdroje světla.

1 799 Kč
-19%

Lindby Fredo soklové světlo z teaku

Lampa Fredo s hranatým podstavcem vyrobená ze stylového teakového dřeva s tmavým povrchemSvětlo vyzařuje hlavně směrem dolů, protože světelný zdroj lampy Fredo s podstavcem je umístěn nahoře, a proto vyzařuje světlo do spodní části, aniž by oslňoval. Výsledkem je příjemné světlo pro venkovní prostor, které usnadňuje orientaci i v noci a rychlé rozpoznání nebezpečí zakopnutí. Hranatý kryt svítidla je vyroben převážně z jemného teakového dřeva, takže se zde stylově snoubí přirozenost s moderností. Díky vysoké třídě ochrany je možné svítidlo bez problémů používat ve venkovním prostředí, protože všechny jeho součásti jsou dostatečně chráněny a utěsněny. Na stěně nebo jiné malé vyvýšenině poskytuje podstavná lampa Fredo cennou službu.

2 099 Kč

Lindby Yonan světlo na soklu kulaté tmavošedé E27

Svítidlo Yonan s kulatou základnou jako stylový doplněk moderního bydlení Svítidlo Yonan se hodí zejména pro moderní design kolem domu a na dvoře. Základní tvar základního svítidla je kulatý a jedná se o světelný zdroj s tmavě šedým krytem z nerezové oceli, jehož odstín doplňuje čirá polykarbonátová vložka. Kromě toho jsou kolem stínidla vidět úzce opracované a šikmo uspořádané tyče, které vzhled zdobí obzvlášť stylově a ušlechtile. Žárovka E27 však vždy zůstává jasně viditelná a je rozpoznatelnou součástí celkového vzhledu, proto se k designu venkovního svítidla obzvláště dobře hodí žárovky nebo rustikální žárovky.

1 299 Kč
-31%

Lindby LED svítidlo se soklem Fabrizio přesýpací hodiny

Trubicové podstavné svítidlo LED Fabrizio s bílou vložkou ve tvaru přesýpacích hodin Toto podstavné svítidlo LED je velmi užitečným doplňkem ve venkovních prostorách. Největší část lampy je vyrobena z nerezové oceli, pouze v horní části je Fabrizio doplněno vložkou z akrylu. Přesněji řečeno se jedná o dva prvky: průhledný trubkový exteriér a satinovaný plast ve tvaru přesýpacích hodin uvnitř svítidla. Saténový povrch zajišťuje rovnoměrnější rozložení světla.

1 499 Kč
-25%

Lindby Svítidlo se soklem Lorian z nerezové oceli

Hranaté svítidlo se soklem s vysoce kvalitním korpusem z nerezové oceli Lorian přesvědčí decentním vzhledem, který je charakteristický rovnými liniemi. Svítidlo se soklem z nerezové oceli je hranatého tvaru a horní část, kde je umístěna také patice světelného zdroje, je zcela zakryta bílým plastovým difuzorem. Světlo tedy není oslňující, ale měkké a rovnoměrné. To je vlastnost, která je vždy ceněna při osvětlení v interiérech, ale neměla by být zanedbávána ani ve venkovním prostoru, protože pokud řídíte auto a váš zrak směřuje do příliš zářícího světla, je to většinou poměrně rušivé.

899 Kč

Lindby Nerezové svítidlo se soklem Enja s lamelami

Nerezové svítidlo se soklem Enja pro úsporné zářivky Tvar trubky a stříbrný povrch z nerezové oceli umožňují příjemný moderní vzhled svítilny se soklem Enja. V horní části se nachází vložka svítidla vyrobená z polykarbonátu. Lze použít úsporné žárovky patice E27 až do maximální výše 15 wattů. Díky lamelám, které jsou umístěny pod čirým polykarbonátovým prvkem, se snižuje oslňující účinek svítidla na minimum, takže výsledné světlo je vnímáno jako velmi příjemné. Dekorativní zdroj světla pro venkovní oblast.

1 599 Kč
-3%

Lindby Svítidlo se soklem Nane ve tvaru lucerny

Černé svítidlo se soklem Nane s nostalgickým vzhledem ve stylu lucerny Svítidlo Nane je konstruováno pro použití se žárovkami E27 a může být vybaveno LED žárovkami, které jsou nyní vybaveny technologií vláken, takže to vypadá, jako by to byla stará dobrá žárovka. Hravý vzhled svítidla se soklem představuje nostalgický styl. Černý povrch plastového korpusu je odolný proti mořské vodě, takže svítilna Nane může být také používána v blízkosti moře se slaným vzduchem. Jako svítidlo se soklem může být venkovní světlo umístěno velmi dobře na zdi nebo na jiná vyvýšená místa, kde poté přitahuje pozornost a slouží k orientaci.

624 Kč
-25%

Lindby LED svítidlo se soklem Pavlos

Rezavě hnědé LED svítidlo se soklem Pavlos se senzorem Model Pavlos je vybaven zabudovaným snímačem pohybu a svítí pouze tehdy, když je světlo skutečně potřebné, tj. když se někdo přiblíží ke světlu. Senzor má úhel snímání 90°, dosah mezi pěti a sedmi metry a nastavitelnou dobu svícení (10 s – 4 min). LED svítidlo se soklem má rustikální vzhled, který je do značné míry zapříčiněn rezavou barvou povrchu. Tvar svítidla se stříškou na horní straně tento účinek podtrhuje a díky LED je svítidlo se soklem energeticky úsporným venkovním světlem, které ideálně osvětluje dvůr a zahradu.

2 599 Kč
-41%

Lindby Jerik soklové světlo

Podstavná lampa Jerik s teakovým dřevem a sklem v hranatém tvaru Jerik přesvědčí moderním vzhledem, a přesto v sobě integruje něco přírodního, protože kryt ve spodní části je vyroben z teakového dřeva a vypadá velmi stylově. Skleněná skla a dobré utěsnění stínidla a celého těla svítidla chrání svítidlo před nečistotami a vodou, takže základní svítidlo s vyšším stupněm ochrany je určeno pro venkovní použití. Vzhledem k čirému sklu je světelný zdroj obzvláště přítomný a měl by být vybrán také podle vizuálních hledisek. Doporučujeme použít rustikální nebo žárovkové lampy s klasickým vzhledem žárovek a zároveň moderní a energeticky úspornou technologii LED. Základní svítidlo lze dobře namontovat na vyvýšeninu, například na stěnu, a je krásným světelným bodem ve tmě, který umožňuje orientaci

1 399 Kč

Lindby Peldar svítidlo na soklu

Neobvyklá podstavec Peldar se skleněným stínidlem Peldar je zajímavá podstavec z hliníku. Jako povrchová úprava byla zvolena tmavě šedá, která vypadá moderně i stylově. V designu se upustilo od sofistikovaných prvků a do popředí byly umístěny to podstatné. Vzhledem k tomu, že stínítko je vyrobeno ze skla a bod hoření vidíte ze všech směrů, doporučuje se zde zejména dekorativní světelný zdroj – energeticky úsporný světelný zdroj LED s moderním vzhledem vlákna.

1 199 Kč

Lindby LED svítidlo se soklem Pavlos

Rezavě zbarvené LED svítidlo se soklem Pavlos s krytem ve tvaru stříšky LED svítidlo se soklem Pavlos je ideální pro venkovní osvětlení domů s rustikálním vzhledem a dalších budov. Světlo tak může být použito poblíž romanticky vyhlížejícího statku s dlouhou historií. Toto doporučené použití je částečně vázáno na rezavý povrch a venkovsky vyhlížející vzhled, který zahrnuje střechu nad světlem. Díky moderní LED technologii se při provozu LED svítidla se soklem Pavlos spotřebuje jen málo energie. Představuje velmi užitečný doplněk všude podél příjezdových a zahradních cest, kde velmi usnadňuje orientaci po setmění.

2 599 Kč
-41%

Lindby Estami světlo na soklu

Stojací světlo Estami v kubickém tvaru Svítidlo Estami na podstavci zaujme jednoduchým a minimalistickým vzhledem, který je rozhodně vidět na jakékoli moderní terase nebo v moderním zahradním prostoru. Hliníkový rám vypadá rovně a výrazně. Stínidlo vyrobené z průhledného plastu uvnitř dodává lampě určitou lehkost. Světelný zdroj může uživatel libovolně zvolit, přičemž zde jsou nabízeny dekorativní zdroje světla, například s trendy vláknovým vzhledem.

1 399 Kč

Lindby Abilum svítidlo na soklu

Tmavě šedé podstavcové světlo Abilum v moderním designu, ovládané senzorem Podstavec Abilum zaujme svým osobitým designem, který je definován především tmavě šedou povrchovou úpravou. Abilum má otevřený design, takže světlo může svítit do všech směrů, což zajišťuje dobré osvětlení. Integrovaný senzor detekuje pohyby z maximální vzdálenosti 6 metrů a má detekční úhel 90 stupňů. Trvání světla lze nastavit individuálně mezi 10 sekundami a 7 minutami. Díky své třídě ochrany je tato lampa skvěle vhodná pro venkovní použití.

2 599 Kč
-7%

Lindby Svítidlo se soklem Djori v tmavě šedé

Úzká lampa se soklem Djori s tmavě šedým korpusem Tuto svítilnu se soklem lze umístit na nepříliš vysokých místech ve venkovní oblasti, například na zídkách. Djori zde bude sloužit jako užitečný zdroj světla. Spodní část tvoří úzká kovová trubka, nahoře je umístěno stínidlo ve tvaru válce s čirou vložkou z polykarbonátu. Čistý povrch zajišťuje, že se veškeré vyzařované světlo může dostat ven beze ztráty jasu. Vzhled s tmavě šedou povrchovou úpravou se velmi dobře hodí k moderním zahradám a příjezdovým cestám.

1 199 Kč

Lindby Nerezové svítidlo se soklem Erina

Krásné nerezové podstavcové svítidlo Erina se skleněným stínidlem Erina inspiruje moderním designem a krásnými detaily. Lampa je například opatřena jakousi stříbrnou střechou, zatímco uprostřed se kolem stínidla z ochranného skla spojují tři kovové proužky, což působí elegantně a pomáhá lampě Erina získat individuální nádech. Základnu svítidla z odolné nerezové oceli lze osadit žárovkami s paticí E27, od klasických žárovek až po úsporné žárovky a moderní světelné zdroje LED.

1 699 Kč
-19%

Lindby LED svítidlo se soklem Marius pro exteriéry

Tmavě šedá podstavná LED lampa Marius s bílým stínidlem z polykarbonátu Marius má spíše oválný tvar, a proto působí harmonicky a příjemně, pokud lampu namontujete na zahradu nebo na vyvýšeninu, například na zeď. Světelný paprsek je díky bílému polykarbonátovému povrchu velmi příjemný a především rovnoměrný, takže svítidlo s LED paticí vyniká neoslňujícím osvětlením. Hliníkové tělo má tmavě šedou povrchovou úpravu a hodí se do mnoha moderních prostředí.

2 099 Kč