Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Pro firmy B2B
  3. Technická svítidla
  4. Průmyslová zářivková svítidla
8 produktů

Müller-Licht LED světlo do vlhka Aquafix 150

Müller-Licht LED světlo do vlhka Aquafix 150, plast, 46W, P: 150 cm, L: 6 cm, K: 7cm

2 049 Kč

Müller-Licht Müller Licht Aquaprofi senzor světlo do vlhka 150

LED svítidlo pro povrchovou montáž do vany Aquaprofi Sensor s dálkovým ovládáním Toto LED svítidlo pro povrchovou montáž do vany poskytuje univerzální bílé světlo ve vlhkých prostorách všeho druhu, které se díky integrovanému senzoru automaticky zapne v případě potřeby. Senzor detekuje pohyb v detekčním úhlu 115° a v maximální vzdálenosti 6 metrů. Svítidlo je dodáváno s dálkovým ovladačem, který lze použít k jeho zapnutí a vypnutí a k úpravě následujících nastavení čidla: – Doba svícení nastavitelná na 5 sekund, 1 minutu, 3 minuty nebo 10 minut – Jas reakce nastavitelný ve čtyřech krocích – Citlivost senzoru nastavitelná ve čtyřech krocích

1 949 Kč

Müller-Licht LED vaničkové světlo Aquafix IP65

LED svítidlo Aquafix odolné proti vlhkosti pro sklepy, dílny a venkovní použitíLED svítidlo Aquafix odolné proti vlhkosti je vhodné pro osvětlení sklepů, garáží, dílen a také pro venkovní použití. Přesvědčí revoluční, obzvláště jednoduchou instalací se samostatnou připojovací krabicí a částmi krytu, které lze oddělit a opět zacvaknout. Svítidlo může instalovat jedna osoba. Svítidlo odolné proti vlhkosti je připraveno pro průchozí kabeláž s vnitřním kabelovým kanálem, 2násobnou lesklou svorkou, předem určeným bodem zlomu a přiloženými svorkami pro upevnění kabelu, takže jej lze namontovat jako bezproblémové pásové svítidlo. – Barva světla univerzální bílá (4 000 K)

1 899 Kč

Müller-Licht Müller Licht Aquaprofi LED světlo do vlhka 150 cm

Müller-Licht Müller Licht Aquaprofi LED světlo do vlhka 150 cm, plast, 42W, P: 150 cm, L: 7 cm, K: 6.5cm

1 599 Kč

Müller-Licht Müller Licht Aquaprofi senzor světlo do vlhka 120

Povrchové LED svítidlo do vany Aquaprofi Sensor s dálkovým ovládáním Toto povrchové LED svítidlo do vany poskytuje univerzální bílé světlo ve vlhkých prostorách všeho druhu, které se díky integrovanému senzoru automaticky zapne v případě potřeby. Senzor detekuje pohyb v detekčním úhlu 115° a v maximální vzdálenosti 6 metrů. Svítidlo je dodáváno s dálkovým ovladačem, který lze použít k jeho zapnutí a vypnutí a k úpravě následujících nastavení čidla: – Doba svícení nastavitelná na 5 sekund, 1 minutu, 3 minuty nebo 10 minut – Jas reakce nastavitelný ve čtyřech krocích – Citlivost senzoru nastavitelná ve čtyřech krocích

1 599 Kč

Müller-Licht Müller Licht Aquaprofi LED světlo do vlhka 120 cm

Müller-Licht Müller Licht Aquaprofi LED světlo do vlhka 120 cm, plast, 34W, P: 120 cm, L: 7 cm, K: 6.5cm

1 249 Kč

Müller-Licht LED světlo do vlhka Aqua-Promo 2/120

Svítidlo Aqua-Promo s difuzorem odolným proti vlhkosti, 1 plamen, délka 120 cm Svítidlo Aqua-Promo LED s difuzorem odolným proti vlhkosti lze použít v jakémkoli typu vlhké místnosti. Univerzálního bílého osvětlení je dosaženo pomocí vyměnitelných LED trubic, které se kromě energetické účinnosti vyznačují velmi vysokou spínací odolností (více než 100 000 spínacích operací).

1 099 Kč

Müller-Licht LED světlo do vlhka Aqua-Promo 2/150

Svítidlo do vlhkých prostor Aqua-Promo, 150 cm dlouhé LED svítidlo do vlhkých prostor Aqua-Promo odolné proti vlhkosti lze použít v jakémkoli typu vlhké místnosti. Univerzálního bílého osvětlení je dosaženo vyměnitelnými LED trubicemi, které se kromě energetické účinnosti vyznačují velmi vysokou odolností při přepínání (více než 100 000 spínacích cyklů).

1 037 Kč