Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
19 produktů

Ledino LED ruční svítilna Waldau s baterií 2 zdroje IP65

LED ruční svítidlo Waldau se dvěma světelnými zdroji, IP65, IK09 LED ruční svítidlo Waldau od společnosti Ledino má dva samostatně použitelné světelné zdroje. Jeden vpředu a druhý na boku, které mohou svítit různým jasem a různě dlouho. Kromě toho je vybavena dobíjecí Li-Ion baterií 2,6 Ah/ 3,7 V a je dodávána s magnetem a závěsným háčkem, takže ji lze snadno umístit a nechat si volné ruce pro jiné činnosti. – Přední zdroj světla: 2,6 W, 180 lm, 8 h – Boční zdroj světla: 5,5 W, 150/350/700 lm, 8/4/2,5 h (min./střední/max.) Doba nabíjení je 4 hodiny, ruční svítilnu nabíjejte přiloženým kabelem USB – USB-IN (nabíjení): 5 V/ 1A – lze naklonit o 90°

1 599 Kč

Ledino LED ruční svítilna Lehen skládací baterie 3 zdroje

Skládací ruční LED svítilna Lehen s dobíjecí baterií Ruční LED svítilna Ledino 7/4/1 W Lehen s dobíjecí li-ion baterií lze používat velmi flexibilně a přináší světlo do tmy i v úzkých výklencích. Na výběr jsou 3 světelné zdroje: Přední: 1 W, 120 lm, 8 h. Boční 1: 4 W, 400 lm, 4 h. (max.) Boční 2: 7 W, 800 lm, 2,5 h. (max.) – Doba nabíjení: 4 hodiny – USB-IN (nabíjení): uSB-C: 5 V/ 1A – včetně 1 m nabíjecího kabelu USB-C – s magnetem, skládací – IK07 – odolnost proti nárazu

1 399 Kč

LEDVANCE Ledvance LED-Worklight Value 360° zásuvka

LED pracovní svítidlo LED-Worklight Value 360° Socket LED pracovní svítidlo nabízí nejen jasné, všestranné světlo, ale také dvě zásuvky, ke kterým lze připojit další zařízení s celkovým výkonem až 3000 W. Lampa je vybavena 150 cm dlouhým kabelem se zástrčkou. Je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a je obzvláště robustní s indexem odolnosti proti nárazu IK08. – Lze ji používat při okolních teplotách od -20 do 40 °C – S integrovaným výklopným hákem pro použití při svícení dolů – Zásuvky jsou chráněny pomocí samouzavíracích krytů

1 799 Kč
-20%

FLOS Mayday pracovní světlo v barvě lila

Flexibilní pracovní světlo MaydayPracovní světlo Mayday kombinuje atraktivní design exteriéru s funkčním osvětlením. Dobré světlo a pěkný vzhled se u této pracovní lampy vzájemně nevylučují. Mayday má také praktický háček, pomocí kterého ji lze zavěsit a umístit všude tam, kde je potřeba světlo. Pracovní lampa je vyrobena z polypropylenu, díky čemuž je mimořádně odolná.

2 904 Kč
-20%

FLOS Mayday pracovní světlo v oranžové barvě

Mayday, poněkud jiné pracovní svítidlo Pokud si o pracovním svítidle myslíte, že je to pouze funkční osvětlovací prvek, který nevypadá nijak zvlášť dobře, pracovní svítidlo Mayday vás přesvědčí o opaku. Dobré světlo a dobrý vzhled se vzájemně nevylučují. Díky praktickému háčku lze svítidlo zavěsit a umístit kamkoli. Díky použití polypropylenu jako materiálu je Mayday mimořádně odolný

2 904 Kč

Makita DML815 LED ruční svítilna 18V naklápěcí

Nabíjecí ruční svítilna LED DML815 – ideální pro osvětlení těžko přístupných pracovních míst Ruční svítilna DML815 LED s bateriovým napájením od společnosti Makita nabízí jasné, variabilně nastavitelné světlo. Hlavu svítidla lze naklápět ve dvanácti polohách až do úhlu 170°, aby byla vždy osvětlena požadovaná oblast. Kromě toho se rukojeť s pláštěm velmi dobře drží. – Dodávka bez baterie a nabíječky, vhodné modely jsou k dispozici v příslušenství. – s ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

1 199 Kč

Ledino LED pracovní lampa stavební

Stavební svítidlo LED 12 W – univerzální bílé pracovní osvětlení s nekomplikovaným rychlým připojením Tato 12W stavební LED lampa je praktickou alternativou pracovního osvětlení pro práci v interiéru – bez nebezpečí zakopnutí o přívodní kabel položený na podlaze. Díky rychlému připojení lze stavební svítidlo bez větší námahy napájet z již položených zásuvek 230 V. Pracovní lampa ve tvaru klasické matné žárovky s univerzálními bílými LED diodami poskytuje homogenní světlo směrem dolů a do stran. – Vhodné pouze pro suché vnitřní prostory (IP20) – Úhel paprsku: 220

124 Kč

Makita ML002G LED ruční svítilna XGT 40V USB

LED bateriové světlo ML002G – Dílenské světlo s USB zásuvkou pro nabíjení Ať už v dílně, na staveništi nebo v jiném pracovním prostředí, praktická bateriová LED lampa ML002G poskytuje jasné a všestranné světlo. Lze ji použít pro 360° osvětlení ve dvou úrovních jasu nebo jako čelní svítilnu. Je vybaven vhodnou dobíjecí baterií XGT a spolehlivě svítí několik hodin. Má také nabíjecí zásuvku USB, kterou lze použít například k nabíjení vlastního chytrého telefonu. – Dodává se bez baterie a nabíječky, vhodné modely jsou k dispozici v sekci příslušenství. – Optimální ochrana proti prachu a stříkající vodě díky technologii XPT (Extreme Protection Technology) – praktický design s plášťovou rukojetí – s ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

3 299 Kč

Makita DML812 LED reflektor 18V čtyři režimy

Výkonný bateriový reflektor LED DML812 – ruční svítilna se čtyřmi režimy svícení Nabíjecí ruční svítilna LED je ideální pro širokou škálu prací a poskytuje výkonné světlo v různých prostředích. Lze jej přepnout na hlavní světlo (600 lumenů), světlo s dosvitem až 640 m (1 000 lumenů), hlavní a záplavové světlo (1 250 lumenů) a zábleskové světlo (1 200 lumenů). Díky technologii XPT je ruční reflektor vybaven optimální ochranou proti prachu a stříkající vodě i v těch nejnáročnějších podmínkách. – Dodávka bez baterie a nabíječky, vhodné modely jsou k dispozici prostřednictvím příslušenství. – S ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

4 499 Kč

Makita ML103 LED kapesní svítilna 12V

Kompaktní a ergonomická – LED dobíjecí svítilna ML103 Díky mimořádně nízké hmotnosti se s touto bateriovou svítilnou LED velmi snadno manipuluje. Jeho ergonomický design umožňuje uchopení ze všech stran a integrované LED diody poskytují jasné osvětlení na velké ploše. Díky ochraně proti hlubokému vybití se přístroj automaticky vypne, když je baterie téměř vybitá, aby nedošlo k jejímu poškození. Nabíjecí LED svítilna ML103 je proto ideálním mobilním zdrojem světla pro každou dílnu a kutilskou dílnu. – Dodávka bez dobíjecí baterie a nabíječky (obojí je k dispozici v příslušenství)

999 Kč

Makita DEBDML802 LED ruční svítilna 18V

Mobilní a praktická LED lampa na baterie DEBDML802 s nastavitelnou hlavou a háčkem na zavěšení Nabíjecí pracovní světlo LED DEBDML802 je vybaveno rukojetí s pláštěm, která se pohodlně drží a bezpečně sedí v ruce. Díky dvanáctipolohové nastavitelné hlavě lze světelný kužel bateriové lampy dokonale a přesně nasměrovat. Součástí je také odnímatelný háček, který usnadňuje zavěšení světla kamkoli. – Dodávka bez akumulátoru a nabíječky, vhodné modely (14,4V/18V LXT akumulátory) jsou k dispozici v příslušenství. – S ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

1 899 Kč

Makita DML808 LED ruční svítilna 18V

Pracovní světlo LED DML808 s bateriovým napájením, nastavitelná hlava a úhel vyzařování světla Toto praktické bateriové pracovní svítidlo LED je užitečná ruční lampa, která je napájena dobíjecí baterií, a je proto naprosto mobilní. Hlavu svítilny lze uzamknout ve dvanácti polohách. Kromě toho lze nastavit i šířku světelného kužele. Bezpečný úchop při práci zajišťuje také rukojeť s pláštěm. – Dodávka bez baterie a nabíječky, vhodné modely jsou k dispozici v příslušenství. – s ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

2 199 Kč

Makita ML106 LED ruční svítilna 12V naklápěcí

Mobilní a nastavitelné pracovní světlo pro těžko přístupná místa – ruční LED svítilna na baterie ML106 Toto flexibilní bateriové světlo se používá k osvětlení těžko přístupných míst. Pojízdné pracovní světlo ML106 má hliníkovou světelnou hlavu, kterou lze dvanáctkrát nastavit v ose a která je nastavitelná i ve světelném kuželu. Rukojeť je opláštěná a zajišťuje tak bezpečné uchopení a pohodlný pocit při práci. – Ochrana proti hlubokému vybití – jednotka se automaticky vypne, když je baterie téměř vybitá. – Dodávka bez baterie a nabíjecího kabelu (vhodné modely jsou k dispozici v příslušenství)

1 799 Kč

Makita DML801 LED čelovka pracovní svítilna 18V

Jasné světlo pro těžko přístupná místa – LED pracovní světlo na baterie DML801 Mobilní pracovní světlo LED DML801 nabízí dva stupně jasu a poskytuje spolehlivé osvětlení téměř v jakémkoli prostředí. Hlavu svítilny lze nastavit do sedmi poloh; lze ji nastavit doprava a doleva v krocích po 45° a naklonit nahoru a dolů v krocích po 30°. DML801 má přímo na hlavě svítidla kovový hák otočný o 360° pro zavěšení a součástí dodávky je také nastavitelný ramenní popruh s hákem. – Dodávka bez baterie a nabíječky, vhodné modely jsou k dispozici v příslušenství. – s ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

1 699 Kč

Makita ML001G LED ruční svítilna XGT 40V

Nastavitelná bateriová LED lampa ML001G v ergonomickém designu Akumulátorová LED lampa ML001G od společnosti Makita je praktickým společníkem pro každou řemeslnou práci a nabízí mobilní světlo. Hlavu lze vertikálně otáčet ve dvanácti polohách až do úhlu 170°. Ruční svítilna ML001G je ideálním doplňkem každé sady nářadí, ať už pracujete na stavbě nebo doma. – Dodávka bez baterie a nabíječky, vhodné modely jsou k dispozici v příslušenství. – S ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

1 599 Kč

Makita DML806 LED pracovní svítilna do dílny

Dílenské světlo LED na baterie DML806 – lze použít jako svítilnu nebo plošné světlo Ať už v dílně, na staveništi nebo na cestách, bateriové pracovní světlo LED DML806 od společnosti Makita nabízí spolehlivé mobilní osvětlení. Je napájena baterií LXT (14,4 V/18 V) a má praktický hák, který lze použít k zavěšení. Světlo pracovního světla je zde vyzařováno všude kolem, což také umožňuje velmi dobré osvětlení prostoru. – Tři režimy: 360° se 100 % světelným výkonem, 360° s 50 % světelným výkonem, čelní svítilna s 15 % světelným výkonem. – s měkkou rukojetí pro pohodlnou manipulaci – Dodává se bez baterie a nabíječky, vhodné modely jsou k dispozici v příslušenství. – s ochranou proti hlubokému vybití – automaticky se vypne, když je baterie téměř vybitá.

2 199 Kč

Ledino LED světelný sloupek Rath

Ledino LED světelný sloupek Rath, 130 W, IP69, sklápěcí, plast, 130W, Energetická třída: E, K: 152cm

6 899 Kč

Pferdekaemper Pryžové pracovní světlo CARRY

Robustní ruční lampa CARRY s gumovou a kovovou ochrannou klecí kolem skleněné baňky 5m kabel ruční lampy umožňuje velkou volnost pohybu mezi zdrojem energie a místem použití.

799 Kč
-20%

FLOS Mayday pracovní světlo v černé barvě

Pracovní světlo Mayday – bezpečné pracovní osvětlení je nejen praktické – s praktickým háčkem Kdo by si pomyslel, že je možné udělat pracovní osvětlení atraktivní – a přitom funkční. Kryt tohoto pracovního světla je vyroben z polypropylenu, který je mimořádně odolný. Kromě toho byla navržena tak, aby bylo možné lampu s praktickým háčkem umístit na mnoho míst – například pod auto v dílně nebo na různých jiných místech, kde je důležité dobré osvětlení. Společnost FLOS existuje již více než 50 let a společně s týmem renomovaných designérů vytváří speciální a vysoce kvalitní svítidla, která jsou mezinárodně uznávaná a získala řadu ocenění.

2 904 Kč