Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Venkovní osvětlení
  3. Pouliční osvětlení
172 produktů
-16%

Lindby Moderní stožárové svítidlo Filko

Stožárové svítidlo Filko pěkného tvaru, 3zdrojová verze Stožárové svítidlo Filko se třemi stínidly je vyrobeno ve stylu klasické pouliční svítilny. Má krásný vzhled ve větších zahradách, na příjezdových cestách a v některých parcích. Korpus z nerezové oceli s malými stínidly ve tvaru stříšky je doplněn čirými skleněnými válci, které se nacházejí kolem žárovky a patice. Celkový design tohoto stožárového svítidla je moderní a mimořádně přitažlivý.

7 299 Kč

LUTEC Pouliční svítilna Fia

LUTEC Pouliční svítilna Fia, tři zdroje, IP44, hliník, sklo, E27, 40W, K: 186.8cm

8 399 Kč

LUTEC Pouliční svítilna Kelsey z hliníku tři zdroje IP44

LUTEC Pouliční svítilna Kelsey z hliníku tři zdroje IP44, hliník, sklo, E27, 40W, K: 191cm

7 399 Kč

LUTEC Pouliční svítilna Pine

LUTEC Pouliční svítilna Pine, tři zdroje, IP44, hliník, sklo, E27, 40W, K: 198.6cm

9 599 Kč
-34%

Lucande Dovino LED stožárové svítidlo

LED svítidlo stožáru Dovino s nezaměnitelně moderním vzhledem Tento zajímavý světelný objekt zaujme moderním designem a nápadnou, ale jednoduchou konstrukcí. Osvětlovací stožár Dovino LED je vyroben z odolného tlakově litého hliníku a má vynikající třídu ochrany. Je ideálně vhodný pro venkovní použití a dobře chráněn před větrem a počasím. Integrované LED diody vyzařují příjemné, teplé bílé světlo a jsou také velmi úsporné z hlediska spotřeby energie. Dovino je dlouhodobý světelný zdroj, který je obzvláště účinný v moderních venkovních prostorách.

5 599 Kč

Konstsmide Stožárové svítidlo Libra

Třížárovkové svítidlo Libra z hliníku s velkými, čirými skleněnými stínidly Klasické hliníkové stožárové svítidlo se třemi velkými akrylovými skleněnými stínidly, které jsou zavěšeny na ozdobných zakřivených ramenech v trojúhelníku a díky čirému sklu zaručují vynikající osvětlení.

57 976 Kč

Konstsmide Stožárové světlo Vega

Prostorné osvětlení pro soukromé účely Stožárové svítidlo Vega je stylový výrobek s robustní základnou z hliníku. Je vybaveno zakřiveným ramenem, na němž je upevněno stínítko se skleněným krytem. Díky otevřenému stínidlu nabízí stožárové svítidlo Vega prostorné osvětlení chodníků a příjezdových cest.

12 912 Kč

Konstsmide Stožárové světlo Vega

Klasika a elegance – stožárové svítidlo Vega Stylové stožárové svítidlo Vega je vyrobeno z hliníku a má dva skleněné kryty. Každý kryt visí na jednom zakřiveném ramenu a je vyroben z kvalitního skla. Svítidlo je ručně vyrobeno v Evropě a nabízí prostorné osvětlení.

16 672 Kč

Konstsmide stožárové světlo Virgo

Jednolamelová hliníková sloupková lampa Virgo Klasická a tvarově zajímavá hliníková sloupková lampa se vzpřímenou lucernou. Sloupková lampa Virgo je vybavena žebříkovým držákem, který usnadňuje výměnu žárovky a čištění. Součástí balení jsou šrouby pro upevnění hlavice, exkluzivní upevnění do země pro sloupek.

24 580 Kč

Konstsmide stožárové světlo Virgo

Majestátní pólová lampa Panna Polární lampa Panna se svými třemi svislými lucernami je skutečným poutačem pro vnější oblast. Chytře a prostorně osvětluje příjezdové cesty, cesty a zahradní plochy. Je vyroben z hliníku a velmi dobře odolává větru a počasí.

24 580 Kč

Konstsmide Stožárové svítidlo Libra

2žárovkové svítidlo váhy Libra vyrobené z hliníku s velkými čirými akrylovými skleněnými stínítky Klasická hliníková stožárová lampa se 2 velkými stínítky, která visí na ozdobných zakřivených ramenech na obou stranách a zaručují vynikající osvětlení díky čirému akrylovému sklu.

41 693 Kč
-10%

LEDS-C4 Zigzag stožárové světlo 3000K výška 300 cm

Zigzag LED svítidlo na stožár – technicky a opticky nejmodernější Tato mírně futuristická stožárová lampa se láme typickým vzhledem konvenčních svícen. Cikcak je tvořen dlouhým obdélníkovým hliníkovým profilem v antracitové barvě, jehož horní část je pod určitým úhlem. LED diody jsou umístěny na spodní straně a jejich světlo je vyzařováno v širokém úhlu průhledným skleněným krytem. Sousední oblast je tak osvětlena přímo a efektivně, ale zároveň bez oslnění. – vhodné pro použití v blízkosti moře – s integrovaným elektronickým předřadníkem – vynikající kontrola oslnění

34 764 Kč
-25%

Lindby Pouliční svítilna Damion z nerezu

Třízdrojová pouliční svítilna Damion z nerezové oceli Pouliční svítilna Damion může nerušeně vyzařovat světlo do okolí, protože tři půlkruhová stínidla jsou vyrobena z čirého polykarbonátového skla, které v žádném případě nezmírňuje jas světla. Korpus z nerezové oceli v kombinaci s čirými stínidly dokonale zapadá do moderního prostředí. Tři ramena svítidla jsou jemně zahnuta a obohacují vzhled světla Damion.

6 199 Kč

Konstsmide Stožárové svítidlo Firenze

Stožárové svítidlo Firenze s nádechem nostalgie Stožárové svítidlo Firenze z hliníku se starožitným vzhledem a lucernou elegantního tvaru na pěkném zdobeném sloupku Svítidlo poskytuje vysoký světelný výkon.

6 197 Kč

Brilliant Stojací lampa Artu 2 žár.

Stojací lampa se dvěma žárovkami pro osvětlení cest Cesty, příjezdové komunikace nebo zahrady lze stojací lampou Artu se 2 žárovkami silně osvítit, protože jasnými skleněnými stínidly světlo žárovek – podle přání běžná žárovka do 60 W nebo i moderní LED žárovky s dlouhou životností – neomezeně proniká do okolí. Černý povrch kovu a čiré odstíny lampy ze skla z ní během dne dělají ozdobný doplněk Vašeho pozemku.

4 299 Kč
-26%

Lindby Stožárové svítidlo Nane ve tvaru lucerny 3zdrojové

Třízdrojová pouliční svítilna Nane v nostalgickém stylu Tato pouliční svítilna je vhodná pro osvětlení ve velkých zahradách a parcích. Tři stínidla vypadají jako lucerny, takže můžete okamžitě vidět nostalgický půvab venkovního světla. Povrch pouliční svítilny odolný proti mořské vodě je vyroben z plastu a má černou povrchovou úpravu, která je určena pro univerzální použití v klasických stylech. Boční vložky jsou vyrobeny ze skla a umožňují vidět světelné zdroje. Proto by měly být světelné zdroje pečlivě vybrány. Zejména se doporučuje používat energeticky úsporné LED žárovky s technologií vláken, příp. s nostalgickým rustikálním vzhledem. Opravdu atraktivní kousek s mimořádným kouzlem.

2 499 Kč
-19%

Lindby Keily LED stožárové světlo

Štíhlé sloupkové svítidlo LED Keily z hliníku ve svěžím designu Sloupkové svítidlo LED Keily přesvědčí svým vysokým designem a jednoduchým barevným provedením. Skládá se z úzké vzpěry, která se na svém konci stáčí do půlkruhu. Tento půlkruh slouží jako jakési stínítko a je vybaven trvale instalovanými LED diodami. Ty vytvářejí teplé bílé osvětlení, které je ideální pro terasu nebo příjezdovou cestu. Stupeň krytí IP54 chrání stožárové svítidlo LED Keily před prachem a stříkající vodou, takže je ideální pro venkovní použití. Pokud svítidla Keily zkombinujete s dalšími svítidly z její řady, mohou doprovázet cestu ve venkovním prostoru a poskytovat potřebné světlo ve tmě.

4 199 Kč
-44%

Lindby Pouliční svítilna Lamina

Pouliční svítilna Lamina s tradičním vzhledem a třemi stínidly Korpus a stínidla této atraktivní pouliční svítilny jsou z velké částí vyrobeny z kovu, která má rezavě hnědý lak, pouze boční otvory stínidel jsou opatřeny čirými skleněnými vloženými částmi pro ochranu světelných zdrojů a elektriky před povětrnostními vlivy. Světlo tak může nerušeně pronikat do okolí a neztratí nic ze své svítivosti. Pouliční svítilna má tradiční, ne-li nostalgický vzhled. Vzhled vylepšují menší detaily, například spirálovitě zatočené křivky pod stínidly. Jako romanticky vyhlížející parkové osvětlení je pouliční svítilna neporazitelným osvětlovacím prvkem, který vyzařuje zvláštní efekt s kouzlem dávných časů.

3 599 Kč
-45%

Lindby Stožárové svítidlo Edana v grafitově šedé barvě

Tmavé stožárové svítidlo Edana se starobylým vzhledem Edana je stožárové svítidlo, které je vyrobeno ve stylu klasických luceren. Používá se k osvětlení zahrad nebo parků, působí přesvědčivě nostalgickým charakterem. Stožárové světlo se tak dokonale hodí do historických prostředí, je ozdobeno pěknými detaily a vždy splní účel zajistit dostatečný jas ve venkovním prostoru. Zabudovaná patice E27 umožňuje použití vhodné žárovky dle výběru, který je momentálně opravdu široký, přičemž lze použít i energeticky úsporné LED žárovky.

2 999 Kč
-37%

Lindby Madea – 2zdrojová pouliční svítilna

Dvouzdrojová pouliční svítilna Madea Pouliční svítilna Madea se hodí k řadě okolí domů a zahrad a může být vybavena všemi odpovídajícími žárovkami s paticí E27. Nejsou to jen tradiční žárovky a halogenové žárovky, ale také kompaktní zářivky a LED žárovky. Grafitově šedý povrch vypadá nadčasově a decentně.

4 399 Kč
-10%

LEDS-C4 Zigzag stožárové světlo 3000K výška 365 cm

Zigzag LED svítidlo na stožár – technicky a opticky nejmodernější Tato mírně futuristická stožárová lampa se láme typickým vzhledem konvenčních svícen. Cikcak je tvořen dlouhým obdélníkovým hliníkovým profilem v antracitové barvě, jehož horní část je pod určitým úhlem. LED diody jsou umístěny na spodní straně a jejich světlo je vyzařováno v širokém úhlu průhledným skleněným krytem. Sousední oblast je tak osvětlena přímo a efektivně, ale zároveň bez oslnění. – vhodné pro použití v blízkosti moře – s integrovaným elektronickým předřadníkem – vynikající kontrola oslnění

41 414 Kč

Konstsmide Stožárové svítidlo Gemini 502

Nadčasové stožárové svítidlo GEMINI Toto stožárové svítidlo řady „Classic“ optimálně osvětluje každou venkovní plochu jednotlivě nebo ve větším počtu a jeho jasné světlo výrazně přispívá k pocitu bezpečí. Řada v klasickém designu zahrnuje nadčasová venkovní svítidla pro každého, kdo preferuje jedinečnost a nechce být závislý na trendech.

14 935 Kč

Konstsmide Stožárové svítidlo Libra

Třížárovkové svítidlo Libra z hliníku s velkými, čirými skleněnými stínidly Klasické hliníkové stožárové svítidlo se třemi velkými akrylovými skleněnými stínidly, které jsou zavěšeny na ozdobných zakřivených ramenech v trojúhelníku a díky čirému sklu zaručují vynikající osvětlení.

57 976 Kč

Konstsmide Stožárové světlo Virgo

Jednolamelová hliníková sloupková lampa Virgo Klasická a tvarově zajímavá hliníková sloupková lampa se vzpřímenou lucernou. Sloupková lampa Virgo je vybavena žebříkovým držákem, který usnadňuje výměnu žárovky a čištění. Součástí balení jsou šrouby pro upevnění hlavice, exkluzivní upevnění do země pro sloupek.

24 580 Kč
-34%

Lucande Sloupové svítidlo Dunia s čirým stínidlem

Elegantní sloupově svítidlo Dunia v moderním stylu Sloupové svítidlo Dunia, vyrobené z tmavě šedého hliníku, představuje v exteriéru poutavý prvek. Moderní a zároveň elegantní design to potvrzuje na plné čáře. Dlouhý pevný sloup nese průhledné polykarbonátové stínidlo, které se vyznačuje hranatým tvarem a rovnoměrně rozptyluje světlo do okolí. Toto stylové sloupové svítidlo se stane příslovečným vrcholem každého pozemku a zaručeně mu propůjčí jisté kouzlo. Navíc se sloupové svítidlo Dunia postará o bezpečnost potmě, jelikož okolo sebe vytváří optimální osvětlení. Samozřejmě ho lze na větších pozemcích instalovat také ve skupině. Díky své odolné konstrukci v souladu se stupněm krytí IP54 je sloupové svítidlo Dunia chráněno před stříkající vodou a prachem a slibuje dlouhou dobu použití.

6 499 Kč
-54%

Lucande Jannis LED stožárové světlo

Svítidlo LED Jannis v inovativním designu s 12 teplými bílými LED značky Cree Vzhled a design tohoto sloupkového svítidla LED lze jednoznačně zařadit do moderního sektoru, ačkoli technologie osvětlení světelnými diodami není v žádném případě horší. V porovnání s běžnými žárovkami se LED vyznačují vysokou mírou úspory energie a mimořádně dlouhou životností. Jako sloupkové svítidlo je Jannis vynikajícím osvětlovacím objektem v okolí moderních soukromých domů, ale lze jej použít i k osvětlení veřejných prostor. Sloup svítidla se instaluje 40 cm do země, takže je dosaženo efektivní výšky 200 cm. Světelný tok: 732 lumenů

5 199 Kč

Konstsmide Dvoužárovkové stožárové svítidlo GEMINI černé

Nápadné stožárové svítidlo GEMINI se dvěma stínidly Toto stožárové svítidlo řady „Classic“ optimálně osvětluje každou venkovní plochu se dvěma stínidly a jeho jasné světlo výrazně přispívá k pocitu bezpečí. Řada v klasickém designu zahrnuje nadčasová venkovní svítidla pro každého, kdo preferuje jedinečnost a nechce být závislý na trendech.

22 713 Kč

Konstsmide Stožárové světlo Virgo

Majestátní pólová lampa Panna Polární lampa Panna se svými třemi svislými lucernami je skutečným poutačem pro vnější oblast. Chytře a prostorně osvětluje příjezdové cesty, cesty a zahradní plochy. Je vyroben z hliníku a velmi dobře odolává větru a počasí.

24 580 Kč

Konstsmide Stožárové svítidlo Libra

2žárovkové svítidlo váhy Libra vyrobené z hliníku s velkými čirými akrylovými skleněnými stínítky Klasická hliníková stožárová lampa se 2 velkými stínítky, která visí na ozdobných zakřivených ramenech na obou stranách a zaručují vynikající osvětlení díky čirému akrylovému sklu.

41 693 Kč
-7%

Lindby Nerezové stožárové svítidlo Damion s 2 hlavami

Elegantní stožárové svítidlo Damion s povrchovou úpravou z nerezové oceli Nejen kvůli estetické symetrii je dvouzdrojové stožárové světlo Damion velmi pěkné. Poskytuje také příjemné světlo pro ulice a chodníky. Design svítidla Damion nikdy nevyjde z módy, protože nerezová ocel zůstane vždy moderním a nadčasovým materiálem.

6 499 Kč
-11%

Lindby Třízdrojová pouliční svítilna Eddie

Rustikální pouliční svítilna Eddie s nostalgickým charakterem Rezavě hnědý lak korpusu a stínidel má na svědomí mírně rustikální vzhled a nostalgický charakter pouliční svítilny Eddie, které se velmi dobře hodí k historickým budovám a stavbám. Model Eddie poskytuje dostatek světla nejen podél zahradních a příjezdových cest, ale pouliční svítilna je díky atraktivnímu vzhledu rovněž vhodná pro orientační osvětlení v parcích. Kovová stínidla jsou bohatá na detaily a na spodní straně jsou doplněna kulovitým skleněným krytem, který je zde umístěn pro ochranu světelných zdrojů a technologií.

8 299 Kč
-30%

Lindby Clint venkovní lampa

Clint – starobylá venkovní lampa se dvěma zdroji světla Vysoká venkovní lampa Clint se svými dvěma světelnými zdroji nabízí velmi dobré orientační světlo pro venkovní použití. Ať už na parkovištích, přístupových cestách nebo na zahradě, Clint bezpečně a spolehlivě osvětluje okolí. Dva světelné zdroje se nacházejí na černém hliníkovém rámu a vypadají jako nostalgické lucerny. Kromě malých dekorací na samotném rámu je na stínidlech vizuálně přitažlivý a funkční detail. Zakončení z mědi vypadá jako klobouk nebo střecha, což je hračka s vysokým kontrastem a zároveň ochranný kryt. Díky materiálům je Clint také vhodný pro použití v blízkosti moře.

5 999 Kč
-7%

Lindby Clint stožárové svítidlo

Nostalgické stožárové svítidlo Clint – ideální orientační světlo Stožárové svítidlo Clint je ideální všude tam, kde je potřeba dobrá orientace venku. Ať už jsou parkoviště, přístupové cesty, vstupní prostory nebo zahradní cesty, všechny spolehlivě a bezpečně osvětleny. Světlo rovnoměrně svítí do okolního prostředí prostřednictvím průhledného stínidla. Stožárové svítidlo se skládá z hliníkového stojanu a malé měděné stříšky, která poskytuje dodatečnou ochranu zdroje světla před větrem a povětrnostními vlivy. Clint je proto také odolný proti mořské vodě a lze jej použít v blízkosti moře.

5 999 Kč

Fumagalli IP55

Povětrnostním vlivům odolné zpracované stožárové LED světlo Artu Rut Stožárové LED světlo Artu Rut z Itálie je ideálním doplňkem pro zahradu, příjezdovou cestu a další venkovní prostory. Klasický design z pryskyřice (lité pryskyřice) se přizpůsobí téměř jakémukoli dekorativnímu stylu. Čirý difuzér z PMMA se zdrojem světla LED poskytuje příjemné, teplé bílé světlo ve večerních a nočních hodinách, a to bez velké spotřeby energie. Kromě toho je Artu Rut mimořádně robustní. Je vybaven stupněm krytí IP55, je odolný proti korozi a rzi (odolný proti mořské vodě), nárazuvzdorný, odolný proti UV záření a odolává teplotám od -60 do 90 °C. Žárovka s paticí E27 je vyměnitelná a je součástí dodávky. Ani montáž není problém, protože Artu Rut je již předem smontován

3 399 Kč
-18%

Lucande LED sloupové svítidlo Sidny

Sloupové LED svítidlo Sidny pro zahrady a parky Sidny je tenké, velmi moderně vyhlížející sloupové svítidlo, které využívá teple bílé LED světelné zdroje, jejichž světlo se vyznačuje vysokou energetickou účinností a díky bílému plastovému krytu nemá oslepující účinek. Svojí výškou více než 2 metry dociluje dobrého osvětlení okolí, které je v zahradách a parcích velmi vítané za účelem dobré orientace na velké ploše.

8 599 Kč
-11%

Trio Lighting LED stožárové světlo Cubango

Klasické tvary v nové interpretaci – stožárové svítidlo Cubango Současný design LED stožárového svítidla Cubango vychází z klasických bývalých luceren. Jsou interpretovány moderním způsobem – z hlediska designu a technologie. Dvě stínidla, která jsou připevněna k dolů zakřiveným ramenům, jsou provedena jako kostky, jejichž povrchem z opálového plastu vyzařuje rovnoměrné světlo bez oslnění. Základna je zcela z práškově lakovaného hliníkového tlakového odlitku v antracitové barvě, což slibuje dlouhou životnost. Součástí dodávky stožárového svítidla jsou dvě LED žárovky E27, které mohou být nahrazeny žárovkami do max. 15 W.

10 099 Kč