Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Poštovní schránky
423 produktů

CMD Poštovní schránka Ulani z nerezavějící oceli

Pěkná poštovní schránka Ulani z nerezové oceli s akrylovým podkladem Krásná poštovní schránka Ulani má atraktivní zevnějšek díky elegantnímu nerezovému materiálu s matným vzhledem. Jako elegantní dekor na přední straně se používají malé čtvercové výřezy s akrylovým podkladem. Poštovní schránka s vhazovacím otvorem 27,5 x 4 cm pojme velké poštovní zásilky a moderně nadčasově zvýrazní fasádu domu.

4 899 Kč

Burgwächter Trubka na noviny 4900

Novinová schránka 4900 – ochranný kryt na denní tisk Dokonalým doplňkem poštovních schránek bez novinové přihrádky je novinová role 4900 z odolného plastu. Chrání dodané lisované výrobky před povětrnostními vlivy v kteroukoli denní i noční dobu. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Letterbox není součástí balení.

424 Kč

ALCO Poštovní schránka

Poštovní schránka, stříbrný lak Elegantní a prostorná poštovní schránka Mount je vyrobená ze stříbrně lakované oceli, kterou lze výborně kombinovat s různými barvami fasády. Praktická poštovní schránka je opatřena cylindrickým zámkem a dodávána se dvěma klíči. Součástí balení je i upevňovací materiál.

1 899 Kč

CMD Domovní čísla z ušlechtilé oceli velikost 2

Velká domovní čísla z ušlechtilé oceli 0-9 Tato vysoce kvalitní domovní čísla z kartáčované ušlechtilé oceli jsou odolná proti povětrnostním vlivům a vypadají velmi elegantně. Připevnění je na zadní straně, takže je vidět krásný design těchto domovních čísel. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují produkty vyrobené tímto výrobcem v Německu, které jsou všechny vybaveny nejmodernější technologií. Poznámka: Jedná se o normální číslo domu bez osvětlení!

749 Kč

LCD Nerezová poštovní schránka 3010

Moderní nástěnná poštovní schránka 3010 z nerezové oceli Tato jednoduše navržená poštovní schránka 3010 řeší jemnou postavu pomocí krytu z kartáčované nerezové oceli a černého práškově lakovaného těla na fasádě moderních budov. Pro ochranu před neoprávněným přístupem má ochranu proti vytažení a zámek klapky.

4 699 Kč

Burgwächter Velká nerezová poštovní schránka Nordic 3780 Ni

Elegantní velkokapacitní poštovní schránka Nordic 3780 z nerezové oceliPoštovní schránka v sobě spojuje dvě vlastnosti – vysokou prostornost a vkusný design. Poštovní schránka je vyrobena z čisté, nerezové oceli a opatřena ručně stíraným povrchem. Přímočarý čtvercový tvar je na horní straně tvarován do krásného oblouku. Široká listová klapka umožňuje vkládat poštovní zásilky až do velikosti DIN C4. Otevírací zarážka usnadňuje vyjmutí poštovních zásilek. Poštovní schránka s výškou 56 cm a šířkou 38 cm nabízí dostatek prostoru pro noviny a dopisy. Lze ji připevnit na zeď nebo volně postavit. V sekci příslušenství lze objednat odpovídající obloukový stojan – rovněž z nerezové oceli.

7 299 Kč

Heibi Nerezová domovní čísla číslice 4

Domovní čísla z práškově lakované nerezové oceli, čísla 0-9Díky jednoduchému designu a neutrálnímu zbarvení lze domovní čísla této řady optimálně kombinovat s mnoha designovými styly. Spolu s odpovídajícími písmeny a cedulemi mohou na stěně domu jasně a čitelně zobrazit téměř jakoukoli kombinaci domovních čísel.Montáž je rychlá a snadná pomocí vjezdových hmoždinek. Kvalita a design vyrobeny v Německu

624 Kč

CMD Domovní čísla z ušlechtilé oceli velikost 4

Velká domovní čísla z ušlechtilé oceli 0-9 Tato vysoce kvalitní domovní čísla z kartáčované ušlechtilé oceli jsou odolná proti povětrnostním vlivům a vypadají velmi elegantně. Připevnění je na zadní straně, takže je vidět krásný design těchto domovních čísel. Vysoce kvalitní materiály a jejich kvalifikované a pečlivé zpracování charakterizují produkty vyrobené tímto výrobcem v Německu, které jsou všechny vybaveny nejmodernější technologií. Poznámka: Jedná se o normální číslo domu bez osvětlení!

749 Kč

LCD Nástěnná poštovní schránka 3039

LCD Nástěnná poštovní schránka 3039, držák na noviny, plech pozinkovaný, L: 37 cm, K: 37.5cm

3 599 Kč

Burgwächter Velkoprostorová schránka Nordic 680 bílá

Tvarovaná poštovní schránka Nordic 680 z pozinkované oceli s bílým nátěrem Velkokapacitní poštovní schránka Nordic z pozinkované oceli s bílým nátěrem a komfortní hloubkou nabízí dostatek prostoru pro poštu a noviny až do formátu C4 a je vybavena zarážkou otevírání. Pokud nemá být tvarovaná poštovní schránka namontována na stěnu, ale volně umístěna na venkovní ploše, je jako příslušenství k dispozici kulatý obloukový stojan z nerezové oceli.

4 699 Kč

Burgwächter Poštovní schránka Kiel z plastu

Plastová poštovní schránka KIEL v krásné podobě Fasáda domu vždy odráží individuální životní styl a vkus jeho obyvatel. Poštovní schránka na fasádě domu nebo na plotu zahrady tak plní nejen praktický účel svého určení, ale také rozhodujícím způsobem přispívá k harmonickému celkovému vzhledu. Krásně zakřivená poštovní schránka Kiel působí na stěně domu velmi dekorativně. Poštovní schránka z robustního plastu, který se snadno udržuje, je však výhodná nejen díky atraktivnímu designu, ale také díky velké kapacitě. Otvor (šířka 32,5 cm, výška 3,4 cm) pojme i větší dopisy, aniž by se pomačkaly. Díky integrovanému vnitřnímu osvětlení (na baterie) je možné pohledem přes klapku zjistit, zda byla pošta vložena, a to i ve večerních hodinách. Kiel je také vybaven zarážkou otevírání, která zabraňuje vypadávání dopisů a zabraňuje nárazu klapky do stěny budovy. Upevňovací materiál pro montáž na zeď je součástí dodávky.

4 699 Kč

ALCO Poštovní schránka Lac s průhledem

Poštovní schránka Lac s průhledem Lac je úzká poštovní schránka s průhledem a vnitřní jmenovkou vyrobená ze stříbřitě lakovaného ocelového plechu. Praktická poštovní schránka je opatřena cylindrickým zámkem a dodávána se dvěma klíči a příslušným upevňovacím materiálem.

1 299 Kč

Juliana Nástěnná poštovní schránka 250

Nástěnná poštovní schránka 250 v jednoduchém designuPoštovní schránka 250 je vyrobena z pozinkované oceli (práškově lakované) v černé barvě a je vyrobena v kombinaci s nerezovou ocelí. Je vybavena eurozámkem, který chrání poštu před neoprávněným přístupem. Robustní poštovní schránka, která se díky svému klasickému designu hodí do mnoha různých architektonických stylů. Výrobce poskytuje 12letou záruku proti prorezavění.

3 099 Kč

Burgwächter Schránka na noviny 1890

Novinová krabička 1890 z litého hliníku Tato litinová přihrádka na noviny se zvlášť velkým otvorem je dokonalým a praktickým doplňkem mnoha poštovních schránek z litého hliníku. Díky své velkorysé velikosti hlídá všechny druhy tiskových produktů kdykoli během dne nebo v noci a chrání je před deštěm a větrem. Poutavý a přitom jednoduchý design přitahuje pozornost na každé fasádě. Robustní materiál zaručuje trvanlivost a tvarovou stálost. Kvalita vyrobená v Německu

2 199 Kč

Absolut/ Radius Designová poštovní schránka Letterman IV antracit

Stylová designová poštovní schránka Letterman IV Letterman IV je mimořádně praktická poštovní schránka v puristickém designu, která přesvědčí svým vynikajícím zpracováním a stala se celosvětovým bestsellerem. Vkládací otvor o délce 32,5 cm a výšce 3,5 cm je dimenzován tak, aby bylo možné vkládat i obálky C4 bez ohýbání. Součástí dodávky je mimo jiné senzorové světlo LED, které lze podle potřeby vložit do poštovní schránky a které reaguje na vibrace. Poštovní schránka Letterman IV splňuje normu DIN 32617 doporučenou společností Deutsche Post.

6 099 Kč

Burgwächter Nerezový obloukový stojan 3685 Ni 36

Nerezový kulatý obloukový stojan Nordic 3685 Ni, vhodný pro nerezové poštovní schránky Nordic 680 a 3680 Ni. Kulatý oblouk je vyroben z kulaté trubky z nerezové oceli o průměru 3,2 cm. Poštovní schránka není součástí dodávky.

4 199 Kč

Heibi Poštovní schránka TORES hnědá / zlatá patina

Klasická poštovní schránka TORES s přihrádkou na novinyPoštovní schránka TORES zaujme především svým staromódním barevným provedením. Kombinace patinovaných zlatých a hnědých tónů vytváří velmi klasický a rustikální vzhled, který je přesvědčivý zejména na starých budovách.

7 999 Kč

Burgwächter Poštovní schránka COMFORT-SET

Burgwächter Poštovní schránka COMFORT-SET, trubka, stříbrná, ocel, pozinkovaná, L: 38 cm, K: 44cm

2 799 Kč

Absolut/ Radius Domovní číslo Round z nerezu – 7

Elegantní: kulatá domovní čísla z nerezové oceliAť už jsou instalována na veřejných místech nebo v soukromých prostorách, symboly této řady domovních čísel jsou vzájemně propojeny svými designovými prvky a lze je libovolně kombinovat. Čísla a číslice integrované do povrchu z nerezové oceli jsou na fasádě mimořádně snadno rozpoznatelné.

899 Kč

Absolut/ Radius Designová poštovní schránka Letterman I nerez

Letterman I – praktická designová poštovní schránka s průzoremLetterman I, designová poštovní schránka, přesvědčí vynikajícím, přehledným designem, vynikajícím zpracováním a je také mimořádně praktická díky nápadnému průzoru, protože okamžitě vidíte, zda je v ní nějaká pošta. Poštovní schránka je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, průzor ze skla. Díky otvoru o rozměrech 32,5 x 3,5 cm do ní lze vkládat i obálky C4, aniž by se ohýbaly. Díky svým kvalitám se designová poštovní schránka Letterman I stala absolutním bestsellerem po celém světě.

10 699 Kč

Heibi Poštovní schránka TORES černá

Poštovní schránka Tores – galantní a diskrétníTvarově elegantní poštovní schránka Tores je elegantním zástupcem svého druhu. Materiál z pozinkovaného ocelového plechu je nejen mimořádně odolný vůči povětrnostním vlivům a trvanlivý, ale také práškově lakovaný v matné černé barvě. Tato krásná poštovní schránka se obejde bez výstřelků, jednoduše svým tvarem vystihne jemnou postavu. Třešničkou na dortu je integrovaná role na noviny v přední části, která je oboustranně otevřená. Součástí dodávky jsou také: Dva bezpečnostní klíče, hliníkový štítek s možností gravírování a příslušný upevňovací materiál.

4 899 Kč

Juliana Robustní poštovní schránka KS200

Prostorná poštovní schránka KS200 s hliníkovým otvoremKS200 je vyrobena z robustní pozinkované oceli a má otvor na dopisy z eloxovaného hliníku. Vysoce kvalitní materiály zaručují, že poštovní schránka bude mít dlouhou životnost. Štěrbina je připravena pro připevnění jmenovky o šířce 18 mm. Klapka je opatřena bezpečnostním prvkem, takže poštovní schránku lze v případě potřeby uzamknout. KS200 se dodává včetně zámku Ruko. zámek Ruko je důmyslný bezpečnostní systém, který chrání obsah poštovní schránky před neoprávněným přístupem. Všechny součásti jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. KS200 lze namontovat jako nástěnnou nebo stojící poštovní schránku. Stojan na poštovní schránku si objednejte zvlášť (viz příslušenství). výrobce poskytuje 12letou záruku na prorezavění.

7 199 Kč

LCD Nástěnná poštovní schránka 3038

LCD Nástěnná poštovní schránka 3038, držák na noviny, plech pozinkovaný, L: 37 cm, K: 37.5cm

3 599 Kč

LCD Nástěnná poštovní schránka 3037

LCD Nástěnná poštovní schránka 3037, držák na noviny, plech pozinkovaný, L: 37 cm, K: 37.5cm

3 599 Kč
-14%

Paulmann číslo domu pro LED solární světlo Soley

Registrační značka domu pro venkovní solární venkovní nástěnné svítidlo Soley Číslo domu pro LED solární světlo Soley je jednoduchá, průhledná deska obdélníkového tvaru, která je dodávána se sadou písmen a dvěma sadami čísel v černé barvě pro individuální označení. Číslo domu je určeno k umístění pod svítidlo.

399 Kč

LCD Poštovní schránka 3030

LCD Poštovní schránka 3030, přihrádka na noviny grafit, plech pozinkovaný, L: 32 cm, K: 44cm

4 199 Kč

LCD Držák na noviny 3022

Nerezový držák novin 3022 Moderní držák novin 3022 vyrobený z nerezové oceli má černé tělo potažené práškovou barvou a kryt vyrobený z lehké kartáčované nerezové oceli. Jeho design je ideální volbou pro moderní vstupní prostory. S ohledem na příslušné rozměry se doporučuje kombinace s nástěnnou schránkou 3020/3021

1 299 Kč

LCD Nerezová poštovní schránka 3020

Nástěnná poštovní schránka 3020/3021 v širokém tvaru Černé tělo s práškovým nástřikem je opatřeno zářivě kovovým panelem z leštěné nerezové oceli. To mu dává jednoduchý, elegantní vzhled, který se perfektně hodí do moderního vstupního prostoru. Moderní poštovní schránka je vybavena ochranou proti vyjmutí a zámkem klapky. Novinový oddíl ve stejném designu, který je k dispozici jako příslušenství, je dokonalým doplňkem poštovní schránky.

4 699 Kč

LCD Držák na noviny 3012

Novinový prostor 3012 Černé tělo opatřené práškovou barvou má na přední straně panel z kartáčované nerezové oceli. Vzhled držáku novin 3012 je jednoduchý a kovový a dokonale zapadá do prostředí moderně navrženého vstupního prostoru. Perfektní doplněk ke schránce 3010/3011

1 199 Kč

K.S. Verlichting Nadčasová poštovní schránka B7 tmavě zelená

Stojící poštovní schránka B7 zaujme svým jednoduchým designem Tato poštovní schránka vypadá velmi klasicky a zaujme svým nadčasovým designem. Do popředí se dostaly funkční aspekty, vkusné dekorace byly zcela vynechány. Přední část zdobí pouze poštovní znak.

14 599 Kč

Heibi Poštovní schránka Joram pozink

Poštovní schránka Joram z pozinkovaného ocelového plechu v grafitově šedé barvěRobustní zpracování a necitlivá barva činí z poštovní schránky Joram předmět s dlouhou životností, který je nejen velmi užitečný, ale díky svému nadčasovému designu také ozdobou každé fasády domu. Otevírá se shora dolů, vhazování je na horní straně. Časopisy vložené do novinové přihrádky lze vyjmout z obou stran. Součástí dodávky je: gravírovatelný hliníkový štítek (samolepicí)- Formát vkládání: DIN C4 na šířku

4 599 Kč

Heibi Zabezpečená balíková schránka Karl

Poštovní schránka na balíky Karl – bezpečně vyjímatelná díky speciálnímu mechanismu víka Poštovní schránka na balíky Karl je přesvědčivá po všech stránkách: je vyrobena z ocelového plechu s žárovým zinkováním a vysoce kvalitním práškovým nástřikem, je velmi robustně vyrobena a přijímá balíky a bezpečně je ukládá, dokud je opět nevyjmete. To zajišťuje speciální mechanismus víka: Když je víko otevřeno, zavře se padací klapka; když je zavřeno, otevře se. Velké vkládací víko a velmi velká spodní přihrádka pojmou balíky o šířce až 43 cm, hloubce 32 cm a výšce 30 cm. Poštovní schránka na balíky má také velmi robustní zámek s klapkou proti prachu. – pro hmoždinky

20 999 Kč

Heibi S nápisem Pošta – poštovní schránka York

Poštovní schránka York se zabudovaným písmem a přihrádkou na noviny Pevným modelem, který se hodí k mnoha stylům fasád, je poštovní schránka York, jejíž tělo je vyrobeno z pozinkovaného a práškově lakovaného ocelového plechu. Je vybaven po obou stranách otevřenou přihrádkou na noviny. Účel je nezaměnitelný: nápis „Post“ je zapracován do dveří z nerezové oceli a je podložen pískovaným sklem. Klíč pro stabilní zámek je opatřen samostatným číslem klíče. Součástí balení je hliníkový jmenovka (samolepicí). – pro poštu do DIN C4 – Ochranný list proti vodě uvnitř – robustní zámek s ochranou proti prachu

5 699 Kč

Heibi Plechový adaptér k poštovní schránce La Ola

Adaptační deska pro poštovní schránku La Ola (4502008, 4502010)Pokud jsou poštovní schránky s objednacím číslem 4502008 a 4502010 připevněny ke stojanu na poštovní schránky, potřebujete tuto adaptační desku.

1 099 Kč

Heibi Poštovní schránka London s novinovou přihrádkou

Grafitově šedá poštovní schránka London z pozinkovaného ocelového plechu London je poštovní schránka klasického tvaru, která nabízí vše, co potřebujete. Má integrovanou přihrádku na noviny, která je otevřená na obou stranách, a uzamykatelnou přihrádku na dopisy, do které lze křížem vkládat obálky až do velikosti C4. Součástí dodávky je samolepicí hliníková jmenovka.

4 499 Kč

Heibi Poštovní schránka Mnichov

Jednoduchá mnichovská poštovní schránka v moka hnědé barvěJednoduchá a prostá, ale neméně praktická a reprezentativní – taková je mnichovská poštovní schránka z pozinkovaného ocelového plechu. Tato poštovní schránka klasického tvaru nabízí praktickou přihrádku C4 a také novinovou roli integrovanou na spodní straně, kterou lze naplnit z obou stran. Součástí dodávky je také samolepicí hliníková jmenovka.

4 199 Kč