Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Podhledové světlo
267 produktů

Paulmann Luena stropní podhledové GU10 IP65 bílá

Paulmann Luena stropní podhledové GU10 IP65 bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, GU10, 35W

599 Kč
-9%

Paulmann Nova Plus 3 ks LED bodovka hranatá hliník

Nova Plus Coin LED vestavné bodové svítidlo, základní sada 3 kusů, stmívatelnéAť už se jedná o novou instalaci nebo výměnu stávajících vestavných bodových svítidel – tato sada 3 LED vestavných bodových svítidel je vhodná pro téměř všechny oblasti použití a je vhodná pro přímé připojení na 230 V. Zvláště ploché vestavné reflektory se hodí do stropů s dutinou pouhé 3 cm. Díky vzájemnému propojení jednotlivých svítidel pomocí rychloupínacích svorek je lze snadno a rychle instalovat. Bodová svítidla lze také stmívat pomocí mnoha komerčně dostupných stmívačů (R C f. elektric. transformátory a 230V žárovky). Žárovky Coin v bodových svítidlech jsou k dispozici jako příslušenství a lze je vyměnit.

2 699 Kč
-9%

Paulmann Nova Plus 3 ks LED bodovka hranatá

Nova Plus Coin LED vestavné bodové svítidlo, základní sada 3 kusů, stmívatelnéAť už se jedná o novou instalaci nebo výměnu stávajících vestavných bodových svítidel – tato sada 3 LED vestavných bodových svítidel je vhodná pro téměř všechny oblasti použití a je vhodná pro přímé připojení na 230 V. Zvláště ploché vestavné reflektory se hodí do stropů s dutinou pouhé 3 cm. Díky vzájemnému propojení jednotlivých svítidel pomocí rychloupínacích svorek je lze snadno a rychle instalovat. Bodová svítidla lze také stmívat pomocí mnoha komerčně dostupných stmívačů (R C f. el. transformátory a 230V žárovky). Žárovky Coin v bodových svítidlech jsou k dispozici jako příslušenství a lze je vyměnit.

2 699 Kč

Paulmann Base LED bodovka 3ks 3-Step-dim bílá

LED vestavné bodové svítidlo Base Coin v sadě 3 kusů, bílé, otočné, 3stupňové stmíváníSada tří vestavných bodových svítidel Base v bílé barvě je vyrobena z kovu a lze ji otočit o 20° pro nasměrování světla. Pomocí vypínače ji lze přepnout na tři úrovně jasu. Vyměnitelné světelné zdroje (Coin) jsou integrovány ve spotech a lze je snadno vyměnit. Base Coin jsou robustní a uživatelsky přívětivá vestavná kovová svítidla, která jsou stejně vhodná pro nové instalace jako pro výměnu stávajících vestavných bodových svítidel. Díky přímému připojení na 230 V lze svítidla vzájemně propojovat bez omezení.

1 335 Kč
-9%

Paulmann Cole LED spotlight

Stmívatelné LED podhledové svítidlo Cole sada 3 ks LED podhledové svítidlo Cole ve trojnásobném provedení je dekorativní prvek, který ponoří své okolí do teplého a útulného světla. Zlatá barva poskytuje velmi speciální světelné akcenty. Integrovaný světelný zdroj LED zaujme svou jasnou svítivostí a nízkou spotřebou elektřiny. Krytí IP44 také umožňuje použití v koupelně. – stmívatelné ve 3 krocích pomocí běžného nástěnného vypínače

1 899 Kč

Paulmann Wall podhledové svítidlo

Paulmann Wall podhledové svítidlo, bílé, hranaté, Chodba, plast, 2.7W, P: 7.8 cm, L: 7.8 cm

894 Kč
-4%

Paulmann Cole LED spotlight

Sada tří zapuštěných LED světel Cole s integrovanou funkcí stmívání I přes svou vysokou svítivost vyzařuje zapuštěné LED světlo Cole teplé bílé světlo, aniž by oslňovalo diváka. Je tomu tak díky speciální technologii instalace, protože tři reflektory jsou ukotveny hluboko ve stropě. Díky třídě krytí IP44 lze tento moderní světelný zdroj instalovat také v koupelně. Protože barevné schéma zůstalo klasické, hodí se tato lampa téměř do jakéhokoli designu místnosti a obohacuje ji o speciální světelné akcenty.

1 999 Kč

Paulmann Cole LED spotlight

LED zapuštěné svítidlo Cole s distribucí světla bez oslnění Díky svému světelnému zdroji LED zasazenému hluboko do stropu umožňuje zapuštěné svítidlo Cole distribuci světla bez oslnění. Rám z matného zlata zajišťuje, že vyzařované světlo osvětluje místnost vřele a pohodlně. Aby byla atmosféra v místnosti ještě pohodlnější, doporučuje se také ztlumit světlo ve třech fázích. Díky svému klasickému kulatému tvaru lze tuto malou lampu stylově integrovat téměř do každého obývacího pokoje.

765 Kč
-5%

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova Coin kulaté

Nova Coin sada 3 – LED spoty s mnoha funkcemi pro individuální design osvětleníZapuštěná svítidla Nova Coin jsou velmi ploché LED spoty, které lze použít v mělkých dutinách a které jsou na místě upevněny pomocí přídržných pružin. Propojením jednotlivých spotů ve vzdálenosti dle vlastního výběru vzniká jedinečný koncept osvětlení.Coiny jsou vyrobeny z hliníku a obsahují LED žárovku, která vyzařuje teplé bílé světlo v rozsahu otáčení 50° a je vybavena třístupňovým stmívačem. Jas lze ovládat pomocí standardních vypínačů. spoty Nova Coin LED v sobě spojují harmonický design, funkčnost a vysokou energetickou účinnost.

1 699 Kč
-7%

Paulmann Calla otočné dim Ø 9cm 827 10 ks bílá

Stmívatelné LED vestavné bodové svítidlo Calla pro venkovní a vlhké prostory v balení po 10 ksPro větší vlhké prostory, jako jsou společné umývárny nebo venkovní prostory vystavené povětrnostním vlivům, nabízí společnost Paulmann praktické řešení v podobě vestavného bodového svítidla Calla v balení po 10 ks. Nenápadný kulatý design je univerzální i pro použití v interiéru.Kruhová obruba z plastu slouží jako zásuvka, která rámuje kulatý modul s matným plastovým krytem a světelné zdroje LED, které svítí univerzální bílou barvou. Modul má vyzařovací úhel 100°. Kromě toho, že je možné LED diody otáčet v úhlu 30°, lze je vhodným přepínačem stmívat, což umožňuje přizpůsobit osvětlení potřebám. Připojení se provádí přímo na výstup 230 V. Možnost propojení několika spotů.- stmívatelné mimo jiné s RC Merten MEG 5136-0000, RLC Eltako EUD61NP – 230V, RLC Müller Paladin 873 030 LED

3 899 Kč

Paulmann Cole LED spotlight

LED zapuštěné svítidlo Cole s distribucí světla bez oslnění Díky svému světelnému zdroji LED zasazenému hluboko do stropu umožňuje zapuštěné svítidlo Cole distribuci světla bez oslnění. Rám z matného zlata zajišťuje, že vyzařované světlo osvětluje místnost vřele a pohodlně. Aby byla atmosféra v místnosti ještě pohodlnější, doporučuje se také ztlumit světlo ve třech fázích pomocí stávajícího nástěnného vypínače. Díky svému klasickému kulatému tvaru lze tuto malou lampu stylově integrovat téměř do každého obývacího pokoje.

765 Kč
-6%

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova Coin kulaté

Sada 3 LED bodových svítidel Nova Coin – stmívatelná ve 3 stupních Nova Coins jsou LED podhledová svítidla plochého tvaru vyrobená z hliníku, která lze díky 230V přímému připojení jednoduchým propojením vzájemně kombinovat. Svítidla jsou upevněná ve stropě pomocí pružin a nepoškodí strop místnosti ani po opakované montáži a demontáži. Každé ze tří svítidel obsahuje LED modul vyzařující směrem dolů teplé bílé světlo v úhlu vyzařování 110°, jehož jas se může ovládat 3stupňovým stmívačem. K tomu stačí standardní vypínač. Stupeň krytí IP44 zabraňuje vniknutí vlhkosti. LED Coins umožňují vytvořit jedinečnou světelnou atmosféru.

1 599 Kč
-6%

Paulmann 3 x spot Nova Coin

Sada 3 LED bodových svítidel Nova Coin pro individuální osvětlení Sada 3ks Nova Coin se skládá ze 3 LED podhledových svítidel, která jsou velmi plochá a lze je proto použít i v malých hloubkách dutin. Jsou upevněny přidržovacími pružinami a mohou být navzájem kombinovány v libovolné vzdálenosti jejich jednoduchým propojením. Ochrana proti stříkající vodě IP23 zabraňuje vnikání vlhkosti. LED Coins jsou vyrobeny z hliníku a jsou dodávány s trvale instalovaným zdrojem světla LED. Teplé bílé světlo je vyzařováno v dosahu 50 ° a lze jej ovládat pomocí integrovaného třístupňového stmívače s běžným vypínačem světla. Nova Coin kombinuje harmonický design, skvělou funkčnost a vysokou energetickou účinnost a vytváří tak individuální řešení osvětlení.

1 799 Kč
-6%

Paulmann 3x Slim Coin

Stmívatelná a otočná LED podhledová svítidla Slim Coin v sadě 3 kusů Tato sada tří kusů prémiových LED podhledových svítidel Slim Coin poskytuje vysokou funkčnost a různé možnosti použití. Mají kulatá LED bodová světla, která jsou jak stmívatelná, tak i otočná o 50°. Pevně zabudované LED vyzařují své světlo dolů do prostoru a přesvědčí energetickou účinností a životností. Slim Coin jsou velmi ploché a je možné je tak namontovat také v malých hloubkách dutého prostoru. Instalace na stropě je možná bez jakéhokoliv nářadí, protože jednotlivá světla se mohou vzájemně propojit pomocí dvojitých rychlosvorek. Individuální úprava jasu je možná spojením s fázovým stmívačem od světlého pracovního světla až po útulné tlumené osvětlení. LED bodová světla jsou chráněná proti stříkající vodě díky stupni krytí IP23 a namontovaným ochranným sklem se satinovaným povrchem.

2 799 Kč

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova kulaté

LED bodové svítidlo Nova v sadě 3 svítidel se stupněm krytí IP44 a třístupňovým stmívačem Sada 3 LED bodových svítidel Nova umožňuje individuální koncepci osvětlení. Lze je snadno nainstalovat do stropu pomocí pružin a mohou se vzájemně propojit ve vzdálenosti, kterou si zvolíte sami. LED bodová světla jsou vyrobená z hliníku a jsou kulatá. Vyměnitelná LED žárovka s paticí GU10 vyzařuje teplé bílé světlo dolů do prostoru a může se stmívat standardním vypínačem ve třech stupních. Díky stupni krytí IP44 je možné ji používat ve vlhkých prostorech.

1 296 Kč
-7%

Paulmann 3x Spot Nova kulaté

LED bodové svítidlo Nova v sadě 3 svítidel se stupněm krytí IP44 a třístupňovým stmívačem Sada 3 LED bodových svítidel Nova umožňuje individuální koncepci osvětlení. Lze je snadno nainstalovat do stropu pomocí pružin a mohou se vzájemně propojit ve vzdálenosti, kterou si zvolíte sami. LED bodová světla jsou vyrobená z hliníku a jsou kulatá. Vyměnitelná LED žárovka s paticí GU10 vyzařuje teplé bílé světlo dolů do prostoru a může se stmívat standardním vypínačem ve třech stupních. Díky stupni krytí IP44 je možné ji používat ve vlhkých prostorech.

1 199 Kč
-5%

Paulmann LED nástěnné vestavné svítidlo Edge chrom

Dekorativní LED nástěnné vestavné svítidlo Edge z matného chromu Toto nástěnné vestavné svítidlo Edge z nerezavějícího polykarbonátu a s chromovým povrchem je výrazným dekoračním doplňkem. Moderní design stylově podporuje moderní zařízení a upoutá pozornost na každou stěnu. Edge je vhodné ale také na chodbách a schodech jako bezpečnostní osvětlení. Pevně zabudované LED vyzařují teplé bílé světlo do prostoru a přesvědčí energetickou účinností a životností. Světlo je vhodné pro montáž do standardních montážních boxů o průměru 6 cm.

574 Kč
-15%

Paulmann Calla pevné on/off Ø8

Jednoduché a robustní osvětlení pro venkovní a vlhké prostory – vestavné bodové svítidlo Calla LED Vestavné bodové svítidlo Calla je jednoduchá, ale univerzální řada stropních svítidel Paulmann – jak pro interiéry, tak pro náročné vlhké a venkovní prostory. Tato základní verze má pevný, neotočný modul LED, který je orámován kulatou hliníkovou paticí. Univerzální bílé světlo je vyzařováno bez oslnění pod úhlem 100° přes matný plastový kryt. Calla se připojuje přímo k síti 230 V a lze ji řetězit v několika exemplářích.

524 Kč
-9%

Paulmann Whirl LED podhledové 4

Kulaté stropní svítidlo LED Whirl v sadě 3 kusů, stmívatelné Vestavné stropní svítidlo Whirl LED se dodává v praktické sadě 3 kusů a tvoří efektivní jednotku, která poskytuje velkorysé osvětlení místnosti. Kulatý rám a středový bod uprostřed svítidla jsou vyrobeny z hliníku a mají šedý odstín. Teplé bílé světlo bez oslnění vyzařuje satinovaný akrylový povrch a lze jej stmívat pomocí mnoha stmívačů. Díky možnosti instalace do stropu je tvar svítidla v jedné rovině se stropem a tvoří atraktivní světelný objekt v různých obytných prostorách. – Stmívatelné pomocí univerzálního stmívače (R, L, C)

2 699 Kč
-11%

Paulmann Calla otočné on/off 9cm 840 10ks bílá

LED vestavné bodové svítidlo Calla v sadě 10 kusů pro montáž na strop ve venkovních a vlhkých prostorách Se svítidlem Calla nabízí společnost Paulmann mistrovskou všestrannost. Od venkovních a vlhkých prostor, přes prodejní a kancelářské prostory až po koupelny a chodby v soukromých obytných prostorech slouží vestavné LED svítidlo jako efektivní a zároveň vizuálně nenápadný zdroj světla na stropě. S praktickou sadou 10 kusů lze vybavit i větší místnosti nebo prostory. Modul s energeticky úspornými LED diodami, který je orámován plastovým kruhem, je umístěn uprostřed, má úhel vyzařování 100° a lze jej natáčet v rozsahu 30°. Univerzální bílé světlo je vyzařováno bez oslnění přes matný kryt. Zapuštěná místa lze připojit přímo k výstupu 230 V a vzájemně je propojit.

3 899 Kč
-6%

Paulmann Calla otočné dim Ø9cm 840 3ks chrom

Stmívatelné a otočné LED vestavné bodové svítidlo Calla pro venkovní a vlhké prostory v balení po 3 kusech S praktickou sadou 3 kusů lze vestavným bodovým svítidlem Calla vybavit celou místnost. Výrobce Paulmann navrhl pouzdro odolné proti proudu vody, takže Calla spolehlivě svítí nejen v obchodních, kancelářských a obytných místnostech, ale i venku a ve vlhkých místnostech. Jednoduchý kulatý tvar zůstává v pozadí vizuálně nenápadný. Modul otočný o 30° se stmívatelnými LED diodami umožňuje nastavit zarovnání i intenzitu univerzálního bílého světla, které je vyzařováno bez oslnění a s úhlem vyzařování 100°. Přímým připojením k síťovému výstupu 230 V lze propojit několik svítidel. – stmívatelné mimo jiné s RC Merten MEG 5136-0000, RLC Eltako EUD61NP – 230V, RLC Müller Paladin 873 030 LED

1 399 Kč
-5%

Paulmann Nova Plus 3 ks LED spot kulatý chrom

V sadě 3 kusů: kulatý LED spot Nova Plus – stmívatelný a otočný Sada 3 kusů se skládá z kulatých vestavných LED reflektorů Nova Plus, jejichž trvale instalované LED diody lze cíleně nastavit. Lze je otáčet o 30 stupňů a vyzařují teplé bílé světlo do místnosti pod úhlem 120 stupňů. Díky krytí IP65 je možné flexibilní použití v obytných a pracovních prostorech i v koupelnách a wellness zařízeních. Skvrny mají jednoduchý design, který se hodí k mnoha stylům vybavení a atmosféricky naladí místnost na teplou světelnou atmosféru. Jas Nova Plus lze měnit pomocí externího stmívače s fázovým řezem. Montáž do stropu i vzájemné propojení tří míst je možné bez použití nářadí díky spojovacímu boxu s rychloupínacími svorkami a přídržnými pružinami.

3 399 Kč
-6%

Paulmann Calla otočné dim Ø9cm 840 3ks bílá

Stmívatelné a otočné LED vestavné bodové svítidlo Calla pro venkovní a vlhké prostory v balení po 3 kusech S praktickou sadou 3 kusů lze vestavným bodovým svítidlem Calla vybavit celou místnost. Výrobce Paulmann navrhl pouzdro odolné proti proudu vody, takže Calla spolehlivě svítí nejen v obchodních, kancelářských a obytných místnostech, ale i venku a ve vlhkých místnostech. Jednoduchý kulatý tvar zůstává v pozadí vizuálně nenápadný. Modul otočný o 30° se stmívatelnými LED diodami umožňuje nastavit zarovnání i intenzitu univerzálního bílého světla, které je vyzařováno bez oslnění a s úhlem vyzařování 100°. Přímým připojením k síťovému výstupu 230 V lze propojit několik svítidel. – stmívatelné mimo jiné s RC Merten MEG 5136-0000, RLC Eltako EUD61NP – 230V, RLC Müller Paladin 873 030 LED

1 399 Kč
-8%

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova kulaté

Otočné a stmívatelné ve 3 stupních – LED bodové svítidlo Nova v sadě tří svítidel Tato svítidla umožňují provedení individuálního světelného konceptu díky snadné instalaci do stropu pomocí přidržovacích pružin a vzájemné propojení jednotlivých svítidel, přičemž lze zvolit různou vzdálenost mezi svítidly. Bodová svítidla jsou vyrobená z hliníku a opatřená vyměnitelnou LED žárovkou s paticí GU10. Vyzařuje teplé bílé světlo do místnosti, lze jí natáčet o 50° a je pomocí standardního vypínače stmívatelná ve třech stupních.

1 299 Kč

Paulmann 92986 LED spot 3 x 6W

Otočné LED vestavěné místo v praktickém balení 3, stmívatelné pomocí nástěnného spínače Jednoduchá zapuštěná místa jsou vybavena stmívatelnými LED diodami, které lze pomocí standardního vypínače na stěně snadno a bez použití technologie stmívat ve třech fázích. Díky jednoduché konstrukci a jednoduchému designu jsou zapuštěná světla úžasně univerzální a univerzálně použitelná. Ať už v obývacím pokoji, kuchyni nebo na chodbě, nabízejí vždy příjemné teplé bílé světlo. Je také přesvědčivé, že směr světla lze díky otočným místům individuálně upravit. S touto sadou 3 vestavěných světel je zahrnuto optimální osvětlení.

778 Kč

Paulmann LED spot Nova Coin kulatý

LED zapuštěné svítidlo Nova Coin s 3stupňovým stmívačem Nova Coin je tuhý LED bod pro montáž na strop, který se velmi snadno instaluje díky přídržným pružinám. Opakovaná instalace a demontáž také ponechá strop nepoškozený. Spojení s dalšími místy je možné díky přímému připojení na 230 V prostřednictvím jednoduchého řetězení a v místnosti vyvolává velmi individuální koncept osvětlení. Spot je vyroben z hliníku a je vybaven ochranou proti stříkající vodě IP44. Konstrukce Nova Coin je velmi plochá, takže ji lze instalovat i v malých hloubkách dutin 3 až 3,5 cm. Trvale instalovaný světelný zdroj LED vyzařuje teplé bílé světlo v úhlu paprsku 110 ° směrem dolů. Vestavěný 3stupňový stmívač lze aktivovat a ovládat běžným spínačem světla.

622 Kč
-6%

Paulmann Nova Plus Coin 3ks IP44 2 700K černá

LED vestavné svítidlo Nova Plus Coin tuhé, černé, IP44 v sadě 3 kusů, 2 700K Tato sada 3 LED vestavných svítidel Nova Plus Coin od společnosti Paulmann je vhodná pro nové instalace nebo pro výměnu stávajících instalací a díky krytí IP44 je vhodná i do koupelen nebo jiných vlhkých prostor. Zapuštěná svítidla lze spojit bez použití nářadí pomocí rychlosvorek a lze je také stmívat externím stmívačem (není součástí dodávky). Vestavná bodová svítidla jsou velmi plochá, a proto jsou vhodná i do malých dutin o hloubce pouhých 30 mm. Sada se skládá ze tří pevných svítidel v černé barvě s LED moduly. – stmívatelné se stmívačem R C f. elektr. transformátor 230 V svítidla – s matným bezpečnostním sklem – pro přímé připojení 230 V – krytí IP44

2 499 Kč

Paulmann Base LED spot 3ks 3-Step-dim železo

LED vestavné bodové svítidlo Base Coin v sadě 3 kusů, kartáčovaná litina, 3stupňové stmívání Základní vestavná svítidla jsou robustní a uživatelsky přívětivá kovová vestavná svítidla, která jsou stejně vhodná pro nové instalace jako pro výměnu stávajících vestavných svítidel. Díky přímému připojení 230 V lze svítidla vzájemně propojovat bez omezení. Základní sada se skládá ze tří vestavných svítidel se světelnými zdroji Coin LED, které lze vyměnit. Vestavná svítidla LED lze přepínat na tři úrovně jasu pomocí standardního vypínače a lze je otáčet pro optimální směrování světla.

1 335 Kč
-7%

Paulmann Nova Coin 3x kulaté 3Stepdim pevné černá

Paulmann Nova Coin 3x kulaté 3Stepdim pevné černá, Chodba, hliník, 6.5W

1 599 Kč

Paulmann Nova LED spot 3ks kulatý pevný hliník

Puristické LED zapuštěné místo Nova, tuhé, hliníkové barvy, v sadě 3 LED zapuštěné bodové světlo Nova je vyrobeno z hliníku a má minimalistický design. Šedý rámeček obklopuje dodaný LED světelný zdroj a umožňuje, aby teplé bílé světlo svítilo pod úhlem 100 °. Protože je lampa zasunuta zezadu, není nutný žádný pojistný kroužek. Spot je určen pro přímé připojení na 230V a lze jej proto spojit dohromady v sadě. Upevnění je nekomplikované přidržovacími pružinami, což znamená, že strop není poškozen. Velmi plochý design také umožňuje instalaci s malými hloubkami dutin 30 až 35 mm.

1 555 Kč

Paulmann LED vestavné světlo Cymbal 1×6

Stmívatelné LED vestavné svítidlo Cymbal LED vestavné svítidlo Cymbal je vyrobeno z plastu a má design bez okrajů, takže se zdá být téměř neviditelné, když nesvítí, a zdánlivě splývá se stropem. Vyzařuje měkké, teplé bílé světlo bez oslnění, a tím atmosféricky osvětluje okolí. – vhodné pro vestavbu do podhledu – přímé připojení 230V – úhel vyzařování 38°

881 Kč

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova kulaté

Otočné a stmívatelné ve 3 stupních – LED bodové svítidlo Nova v sadě tří svítidel Tato svítidla umožňují provedení individuálního světelného konceptu díky snadné instalaci do stropu pomocí přidržovacích pružin a vzájemné propojení jednotlivých svítidel, přičemž lze zvolit různou vzdálenost mezi svítidly. Bodová svítidla jsou vyrobená z hliníku a opatřená vyměnitelnou LED žárovkou s paticí GU10. Vyzařuje teplé bílé světlo do místnosti, lze jí natáčet o 50° a je pomocí standardního vypínače stmívatelná ve třech stupních.

1 413 Kč
-2%

Paulmann 3ks Spot Nova otočný/stmívací

Otočné a stmívatelné ve 3 krocích – úhlové skvrny Nova LED v sadě 3 Zářivky Nova Spots vytvářejí v moderních místnostech velmi individuální koncept osvětlení, protože jsou umístěny ve vzdálenosti podle vašeho výběru a pomocí jednoduché instalace jsou upevněny ve stropu pomocí přídržných pružin. Jednotlivá svítidla jsou navzájem propojena jednoduchým zřetězením. Čtvercové LED spoty jsou vyrobeny z hliníku a jsou vybaveny vyměnitelnými LED žárovkami (GU10). Teplé bílé světlo je směrováno do místnosti v rozsahu otočení 50 ° a lze ho ztlumit ve třech stupních pomocí standardního spínače světla. Nova je vybavena ochranou proti stříkající vodě IP23

1 599 Kč
-10%

Paulmann Coin Slim LED podhledové svítidlo bílé 3x

V sadě tří svítidel – LED podhledové bodové svítidlo Coin Slim v bílém provedení, stmívatelné a otočné LED podhledové svítidlo Coin Slim je dodáváno v praktické sadě 3 svítidel a je vhodné jako výměnné svítidlo pro stávající podhledová svítidla nebo pro novou instalaci. Svítidla mohou být s přípojným boxem s dvojitými rychlosvorkami k prosmyčkování připojena přímo k 230 V a pomocí rychlosvorek se jednoduše a bez nářadí vzájemně propojí. Energeticky úsporná technologie LED zajišťuje velmi nízkou spotřebu energie a díky stmívatelnosti LED (s RC stmívačem – není součástí balení) je možné přizpůsobit jasnost jakékoliv náladě. Velmi ploché podhledové bodové svítidlo lze instalovat do stropů s dutým prostorem o hloubce pouhé 3 cm. Matně bílá svítidla lze otáčet o 50°.

2 699 Kč
-11%

Paulmann Spircle LED podhledové světlo bílá matná

LED vestavné svítidlo Spircle s flexibilně pohyblivou hlavou svítidla Spircle vyniká nejen svým moderním, průmyslovým designem, ale také vysokou flexibilitou ve směru světla: hlavu svítidla lze otáčet o 350° a naklápět o 90°. Tímto způsobem lze světelný kužel nasměrovat přesně tam, kam je potřeba, a speciální místa v místnosti, jako jsou dekorativní kusy nábytku nebo obrazy, lze specificky osvětlit a dokonale naaranžovat. Lze kombinovat s mnoha styly interiéru. – Úhel paprsku: 36

2 099 Kč

Paulmann GU10 podhledové světlo 3ks otočné bílá

Paulmann GU10 podhledové světlo 3ks otočné bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, GU10, 10W

415 Kč