Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
137 produktů
-12%

Linea Light Obrazové svítidlo Mirror nastavovací bodové světlo

Povrchové zrcadlové svítidlo pro montáž nad obraz nebo zrcadloToto obrazové svítidlo vyzdvihuje podstatné do popředí a osvětluje je. Reflektor pro žárovku GU10 lze otočit o 90° a pootočit o 350°, takže svítidlo lze přesně přizpůsobit. Chromovaný povrch dodává svítidlu Mirror moderní vzhled.

1 399 Kč

Lucande Dimitrij LED světlo nad obraz matný nikl

Elegantní LED světlo nad obraz Dimitrij v provedení matného niklu Podlouhlá hlava světla nad obraz Dimitrij umožňuje zvýraznění oblíbeného obrazu v chodbě nebo obývacím pokoji. Kromě toho lze hlavu svítidla a zakřivené rameno individuálně nastavit pomocí dvou kloubů. Pevně zabudované LED diody poskytují teplé bílé, velmi jasné světlo a šetří energii, takže osvětlení může zůstat déle rozsvícené. Zakřivené rameno a úzké tvary dodávají svítidlu Dimitrij zdrženlivou eleganci, která má díky povrchové úpravě matného niklu moderní výraz.

3 399 Kč

Orion Zlaté LED světlo nad obraz Sofia – 60 cm

LED světlo nad obraz Sofia vybavené vypínačem Osobní fotografie z vašich posledních svátků nebo fotografií, které jste si namalovali – vybavené pěkným rámečkem a pověšené na prominentním místě na zdi, poskytují velmi osobní životní prostředí. LED světlo nad obraz Sofia korunujke umělecká díla smyslným způsobem, protože pouze dokonalým osvětlením se stávají středem pozornosti obývacího prostoru. Úzký odstín světla lze posunout směrem nahoru a dolů, aby bylo světlo směrováno co nejlépe. Na obalu je také praktický přepínač.

5 801 Kč

Lindby Obrazová svítilna Beno se vzhledem měděnky

Umělecká obrazová svítilna Beno s mnoha detaily Beno působí velmi umělecky a nostalgicky díky mnoha detailům, které zdobí podlouhlé stínidlo a korpus. Starobylý dojem je zdůrazněn zdánlivě reálným povrchem se vzhledem měděnky. Máte-li klasický interiér a chcete-li prezentovat svůj oblíbený obraz, doporučujeme v každém případě obrazovou svítilnu Beno.

1 199 Kč
-17%

Rothfels Tolu světlo nad obraz

Filigránově zpracované LED světlo nad obraz Tolu s mosaznou povrchovou úpravou a naklápěcí světelnou lištou, nejlepší kvalita vyrobená v Německu Toto LED světlo nad obraz má velmi moderní minimalistický vzhled a povrchovou úpravu z mosazi s nádechem klasiky. Světlo je namířeno dolů, přičemž světelnou lištu lze také naklonit až na 85°, aby bylo dosaženo dokonalého osvětlení. Bez ohledu na to, zda se jedná o oblíbený obraz, kresbu, umělecký tisk nebo velký fotografii oblíbené osoby nebo krajiny – LED světlo nad obraz Tolu je ideální pro optimální prezentaci jakéhokoli motivu. Vypínač se nachází přímo na základně, takže můžete Tolu rychle rozsvítit osvětlit obraz. Povrch světla nad obraz byl zpracován náročnou ruční prací a u svítidla Tolu se jedná o vysoce kvalitní produkt ve špičkovém zpracování, vyráběný v Německu. Montáž kromě toho usnadňuje mimořádně velký připojovací prostor, protože každý kabel lze dobře umístit.

7 799 Kč
-24%

Searchlight LED obrazové svítidlo Piktura

LED světlo nad obraz Piktura ukáže obrazy, malby a fotografie v pravém světle Díky štíhlému designu zůstává obrazové světlo Piktura diskrétně na pozadí a upřednostňuje obraz, který osvětluje. Lze jej zapnout a vypnout pomocí praktického vypínače přímo na úchytu na stěnu. Díky použití efektivních LED se nemusíte starat ani o spotřebu energie, protože je velmi nízká a šetří peněženku i životní prostředí.

2 698 Kč
-20%

Rothfels Obrazové LED světlo – made in Germany

Vysoce kvalitní obrazové LED světlo Tolu s minimalistickým designem – výrobek vyrobený v Německu Konstrukce tohoto obrazového LED světla je absolutně rovná a marně se u ní hledá cokoliv zaobleného. Z hranatého nástěnného držáku vystupují úzké čtyřhranné hranolky, do kterých je zabudováno celkem šest kvalitních LED žárovek značky Citizen, které vyzařují teplé bílé světlo. I když světlo v základní orientaci směřuje dolů, zabudovaný kloub umožňuje stočení LED žárovek více směrem k obrazu, až o 90°, díky čemuž lze obraz osvětlit přesněji. Vypínač se nachází přímo na obrazovém LED světlu. Svítidlo Tolu lze navíc ovládat také externím stmívačem, pomocí kterého lze jas nastavit dle potřeby. K tomuto účelu lze použít fázově řízený stmívač. Prostřednictvím tohoto obrazového světla lze dokonale osvětlit osobní obrázky, fotografie, malby nebo umělecké reprodukce, a především je ukázat v pravém světle, aby pozorovateli neunikl žádný detail.

7 499 Kč

Cremasco LED obrazové svítidlo Davide

Obrazové svítidlo LED Gallant Davide ve staromosazném provedení, matnéDavide je výjimečné obrazové svítidlo. Díky flexibilně nastavitelné světelné hlavě, která je vybavena pěti výkonnými LED diodami, lze svítidlo přizpůsobit každé situaci. Kromě toho je tu i zvláštní vzhled svítidla, který je ovlivněn především barvou. Na první pohled by se mohlo zdát, že obrazové svítidlo Davide je vyrobeno ze dřeva. Teprve při bližším pohledu je jasné, že toto svítidlo je vyrobeno z kovu. Neobvyklé barevné provedení v matné staromosazi zajišťuje, že svítidlo Davide vyzařuje velmi zvláštní postoj. Svítidlo lze namontovat nejen nad obrazy, ale také nad zrcadla. Díky svému přímočarému designu se Davide přizpůsobí mnoha různým stylům zařízení a lze jej použít v obývacích a jídelních prostorách, stejně jako na chodbách a v přijímacích místnostech.

10 799 Kč
-15%

Lucande Alexis osvětlení obrazu 158cm nikl matný

Moderní obrazové světlo LED Alexis s niklovou povrchovou úpravou Úzká, rovná, kovová – tak se prezentuje moderní LED obrazové svítidlo Alexis. Za opálovým plastovým krytem jsou nainstalovány energeticky úsporné diody LED, které vyzařují do okolí neoslňující teplé bílé světlo a velmi krásně osvětlují obrázky a fotografie. Pomocí nástěnného vypínače je možné svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 50 % a 20 %. Tuto flexibilitu oceníte zejména v obytných místnostech, jako je obývací pokoj.

5 499 Kč
-26%

Lucande Felena LED světlo nad obraz

Klasický design se setkává s moderní technologií – obrázkovým světlem LED Felena Obrazové světlo Felena je navrženo velmi klasickým způsobem, s povrchovou úpravou ze starožitné mosazi a tak mimořádně elegantní. Interiér, který je vybaven energeticky úspornou technologií LED, je však moderní. LED obrazové světlo Felena osvětluje obrazy, fotografie, rodinné portréty nebo dokonce obrázky, které jste si sami namalovali, příjemným teplým bílým světlem. Perfektní pro chytrou inscenaci všech uměleckých děl.

3 099 Kč
-37%

Lindby LED obrazová svítilna Mailine

Zahnuté LED obrazové svítidlo Mailine se světlem směrovaným dolů a kovovým povrchem v patinované mosazi Mailine s povrchovou úpravou v patinované mosazi se hodí ke klasickým interiérům a zahnutý tvar korpusu zapůsobí klasickým vzhledem. Světlo je vyzařováno dolů, takže je to vynikající způsob, jak díky obrazové svítilně prezentovat obrazy všeho druhu, ať už je to fotografie, kresba, malba nebo grafika oblíbeného umělce. Pro větší pohodlí při obsluze se nachází na nástěnném držáku, který je stejně jako zbytek lampy v patinované mosazi, praktický páčkový přepínač.

1 799 Kč
-10%

Lucande Thibaud LED osvětlení obrazu

LED obrazové svítidlo Thibaud v minimalistickém designu S LED obrazovým svítidlem Thibaud se zvláštní obrazy v obývacím pokoji nebo i v předsíni mohou během okamžiku dostat do centra pozornosti. Současně redukovaný, nenápadný design svítidla nepůsobí rušivě, ale umocňuje atraktivní obraz. Jasné, teplé bílé světlo svítidla je generováno trvale instalovanými LED diodami, které mají navíc nízkou spotřebu energie. Klouby na hlavě svítidla a nástěnném držáku navíc umožňují individuální nastavení světelného paprsku.

2 599 Kč
-10%

Freelight LED nástěnné světlo Matisse

Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální pro osvětlení obrazů nebo zrcadel. Jeho vyčnívající rameno, ke kterému je připojena podlouhlá úzká hlava lampy, lze pohybovat nahoru a dolů. To znamená, že jej lze snadno ovlivnit nejen z hlediska výšky, ale také z hlediska vyrovnání světelného paprsku. Světlo je vyzařováno přímo po celé délce a svítí teplým bílým tónem. Do hranatého nástěnného držáku je integrován spínač. To lze použít k zapnutí nebo vypnutí světla. Má také stmívač, který si díky funkci paměti pamatuje poslední zvolené nastavení.

3 399 Kč
-23%

Lucande Felena LED světlo nad obraz

Moderní a zároveň klasické – obrazové LED světlo Felena Jeho design je klasicky elegantní, integrovaná technologie moderní – obrazové světlo Felena LED zajišťuje, že obrázky nebo obrazy budou zobrazeny ve správném světle. Ať už v obývacím pokoji, na chodbě nebo v ložnici – všude, kde zeď zdobí krásné obrazy, fotografie nebo rodinné portréty, pomáhá LED obrazové světlo Felena zviditelnit je večer každému pozorovateli. Teplé bílé LED diody světla Felena svítí jemně dolů a zajišťují tak optimální osvětlení.

2 999 Kč
-4%

Knapstein Dlouhé obrazové svítidlo PICTURE mosaz matná

Obrazová lampa o délce 80 cm PICTURE Tato obrazová lampa je vyrobena v Německu, a proto je mimořádně kvalitní. Tuto lampu charakterizuje nadčasový design a rovné tvary. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a do vašeho domova přichází bez osvětlení. různé možnosti použitíObrazové svítidlo je vhodné pro soukromé použití jako samostatné světlo i pro galerie nebo výlohy, protože je lze zapojit i do série. Díky délce 80 cm optimálně osvětluje obrazy. zadní strana lampy je opatřena montážním panelem, díky němuž je připevnění lampy na zeď hračkou.

7 799 Kč
-5%

Lindby Kalea – obrazové svítidlo se vzhledem měděnky

Podélná obrazová svítilna Kalea se zajímavými detaily na kovovém stínidle Svítidlo Kalea je vybaveno dvěma žárovkami E14 a lze jej použít k zajištění dobrého osvětlení obrazu. Může se jednat o malbu nebo výkres, ale také grafiku nebo fotografii. Protože povrch se vzhledem měděnky vypadá tak nostalgicky a dekorace je také spíše starobylá, může být obrazová svítilna v prvé řadě kombinována s klasickými bytovými styly, které jsou pak obohaceny stylovým světelným zdrojem.

1 599 Kč
-30%

Lindby Podlouhlá obrazová svítilna Joely patinovaná mosaz

Joely, velká obrazová svítilna s uměleckým, nostalgickým vzhledem Tato obrazová svítilna je vybavena 4 žárovkami s paticí E14. To zajišťuje, že je obraz dle vaší volby jasně a rovnoměrně nasvícen, a díky tomu je hezky prezentován. Obrazová svítilna vypadá velmi nostalgicky, protože povrch je zcela v patinované mosazi a stínidlo a nástěnný držák zdobí několik uměleckých detailů.

1 799 Kč

Lindby Obrazová svítilna Beno se vzhledem měděnky

Podélná obrazová svítilna Beno s krásnými detaily na kovovém stínidle Beno se skvěle hodí ke starobylému interiéru, protože samotná povrchová úprava se vzhledem měděnky obrazové svítilny působí zdánlivě reálně a rychle vytvoří vizuální spojení s nostalgicky působícími předměty zařízení. Kovové stínidlo zdobí mnoho detailů a světlo směřuje dolů, takže obraz umístěný pod ním může být dobře nasvícen, přičemž čtyři používané osvětlovací zdroje slibují jasné světlo.

2 599 Kč
-38%

Lindby Joely – obrazová svítilna

Dvouzdrojová obrazová svítilna Joely s uměleckými detaily a povrchem v patinované mosazi Pokud máte doma jednu nebo více grafik nebo dokonce skutečnou malbu, pak stojí za to ji prezentovat pomocí krásné obrazové svítilny. Obrazová svítilna Joely se doporučuje, pokud má zařízení spíše nostalgický výraz a vy se rádi obklopujete starobyle vyhlížejícím interiérem. Se dvěma žárovkami E14 je obraz, který může být také fotografií, osvětlen krásným a rovnoměrným způsobem.

1 599 Kč
-10%

Lucande Alexis osvětlení obrazu 118cm nikl matný

Rovné obrazové světlo LED Alexis v matném niklu Obrazové svítidlo Alexis LED se svým tvarem a barevným provedením ideálně hodí do místností s moderním nábytkem. Zatímco držák na stěnu je vyroben ze železa, vyčnívající stínidlo je z hliníku a akrylu, přes který světlo vystupuje bez oslnění. Většina lampy je v matném niklu, pouze spojovací prvky mezi držákem a stínidlem jsou chromované. Lampu lze použít k vyzdvižení některých obrazů do popředí a k šikovnému nastavení scény. Alexis se může během chvíle přizpůsobit měnícím se okolnostem. Nástěnný vypínač umožňuje svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 50 % a 20 %.

4 199 Kč
-15%

Elstead Osvětlení obrazu Picture Lights mosaz leštěná 19cm

Vysoce leštěné obrazové světlo mosazné barvy Obrazová světla Elegantně navržené a z hlediska úkolu zaostřování obrázků a fotografií s optimálním osvětlením vysoce efektivní – tak se prezentuje obrazové světlo Picture Lights. Se svým lesklým mosazným designem je také ozdobným doplňkem. Návrh pro Picture Lights pochází z Elstead Lighting, výroba byla provedena ručně.

3 399 Kč
-33%

Lucande Dimitrij LED světlo nad obraz

Zakřivené LED obrazové svítidlo Dimitrij Zakřivené rameno a dlouhé úzké stínítko, stejně jako barevné provedení ve staromosazném provedení, dodávají obrazovému svítidlu Dimitrij velmi elegantní vzhled. Svítidlo je vybaveno diodami LED, které osvětlují osvětlovaný obraz teplým bílým světlem, takže barvy vyniknou obzvlášť dobře. Stínidlo a nástěnný držák jsou navíc vybaveny klouby, pomocí kterých lze během okamžiku nastavit směr světelného paprsku.

2 599 Kč
-38%

Lucande Thibaud LED světlo nad obraz

LED svítidlo na obraz Thibaud v minimalistickém designu Zvláštní obrazy v obývacím pokoji nebo na chodbě lze prezentovat pomocí LED svítidla nad obraz Thibaud. Minimalistický nenápadný design svítidla neodvádí pozornost, ale zdůrazňuje ještě více atraktivní obraz. Jasné, teplé bílé světlo svítidla produkují pevně zabudované LED, které mají také nízkou spotřebu energie. Kromě toho klouby na hlavě svítidla a nástěnné konzole umožňují individuální nastavení světelného paprsku.

3 399 Kč
-5%

Lindby LED světlo nad obraz Rakel s ramenem

LED světlo nad obraz Rakel ve starobylé mosazi s matným povrchem, pružným ramenem a otočným stmívačem Rakel se velmi dobře hodí do všech interiérů, které se vyznačují klasickým charakterem, protože povrch světla nad obraz LED má matný starý mosazný odstín. Svítidlo, které má být namontováno na zeď, se navíc vyznačuje zvýšenou funkčností, protože obrazová lampa je díky LED nejen energeticky úsporná a efektivní, ale má také flexibilní rameno pro libovolné nastavení orientace světla a je na straně rámu opatřena otočným stmívačem, který umožňuje přesnou regulaci jasu.

1 699 Kč
-29%

Lindby LED obrazová svítilna Mailine

LED obrazová svítilna Mailine v barvě mosaz s klasickým vzhledem a vestavěným přepínačem LED obrazová svítilna Mailine nabízí nízkou spotřebu energie a dobrý jas, takže lze prezentovat grafiky, fotografie nebo jiné obrazy. Mosazně zbarvený povrch kovového tělesa podtrhuje klasický efekt, který má i má obrazová svítilna. Pomocí vypínače, který je umístěn na korpusu, lze Mailine ovládat přímo na místě, což je pohodlná funkce. Vhodný zdroj světla nejen pro milovníky umění.

2 199 Kč
-19%

Markslöjd Osvětlení obrazu Mona-Lisa

Kulatá obrazová lampa Mona-Lisa s vypínačem a zástrčkou Obrazové světlo Mona-Lisa bylo vytvořeno, aby dokonale předvedlo umělecká díla. Díky zdrženlivému designu zůstává samotná lampa v pozadí. Mona-Lisa se skládá z ležícího podlouhlého válce vyrobeného z kovu. Lze jej připevnit na zeď nebo na rám obrazu pomocí dodaného držáku. Přepínač je integrován do kabelu.

1 199 Kč

Fabas Luce LED nástěnné světlo Rapallo

LED obrazové světlo Rapallo v trendové barevné mosazi – IP44 Toto nástěnné svítidlo Rapallo LED bylo speciálně navrženo jako zrcadlové nebo obrazové světlo. Svítilna se skládá z podlouhlého prvku, který je klasickým prvkem obrazových světel, protože tak zajišťuje vyvážené a rovnoměrné osvětlení. Integrovaným světelným zdrojem jsou energeticky účinné LED diody s dlouhou životností. Vyzařují teplé bílé světlo, které vytváří útulnou atmosféru. Zároveň lampa poskytuje jasné osvětlení díky vysokému počtu lumenů. Rapallo byl udržován v saténově mosazném tónu, který dokonale doplňuje obrázky jakéhokoli druhu, ale obzvláště dobře zobrazuje obrázky s podobnými barevnými prvky, například v rámečku nebo na plátně. Rapallo je elegantní, ale vyhrazená nástěnná lampa, která zvýrazňuje obrazy všech stylů a staví je do centra pozornosti. Díky krytí IP44 je vhodný také do vlhkých místností.

2 099 Kč

Fabas Luce LED nástěnné svítidlo Nala

Osvětlení zrcadla a obrazu Nala pro montáž na zeď Nástěnné LED světlo Nala má jasný a moderní design. Obdélníkový nástěnný držák nese na jednom rameni lištu, jejíž spodní strana je pokryta matným metakrylátovým difuzorem. LED diody odolné proti stříkající vodě uvnitř osvětlují celou šířku svítidla, takže obrazy, zrcadla, umyvadla nebo pod nimi umístěné pracovní plochy jsou účinně osvětleny teplým bílým světlem. Nala je také ideální pro elegantní doplňkové osvětlení na chodbě.

2 899 Kč

Lindby Hidari lampička na čtení s vypínačem

Nástěnné svítidlo Hidari s vypínačem v ušlechtilém mosazném odstínu Nástěnné svítidlo Hidari lze použít pro různé příležitosti. Ať už jako osvětlení obrazu nebo jako lampa na čtení – splní svůj účel a zároveň vypadá velmi stylově. Pouzdro z oceli bylo pokryto ušlechtilou mosaznou povrchovou úpravou. Tato barevnost i zakřivené rameno lampy dodávají svítidlu Hidari lehce historický charakter, který lze začlenit do mnoha stylů. Zaoblené stínidlo směřující dolů zajišťuje neoslňující světlo. Kromě toho může uživatel toto svítidlo pohodlně ovládat pomocí vypínače.

1 299 Kč

Lindby LED světlo nad obraz Rakel s ramenem

Stmívatelné světlo nad obraz LED s matnou mosaznou povrchovou úpravou a nastavitelným flexibilním ramenem Rakel je perfektní pro prezentaci oblíbených obrázků. Mosazný povrch lze dobře kombinovat s klasičtějšími styly. Flexibilní rameno se vždy ukáže jako výhoda a umožňuje nasměrování světla podle potřeby. Kromě toho je na rámu otočný stmívač, takže lze také měnit jas teplého bílého LED světla.

1 699 Kč
-24%

Searchlight LED obrazové svítidlo Piktura

LED světlo nad obraz Piktura ukáže obrazy, malby a fotografie v pravém světle Díky štíhlému designu zůstává obrazové světlo Piktura diskrétně na pozadí a upřednostňuje obraz, který osvětluje. Lze jej zapnout a vypnout pomocí praktického vypínače přímo na úchytu na stěnu. Díky použití efektivních LED se nemusíte starat ani o spotřebu energie, protože je velmi nízká a šetří peněženku i životní prostředí.

2 698 Kč
-23%

Lindby LED obrazová svítilna Mailine s vypínačem

Obrazové LED světlo Mailine v barvě niklu s integrovaným vypínačem Obrazové LED světlo Mailine je moderně vypadající světelný zdroj pro osvětlení obrázků. Zakřivený prvek se dvěma filigránovými vzpěrami vede od rámu stěny k podlouhlé světelné hlavě, která vyzařuje světlo směrem dolů. Mailine lze proto použít k tomu, aby fotografie, obrazy, kresby nebo umělecké výtisky byly ve správném světle. Vypínač je umístěn na krytu nástěnného držáku, a lze jej proto rychle a pohodlně použít k zapnutí a vypnutí svítidla. Světlo LED diod je příjemně teplé bílé a vyznačuje se dobrým jasem.

1 999 Kč

Lindby Obrazová svítilna Kalea

Obrazová svítilna Kalea s množstvím detailů, elegantním povrchem se vzhledem měděnky a starobylým vzhledem Kalea může být použita jako doplněk klasických obytných prostor. Obrazová svítilna poskytuje cenné služby v podobě stylového osvětlení grafik, výkresů, obrazů nebo fotografií. Mnoho detailů na povrchu svítidla a povrchová úprava se vzhledem měděnky působí nostalgicky a vyzdvihují zvláštnost obrazové svítilny.

1 299 Kč
-23%

Lucande Dimitrij LED světlo nad obraz

LED světlo nad obraz Dimitrij ve starobylé mosazi Díky své barvě starobylé mosazi se světlo nad obraz Dimitrij hodí zejména do koncepcí místnosti ve venkovském stylu nebo v prostředí s antickým charakterem. Podlouhlé, štíhlé stínidlo je připevněno ke dvěma výztuhám, které vyčnívají z nástěnného držáku. Na straně nástěnného držáku je vypínač, kterým se světlo ovládá. Dimitrij má výkonné LED diody, které pomocí svého teplého světla zvýrazní jakýkoli obraz nebo fotografii.

2 599 Kč
-13%

Freelight LED nástěnné světlo Matisse

Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální pro osvětlení obrazů nebo zrcadel. Jeho vyčnívající rameno, ke kterému je připojena podlouhlá úzká hlava lampy, lze pohybovat nahoru a dolů. To znamená, že jej lze snadno ovlivnit nejen z hlediska výšky, ale také z hlediska vyrovnání světelného paprsku. Světlo je vyzařováno přímo po celé délce a svítí teplým bílým tónem. Do hranatého nástěnného držáku je integrován spínač. To lze použít k zapnutí nebo vypnutí světla. Má také stmívač, který si díky funkci paměti pamatuje poslední zvolené nastavení.

2 999 Kč
-12%

Lindby Obrazová svítilna Beno

Obrazová svítilna Beno s množstvím detailů a autenticky působící povrchovou úpravou se vzhledem měděnky Svítilna Beno je navíc vyrobena tak, aby vhodně nasvítila obrazy všeho druhu – malby, grafiky, výkresy a fotografie. Obrazová svítilna se nejlépe hodí ke klasičtějšímu prostředí, protože jak barvy, tak mnoho detailů dodávají svítilně Beno skutečně nostalgický vzhled. Světlo je směrováno směrem dolů a obě žárovky E14, které se používají, mohou být použity k zajištění dobrého osvětlení obrazu.

1 399 Kč