Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Pro firmy B2B
  3. Osvětlení kanceláře
3 produktů
-8%

GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs břidlice/stříbrná

Biologicky účinné světlo – konvertibilní závěsné svítidlo LED Onyxx Linea Pro Mnohokrát oceněné závěsné svítidlo Onyxx Linea Pro LED je důmyslně navržený zdroj světla pro kancelářské i obytné prostory. Kromě kouzelné škály světelných efektů přináší novou úroveň individualizace. Toho je dosaženo díky unikátně vyvinutému magnetickému krytu, který lze trvale vyměnit a přizpůsobit tak budoucímu vybavení. Stylový kryt je vyroben z ocelového plechu a potažen břidlicí, což vytváří jedinečný vzhled. Dva konkávní koncové díly štíhlé lišty svítidla jsou vyrobeny z eloxovaného masivního hliníku a v rozích jsou zaoblené. Konstrukčním prvkem je zde obvodová svislá stínová mezera. Svítidlo umožňuje individuální přizpůsobení biologickému rytmu nebo příslušné situaci, protože světlo lze nastavit podle potřeby z hlediska teploty světla a také jasu. Díky inovativnímu konceptu interakce lze tuto funkci nastavit jednoduchými gesty na senzoru OX-4 nebo prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu (funkce Bluetooth). Světlo je vyzařováno přímo i nepřímo prostřednictvím vysoce barevné LED desky, kterou lze spínat samostatně nebo společně pomocí přepínače na nosníku a která nabízí vynikající kvalitu světla pro práci nebo bydlení. Onyxx Linea Pro je exkluzivní závěsné LED svítidlo, jehož hlavním principem je „energetická účinnost, design a možnost individualizace“. Grimmeisen je bavorský výrobce svítidel, který vyrábí svítidla pro obytné i kancelářské prostory „Made in Germany“. Při vývoji svých svítidel dbají na hospodárnost a ekologii šetrnou ke spotřebiteli a řídí se heslem: Opravovat – místo vyhazovat! Technické údaje / kompatibilita: – plynule stmívatelný (5 % až 100 %) – samostatně přepínatelné (přímá/nepřímá distribuce) – plynule nastavitelná výška (40 cm až 155 cm) – teplota světla nastavitelná v 5 krocích (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podání barev: > 95 při 5 000 K; > 90 při 2 200 K – včetně ovládání gesty – Ovládání přes Bluetooth (prostřednictvím bezplatné aplikace Casambi) – Vyměnitelný kryt (viz příslušenství)

67 399 Kč
-7%

GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs zelená/stříbrná

Onyxx Linea Pro – konvertibilní závěsné svítidlo LED s digitálním motivem louky na lněném rounu Onyxx Linea Pro je závěsné LED svítidlo nominované na cenu Sustainability Award 2022, které je určeno pro soukromé obytné prostory i komerční kanceláře. Pochází od společnosti Grimmeisen lighting a byla vyrobena v Německu. Kromě nejmodernějších technologií, jako je ovládání gesty OX-4 a Blue Control System (ovládání pomocí aplikace), nabízí maximální přizpůsobení. Za tímto účelem byl úzký nosník svítidla vyrobený z masivního hliníku opatřen magnetickými kryty, které lze vyměňovat, aby bylo zaručeno trvalé používání a přizpůsobení designu. Dva konkávní koncové díly, které jsou mírně zaoblené a mají svislou stínovou mezeru, jsou konstrukčním prvkem modelu Onyxx Linea Pro. Světelným zdrojem svítidla je homogenně vyzařující vysoce barevná LED deska, která má kromě vysokého indexu podání barev také hodnotu oslnění UGR 95 při 5 000 K; > 90 při 2 200 K – včetně ovládání gesty – Ovládání přes Bluetooth (prostřednictvím bezplatné aplikace Casambi) – Vyměnitelný kryt (viz příslušenství)

67 399 Kč
-7%

GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs ořech/černá

Přirozeně vypadající závěsné svítidlo Onyxx Linea Pro LED s vyměnitelným stylovým krytem Dokonalá individualizace, to nabízí závěsné LED svítidlo Onyxx Linea Pro od společnosti Grimmeisen. Ať už se jedná o soukromý obytný prostor nebo komerční kancelář, toto svítidlo nabízí maximum designu, technologie a individualizace. Toho je dosaženo štíhlým tělem svítidla z masivního hliníku, které nabízí prostor pro kreativitu díky magneticky připevněným krytům ve stylu pravého dřeva, které lze kdykoli vyměnit a dlouhodobě tak přizpůsobit design nábytku. Zvláštním designovým prvkem jsou dva konkávní koncové díly z eloxovaného hliníku, které jsou v rozích mírně zaoblené a mají po celém obvodu stínovou mezeru. Světlo vyzařuje úzká lišta přímo i nepřímo; interaktivní ovládání gesty nebo malý spínač na liště umožňují individuální přepínání světla podle potřeby. Díky funkci Bluetooth lze světlo ovládat také pomocí aplikace Casambi na tabletu nebo chytrém telefonu a přizpůsobit jej biologickému rytmu. Patentované výškové nastavení s neviditelným vedením proudu plynule nastaví světlo do požadované výšky. Společnost Grimmeisen vyrábí exkluzivní svítidla pro obývací pokoje i kanceláře „Made in Germany“. Vyrábí pouze svítidla, která jsou z hlediska designu a technologie na nejvyšší úrovni. Ve své tvorbě se řídí heslem udržitelné výroby. Důležitými aspekty jsou energetická účinnost, design a možnost individualizace. Technické údaje / kompatibilita: – plynule stmívatelný (5 % až 100 %) – samostatně přepínatelné (přímá/nepřímá distribuce) – plynule nastavitelná výška (40 cm až 155 cm) – teplota světla nastavitelná v 5 krocích (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podání barev: > 95 při 5 000 K; > 90 při 2 200 K – včetně ovládání gesty – Ovládání přes Bluetooth (prostřednictvím bezplatné aplikace Casambi) – Vyměnitelný kryt (viz příslušenství)

67 399 Kč