Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
19 produktů
-10%

Westinghouse Sophie

Skleněná závěsná lampa Sophie s křišťálovými hranoly Působivý odstín lampy Sophie se skládá z mnoha hranolů z křišťálového skla. Nezaměnitelná světelná nálada vytvořená tímto sklem je lákavá a okouzlující. Světlo je mírně lomené a vyzařované ven; může vystupovat přímo dolů. Závěsné světlo Sophie nejen osvětluje místnost, ale také optimálně osvětluje stoly a pulty. V kombinaci s dalšími z těchto světel je vytvořen atraktivní a efektivní koncept osvětlení. Jemné zavěšení a kulatý baldachýn nijak nijak nesnižují hezké stínidlo.

1 798 Kč
-10%

Westinghouse 633 závěsné světlo

Moderní závěsná lampa se skleněným stínidlem ve tvaru žárovky Robustní kryt této závěsné lampy pro žárovky E27 (nejsou součástí dodávky) je vyroben z kovu. Závěsné lano lze při montáži zkrátit, takže jej lze harmonicky integrovat na mnoha různých místech použití. Stínidlo je vyrobeno ze skla a má tvar žárovky. Díky otevřenému tvaru se v tomto závěsném svítidle velmi dobře uplatní i žárovky. – Retrofit zásuvky E27

1 078 Kč
-12%

Westinghouse závěsné světlo Iron Hill nastavitelné

Trendová závěsná lampa Iron Hill inspiruje díky svému průmyslovému designu Závěsná lampa Iron Hill získává svůj moderní vintage vzhled z elegantního kovového rámu. Rám se také skládá z velkého stínidla, které je umístěno na kyvadle. To znamená, že odpružení lze nastavit na požadovanou délku v několika jednoduchých krocích. Matně černý povrch navíc slouží jako rustikální povrch. To kontrastuje s lesklým vnitřkem stínidla. Lampa se tedy skládá z dokonalé kombinace tradičních a moderních prvků. Z tohoto důvodu jej lze integrovat do moderního domu nebo do klasicky navrženého venkovského domu.

2 199 Kč
-10%

Westinghouse Soren závěsné světlo

Závěsná lampa Soren ve tvaru válce se stínidlem z foukaného skla Nejvýraznějším prvkem závěsného svítidla Soren je stínidlo z foukaného skla s černými akcenty, které ladí s ostatními prvky v matně černé barvě. Jeho tónovaný odstín vytváří příjemné světlo, které mnoho lidí uklidňuje. Kromě toho díky své konstrukci nabízí prostor pro velmi dlouhé žárovky a kulové žárovky (k dispozici samostatně v příslušenství). Závěsné svítidlo Soren samozřejmě díky své moderní estetice přitahuje pozornost i ve vypnutém stavu. Kromě toho lze nastavit odpružení. Takto jej lze klasicky namontovat nad jídelní stůl, umístit nad minibar nebo také v komerční zóně nad pult jako poutavý prvek. – Retrofit zásuvky E27 – Závěsné lano lze zkrátit pouze během instalace.

1 438 Kč
-10%

Westinghouse Iron Hill nástěnné

Nástěnné svítidlo Iron Hill se třemi lampami a stupňovitými stínidly Nástěnné svítidlo Iron Hill v průmyslovém designu se třemi stupňovitými stínidly zaujme i na denním světle. A to nejen jako součást průmyslových nábytkových konceptů. Díky svému ušlechtilému designu se hodí i do pokojů zařízených ve vintage stylu a zapadá i do prostředí venkovského domu. Robustní nástěnné svítidlo Iron Hill je vyrobeno z kovu. Její půvabná stínidla jsou ve spodní části otevřená. Tak lze například tónované lampy a žárovky zaostřit a rozzářit v celé jejich kráse.

2 608 Kč
-10%

Westinghouse závěsné světlo 6345840 stínidlo sklo

Elegantní skleněná závěsná lampa s moderním nádechem Tato lampa nabízí celkový harmonický obraz, který se vyznačuje lehkostí a elegancí. Lehkost vytváří průhledné stínidlo. Ten je připevněn k úzkému, nenápadnému závěsu, kterým lampa plave. Lampa je elegantní kulatým stínidlem ze skla. Vrchlík v niklové barvě, který je doplněn objímkou stejné barvy, dodává lampě elegantní nádech. Celkově je tato lampa úžasným všestranným doplňkem, který se perfektně hodí do moderního obývacího pokoje.

1 258 Kč
-1%

Westinghouse závěsné světlo 6338540

Rustikální závěsná lampa se strukturovaným stínidlem ze skla Díky stínidlu vyrobenému ze skla má tato lampa rustikální nádech. Obrazovka má svislé drážky. Ty zajišťují, že odstín již není průhledný, ale mírně skvrnitý. Z tohoto důvodu není světlo rušivé, ale spíše tlumené. Tmavé zavěšení vypadá téměř černé, ale pokud se podíváte pozorně, uvidíte bronzový podtón.

1 299 Kč
-11%

Westinghouse závěsné světlo Valley Forge

Vintage závěsná lampa Valley Forge ve tvaru tradičního lucerny Perfektní kombinace moderního a rustikálního stylu, která popisuje závěsné světlo Valley Forge. Lampa se skládá z těla ve tvaru lucerny, která je zavěšena na řetězu. Je vyroben z kovu a má matný černý povrch. Uvnitř jsou dvě zásuvky E14 směřující nahoru. K tomu jsou v příslušenství uloženy vhodné lampy se svíčkovou optikou. Pokud je světlo zapnuto, bude viditelné další zvýraznění. Protože světelné zdroje svítí proti měděně zbarvenému stropnímu prvku uvnitř lucerna. To dává lampě její moderní nádech a současně dává světlu příjemně teplý třpyt.

2 199 Kč
-10%

Westinghouse 6103840 závěsné světlo stavitelné

Výškově nastavitelná závěsná lampa 6103840 s odstínem měděné barvy Závěsná lampa v průmyslovém stylu může být nastavena na výšku. Dodává se se třemi pruty, každý o délce 24 cm. Podle toho, kolik tyčí používáte, je zavěšení delší nebo kratší a lze jej individuálně přizpůsobit prostorovým podmínkám. Tvarově tvarovaný půlkruhový odstín je pokryt atraktivním měděným povrchem. Povrch je opatřen vzorem otvorů, který byl zatlučen, což také ukazuje vzor na vnitřní straně. Díky teplé měděné barvě, která je také uvnitř stínu, vyzařuje velmi teplé světlo, které vytváří útulnou atmosféru. Závěsná lampa doplňuje nábytek v průmyslovém designu i ve stylu vintage nebo retro a řeže jemnou postavu nad jakýmkoli stolem.

1 258 Kč
-10%

Westinghouse závěsné světlo Iron Hill

Jednoplamenová závěsná lampa Iron Hill inspiruje trendy průmyslovým designem Závěsná lampa Iron Hill se skládá z jediného stínítka, které díky svému expanzivnímu tvaru dokáže zaplnit celou místnost světlem. Díky široce otevřenému stínítku máte navíc jasný výhled na lesklý interiér stínidla. Bronzová vložka vytváří úspěšný kontrast k matně černému povrchu a slouží také jako vizuální zvýraznění. Lampa je udržována v trendy vintage stylu. Výsledkem je, že se hodí stejně dobře k klasickému vybavení, jako k moderním obytným prostorům.

1 078 Kč
-10%

Westinghouse 6329440 závěsné světlo šedé/stříbro

Flexibilní závěsná lampa 6329440: matná tmavě šedá / stříbrná Tato minimalistická závěsná lampa dokonale zapadá do moderního stylu interiéru. Jeho matný, tmavě šedý vnější povrch kontrastuje se stříbrným vnitřkem zakřiveného stínu. Vyzařované světlo je jemně odráženo jasným vnitřkem a uvolňováno do prostředí. Světlo může uniknout na velkou plochu širokým otvorem stínítka a osvětlit tak každý jídelní stůl. Moderní a elegantní design tohoto závěsného světla z něj dělá všestrannost. Díky třem stejně dlouhým prutům lze tuhé zavěšení individuálně upravit.

1 798 Kč
-10%

Westinghouse 6330140 závěsné světlo

Závěsná lampa 6330140 s kovovým stínidlem ve vzhledu starožitné oceli Starožitná závěsná lampa má kopulovité stínidlo, které je velmi široce otevřené směrem dolů a zužuje se směrem nahoru. Povrch stínidla je pokryt povrchovou úpravou ze starožitné oceli, díky čemuž lampa vypadá stará a rustikální. Jemná zrna a hrboly je činí jedinečnými a vzrušujícími. Navzdory jemnému vintage vkusu je závěsná lampa moderní a moderní. Vnitřek je vyroben v lehkém tónu, který vyrovnává chlad vnějšího pláště a vytváří velmi útulnou atmosféru.

1 528 Kč
-10%

Westinghouse Sirino nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Sirino s otevřenou retrofitní paticí a bronzovým reflektorem Nástěnné svítidlo Sirino s moderním designem je vyrobeno z kovu a má matný černý povrch. Má také bronzově zbarvený reflektor, který vytváří teplou světelnou atmosféru. Je však také elegantním lákadlem pro oči za denního světla. Volně stojící zásuvka Sirino ponechává prostor pro nápady. Světelné zdroje s viditelnými vlákny tak mohou zářit v plné kráse a použitím tónovaných světelných zdrojů lze účinek reflektoru ještě zvýšit.

1 168 Kč
-10%

Westinghouse 633 závěsné světlo

Moderní závěsná lampa se skleněným stínidlem ve tvaru žárovky Robustní kryt této závěsné lampy pro žárovky E27 (nejsou součástí dodávky) je vyroben z kovu. Závěsné lano lze při montáži zkrátit, takže jej lze harmonicky integrovat na mnoha různých místech použití. Stínidlo je vyrobeno ze skla a má tvar žárovky. Díky otevřenému tvaru se v tomto závěsném svítidle velmi dobře uplatní i žárovky. – Retrofit zásuvky E27

1 078 Kč
-10%

Westinghouse Charlize závěsné světlo

Všestranná závěsná lampa Charlize z kovu v bronzovém vzhledu s vnitřním skleněným stínidlem Vrcholem závěsného svítidla Charlize je válcové tělo tvořené kovovými prstenci uspořádanými nad sebou a vodorovně rozloženými. Povrch kruhů i stříšky je z naolejovaného bronzu. Při bližším pohledu zaujme také vnitřní stínítko z průhledného skla. Vzniká tak trojrozměrná kompozice, kterou lze využít v mnoha stylech od vintage přes industriální až po venkovský dům. Zároveň vyzařuje jiskru modernosti, a to i díky skleněnému stínítku. Dodávaný kabel má nastavitelnou délku, takže Charlize je flexibilní i v tomto ohledu. Nezáleží na tom, v jakém provedení je zavěšen a zda je namontován nad jídelním stolem, nad kuchyňským ostrůvkem nebo nad barem – je skutečným lákadlem pro oči jak samostatně, tak v kombinaci. Několik těchto svítidel lze výškově rozložit a vytvořit tak celkový vzhled, který se opírá o odsazený design Charlize. – Retrofit zásuvky E27

1 528 Kč
-10%

Westinghouse 6329340 závěsné světlo

Výškově nastavitelná závěsná lampa 6329340 s matně šedým povrchem a stříbrným vnitřkem Matně šedá závěsná lampa je velmi jednoduchá a rezervovaná. Se svými jasnými zakřivenými liniemi plynule přechází do místnosti a zaměřuje se na generované světlo. Šedý povrch je v přímém kontrastu se stříbrným vnitřkem. Barva světla uvnitř vytváří jasný odraz světelného paprsku, který je vyzařován přímo dolů. Díky širokému otevření stínítka dochází k širokému rozložení světla, které je ideální pro osvětlení povrchů stolu. Délka tuhého zavěšení lze měnit pomocí tří dodávaných tyčí. To znamená, že závěsnou lampu lze použít také v místnostech s nízkými stropy.

1 438 Kč
-10%

Westinghouse 6103940 závěsné světlo měď

Závěsná lampa 6103940 se světle měděným povrchem Westinghouse 6103940 ztělesňuje závěsnou lampu měděné barvy s jasnými tvary, plynulými liniemi a zaoblenými hranami.Jeho pěkný, mírně zaoblený odstín se rozšiřuje shora dolů a má atraktivní měděnou povrchovou úpravu, která okamžitě upoutá pozornost. Tuto trendovou barvu najdete na vrchlíku, který harmonicky završuje celkový obraz. Přes velkou otevřenou stranu stínítka může vycházet široký paprsek světla, což znamená, že svítidlo dokáže osvětlit širokou oblast. Závěsná lampa doplňuje různé styly vybavení a elegantně ladí.

1 168 Kč
-10%

Westinghouse 610354 závěsné svítidlo

Závěsná lampa měděné barvy s klecovým stínidlem Trendový design klece a trendy barva – to je to, co dělá přívěsek světlem. Filigránové zakřivené vzpěry vykouzlí vzrušující stínidlo, které obklopuje lampu jako klec. Měděně zbarvený vzhled je moderní a vytváří v místnosti příjemnou atmosféru. Ve třech neustále se zvětšujících obloucích se deštník formuje dolů a znovu se trochu zužuje. Díky otevřenému designu však může být světlo vyzařováno všude kolem přímo do místnosti, a proto je vhodné zvolit dekorativní žárovku.

1 168 Kč
-10%

Westinghouse Cava LED závěsné světlo

Elegantní LED závěsné svítidlo Cava s bublinkovým sklem Tvarové závěsné světlo LED Cava se vyznačuje válcovým stínidlem, které se skládá z jakési bublinkového skla. Toto sklo je opatřeno mnoha vzduchovými bublinami a vyvolává živý a vzrušující vzhled. Elegantní, ale subtilní vzhled podtrhují chromované detaily, které byly záměrně umístěny na držáku a vrchlíku. Skvěle se tedy prezentuje nad jídelním stolem nebo jako moderní neobvyklé osvětlení nočního stolku. LED diody s teplou bílou barvou světla vytvářejí atmosférické světlo a září všude kolem.

1 798 Kč