Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
6 produktů
-12%

Westinghouse závěsné světlo Iron Hill nastavitelné

Trendová závěsná lampa Iron Hill inspiruje díky svému průmyslovému designu Závěsná lampa Iron Hill získává svůj moderní vintage vzhled z elegantního kovového rámu. Rám se také skládá z velkého stínidla, které je umístěno na kyvadle. To znamená, že odpružení lze nastavit na požadovanou délku v několika jednoduchých krocích. Matně černý povrch navíc slouží jako rustikální povrch. To kontrastuje s lesklým vnitřkem stínidla. Lampa se tedy skládá z dokonalé kombinace tradičních a moderních prvků. Z tohoto důvodu jej lze integrovat do moderního domu nebo do klasicky navrženého venkovského domu.

2 199 Kč
-10%

Westinghouse Iron Hill nástěnné

Nástěnné svítidlo Iron Hill se třemi lampami a stupňovitými stínidly Nástěnné svítidlo Iron Hill v průmyslovém designu se třemi stupňovitými stínidly zaujme i na denním světle. A to nejen jako součást průmyslových nábytkových konceptů. Díky svému ušlechtilému designu se hodí i do pokojů zařízených ve vintage stylu a zapadá i do prostředí venkovského domu. Robustní nástěnné svítidlo Iron Hill je vyrobeno z kovu. Její půvabná stínidla jsou ve spodní části otevřená. Tak lze například tónované lampy a žárovky zaostřit a rozzářit v celé jejich kráse.

2 608 Kč
-11%

Westinghouse závěsné světlo Valley Forge

Vintage závěsná lampa Valley Forge ve tvaru tradičního lucerny Perfektní kombinace moderního a rustikálního stylu, která popisuje závěsné světlo Valley Forge. Lampa se skládá z těla ve tvaru lucerny, která je zavěšena na řetězu. Je vyroben z kovu a má matný černý povrch. Uvnitř jsou dvě zásuvky E14 směřující nahoru. K tomu jsou v příslušenství uloženy vhodné lampy se svíčkovou optikou. Pokud je světlo zapnuto, bude viditelné další zvýraznění. Protože světelné zdroje svítí proti měděně zbarvenému stropnímu prvku uvnitř lucerna. To dává lampě její moderní nádech a současně dává světlu příjemně teplý třpyt.

2 199 Kč
-10%

Westinghouse závěsné světlo Iron Hill

Jednoplamenová závěsná lampa Iron Hill inspiruje trendy průmyslovým designem Závěsná lampa Iron Hill se skládá z jediného stínítka, které díky svému expanzivnímu tvaru dokáže zaplnit celou místnost světlem. Díky široce otevřenému stínítku máte navíc jasný výhled na lesklý interiér stínidla. Bronzová vložka vytváří úspěšný kontrast k matně černému povrchu a slouží také jako vizuální zvýraznění. Lampa je udržována v trendy vintage stylu. Výsledkem je, že se hodí stejně dobře k klasickému vybavení, jako k moderním obytným prostorům.

1 078 Kč
-23%

Westinghouse závěsné světlo Iron Hill

Výškově nastavitelná závěsná lampa Iron Hill v trendy průmyslovém designu Průmyslový design je v současné době velmi populární. Ať už pro vybavení moderních loftů nebo starých venkovských domů – trendy vintage styl vyzařuje velmi zvláštní kouzlo, které zkrášluje každé prostředí. Dokonalým příkladem takové trendy lampy je závěsná lampa Iron Hill. Iron Hill se skládá ze tří stínidel, které díky svému širokému otvoru umožňují nerušený výhled na světelný zdroj. Aby bylo možné dokonale dokončit průmyslový design, byly do příslušenství přidány odpovídající žárovky s vintage vzhledem. Stínidla jsou připojena k trakčnímu systému. To umožňuje přizpůsobit zavěšení svítidla osobním potřebám. – nastavitelná na výšku od 81 cm do 150 cm

3 999 Kč
-10%

Westinghouse Sirino nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Sirino s otevřenou retrofitní paticí a bronzovým reflektorem Nástěnné svítidlo Sirino s moderním designem je vyrobeno z kovu a má matný černý povrch. Má také bronzově zbarvený reflektor, který vytváří teplou světelnou atmosféru. Je však také elegantním lákadlem pro oči za denního světla. Volně stojící zásuvka Sirino ponechává prostor pro nápady. Světelné zdroje s viditelnými vlákny tak mohou zářit v plné kráse a použitím tónovaných světelných zdrojů lze účinek reflektoru ještě zvýšit.

1 168 Kč