Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
9 produktů
-10%

Viokef Závěsné světlo Lily

Skleněné stínidlo ve tvaru krychle: Závěsné světlo Lily Poznávacím znamením jinak velmi jednoduché a puristické závěsné lampy Lily je její stínidlo ve tvaru krychle. Skládá se z opálového skla, které zajišťuje, že světlo je vyzařováno bez oslnění po celém obvodu a je rovnoměrně rozloženo v místnosti. Lily lze použít jako samostatné svítidlo nebo ve skupině, např. v řadě nad pultem nebo podlouhlým jídelním stolem.

1 438 Kč
-10%

Viokef Stojací lampa Vega s klecovým stínidlem

Viokef Stojací lampa Vega s klecovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 70W

2 608 Kč
-10%

Viokef Nástěnné světlo Jolin se stínidlem tvaru koule

Viokef Nástěnné světlo Jolin se stínidlem tvaru koule, Obývací pokoj / jídelna, hliník, sklo, ocel, G9, 5W, K: 35cm

2 248 Kč
-10%

Viokef Stropní světlo Zac v klecovém vzhledu

Viokef Stropní světlo Zac v klecovém vzhledu, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 40W, P: 16.5 cm, L: 16.5 cm, K: 20cm

1 888 Kč
-10%

Viokef Závěsné světlo Dizzi ze dřeva a kovu

Závěsná lampa Dizzi – kombinace kovové a ratanové vazby Závěsná lampa Dizzi zaujme dlouhým úzkým stínidlem, které je v horní části zaoblené a zakřivené. Základní rám je vyroben z kovu a nabízí potřebnou stabilitu. Také přináší svítidlo do tvaru. Horní polovina stínu je pokryta elegantním proutí z ratanu. Ratan je lehké přírodní dřevo, které lze použít mnoha způsoby. Světelný zdroj je skryt za pleteným vzorem, ale jemná síťovina umožňuje část světla prosvítat všude kolem. Díky tomuto materiálu je vytvořen pohodlný koncept osvětlení, který zútulní každý pokoj. Spodní polovina se skládá pouze z kovových vzpěr a umožňuje úniku světla přímo ze všech stran.

1 438 Kč
-10%

Viokef Nástěnné světlo Levik se zlatou klecí

Zářivá nástěnná lampa Levik s jedinečným závěsem Levik je velmi dekorativní nástěnná lampa, která se skládá ze dvou stínidel. Vnitřní skleněné stínidlo má tvar koule a svým matným bílým povrchem poskytuje měkké a neoslňující rozptýlení světla. Skleněná koule je obklopena otevřeným klecovým stínidlem s lesklou zlatou povrchovou úpravou. K horní části klece je připevněn kožený řemínek, který slouží jako držadlo pro přenášení a jako závěs pro lampu na nástěnném držáku. Díky černé povrchové úpravě je držák harmonickým kontrastem ke spíše teplým tónům světelné jednotky. Levik je ideální a moderně navržená nástěnná lampa, která vypadá velmi dobře v předsíních i obývacích pokojích.

2 608 Kč
-10%

Viokef LED nástěnné světlo Hemi otočné stínidlo černé

Moderní nástěnné svítidlo Hemi LED s průmyslovým nádechem Hemi je kompaktní kulaté nástěnné svítidlo s teplým bílým LED světlem, které lze přesně nastavit pomocí otočné hlavice lampy. Bodová hlava lampy má tvar polokoule a je připevněna k držáku na držáku kulaté stěny. Hemi je zvláště účinná na chodbách nebo jako doplňkové osvětlení v obývacích pokojích a lze ji kombinovat s jinými světly v řadě. Perfektně splývá s minimalistickým prostředím.

2 248 Kč
-10%

Viokef Měděné skleněné závěsné světlo Fiona

Jednosvíticí závěsná lampa Fiona v ušlechtilém měděném vzhledu Závěsná lampa Fiona zaujme především dekorativním skleněným stínidlem trojrozměrného vzhledu. Povrch polokoule v měděné barvě připomíná měkkou textilní tkaninu, a proto působí útulně a stylově zároveň. Rámeček se saténově měděným povrchem dokonale ladí s teplou barvou stínidla a vytváří příjemné napětí s černou barvou stropního prvku a závěsného kabelu. S jednolampovým závěsným svítidlem Fiona lze bez problémů navrhovat zcela odlišné koncepty místností. Tento vkusný model se bez problémů hodí do koncepcí místností ve venkovském i skandinávském stylu. Klasická řešení vybavení získávají z tvarově zajímavého závěsného svítidla Fiona stejně jako moderní nápady na bydlení. Svítidlo s jednou žárovkou je ideální pro použití v relativně malých místnostech, ať už se jedná o útulnou kuchyň, chodbu nebo ložnici.

2 068 Kč
-10%

Viokef Clair – hnědé kovové nástěnné světlo stínidlo sklo

Nástěnná lampa Clair se skleněným stínidlem ve zlaté barvěNejen tmavě hnědý kovový rám nástěnné lampy Clair je zdoben zlatými detaily, ale také bílé saténové skleněné stínidlo je zdobeno zlatým okrajem. Kromě žárovek lze nástěnné svítidlo Clair provozovat také s úspornými žárovkami a LED žárovkami.

1 078 Kč