Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
22 produktů
-25%

UMAGE Forget Me Not large závěs 1 zdroj

Designová závěsná lampa ve tvaru květiny Forget Me Not od UMAGE Dánská značka UMAGE se ráda inspiruje přírodou, její krásou a jednoduchostí. Vznikají tak nejen typické skandinávské vzory, ale i ty, které se zřetelně vracejí k formám v přírodě. To je případ závěsného svítidla Forget Me Not, jehož název již odkazuje na oblíbenou květinu forget me not. Stínidlo lampy je vyrobeno z dubové dýhy. Takto se vytvoří okvětní lístky pomněnky. Uprostřed „květu“ se nachází kulový difuzor z plastu, který rozvádí světlo po místnosti bez oslnění. Závěsné svítidlo lze zavěsit jednotlivě nebo ve skupinách po několika vedle sebe, takže lze osvětlit například velký jídelní stůl nebo pult. Poznámka: Toto svítidlo lze provozovat pouze se stejnosměrnými žárovkami (patice G4).

4 044 Kč
-25%

UMAGE Forget Me Not large závěs 1 zdroj

Designová závěsná lampa ve tvaru květiny Forget Me Not od UMAGE Dánská značka UMAGE se ráda inspiruje přírodou, její krásou a jednoduchostí. Vznikají tak nejen typické skandinávské vzory, ale i ty, které se zřetelně vracejí k formám v přírodě. To je případ závěsného svítidla Forget Me Not, jehož název již odkazuje na oblíbenou květinu forget me not. Stínidlo lampy je vyrobeno z dubové dýhy. Takto se vytvoří okvětní lístky pomněnky. Uprostřed „květu“ se nachází kulový difuzor z plastu, který rozvádí světlo po místnosti bez oslnění. Závěsné svítidlo lze zavěsit jednotlivě nebo ve skupinách po několika vedle sebe, takže lze osvětlit například velký jídelní stůl nebo pult. Poznámka: Toto svítidlo lze provozovat pouze se stejnosměrnými světelnými zdroji (patice G4).

4 044 Kč
-25%

UMAGE Eos Evia závěsné světlo medium bílé/bílý

Zářivě bílá závěsná lampa Eos Evia s jemným stínidlem z peříček Majestátní, klidné a měkké – tyto přívlastky, kromě mnoha dalších, se vztahují na okouzlující závěsnou lampu Eos Evia dánské značky UMAGE by VITA copenhagen. Jemné, lehké a živé stínidlo je vyrobeno z pravého husího peří a v místnosti se jakoby vznáší. Nejen samotná lampa se zářivě bílým stínidlem působí nadýchaně a měkce, ale také světlo, které vyzařuje. V místnosti tak vzniká příjemná atmosféra, kterou lze ještě umocnit montáží několika svítidel jako souboru. Jemné peří stínidla lze snadno vyčistit fénem, pokud se na něm po čase usadí trochu prachu. Mladá dánská značka UMAGE by VITA copenhagen představuje jedinečná a moderní svítidla s jasným skandinávským vlivem. Dánští designéři, kteří jsou za návrhy zodpovědní, se vždy inspirují skandinávskou krajinou. Tyto vlivy lze nalézt v každém modelu a činí výrobky UMAGE tak jedinečnými a autentickými.

4 373 Kč
-25%

UMAGE Lora x-large závěsné světlo Ø 75cm bílé

Bílá kulatá závěsná lampa Lora s fascinujícím odstínem Kulatý odstín závěsné lampy Lora se skládá z téměř 65 téměř identických částí, které jsou navzájem zastrčeny a vytvářejí vzrušující povrch. Podobně jako v moři květin se jednotlivé části rozkládají po celé kulaté ploše. Tvary by stěží mohly být více vzrušující – opravdová objevná prohlídka pro oko. Komponenty mírně vyčnívají, což znamená, že stínidlo má neklidné kontury a přitahuje pozornost k sobě. Díky jednoduchému textilnímu kabelu zavěšení zůstává pohled na umělecký předmět. Světelný zdroj je skrytý uvnitř a může vyzařovat světlo po celé ploše bez oslnění, což z Lory dělá centrální světelný objekt i ve velkých místnostech. Díky jemným liniím a dekorativnímu vzhledu se Lora hodí obzvláště dobře v obytném prostoru. Ale také to řeže jemnou postavu v ložnici nebo na chodbě a poskytuje rozsáhlé osvětlení. S pomocí externího stmívače a stmívatelné lampy lze světelný efekt nastavit tak, aby vytvořil atmosférické nastavení. Dánští designérští výrobci osvětlení s názvem UMAGE oceňují kombinaci estetiky a funkčnosti, která odráží skandinávský UMAGE k životu a nikdy neztrácí z dohledu udržitelnost.

3 012 Kč
-25%

UMAGE Eos medium stojací lampa Tripod bílá

Třínohá designová stojací lampa Eos medium se stínítkem z husího peří Obě části, které tvoří podlahovou lampu Eos, stínítko Eos medium a bílá trojnožka Tripod, byly navrženy designérem Sørenem Ravnem Christensenem. Krásné, načechrané stínítko tvoří přibližně 1 800 kusů husího peří, což působí velmi jedinečným způsobem nejen po stránce vizuální, ale také na dotek. Vyzařované světlo je díky péřovému hávu velmi měkké a atmosférické. Upozornění: Jakmile je stínítko zaprášené, může být vyčištěno fénem na vlasy. Třínohý stojan světla se k němu přitom výtečně hodí. Dá se postavit během několika sekund a učiní ze stojací lampy Eos moderní bytový doplněk, který dokonale zapadne do mnoha stylů interiérů. Má napájecí kabel o délce 300 cm a šňůrový vypínač. Společnost UMAGE z Dánska si udělala jméno v oblasti výroby moderních svítidel v estetickém skandinávském designu. Jejím hlavním zájmem je další rozvoj tohoto designu za použití pečlivé řemeslné práce a udržitelného přístupu k životnímu prostředí. – Nepoužívá se žádné peří z živých zvířat.

4 433 Kč
-25%

UMAGE Asteria Move LED stolní lampa perlově bílá

Stolní LED lampa Asteria Move s baterií pro přenosnou funkciStojanovou LED lampu Asteria Move od dánského designérského domu UMAGE, která je odvážná a má neuvěřitelnou volnost pohybu, lze použít kdekoli v domě. Díky vestavěné lithiové baterii může lampa svítit až 35 hodin bez připojení k elektrické síti. Baterii lze dobíjet pomocí kabelu USB-C nebo indukční nabíjecí stanice. v kulatém stínidle jsou umístěny teplé bílé diody LED, které vyzařují příjemné a útulné světlo, jež je díky integrovanému difuzoru rozváděno bez oslnění, měkce a rovnoměrně do všech stran. Světlo lze ztlumit na tři různé úrovně jasu pomocí dotykového stmívače na podobně kulatém a pevném podstavci několikerým stisknutím spínače. kolekci Asteria navrhl spoluzakladatel a hlavní kreativní vývojář Søren Ravn Christensen. Tento designér je samouk a má vzácný dar spojit design a úspornost. O své kolekci říká: „Kolekce Asteria, vytvořená na pomezí designu, technologie a řemeslného zpracování, obsahuje integrovaná LED světla v elegantní, minimalistické formě.“ Christensen společně se současným generálním ředitelem Jacobem Nannestadem Hansenem založil v roce 2008 společnost UMAGE by VITA copenhagen. Výrobci designových svítidel kladou při jejich výrobě zvláštní důraz na udržitelné materiály a vysoce kvalitní technologie, aby mohli zákazníkovi nabídnout co největší užitek. Tento koncept je úspěšný. Protože dánská osvětlovací společnost je dnes zastoupena více než 1 500 pobočkami ve více než 50 zemích světa.- přenosné- na baterie- třístupňově stmívatelné:1. stupeň 5 lumenů cca 168 hodin2. Stupeň 20 lumenů cca 50 hodin3. Stupeň 50 lumenů cca 20 hodin4. Stupeň 100 lumenů cca 10 hodin

3 869 Kč
-25%

UMAGE Carmina stojací lampa Tripod v bílé

Bílá stojací lampa Carmina – krásný severský design Jemné linie designu stínítka stojací lampy Carmina navržené dvěma dánskými designéry Sørenem Ravnem Christensenem a Andersem Klemem připomínají zvlněnou krajinu dun na pobřeží Dánska. Ve spojení s bílou trojnožkou Tripod z hliníku působí stínítko vyrobené z nerozbitného polypropylenu a polykarbonátu velmi atraktivním dojmem a vytváří fantastický světelný efekt. Stojací lampa ve skandinávském designu od společnosti UMAGE, dánského výrobce svítidel, která vytváří vysoce kvalitní výrobky v severském minimalistickém stylu. – včetně textilního napájecího kabelu o délce 300 cm s vypínačem

3 655 Kč
-25%

UMAGE Acorn závěsné světlo bílá/ocel

Závěsné svítidlo Acorn se dvěma světly v bílé barvě a provedení z oceli U závěsného světla Acorn se jedná o kombinaci stínítka Acorn od designéra Jacoba Rudbecka a zavěšení Cannonball Cluster pro dvě světla, které navrhl kreativní projektant a spoluzakladatel dánské společnosti UMAGE, Søren Ravn Christensen. Obě stínítka připomínají svým vzhledem žaludy, plody dubu, které na podzim dozrávají ve velkém počtu a poté se používají pro dekorativní účely. Proto bylo světlu dáno jméno Acorn (česky žalud). Každé stínítko se skládá z průhledného skla s kovovým jádrem obsahujícím objímku – to se zde leskne ve vyleštěné oceli – a z bílé silikonové čepičky. Ozdobné závěsné světlo, které se výtečně hodí pro útulné osvětlení jídelního stolu. Systém zavěšení umožňuje připevnit ke stropu dvě závěsná světla v lineárním uspořádání nebo v různých výškách. Balení obsahuje: 2x textilní kabel o délce 250 cm.

4 802 Kč
-25%

UMAGE Eos mini stolní lampa bílá/ocel kartáčovaná

Designová stolní lampa Eos mini s nadýchaným péřovým stínidlem na ocelovém rámu Okouzlující a nesrovnatelná – tyto přívlastky popisují stolní lampu Eos od společnosti UMAGE. Lampa inspiruje svým stínidlem, které se skládá z pravého husího peří, jež bylo ručně naneseno na podstavec z kartonu. Při výrobě stínidel se nezpracovává peří živých zvířat. Uzavřené péřové stínidlo je umístěno na filigránském rámu, který navrhl Anders Klem a jehož tvar vychází z flétny na šampaňské. Tato kombinace dodává stolní lampě Eos mini lehkost, eleganci a exkluzivitu a činí z ní ozdobu, která upoutá pozornost v každé místnosti. Zvláštností stolní lampy je port USB ukrytý v podstavci, který umožňuje nabíjet chytrý telefon nebo tablet na lampě, i když je vypnutá. Značku UMAGE lighting založili Søren Ravn Christensen a Jacob Nannestadt Hansen v roce 2008. Společnost se vyznačuje exkluzivním a cenově dostupným designem. Produkty UMAGE se nyní prodávají ve více než 50 zemích.

4 238 Kč
-25%

UMAGE Silvia medium stojací lampa tripod mosaz

Třínohá stojací lampa Silvia medium se stínítkem v mosazném odstínu Stínítko stojací lampy Silvia medium se podobá rostlině, jejíž exotická krása zvláště vynikne, když se světlo rozsvítí a rozzáří se barva mosazi. Stínítko vytvořené designérským týmem Vita se ve spojení s třínohou, bíle lakovanou konstrukcí navrženou Sørenem Ravnem Christensenem stane zdrojem osvětlení, které neslouží pouze k samotnému osvícení prostoru, ale je zároveň i atraktivním prvkem v obývací místnosti, i když není rozsvíceno. Nádherná designová stojací lampa vyrobená dánskou společností UMAGE, jejímž cílem je rozvíjet skandinávský design s jeho minimalistickou krásou. – vybavena šňůrovým vypínačem a textilním kabelem o délce 300 cm

3 655 Kč
-25%

UMAGE Eos mini stolní lampa bílá/bílá

Designová stolní lampa Eos mini s elegantním rámem a dekorativním péřovým stínidlem Stolní lampa Eos mini nabízí nesrovnatelný pohled díky stínidlu z přírodního materiálu. Skládá se z husího peří, které bylo ručně naneseno na podklad z kartonu. Při výrobě stínidel se nepoužívá peří živých zvířat. Deštník Eos mini navrhl Søren Ravn Christensen, spoluzakladatel dánského výrobce UMAGE, a lze jej kombinovat s různými rámy, v tomto případě byl použit rám navržený Andersem Klemem. Její tvar byl nezaměnitelně vymodelován podle nožky flétny na šampaňské. Vyzařuje lehkost a čistou eleganci a v kombinaci se stínidlem Eos mini vytváří stolní lampu, která dodá každému modernímu designu domácnosti něco navíc. Speciální vychytávka: v podstavci stolní lampy je ukryt port USB, který lze použít k nabíjení chytrého telefonu nebo tabletu, i když není světlo zapnuté. Společnost UMAGE založili v roce 2008 Søren Ravn Christensen a Jacob Nannestadt Hansen a je zastáncem exkluzivního a cenově dostupného designu. Společnost UMAGE nyní prodává své výrobky ve více než 50 zemích.

3 849 Kč
-25%

UMAGE Eos mini stolní lampa bílá/mosaz

Mini stolní lampa Eos s bílým stínidlem a mosazným rámem Tato krásná stolní lampa působí senzačně na každém místě v obývacím pokoji nebo ložnici, a to nejen když svítí. Stylový design stolní lampy Eos mini pochází od Sørena Ravna Christensena, dekorativní rám od Anderse Klema, který se inspiroval tvarem stopky sklenice na šampaňské. Ideální lampa na stolek vedle pohovky nebo na noční stolek, zejména proto, že tato nádherná stolní lampa má port USB, který je nenápadně integrován do základny lampy. Můžete tak pohodlně nabíjet chytrý telefon nebo tablet, i když je světlo vypnuté. Stínidlo Eos mini je vyrobeno z husího peří (nikoli z živých zvířat), což dodává celkovému vzhledu přirozený půvab a vytváří fascinující světelný efekt. K čištění při zaprášení stačí použít fén. Tato stolní lampa je kvalitním výrobkem dánského výrobce designových produktů UMAGE, který byl založen v roce 2008 a své vysoce kvalitní lampy prodává ve více než 1 500 obchodech ve více než 50 zemích.

4 238 Kč
-25%

UMAGE Závěsná lampa Acorn se 2 světly

Závěsná lampa Acorn s atraktivním designem: bílá barva a leštěná mosaz Dvě stínítka zdobí závěsnou lampu Acorn: Každé stínítko připomíná tvarem a strukturou přírodní klenot – žalud. Proto bylo světlu dáno jméno Acorn (česky žalud). Jacob Rudbeck, který je odpovědný za kreativní podobu svítidla Acorn, se rád nechává inspirovat u svých návrhů v přírodě, o které tvrdí, že je to nejlepší grafický designér na světě. Závěsná lampa je doplněna systémem zavěšení Cannonball Cluster pro dvě světla, který navrhl Søren Ravn Christensen. Lampa je vybavena nadčasovým krytem, který na jedné straně v sobě ukrývá kabely a na druhé straně se prezentuje jako jedinečné zavěšení kabelů. Stínítka se mohou upevnit ve stejné výšce nebo v různých výškách, což dává prostor pro kreativitu. V ideálním případě se používají dekorativní žárovky, např. žárovky Retrofit nebo Filament, jelikož žárovky jsou vidět ze všech stran. Vhodné žárovky lze objednat jako příslušenství. Dánská společnost UMAGE vyrábí moderní světla, která na jedné straně svojí estetikou, jednoduchostí a funkčností vycházejí z oblíbeného skandinávského designu a na druhé straně ho dále rozvíjejí.

4 802 Kč
-25%

UMAGE Clava závěsné světlo ocel

Závěsná lampa Clava – malá a stylová s lesklým povrchem Závěsná lampa Clava zaujme především svým působivým speciálním designem. Neobvyklý tvar ve spojení s lesklým povrchem z leštěné oceli a retro vzorem děr na obrazovce vytvářejí kompozici, kterou je vidět jen zřídka. Elegantní, moderní a inovativní – tato tři slova asi nejlépe vystihují Clavu. Je vybaven sférickým, bílým stropním baldachýnem a vytváří dokonalou povrchovou úpravu a díky své jednoduchosti nadále zaměřuje pozornost na stínidlo. Zatímco závěsné světlo Clava upoutá pozornost, když je vypnuté, po zapnutí boduje především skvělým světelným efektem a fascinujícím vzorem. Vzor díry je rozložen v širokém pásu po celé své délce kolem deštníku. To umožňuje vyzařovat světlo ze všech stran, což vytváří zajímavé světelné efekty. Díky otvoru směrem dolů dokáže svítidlo dobře osvětlit pracovní plochy nebo stoly, což znamená, že jej lze použít v kuchyni i v obývacím pokoji. Návrhář Søren Ravn Christensen je mimo jiné kreativním vývojářem v osvětlovací UMAGE, kterou spoluzaložil. UMAGE znamená vysoce kvalitní a udržitelné designové produkty, které esteticky přinášejí skandinávskou kulturu a krajinu.

4 627 Kč
-25%

UMAGE Závěsná lampa Acorn se 2 světly

Bílé čepičky, vyleštěná měděná jádra: závěsné světlo Acorn se dvěma světly Závěsné světlo Acorn nelze přehlédnout, obě stínítka připomínají žaludy. Tento oblíbený plod dubů byl inspirací pro design a jméno Acorn (česky žalud). Stínítka se skládají z čirého skla, které odhaluje pohled na žárovku, a z bílé silikonové čepičky. „Plod“ tu představuje jádro s objímkou vyrobené z kovu s vyleštěným měděným povrchem. Lesk kovu se přenáší na vyzařované světlo, které poté osvítí okolí velmi útulným osvětlením. Svítidlo Acorn je návrhem dánského designéra Jacoba Rudbecka, který se při práci, mimo jiné pro známé designové značky ve Skandinávii, nechává inspirovat krásou a rozmanitostí přírody. V kombinaci se systémem zavěšení Cannonball Cluster od designéra Sørena Ravna Christensena vzniklo závěsné světlo Acorn pro dvě světla. Obě stínítka mohou být zavěšena v různých výškách. Svítidla s touto harmonickou kombinací prodává dánská společnost UMAGE, která se ve své výrobě soustředí na další rozvíjení líbivého skandinávského designu v jeho puristické kráse a funkčnosti a zároveň na vysoký standard kvality svítidel v nadčasové estetice.

4 802 Kč
-25%

UMAGE Clava závěsné světlo bílé

Závěsná lampa Clava – retro vzhled ve spojení se skandinávskou elegancí Závěsné svítidlo Clava z vysoce kvalitního hliníku zajišťuje, že nezůstane bez povšimnutí, i když je vypnuté. Jeho lesklý povrch má kulatý, široký otvor, kterým lampa jemně září. Světelný efekt je díky vzoru velmi atmosférický a útulný zároveň. Po zapnutí se do místnosti vrhá vzrušující vzor, který je podporován přímým světelným paprskem dolů. Dávkovač světla s retro vzhledem je nadčasový a vždy zůstane moderní. Díky svému velmi jemnému, ale nápadnému vzhledu lze závěsnou lampu snadno integrovat do mnoha místností a je obzvláště působivá v kombinaci s jinými lampami Clava nad pulty nebo kuchyňskými linkami. Kulaté, sférické zavěšení v černé barvě tvoří zdrženlivá jednoduchá povrchová úprava, která nezhoršuje krásu stínidla. Návrhářka Søren Ravn Christensen je spoluzakladatelkou dánské designové osvětlovací společnosti UMAGE. Svým dílem si dali za cíl vyrábět nadčasová, vysoce kvalitní světla, která se vyznačují estetikou, jednoduchostí a funkčností. Udržitelnost a jedinečnost jsou pro návrhy zásadní.

4 044 Kč
-25%

UMAGE Silvia mini stolní lampa

Mini stolní lampa Silvia – moderní design s praktickými detaily Tato stolní lampa Silvia mini se skládá z elegantního kovového stolního stojanu a stínidla Silvia mini. Tyto dva ušlechtile tvarované komponenty vytvářejí velkolepou stolní lampu, která vybízí k posezení. Organické trojúhelníkové listy stínidla jsou nerozbitné a inspirované přírodou. Díky nim je dosaženo neoslňujícího světla, které vytváří hřejivou a útulnou atmosféru. Toto umělecké dílo zvýrazní jakýkoli prostor ve vaší domácnosti a přitáhne pozornost. Čiré okraje udávají směr a poskytují uvolněné okolní světlo, které je všestranné. Jednoduchý, ale moderní podstavec lampy má mosazný vypínač a skrytý port USB, který funguje, i když je lampa vypnutá. Díky tomu je stolní lampa obzvláště pohodlná, protože ji můžete snadno a rychle zapnout nebo vypnout a nabíjet mobilní telefon nebo tablet, aniž by byly jasně viditelné. Dánský výrobce svítidel UMAGE vždy vychází z typického skandinávského designu svých designových svítidel – jednoduchého, prostého a funkčního. V průběhu navrhování je utvářen estetikou a moderními detaily. V pozadí je však vždy řemeslná zručnost a také ochrana životního prostředí, která je designérům velmi blízká a projevuje se na každém jejich kroku.

3 461 Kč
-25%

UMAGE Silvia medium stojací lampa Tripod ocel

Podlahová lampa Silvia medium s trojnožkou a stínítkem v ocelovém odstínu. Podlahová lampa Silvia medium, která má stínítko sestávající z trojúhelníkových listů z nerozbitného plastu, navozuje exotickou atmosféru. Překrývající se uspořádání listů vyvolává dojem, že máte před sebou atraktivní rostlinu. Konstrukce stínítka vytváří velmi atmosférické světlo, které vyzařuje nahoru, dolů a skrz mezery mezi jednotlivými prvky. Stínítko s povrchovou úpravou v leštěné oceli je návrh designérského týmu Vita, snadno namontovatelná konstrukce se třemi nohami pochází z pera dánského designéra Sørena Ravna Christensena. Pod objímkou žárovky je uprostřed upevněn napájecí kabel o délce 300 cm a se zabudovaným vypínačem, kabel je důležitým vizuálním prvkem tohoto designu. Silvia medium – stojací lampa, která po funkční a designově technické stránce splňuje veškeré požadavky a je příkladem rozmanitého designu světel dánské firmy Vita Copenhagen, která se zaměřuje na další rozvoj skandinávského designu.

3 655 Kč
-25%

UMAGE Asteria mini závěsné světlo mosaz perlová

Asteria Mini LED závěsné svítidlo – to jsou malé věci, které se počítají LED závěsné svítidlo Asteria mini se vyznačuje elegantním, jasným tvarem a štíhlým vzhledem. Naproti tomu má jasný integrovaný panel LED, který plně osvětluje povrch pod ním. Teplé bílé světlo je pro oči příjemné a je ideální pro osvětlení stolu. LED závěsná lampa v puristickém stylu kombinuje design s umírněným vzhledem a novou technologií. Asteria mini je jasná a oživuje místnost přímým světlem. S těmito faktory odráží vzhled dánského designéra a vývojáře této lampy. Søren Ravn Christensen je spoluzakladatelem UMAGE svítidel UMAGE, který kombinuje průkopnickou světelnou technologii a puristický styl, aby bylo možné obohatit svítidla co nejvíce stylů vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani by ráda spojila jednoduchý, funkční skandinávský styl s řemeslným zpracováním a moderní technologií, přičemž v popředí by mělo zůstat ekologické myšlení o přírodě. – Přehled kompatibilních doporučených stmívačů je k dispozici v oblasti stahování

4 452 Kč
-25%

UMAGE Stolní lampa Eos mini

Třínohá stolní lampa Eos mini – stínítko s pravým peřím Nejnápadnějším znakem stolní lampy Eos mini je bezesporu její stínítko: Na papírový podklad bylo nalepeno cca 900 kusů pravého husího peří, což na jedné straně působí nádherným a přirozeným způsobem a na straně druhé se peří postará o velmi atmosférické osvětlení. Ať už je umístěna na okenním parapetu, v obývacím pokoji na komodě nebo v ložnici na nočním stolku, stolní lampa Eos mini navržená dánským designérem Sørenem Ravnem Christensenem všude upoutá pozornost a zároveň dodává příjemné dodatečné osvětlení. K atraktivnímu vzhledu přispívá rovněž trojnožka, kterou také navrhl kreativní projektant a spoluzakladatel společnosti UMAGE a která svojí strohostí působí moderně a zároveň nadčasově. Je vybavena textilním kabelem dlouhým 200 cm a vypínačem na kabelu. Péřové stínítko se snadno čistí: jednoduše vyfoukejte prach fénem na vlasy. Společnost UMAGE se sídlem v Dánsku vyrábí svítidla v severském designu, který je známý svou krásou a jednoduchou funkčností. Cílem společnosti je tento design dál rozvíjet za použití pečlivé řemeslné práce a s ohledem na životní prostředí. – Nepoužívá se žádné peří z živých zvířat.

3 072 Kč
-25%

UMAGE Cassini mini LED závěsné světlo bílá

Závěsné svítidlo LED Cassini mini v bílé barvě Cassini mini je moderně navržené závěsné svítidlo LED do mnoha prostor, které vyzařuje světlo směrem dolů i nahoru. Design pochází od dánského designéra Jacoba Rudbecka. Nápad na sérii svítidel Cassini pochází z dešťové kapky kapající do klidné vody, kde vytváří zvláštní vlnový efekt. Závěsná lampa Cassini vděčí za svůj název planetě Saturn, jejíž prstence jsou základem jejího designu. Závěsné svítidlo Cassini LED s minimalistickým a moderním designem, které je zároveň velmi nadčasové, je ideálním zdrojem světla nad stoly, kuchyňskými linkami a mnoha dalšími místy. Světlo teplých bílých diod LED svítí nepřímo do místnosti skrze úzký prstenec uspořádaný směrem nahoru a vytváří velmi příjemné ambientní osvětlení. Zároveň je vyzařováno bez oslnění a rovnoměrně na povrch pod ním skrze kulatý kryt ze satinovaného plastu, který je připevněn ke stínidlu ve spodní části.

4 452 Kč
-25%

UMAGE Stropní světlo Eos up medium

Bílé stropní světlo Eos up se stínítkem z hebkého peří Při vytváření stropního světla Eos up s neobvyklým stínítkem, vyrobeným z pravého husího peří, byl designér Søren Ravn Christensen inspirován přirozenou krásou severské krajiny. Výsledkem je jedinečný zdroj osvětlení, který vytváří útulnou atmosféru díky nadýchanému vzhledu a vyzařovanému měkkému světlu. Eos up je vhodný pro všeobecné osvětlení, např. v ložnici, nebo jako prostorové světlo, které ponoří obývací pokoj do měkkého světla a dodá interiéru punc elegance. Eos up lze také použít jako nástěnné světlo. Když se peří zapráší, jednoduše je očistěte vysoušečem vlasů. Výrobek dánské společnosti UMAGE, která se snaží dále rozvíjet skandinávský design a vytvářet nestrojená, ale naopak velmi přirozená svítidla prostřednictvím poctivé řemeslné práce. – Nepoužívá se žádné peří z živých zvířat.

3 091 Kč