Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
4 produktů
-3%

Steinhauer Závěsné světlo Bikkel v šedé barvě

Steinhauer Závěsné světlo Bikkel v šedé barvě, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 46cm

3 499 Kč
-5%

Steinhauer LED stropní bodové osvětlení Brooklyn 2zdr

Steinhauer LED stropní bodové osvětlení Brooklyn 2zdr, šedé, Obývací pokoj / jídelna, kov, GU10, 7W, P: 30 cm, L: 12 cm, K: 15cm

2 199 Kč
-10%

Steinhauer LED reflektor Brooklyn

Brooklynské LED bodové svítidlo pro montáž na stěnu nebo strop – 1 žárovka Brooklynské LED bodové světlo vyrobené z kovu má robustní průmyslový vzhled. Brooklyn lze v průmyslovém obytném prostoru použít velmi univerzálně. Lze jej namontovat na strop nebo na zeď. Hlava lampy může být také otočena a otočena tak, aby bylo možné světlo směrovat jednotlivě. Vnitřek stínítka byl natřen bílou barvou pro optimální odraz světla. Součástí dodávky je světelný zdroj GU10 LED s funkcí „stmívání na teplo“, tj. Lze jej ztlumit podobným způsobem jako u běžné žárovky – pokud je k dispozici externí stmívač. Pokud světlo není tlumené, svítí v teplé bílé barva sv?tla s 2700 K; během procesu stmívání se barva sv?tla s klesajícím jasem zahřeje a změní se na extra teplých 2200 K.

1 258 Kč
-10%

Steinhauer Bikkel – závěsné světlo se skleněným stínidlem

Neobvyklá závěsná lampa Bikkel se stínítkem z šedého průhledného sklaZávěsná lampa Bikkel upoutá pozornost svým industriálním designem. Samotné zavěšení je velmi jedinečné a jen těžko srovnatelné s jinými svítidly. Průhledné stínidlo má půlkruhový tvar, který je ve spodní části otevřený. Skládá se z tmavého skla a ve spodní části je zakryto saténovým difuzorem, který je upevněn třemi svorkami. Výsledkem je rustikální, industriální styl, který ze závěsného svítidla Bikkel činí vysoce dekorativní kus nábytku. Lze ji tedy použít jako poutač pozornosti v kuchyňském prostoru i nad honosným jídelním stolem a vyzařovat její rustikální kouzlo. Difuzor vytváří velkorysé a neoslňující osvětlení, které je vhodné pro všechny každodenní situace.

5 038 Kč