Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
31 produktů
-10%

Serien Lighting serien.lighting Poppy Table

Flexibilní stolní lampa Poppy Table Skleněné stínidlo v designu květu máku Stolní lampa Poppy Table nabízí fascinující podívanou. Stínidlo z foukaného skla má tvar květu máku, jehož listy jsou tvořeny bimetalovými proužky. Po zapnutí světla se bimetalové listy vlivem zahřívání ohýbají směrem ven, takže se křehký květ otevírá velmi pozvolna. Ohebné hliníkové rameno s textilním pláštěm umožňuje stále nové tvary a také flexibilní nastavení světla. Jako podstavec slouží půlkruhová základna z nerezové oceli s leštěným povrchem. Efektní stolní lampa Poppy Table je dílem Ulricha Beckerta, Georga Soanca-Pollaka a Petera Thammera pro společnost serien.lighting. Stůl Poppy přináší poezii do každé místnosti a je vyroben v Německu. Poznámka: Pro zajištění požadovaného rozšíření bimetalových pásů po zapnutí se doporučuje provoz s halogenovou žárovkou G4 35 W.

9 358 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling S stropní 2700K sklo opál

LED stropní svítidlo Curling S s válcovým stínidlem LED stropní svítidlo Curling S dokonale kombinuje udržitelnost nejnovější LED technologie s nadčasově elegantním tvarem. Jemné stínidlo má plochý válcový tvar a je umístěno na leštěném hliníkovém krytu. Modul s nejmodernější technologií LED je umístěn v reflektoru z polykarbonátu. Stínidlo lze namontovat bez použití nářadí díky bajonetovému uzávěru. Díky souhře jednotlivých designových prvků lze se stropním svítidlem Curling LED vytvořit dokonalé vyzařování světla a světelnou náladu pro každou situaci v místnosti. Optická vložka, která je upevněna dvěma malými magnetickými body přímo pod světelným zdrojem LED, poskytuje díky speciálnímu výbrusu směrem dolů měkké a neoslňující světlo.Soukromé místnosti, stejně jako předmětové prostory mohou být vybaveny stropním svítidlem LED Curling S – v závislosti na designu místnosti jako jednotlivá svítidla nebo uspořádaná v řadách/skupinách. Oblast použití svítidel je naprosto rozmanitá: na chodbách, ve vstupních prostorách a saloncích, Curling S poskytuje vhodné celkové a plošné osvětlení v kancelářích, hotelech, restauracích, ordinacích a mnoha dalších oblastech použití.Design svítidel řady Curling pochází od Jeana-Marca da Costy a Manfreda Wolfa, zakladatelů společnosti serien.lighting. Společnost navrhuje a vyrábí inteligentní světelná řešení s redukovaným moderním designem a sofistikovanými světelnými efekty.- externě stmívatelné pomocí TRIAC (fázový stmívač)- dobré podání barev: CRI > 90

8 458 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting App LED nástěnné světlo žebra

Formálně jednoduché, a přesto tak účinné: designové nástěnné svítidlo LED App Těleso designového nástěnného svítidla App ve tvaru krychle působí na první pohled jednoduše a nenápadně, ale ukazuje se, že jde o univerzální osvětlovací prvek s mnoha možnostmi využití. Základna svítidla, tj. chladič výkonných LED s indexem podání barev > 90 Ra, je vyrobena z hliníku, krychlová konstrukce z čirého polykarbonátu. Světlo je symetricky rozptýleno směrem nahoru a dolů, po stranách je pouze jemně rozptýlené a zcela neoslňuje. Přední kryt je neprůhledný, aby do místnosti nepronikaly odlesky. Zvláštností přední strany z plexiskla s jemnými žebry je také to, že je dvouvrstvá, a tím poskytuje optickou hloubku a plasticitu. Nástěnné LED svítidlo App od designového studia Formfjord je určeno pro všestranné použití v soukromých i veřejných prostorách, např. v hotelech, kancelářských budovách, na schodištích a chodbách všeho druhu.

8 458 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling Wall S 2700K Triac akryl

LED nástěnné svítidlo Curling s průhledným akrylovým stínidlemSérie svítidel Curling byla rozšířena o nástěnné svítidlo, které je díky akrylovému stínidlu obzvláště robustní. Čiré stínidlo v kombinaci s optickou vložkou umístěnou před světelným zdrojem a ručně leštěnými kovovými povrchy vytváří dekorativní hru světla a rozptýlené celkové osvětlení vpředu i kolem. Stínítko, které lze sejmout bez použití nářadí a lze jej mýt i v myčce nádobí, je obzvláště praktické. Nástěnné svítidlo Curling LED zajišťuje udržitelnost díky patentovanému výměnnému systému, který umožňuje výměnu jednotky LED, která je však při průměrné době svícení 6 hodin denně nutná až po přibližně 10 letech předpokládaného používání. Díky možnosti stmívání TRIAC lze světelný výkon externě regulovat podle příslušných podmínek.Curling je produktem serien.lighting. Tato německá společnost, založená v roce 1985, vyrábí inteligentní řešení osvětlení, která se vyznačují důmyslnými konstrukcemi pro ovlivňování světelného efektu a redukovaným moderním designem. Dva zakladatelé společnosti, Jean-Marc da Costa a Manfred Wolf, navrhli sérii svítidel Curling, která mimo jiné získala ocenění German Design Award Special 2021.

6 658 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling Wall S 2 700K Triac čirá

Curling – LED nástěnné svítidlo se stínidlem z foukaného sklaS LED nástěnným svítidlem Curling je stejnojmenná řada svítidel doplněna o nástěnné svítidlo, které poskytuje atmosférické všesměrové světlo, a stává se tak výrazným světelným objektem. Ať už je svítidlo použito kdekoli – Curling přesvědčí v jakémkoli prostředí příjemným světlem vytvářeným speciálním difuzorem a dekorativní hrou světla díky ručně foukanému skleněnému válci a ručně leštěným kovovým povrchům. Díky montáži stínidla bez použití nářadí s bajonetovým uzávěrem lze stínidlo snadno sejmout a znovu nasadit pro čištění. Bezúdržbovou technologii LED lze po skončení životnosti vyměnit pomocí standardizovaného systému výměny. V případě potřeby lze světelný výkon regulovat pomocí externích stmívačů TRIAC.Nástěnné svítidlo LED, stejně jako ostatní svítidla řady Curling, navrhli a vyvinuli Jean-Marc da Costa a Manfred Wolf. V roce 1985 společně založili společnost serien.lighting. Jejich svítidla přesvědčí důmyslnou konstrukcí pro dokonalý světelný efekt a moderním designem. Řada výrobků společnosti již byla oceněna různými cenami – LED nástěnné svítidlo Curling Německou cenou za design Special 2021.

8 908 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling M stropní 2700K akryl čirý

Curling M – válcové stropní svítidlo LED s měkkým rozptylem světlaJasné, nadčasové tvary a inteligentní detaily činí ze stropního svítidla LED Curling M univerzálně použitelný zdroj světla pro nejrůznější místnosti v soukromém, komerčním nebo smluvním sektoru. Moderní technologie LED a elegantní válcový tvar jsou dokonale zkombinovány, takže Curling M představuje energeticky úsporné osvětlení v nejrůznějších prostředích. Konstrukce se skládá z plochého válcového stínidla, které se na leštěný hliníkový kryt upevňuje bez použití nářadí pomocí bajonetové západky. Před zdrojem světla LED je optická vložka, která je upevněna dvěma magnetickými body. Díky speciálnímu výbrusu ovlivňuje rozložení světla a zajišťuje neoslňující, měkké osvětlení, které díky vysoce kvalitním LED diodám věrně reprodukuje barvy okolí. Jejich intenzitu lze řídit externě (TRIAC 0-10V).Curling ukazuje, co dnes může stropní svítidlo nabídnout. Udržitelná, bezúdržbová technologie a zářivé světlo se snoubí v elegantním, všestranném designu. Standardizovaný systém výměny umožňuje snadnou výměnu LED jednotky po skončení její životnosti, která při průměrné době svícení 6 hodin denně nastává až po přibližně 10 letech.Svítidla řady Curling, která získala řadu ocenění za design, navrhli Jean-Marc da Costa a Manfred Wolf, dva zakladatelé společnosti serien.lighting. Německá společnost nabízí inteligentní řešení osvětlení, která kombinují moderní design a sofistikované světlo.

8 008 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting App LED nástěnné světlo zelené

Svěží zelená – ozvláštněte stěnu designovou nástěnnou lampou LED AppDesignéři ze společnosti Formfjord vytvořili nástěnnou lampu LED App, která je nejen praktická a funkční, ale díky svému jablkově zelenému přednímu panelu vykouzlí na stěně svěží barevný nádech. Nezáleží na tom, zda se svítidlo používá v soukromých nebo veřejných prostorách. Umí zazářit v obou oblastech. Na chodbách a schodištích, např. v hotelech nebo kancelářských budovách, je App obzvláště všestranným a praktickým společníkem z hlediska osvětlení, který zaujme i designem. Tělo svítidla je vyrobeno z hliníku, krychlové stínidlo z polykarbonátu. Přední strana je dvouvrstvá a krytá zeleným plexisklovým sklem. Dvojitá čelní strana vytváří určitou plasticitu a optickou hloubku. Světlo je vyzařováno symetricky nahoru a dolů, do stran uniká pouze měkké světlo. Nedochází tak k oslnění.

8 458 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting App LED nástěnné světlo křišťál

Designová aplikace nástěnných lamp pro soukromé i veřejné prostory Berlínské designové studio Formfjord vyvinulo nástěnné LED svítidlo App, které je určeno pro všestranné použití v soukromých i veřejných prostorách. Lze jimi osvětlit například chodby a schodiště v domácnostech, ale i ve velkých kancelářských budovách nebo hotelech. Krychlové tělo nástěnného svítidla je pro pozorovatele vše, jen ne rušivé, ale to neznamená, že App neumí svítit s výhodami. Ukazuje se, že jde o všestranný osvětlovací prvek s mnoha možnostmi využití a technicky propracovanými vylepšeními. Základna svítidla, tj. chladič výkonných LED diod s indexem podání barev > 90 Ra, je vyrobena z hliníku, krychlové stínidlo z čirého polykarbonátu. Světlo je vyzařováno symetricky směrem nahoru a dolů, po stranách je pouze jemně rozptýlené a zcela bez oslnění. Přední kryt je neprůhledný, aby do místnosti nepronikaly odlesky. Další zvláštností čelní strany z plexiskla je, že je dvouvrstvá, a poskytuje tak optickou hloubku a plasticitu.

8 458 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling Wall M 2700K Triac akryl

LED nástěnné svítidlo Curling s průhledným akrylovým stínidlemSérie svítidel Curling byla rozšířena o nástěnné svítidlo, které je díky akrylovému stínidlu obzvláště robustní. Čiré stínidlo v kombinaci s optickou vložkou umístěnou před světelným zdrojem a ručně leštěnými kovovými povrchy vytváří dekorativní hru světla a rozptýlené celkové osvětlení vpředu i kolem. Stínítko, které lze sejmout bez použití nářadí a lze jej mýt i v myčce nádobí, je obzvláště praktické. Nástěnné svítidlo Curling LED zajišťuje udržitelnost díky patentovanému výměnnému systému, který umožňuje výměnu jednotky LED, která je však při průměrné době svícení 6 hodin denně nutná až po přibližně 10 letech předpokládaného používání. Díky možnosti stmívání TRIAC lze světelný výkon externě regulovat podle příslušných podmínek.Curling je produktem serien.lighting. Tato německá společnost, založená v roce 1985, vyrábí inteligentní řešení osvětlení, která se vyznačují důmyslnými konstrukcemi pro ovlivňování světelného efektu a redukovaným moderním designem. Dva zakladatelé společnosti, Jean-Marc da Costa a Manfred Wolf, navrhli sérii svítidel Curling, která mimo jiné získala ocenění German Design Award Special 2021.

8 638 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling S stropní 2700K sklo čiré

LED stropní svítidlo Curling S s válcovým stínidlem LED stropní svítidlo Curling S dokonale kombinuje udržitelnost nejnovější LED technologie s nadčasově elegantním tvarem. Jemné stínidlo má plochý válcový tvar a je umístěno na leštěném hliníkovém krytu. Modul s nejmodernější technologií LED je umístěn v reflektoru z polykarbonátu. Stínidlo lze namontovat bez použití nářadí díky bajonetovému uzávěru. Díky souhře jednotlivých designových prvků lze se stropním svítidlem Curling LED vytvořit dokonalé vyzařování světla a světelnou náladu pro každou situaci v místnosti. Optická vložka, která je upevněna dvěma malými magnetickými body přímo pod světelným zdrojem LED, poskytuje díky speciálnímu výbrusu směrem dolů měkké a neoslňující světlo.Soukromé místnosti, stejně jako předmětové prostory mohou být vybaveny stropním svítidlem LED Curling S – v závislosti na designu místnosti jako jednotlivá svítidla nebo uspořádaná v řadách/skupinách. Oblast použití svítidel je naprosto rozmanitá: na chodbách, ve vstupních prostorách a saloncích, Curling S poskytuje vhodné celkové a plošné osvětlení v kancelářích, hotelech, restauracích, ordinacích a mnoha dalších oblastech použití.Design svítidel řady Curling pochází od Jeana-Marca da Costy a Manfreda Wolfa, zakladatelů společnosti serien.lighting. Společnost navrhuje a vyrábí inteligentní světelná řešení s redukovaným moderním designem a sofistikovanými světelnými efekty.- externě stmívatelné pomocí TRIAC (fázový stmívač)- dobré podání barev: CRI > 90

8 799 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling S stropní 2700K stříbro

LED stropní svítidlo Curling S s válcovým stínidlem LED stropní svítidlo Curling S dokonale kombinuje udržitelnost nejnovější LED technologie s nadčasově elegantním tvarem. Jemné stínidlo má plochý válcový tvar a je umístěno na leštěném hliníkovém krytu. Modul s nejmodernější technologií LED je umístěn v reflektoru z polykarbonátu. Stínidlo lze namontovat bez použití nářadí díky bajonetovému uzávěru. Díky souhře jednotlivých designových prvků lze se stropním svítidlem Curling LED vytvořit dokonalé vyzařování světla a světelnou náladu pro každou situaci v místnosti. Optická vložka, která je upevněna dvěma malými magnetickými body přímo pod světelným zdrojem LED, poskytuje díky speciálnímu výbrusu směrem dolů měkké a neoslňující světlo.Soukromé místnosti, stejně jako předmětové prostory mohou být vybaveny stropním svítidlem LED Curling S – v závislosti na designu místnosti jako jednotlivá svítidla nebo uspořádaná v řadách/skupinách. Oblast použití svítidel je naprosto rozmanitá: na chodbách, ve vstupních prostorách a saloncích, Curling S poskytuje vhodné celkové a plošné osvětlení v kancelářích, hotelech, restauracích, ordinacích a mnoha dalších oblastech použití.Design svítidel řady Curling pochází od Jeana-Marca da Costy a Manfreda Wolfa, zakladatelů společnosti serien.lighting. Společnost navrhuje a vyrábí inteligentní světelná řešení s redukovaným moderním designem a sofistikovanými světelnými efekty.- externě stmívatelné pomocí TRIAC (fázový stmívač)- dobré podání barev: CRI > 90

9 987 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting App LED nástěnné světlo zrcadlové

Osvětlení a zrcadlo v jednom: nástěnné svítidlo LED Aplikace Formálně jednoduché, a přesto tak účinné je nástěnné svítidlo LED App, které zaujme především zrcadlovou skleněnou přední stranou. Základna svítidla, tj. chladič výkonných LED s indexem podání barev > 90 Ra, je vyrobena z hliníku, krychlová konstrukce z čirého polykarbonátu. Přední kryt z pravého skleněného zrcadla dodává svítidlu zvláštní nádech. Pokud je nástěnné svítidlo použito v předsíni, máte k dispozici také zrcadlo, do kterého se můžete naposledy podívat před odchodem z domu. Aplikace může přesvědčit svým jednoduchým, ale přesto atraktivním designem a technologií také při použití ve veřejných budovách, např. v hotelech nebo kancelářských budovách. Rozptyl světla nástěnného svítidla App je symetrický směrem nahoru a dolů; po stranách vychází světlo jen jemně rozptýlené a zcela neoslňující. Zrcadlový přední kryt je neprůhledný, takže do místnosti neproniká žádné oslnění.

8 908 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Curling S stropní 2700K akryl čirý

LED stropní svítidlo Curling S s válcovým stínidlem LED stropní svítidlo Curling S dokonale kombinuje udržitelnost nejnovější LED technologie s nadčasově elegantním tvarem. Jemné stínidlo má plochý válcový tvar a je umístěno na leštěném hliníkovém krytu. Modul s nejmodernější technologií LED je umístěn v reflektoru z polykarbonátu. Stínidlo lze namontovat bez použití nářadí díky bajonetovému uzávěru. Díky souhře jednotlivých designových prvků lze se stropním svítidlem Curling LED vytvořit dokonalé vyzařování světla a světelnou náladu pro každou situaci v místnosti. Optická vložka, která je upevněna dvěma malými magnetickými body přímo pod světelným zdrojem LED, poskytuje díky speciálnímu výbrusu směrem dolů měkké a neoslňující světlo.Soukromé místnosti, stejně jako předmětové prostory mohou být vybaveny stropním svítidlem LED Curling S – v závislosti na designu místnosti jako jednotlivá svítidla nebo uspořádaná v řadách/skupinách. Oblast použití svítidel je naprosto rozmanitá: na chodbách, ve vstupních prostorách a saloncích, Curling S poskytuje vhodné celkové a plošné osvětlení v kancelářích, hotelech, restauracích, ordinacích a mnoha dalších oblastech použití.Design svítidel řady Curling pochází od Jeana-Marca da Costy a Manfreda Wolfa, zakladatelů společnosti serien.lighting. Společnost navrhuje a vyrábí inteligentní světelná řešení s redukovaným moderním designem a sofistikovanými světelnými efekty.- externě stmívatelné pomocí TRIAC (fázový stmívač)- dobré podání barev: CRI > 90

6 208 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Suspension S 2 700K

Stmívatelné závěsné LED svítidlo Cavity Suspension Těleso závěsného LED svítidla Cavity Suspension kulatého tvaru je vyrobeno z hliníku a slouží jako reflektor svítidla. Je zodpovědný především za směrování světla, čehož je dosaženo trubicovitým tvarem světelného záření směrem dolů. Jas LED diod lze regulovat pomocí externího stmívače. Zavěšení do dutiny je vhodné pro místnosti s výškou stropu do 3 m. Dveře Cavity navrhli dva průmysloví designéři Jean-Marc da Costa a Manfred Wolf. Jsou také zakladateli společnosti serien.lighting, která byla založena v roce 1985 a dnes je mezinárodně uznávaná. Svítidla serien.lighting se vyznačují většinou jednoduchým, ale velmi rafinovaným designem, v němž nejnovější technologie tvoří dokonalou symbiózu s minimalistickým designem.

8 638 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Reef stropní bílá / Al kartáčovaný

Stropní svítidlo Reef LED se stínidlem z porézní pěnové keramiky, stmívatelnéVýrazná stínidla svítidel řady Reef jsou vyrobena z inovativní pěnové keramiky, materiálu, jehož struktura silně připomíná korál. Stropní svítidlo Reef LED se skládá z držáku z broušeného hliníku a tohoto fascinujícího válcovitého stínidla z pěnové keramiky v krémově bílém odstínu „Bone China“. Tento speciální materiál vytváří díky své struktuře pórů jedinečné světelné efekty; rozptýleného okolního osvětlení je dosaženo všude kolem, zatímco otvor ve spodní části poskytuje přímé světlo do prostoru pod ním. Jako stropní svítidlo je Reef kompaktní a zároveň atraktivní. Vhodné oblasti použití jsou například pulty nebo místnosti s nízkými stropy. Série svítidel byla navržena designovým studiem next space pro německého výrobce serien lighting a získala již řadu designových ocenění.- možnost mytí v myčce nádobí- možnost externího stmívání TRIAC (přerušení fáze/vypnutí fáze)

8 908 Kč
-14%

Serien Lighting serien.lighting Crib Wall LED nástěnné světlo

Serien Lighting serien.lighting Crib Wall LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, hliník, sklo, 12W, L: 30 cm, K: 3.3cm

9 808 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Crib Wall LED nástěnné světlo

Serien Lighting serien.lighting Crib Wall LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, hliník, sklo, 12W, L: 30 cm, K: 3.3cm

9 808 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Suspension S

Serien Lighting serien.lighting Cavity Suspension S, černé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 12W, K: 10.7cm

8 638 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L, bronz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 2.8cm

7 018 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L, hliník lesklý, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 2.8cm

7 018 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L, bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 2.8cm

6 028 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed L, černé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 2.8cm

6 028 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed S

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed S, bronz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 12W, K: 2.3cm

5 218 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed S

Serien Lighting serien.lighting Cavity Recessed S, hliník lesklý, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 12W, K: 2.3cm

5 218 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling L, bronz, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 10cm

7 288 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling L, hliník lesklý, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 10cm

7 288 Kč
-16%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling L

Designové stropní svítidlo Cavity Ceiling jako neoslňující stropní svítidlo Jemné křivky charakterizují LED stropní svítidlo Cavity Ceiling. Hliníkové tělo je v místě světelného zdroje vydlabané – odtud název Cavity. Skutečnost, že jsou LED diody umístěny tak hluboko v tělese, vytváří jedinečný světelný efekt, který připomíná stropní svítidlo, ale zároveň je velmi jemný a především neoslňující. Těleso slouží jako reflektor a je také dekorativním prvkem tohoto svítidla. Oba designéři tohoto svítidla, Jean-Marc da Costa a Manfred Wolf, jsou zároveň zakladateli výrobce designových svítidel serien.lighting. v roce 1985 založili tito dva průmysloví designéři svou společnost, se kterou dnes působí po celém světě. Svítidla serien.lighting se vyznačují vytříbeným, ale střídmým designem a technologií, která je promyšlená do posledního detailu a je v dokonalém souladu s designem. – stmívatelné pomocí externího stmívače s vypínáním fáze

6 199 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling L

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling L, černé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 20W, K: 10cm

6 298 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling S

Serien Lighting serien.lighting Cavity Ceiling S, hliník lesklý, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 12W, K: 8cm

5 668 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Annex S LED stropní svítidlo opál

Serien Lighting serien.lighting Annex S LED stropní svítidlo opál, Obývací pokoj / jídelna, sklo, akryl, 9W, K: 13cm

8 908 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Poppy stolní lampa s květy

Flexibilní stolní lampa Poppy Table Skleněné stínidlo v designu květu máku Stolní lampa Poppy Table nabízí fascinující podívanou. Stínidlo z foukaného skla má tvar květu máku, jehož listy jsou tvořeny bimetalovými proužky. Po zapnutí světla se bimetalové listy vlivem zahřívání ohnou směrem ven, takže se křehký květ velmi pozvolna otevírá. Ohebné hliníkové rameno s textilním pláštěm umožňuje stále nové tvary a také flexibilní nastavení světla. Jako podstavec slouží půlkruhová základna z nerezové oceli s leštěným povrchem. efektní stolní lampa Poppy Table je dílem Ulricha Beckerta, Georga Soanca-Pollaka a Petera Thammera pro společnost serien.lighting. Stůl Poppy přináší poezii do každé místnosti a je vyroben v Německu. poznámka: Pro zajištění požadovaného rozšíření bimetalových lišt po zapnutí se doporučuje provoz s halogenovou žárovkou G4 35 W.

9 358 Kč