Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
134 produktů
-13%

Searchlight Nástěnné světlo Wall 2691 chromu skleněný difuzor

Geometrická hra tvarů – nástěnná lampa Wall Čtvercová nástěnná deska a kulaté stínítko se dokonale doplňují a vytvářejí moderní malé nástěnné osvětlení. Nástěnná lampa Wall je vyrobena výhradně z lesklého chromu a má odpovídající skleněný difuzor, který umožňuje, aby světlo z lampy ve stínítku ve tvaru prstence vyzařovalo nahoru a dolů. Vytvoří se tak krásné okolní a další světlo, které se nejlépe projeví například v obývacím pokoji doma nebo na chodbě.

1 099 Kč
-10%

Searchlight Kulaté podhledové bodové svítidlo Eros

Stropní bodové světlo EROS se třemi otočnými bodovými světly EROS je stylové a praktické stropní bodové světlo, které zaujme nejen elegantním kovovým držákem ve starožitném mosazném vzhledu, ale také třemi individuálně nastavitelnými bodovými světly. Tímto způsobem lze vytvořit optimální světelné podmínky pro každou oblast použití. Díky svému klasickému designu jej lze použít v různých stylech vybavení.

1 899 Kč
-20%

Searchlight Nástěnné světlo Marie Therese

Searchlight Nástěnné světlo Marie Therese, mosaz, 2 zdroje, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, akryl, E14, 60W, L: 32 cm, K: 20cm

1 728 Kč
-20%

Searchlight Závěsné světlo Avalon se stínidlem ze skla

Searchlight Závěsné světlo Avalon se stínidlem ze skla, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, E27, 60W, P: 23 cm, L: 19 cm, K: 51cm

2 221 Kč
-20%

Searchlight Nástěnné světlo Maypole

Searchlight Nástěnné světlo Maypole, 2 zdroje, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E14, 60W, L: 31 cm, K: 31cm

1 431 Kč
-20%

Searchlight Závěsné světlo Square ze dřeva

Searchlight Závěsné světlo Square ze dřeva, 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, bambus, plast, E27, 60W, P: 20 cm, L: 20 cm, K: 30cm

2 221 Kč
-20%

Searchlight Nástěnné světlo Hanna křišťálové koule

Searchlight Nástěnné světlo Hanna křišťálové koule, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, G9, 33W, L: 18 cm, K: 18cm

2 172 Kč
-20%

Searchlight Závěsné světlo Wicker

Searchlight Závěsné světlo Wicker, 1 zdroj, ocel, lano, E27, 60W, L: 30 cm, K: 28cm

2 320 Kč
-20%

Searchlight Nástěnné světlo Wicker

Searchlight Nástěnné světlo Wicker, 2 zdroje, ocel, lano, E27, 60W, K: 30.5cm

2 073 Kč
-20%

Searchlight Stolní lampa Copper Arch

Searchlight Stolní lampa Copper Arch, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E14, 7W, L: 15 cm, K: 35cm

1 234 Kč
-20%

Searchlight Stolní lampa Square z bambusu

Searchlight Stolní lampa Square z bambusu, Obývací pokoj / jídelna, bambus, plast, E27, 60W, L: 20 cm, K: 25cm

1 925 Kč
-20%

Searchlight Stolní lampa Wicker

Searchlight Stolní lampa Wicker, Obývací pokoj / jídelna, ocel, lano, E27, 60W, K: 35cm

2 715 Kč
-20%

Searchlight Nástěnné světlo Cage II s mřížkovým stínidlem

Searchlight Nástěnné světlo Cage II s mřížkovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, ocel, E14, 40W, L: 12.5 cm, K: 17cm

1 382 Kč
-17%

Searchlight Latisa – stropní světlo se třemi zdroji

Flexibilní stropní světlo LATISA v chromovaném vzhledu s černými detaily Velkoplošné a flexibilní osvětlení lze dosáhnout pomocí stropního světla LATISA. Každý jednotlivý bodový reflektor vybavený halogenovou žárovkou lze individuálně nastavit v požadovaném směru. Takže každý roh místnosti lze bez problémů osvětlit.

1 528 Kč
-14%

Searchlight Stolní lampa Cage II s klecovým stínidlem

Searchlight Stolní lampa Cage II s klecovým stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, ocel, E27, 60W, K: 24.5cm

1 799 Kč
-23%

Searchlight Stropní svítidlo Flush IP44

Všestranné nenápadné stropní svítidlo FLUSH – např. pro koupelnu To nejlepší na tomto stropním světle je jeho jednoduchost, zároveň si ale zachovává pěkný vzhled. Hodí se do mnohých obývacích pokojů, díky opálovému sklu neoslepuje a je ideálním nadčasovým stropním světlem pro každý byt. Díky stupni krytí IP44 lze světlo také použít v koupelně.

1 599 Kč
-24%

Searchlight LED obrazové svítidlo Piktura

LED světlo nad obraz Piktura ukáže obrazy, malby a fotografie v pravém světle Díky štíhlému designu zůstává obrazové světlo Piktura diskrétně na pozadí a upřednostňuje obraz, který osvětluje. Lze jej zapnout a vypnout pomocí praktického vypínače přímo na úchytu na stěnu. Díky použití efektivních LED se nemusíte starat ani o spotřebu energie, protože je velmi nízká a šetří peněženku i životní prostředí.

2 698 Kč
-37%

Searchlight Lampa Marie Therese

Postranní světlo na zeď na dvě žárovky MARIE THERESE se postará o zářivé světelné efekty Světlo na zeď MARIE THERESE je svítivým prvkem s výjimečně klasickým designem, který zapůsobí úspěšnou kombinací čirého akrylového skla a kovových prvků s chromem. Zvláštním prvkem, který upoutá pozornost, je elegantní visící zdobení z jiskřivých skleněných krystalů, které odráží světlo do nesčetných směrů. Toto stylové světlo na zeď tak poskytuje zvláštní dodatečné osvětlení v klasicky zařízeném obývacím pokoji.

1 348 Kč
-7%

Searchlight Skleněné stropní světlo Flush Flower

S malými křišťálovými dekoracemi – skleněné stropní svítidlo Flush Flower Stropní lampa Flush Flower se skládá z matného matného skla v bílé barvě, které má na horní straně dekorativní květinový design. To je v ideálním případě doplněno malými křišťálovými listovými dekoracemi, které dodávají jinak jednoduchému skleněnému stropnímu světlu Flush Flower něco jistého. Ať už během dne nebo večer se zapnutým světlem, svítidlo má vždy vizuální efekt a je obzvláště působivé na rovných bílých stropech. Lze jej použít mnoha způsoby a chytře zkrášlit nejrůznější obytné prostory, ať už jde o obývací pokoj, chodbu nebo ložnici.

1 199 Kč
-20%

Searchlight Nástěnné světlo Squares černá

Searchlight Nástěnné světlo Squares černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W, L: 25 cm, K: 30cm

1 876 Kč
-20%

Searchlight Závěsné světlo American Diner

Jednoduchá elegance – přívěsek na sklo American Diner Tato speciální závěsná lampa je ideální pro stylový jídelní kout. Svým stylem připomíná éru klasické americké restaurace, která připomíná i její název. Skleněné stínítko z skládaného skla je pěkně doplněno závěsným světlem American Diner a je zaobleno kovovými prvky v antické mosazné povrchové úpravě. Obě složky jsou chytře kombinovány a tvoří nádherný celek, který může zářit jako závěsné světlo, například nad stoly v jídelně.

2 073 Kč
-13%

Searchlight LED nástěnné světlo Gypsum 15 x cm v bílé sádře

Čtvercové nástěnné svítidlo LED Gypsum ze sádry Čtvercové nástěnné svítidlo LED Gypsum poskytuje díky LED diodám umístěným na zadní straně nepřímé osvětlení, které zútulní každou místnost. Tělo svítidla je vyrobeno z bílé omítky, kterou lze libovolně upravit. Může být ponechán v čistě bílé barvě, může splynout se stěnou tím, že bude natřen stejnou barvou, nebo může být natřen nápadně a stát se tak dekorativním předmětem na stěně. Designovým možnostem nástěnného svítidla LED se téměř meze nekladou.

2 199 Kč
-8%

Searchlight Nástěnné světlo Richmond

Klasická nástěnná lampa Richmond s vypínačem Starožitná mosaz, elegantní křivky a tahový spínač dodávají nástěnnému světlu Richmond nostalgický vzhled. Je vybaven dvěma lampami ve svíčkové optice, které například při použití moderních žárovek dovedně napodobují skutečnou svíčku. Nástěnné světlo lze zapínat a vypínat přímo pomocí malého tahového spínače. Richmond je vhodný pro dodatečné atmosférické světlo v obývacím pokoji, jídelně nebo na chodbě.

1 699 Kč
-20%

Searchlight Stojací lampa Bjane

Lampa BJANE se hodí ke stylu venkovského domu Romantické a občas i nostalgické světlo z této lampy je nezaměnitelné. Díky mramorovému sklu a starožitnému mosaznému povrchu je tato stojací lampa vynikající pro byty a domy zařízené ve venkovském stylu.

2 863 Kč
-12%

Searchlight Stolní lampa Network s černým textilním stínidlem

Stylová stolní lampa Network s černým textilním stínidlem Elegantní a stylová stolní lampa Network má černý textilní odstín. To je doplněno speciální paticí lampy z pochromované keramiky. Cibulovitý rám, který je velmi otevřený a vzdušný, a proto dekorativní poutač, vypadá jako jedinečná síťovina. Stolní lampa Network je proto vhodná jako cílený dekorativní předmět a jako další světelný zdroj, který ve večerních hodinách šíří útulné a příjemné světlo. Tato elegantní lampa, umístěná na komodě, postranním stole, příborníku nebo dokonce na okenním parapetu, zaručeně upoutá pozornost každého.

2 599 Kč
-13%

Searchlight Anneke – romantická

Díky umělecky navrženému dekorativnímu okraji a mramorovanému sklu má stropní lampa ANNEKE venkovský styl Tato lampa dokáže dokonale dotváří romantickou atmosféru. Její mramorové sklo poskytuje příjemný světelný efekt a ozdobný okraj svým starožitným mosazným lakováním dodává místnosti útulnost a nádech nostalgie.

2 399 Kč
-19%

Searchlight Stropní světlo Mesh 3 zdroje

Searchlight Stropní světlo Mesh 3 zdroje, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E14, 40W, K: 16cm

1 481 Kč
-20%

Searchlight Honosné stropní světlo Teresa s okrasným okrajem

Stropní světlo TERESA díky svému detailně zpracovanému ozdobnému okraji působí téměř královským dojmem Ozdoby jsou zapracovány do samotného skla i do okraje stropního světla TERESA. Mosazná barva mu dává starožitný efekt a přes saténové sklo vyzařuje příjemné světlo.

1 728 Kč
-12%

Searchlight Závěsné světlo Fisherman Ø 32 cm

FISHERMAN je klasická závěsná lampa v námořním stylu Název FISHERMAN to předvídá a před vnitřním okem se při pohledu na tuto závěsnou lampu vynoří obraz útulné rybářské chaty, která je v příjemném světle zalita závěsnou lampou. Okamžitě tedy máte vztah se světem, ve kterém se kolo času otáčí trochu pomaleji a soustředíte se na to, že jste a soustředíte se na to podstatné. Díky tomu je závěsná lampa nadčasovou klasikou.

2 699 Kč
-24%

Searchlight LED obrazové svítidlo Piktura

LED světlo nad obraz Piktura ukáže obrazy, malby a fotografie v pravém světle Díky štíhlému designu zůstává obrazové světlo Piktura diskrétně na pozadí a upřednostňuje obraz, který osvětluje. Lze jej zapnout a vypnout pomocí praktického vypínače přímo na úchytu na stěnu. Díky použití efektivních LED se nemusíte starat ani o spotřebu energie, protože je velmi nízká a šetří peněženku i životní prostředí.

2 698 Kč
-20%

Searchlight Textilní stolní lampa Club

Searchlight Textilní stolní lampa Club, stříbrná/černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, textilie, plast, E14, 40W, P: 31 cm, L: 20 cm, K: 48.5cm

2 715 Kč
-16%

Searchlight Stropní svítidlo Opera 3

Stropní svítidla OPERA pro rovnoměrné rozložení světla a sofistikované prostředí Opálového sklo v retro stylu a jedinečná stropní konstrukce v matné starožitné mosazi; tak byla vytvořena tato krásná stropní svítidla v klasickém stylu. Vyznačuje se příjemným rozložením světla v místnosti a nádechem sofistikovanosti.

1 999 Kč
-14%

Searchlight Závěsné světlo Balls

Skleněné závěsné svítidlo Balls s kouřově zbarveným stínidlem tvaru koule Závěsné svítidlo Balls je stylové a elegantní se svým kulatým stínidlem z kouřově tónovaného skla. Poloprůhledné stínidlo s krásným zbarvením vytváří v místnosti jedinečnou náladu. Kromě toho je osvětlovací prostředek viditelný skrz sklo, takže obzvlášť dekorativně působí žárovka Filament, případně také v provedení Globe. Jako samostatné svítidlo, ale zejména více svítidel, případně v různých velikostech, ozdobí závěsné svítidlo Balls každou místnost.

2 899 Kč
-20%

Searchlight Pale LED nástěnné světlo ze sádry

Nástenné svítidlo PALE LED lze prizpusobit Na první pohled vypadá nástenné svítidlo PALE LED velmi nenápadne, ale nemeli byste se tím nechat zmást. Jeho banaté telo je vyrobeno ze sádry, univerzálního materiálu, který lze navrhnout zcela podle vlastních predstav. Barvu nástenného svítidla je napríklad možné prizpusobit stávajícímu nábytku nebo jej umelecky ztvárnit. At už bude design nakonec vypadat jakkoli, nástenné svítidlo PALE LED vždy poskytne príjemné neprímé svetlo. Soucástí dodávky je LED žárovka o príkonu 9,0 W, ale lze použít i jakoukoli žárovku s paticí E27 o maximálním príkonu 60 W.

1 086 Kč
-20%

Searchlight Stolní lampa Touch 2750

Elegantní stolní lampa Touch 2750 s bílým látkovým stínidlem Stolní lampa Touch 2750 vyzařuje jednoduchou eleganci díky bílému látkovému stínidlu a kovovému podstavci. Výborně se hodí jako doplňkové osvětlení v moderních obývacích pokojích, jídelnách nebo také jako malý zdroj světla, například u postele v ložnici. Rozhodujícím faktorem je zde funkčnost: stačí malý dotyk na podstavec stolní lampy 2750 a lampu lze zapnout a vypnout díky integrované dotykové funkci a také stmívat ve třech úrovních. Jedná se o ideální osvětlení pro večerní čtení, protože není třeba hledat vypínač na kabelu a k nastavení světla podle vlastních potřeb stačí jediný pohyb ruky

1 580 Kč
-17%

Searchlight Závěsné světlo Balls

Krásné volně visící světlo Balls s jantarově zbarvenou skleněnou koulí Toto zavěšené světlo s kulovitým, jantarově zbarveným stínidlem a kovovou konstrukcí v barvě starožitné mosazi přináší do obývacího pokoje styl a eleganci. Díky své oranžové barvě je skleněné stínidlo nejen vkusné, ale vytváří také jedinečné světlo. Když se zapne, světlo je jemně a příjemně filtrováno jantarově zbarveným sklem do okolí. Pokud je umístěno nad jídelním stolem nebo nad malou komodou, zajistí nejen dokonalé světelné podmínky, ale také pocit pohody a je skvělým prvkem pokojové výzdoby.

2 788 Kč