Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
73 produktů
-20%

Rothfels Persida LED nástěnné lístkový kov zlatá

Nástěnné svítidlo Persida LED v robustním designu ze zlatého kovaného kovu z propracované ruční výrobyToto krásné nástěnné svítidlo vám ukáže cestu ve tmě. Skládá se z dlouhého oválného prvku ze zlatého tepaného kovu. Pokud lampu zkombinujete se stmívačem s fázovým řezem (není součástí dodávky), můžete ji snadno stmívat. Teplota teplé bílé barvy světla dodá vašemu obytnému prostoru krásnou atmosféru. V tomto nástěnném svítidle se snoubí všechny kvality a přednosti značky Rothfels. S nástěnným svítidlem se každý interiér rozzáří jasnou a útulnou září. Mimořádně velký připojovací prostor umožňuje snadnou instalaci lampy.- vyrobeno v Německu

6 999 Kč
-20%

Rothfels Persida LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo LED Persida – výrazný společník s dřevěným povrchem s propracovanou ruční pracíS tímto pěkným nástěnným svítidlem zkrášlíte svůj interiér a zajistíte si útulné osvětlení. Díky teplé bílé barvě světla se váš obytný prostor bude koupat v krásné atmosféře. Pokud lampu zkombinujete s externím stmívačem (není součástí dodávky), můžete ji snadno ztlumit. V této lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti značky Rothfels. Nástěnná lampa je vedena v dřevěné barvě. Tato lampa si rychle najde místo ve vašem interiéru – vyrobeno v Německu

6 999 Kč
-17%

Rothfels Tolu světlo nad obraz

Filigránově zpracované LED světlo nad obraz Tolu s mosaznou povrchovou úpravou a naklápěcí světelnou lištou, nejlepší kvalita vyrobená v Německu Toto LED světlo nad obraz má velmi moderní minimalistický vzhled a povrchovou úpravu z mosazi s nádechem klasiky. Světlo je namířeno dolů, přičemž světelnou lištu lze také naklonit až na 85°, aby bylo dosaženo dokonalého osvětlení. Bez ohledu na to, zda se jedná o oblíbený obraz, kresbu, umělecký tisk nebo velký fotografii oblíbené osoby nebo krajiny – LED světlo nad obraz Tolu je ideální pro optimální prezentaci jakéhokoli motivu. Vypínač se nachází přímo na základně, takže můžete Tolu rychle rozsvítit osvětlit obraz. Povrch světla nad obraz byl zpracován náročnou ruční prací a u svítidla Tolu se jedná o vysoce kvalitní produkt ve špičkovém zpracování, vyráběný v Německu. Montáž kromě toho usnadňuje mimořádně velký připojovací prostor, protože každý kabel lze dobře umístit.

7 799 Kč
-20%

Rothfels Tolu LED nástěnné světlo černá 45 cm

Černé nástěnné svítidlo Tolu LED ve štíhlém designu, vyrobeno v Německu, stmívatelné, bez blikání, CRI > 90 Toto nástěnné svítidlo s průběžným LED páskem na spodní straně je světelným zdrojem pro moderní interiéry, jehož povrchová úprava v černé barvě je ručně opracovaná jemnými tahy štětcem. LED diody svítí teplou bílou barvou světla a lze je plynule externě stmívat, pokud je k tomuto účelu k dispozici stmívač s fázovým zapínáním nebo vypínáním. Světlo nebliká a svorkovnice byla navržena mimořádně velká, aby bylo možné během instalace pohodlně uložit veškerý materiál. Vysoká hodnota CRI zajišťuje mimořádně dobré podání barev; i když již není k dispozici denní světlo, barevné tóny jsou stále vykresleny mimořádně přirozeně. tolu je LED světelný zdroj nejvyšší kvality, který se může pochlubit označením „made in Germany“ a inspiruje svým redukovaným designovým jazykem. Nástěnné LED svítidlo lze použít jako stropní i stropní světlo.

5 199 Kč
-20%

Rothfels Obrazové LED světlo – made in Germany

Vysoce kvalitní obrazové LED světlo Tolu s minimalistickým designem – výrobek vyrobený v Německu Konstrukce tohoto obrazového LED světla je absolutně rovná a marně se u ní hledá cokoliv zaobleného. Z hranatého nástěnného držáku vystupují úzké čtyřhranné hranolky, do kterých je zabudováno celkem šest kvalitních LED žárovek značky Citizen, které vyzařují teplé bílé světlo. I když světlo v základní orientaci směřuje dolů, zabudovaný kloub umožňuje stočení LED žárovek více směrem k obrazu, až o 90°, díky čemuž lze obraz osvětlit přesněji. Vypínač se nachází přímo na obrazovém LED světlu. Svítidlo Tolu lze navíc ovládat také externím stmívačem, pomocí kterého lze jas nastavit dle potřeby. K tomuto účelu lze použít fázově řízený stmívač. Prostřednictvím tohoto obrazového světla lze dokonale osvětlit osobní obrázky, fotografie, malby nebo umělecké reprodukce, a především je ukázat v pravém světle, aby pozorovateli neunikl žádný detail.

7 499 Kč
-18%

Rothfels Tolu LED nástěnné světlo nikl 45cm

Nástěnné svítidlo Tolu LED v barvě niklu s kartáčovanou povrchovou úpravou, vyrobeno v Německu, stmívatelnéTolu je vynikající světelný objekt pro moderní obytné prostory s puristickým štíhlým designem a povrchovou úpravou v barvě niklu, která byla pečlivě ručně zušlechtěna a na jejímž povrchu jsou patrné jemné tahy kartáčem. Svítidlo lze instalovat nejen směrem dolů, ale lze jej použít i jako stropní svítidlo, které poskytuje nepřímé a velmi příjemné světlo. Teplá bílá barva světla je podobná klasické žárovce, a proto působí velmi domácky. Štíhlý design s úzkou světelnou tyčí působí velmi minimalisticky a puristicky, takže nástěnné svítidlo LED, které se může pochlubit označením „made in Germany“, dokonale zapadá do odpovídajícího obytného prostředí. Připojovací krabice na stěnu je mimořádně velká, takže se do ní dokonale vejdou všechny instalační materiály. Jas svítidla lze plynule měnit pomocí externího stmívače (fázové zapnutí nebo vypnutí) a LED diody jsou zabudovány do svítidla jako souvislý pásek a mají dobrou účinnost

5 699 Kč
-20%

Rothfels Stropní světlo LED Tian se stínidlem

Čtvercové, stmívatelné stropní světlo LED Tian ze skla s nepřímým osvětlením – nejvyšší kvalita vyrobená v Německu Stropní světlo LED Tian je moderní, diskrétní osvětlovací prvek vybavení s vícevrstvým vzhledem, který je také vhodný pro instalaci na stěnu. Hliníkový matný rám velmi atraktivně doplňuje sklo satinato, které je zakončeno čistým okrajem. 4 LED žárovky s teplým odstínem jsou zabudovány tak, že světlo svítí do prostoru pouze nepřímo, a proto působí maximálně příjemně a přispívají k útulné atmosféře. LED žárovky lze plynule regulovat fázovým nebo sekčním stmívačem, díky čemuž můžete bez problémů upravit jas podle potřeby. Mají také vysoký světelný výkon a dobrou energetickou účinnost. Toto stropní světlo je velmi kvalitním produktem vyrobeným v Německu. – lze také použít jako nástěnné světlo – extra velký připojovací prostor – povrch vytvořený ručně v náročném procesu

6 199 Kč
-27%

Rothfels Dora LED stropní světlo

Kvalitně zpracované stropní a nástěnné svítidlo LED Dora Ve srovnání s běžným plochým sklem je stínidlo stropního svítidla Dora LED z tvrzeného bezpečnostního skla (ESG) obzvláště odolné proti rozbití. Zcela záměrně nebyla celá skleněná tabule opatřena saténovým povrchem, ale úzký okraj na vnější straně stínidla byl ponechán jako čirý plyn. Světelný efekt stmívatelných, teple bílých diod Citizen LED je tak efektivně zvýrazněn. Broušený skleněný okraj totiž poskytuje jedinečný lom světla, který má pozitivní vliv na celé prostředí. Dora může být použita jako stropní nebo nástěnné svítidlo. Stmívání LED diod lze realizovat pomocí stmívače s fázovým zapínáním nebo vypínáním.

5 999 Kč
-20%

Rothfels Stropní světlo Gala

Těžce zápalné LED stropní světlo Gala se stínidlem z bílého chintzu V bílé barvě se spojuje čistota, elegance a světlo. Světla v této barvě působí proto jasně a čistě. A stejně je tomu také u LED stropního světla Gala, jakmile se rozsvítí jeho teplé bílé světlo. Kvalitní chintzová tkanina, ze které je vyrobeno stínidlo světla, přesvědčí stejnoměrným rozložením světla a rovnoměrnou strukturou. Kromě toho má skutečnost, že není stínidlo svítidla Gala umístěno přímo na stropě, ale díky distančnímu držáku o kousek níže, příznivý vliv na světelný efekt. Světlo se může směrem ke stropu volně šířit nejenom skrz průhledný chintzový potah, ale také v podobě nepřímé záře. Naprostou vzácností ve spojení s textilními svítidly je skutečnost, že jsou těžce zápalná. LED stropní světlo Gala splňuje tuto charakteristiku. Nosná fólie, kterou je stínidlo potaženo, má nízkou hořlavost, a proto splňuje požadavky třídy stavebních materiálů B1. LED žárovky s E27 paticí mají vysokou energetickou účinnost. Avšak každý, kdo upřednostňuje běžné světelné zdroje, jako jsou klasické žárovky nebo úsporné zářivky, může LED žárovky snadno vyměnit za požadovaný světelný zdroj.

6 999 Kč
-17%

Rothfels Gion LED závěsné světlo 1zdr hliník/černá

Stmívatelné závěsné svítidlo LED Gion: plochý disk s ozdobným kroužkem Malé závěsné svítidlo LED Gion má moderní, minimalistický design. Těleso svítidla, které je navrženo ve tvaru plochého disku, jako by se samo vznášelo ve vzduchu. Má vykládanou ozdobnou desku v bílé struktuře, která spolu s vnějším ozdobným kroužkem v černé barvě vytváří módní vzhled. Na spodní straně se nachází vysoce kvalitní deska LED, která je umístěna za satinovaným plastovým diskem. Tímto způsobem je světlo malého přívěsku spolehlivě vyzařováno směrem dolů. Vestavěné diody LED mají vysoké podání barev (CRI>90), a tedy velmi přirozené světlo, které svítí teplou bílou barvou. Energeticky úsporné a výkonné LED diody lze stmívat pomocí externího stmívače (fáze zapnuto a fáze vypnuto). Nejenže se mění jas, ale díky moderní funkci dim-to-warm se světlo při ztlumení stává teplejším. To je obzvláště příjemné, pokud si ve večerních hodinách přejete útulné, atmosférické světlo. Malé závěsné svítidlo Gion lze použít mnoha různými způsoby a najde své místo v nejrůznějších obytných prostorech. Ať už v kuchyni, jídelně nebo v útulném obývacím pokoji, dekorativní závěs působí moderně, a přesto díky svému štíhlému designu elegantně ustupuje do pozadí. V několika krocích lze také nastavit výšku lampy a měnit ji od nízkých 20 cm až do 150 cm, což ještě více rozšiřuje její použitelnost. Gion – kvalitní výrobek německé výroby.

8 599 Kč
-17%

Rothfels Lole LED nástěnné světlo

Obdélníkové nástěnné LED svítidlo Lole s nepřímým osvětlením a částečně satinovanou skleněnou deskou – vysoce kvalitní výrobek z Německa Pevný hliníkový prvek uprostřed této nástěnné lampy LED dominuje vzhledu a obsahuje LED směřující vzhůru, které jsou uspořádány jako uplight a proto poskytují nepřímé světlo se zvláštní útulností. Skleněná deska nástěnné lampy byla propracovaná ručně a částečně satinovaná a umožňuje velmi rovnoměrné světlo. Externí stmívač (přední nebo zadní hrana) lze použít k nepřetržité regulaci jasu světla a kromě upevnění na zeď jej lze použít také jako stropní světlo. Díky mimořádně velkému připojovacímu prostoru je montáž svítidla obzvláště pohodlná.

8 299 Kč
-20%

Rothfels Aura LED stropní světlo

Stropní svítidlo Aura německé výroby s lesklým zlatým povrchem Ze stropního svítidla Aura vyzařuje elegance a luxus, které po zapnutí obklopuje třpytivá záře. Každé obyčejné stropní svítidlo slouží především k osvětlení místnosti, méně pak jako nábytkový doplněk. Ne tak Aura! Ačkoli je zde také proto, aby poskytovalo světlo, je také zářivým šperkem v každé místnosti a i když je vypnuté, obohacuje své okolí způsobem, jakým to dokáže jen málokteré jiné svítidlo. Luxusní design je dán především stínidlem svítidla, které je pokryto kovem zlaté barvy, jenž byl následně nanesen na průhlednou nosnou fólii. Tato fólie byla poté ručně zušlechtěna tenkou vrstvou kovu. Ve struktuře kovu vznikají nejjemnější praskliny, které později slouží jako filigránské světelné vývody a poskytují jedinečný světelný efekt Aury. Světlo tohoto stropního svítidla lze vyzařovat třemi různými způsoby: přes průsvitný kryt na spodní straně stínidla, přes zlatý kov nebo nepřímo směrem ke stropu, kde vzniká rovnoměrná světelná koróna. Ať už v ložnici, na chodbě, v obývacím pokoji nebo v úplně jiné místnosti v domácnosti, jejíž styl interiéru ladí se svítidlem – Aura je univerzální světelný zdroj, který přináší něco navíc. Svítidlo bylo vyrobeno výhradně v Německu, což z něj činí kvalitní výrobek s označením „made in Germany“.

7 499 Kč
-16%

Rothfels LED závěsné světlo Elna

Elna – závěsné svítidlo německé výroby se stmívatelnými LED diodami Dvouvrstvý vzhled skládající se z dřevěné a hliníkové lišty je charakteristickým znakem závěsného svítidla Elna LED. Díky neobvyklé kombinaci dvou ve skutečnosti protichůdných materiálů svítidlo dokazuje, že dřevo a kov mohou tvořit stylovou symbiózu i přes četné rozdíly ve vzhledu a struktuře. Hliníková trubka v matném niklovém vzhledu tvoří spodní část těla svítidla a je v ní umístěn vysoce kvalitní světelný pás LED, který je zapuštěn do kovového těla. Teplé bílé světlo svítí rovnoměrně a neoslňuje, aby co nejlépe osvětlilo jídelní stůl, nad kterým je Elna nejlépe umístěna. Aby závěsné svítidlo LED získalo nezaměnitelný charakter, byla k hliníkové trubce připevněna tyč z masivního dubového dřeva. Dřevo bylo zpracováno ručně a zaujme charakteristickou kresbou dubového dřeva. Díky kombinaci materiálů se společnost Elna nezavazuje k určitému stylu. Hodí se do moderních i rustikálních interiérů. Takto inovativně navržený zdroj světla by samozřejmě neměl postrádat odpovídající technické výhody. Aby bylo možné splnit co nejvíce různých požadavků, je Elna vybavena mechanismem pro nastavení výšky a stmívatelnými LED diodami. Mechanismus nastavení výšky se velmi snadno ovládá ve dvou jednoduchých krocích. Pomocí kovových válců připevněných k ocelovým lanům lze těleso svítidla posouvat nahoru nebo dolů. Pro stmívání je zapotřebí stmívač s přední nebo zadní fází, který se připojuje ke svítidlu prostřednictvím kabeláže v budově. Elna tak umožňuje plynulé nastavení světelných podmínek v obývacím pokoji. Seznam technických předností tohoto závěsného svítidla doplňuje vynikající CRI (index podání barev) LED diod, který dosahuje hodnoty přes 90. Vizuálně i technicky inovativně navržené závěsné svítidlo Elna LED je ozdobou každé jídelny. Slouží nejen jako praktický zdroj světla, ale také doplňuje stávající nábytek o individuální obytný doplněk.

9 399 Kč
-20%

Rothfels Lian LED nástěnné

Nástěnné svítidlo LED Lian v módním rezavém vzhledu – stmívatelné Vzhled tohoto nástěnného svítidla LED Lian způsobuje, že srdce fanoušků vintage bije rychleji! Za tento výjimečný vzhled je zodpovědný velmi speciální proces povrchové úpravy. Dva zakřivené hliníkové lemy, které tvoří stínidlo nástěnné lampy, jsou nejprve opatřeny efektní kovovou povrchovou úpravou v lesklém zlatém vzhledu. Poté se povrch lemů ošetří aktivátorem, který nerovnoměrně ztmaví podkladový materiál, takže výsledný vzhled je vždy individuální. Tento proces, který se provádí ručně, zaručuje, že v domácnosti bude jedinečný kus, protože žádná dvě svítidla nemají stejnou strukturu povrchu. Kvalita není důležitá pouze pro povrchovou úpravu, ale také pro technologii použitou ve svítidle, která samozřejmě také hraje významnou roli. Světlo vysoce kvalitních LED diod se na stěně šíří rovnoměrně směrem nahoru i dolů. LED diody, jejichž index podání barev s hodnotou CRI vyšší než 90 je velmi pozoruhodný, jsou umístěny za saténovými difuzory, které přispívají k rovnoměrnému rozložení světla. Pomocí vhodného stmívače (doporučuje se fázový stmívač s náběžnou nebo průběžnou hranou) lze také plynule regulovat jas svítidla Lian, takže světelný výkon svítidla lze vždy přizpůsobit aktuálním podmínkám. Zaručeně upoutá pozornost ve vintage vzhledu, který dokáže mnohem víc než jen poskytovat světlo!

6 999 Kč
-16%

Rothfels LED závěsné světlo Tolu

Výškově nastavitelné LED závěsné svítidlo Tolu ve štíhlém provedení s ušlechtilým mosazným povrchem, externě stmívatelné Tolu je vysoce kvalitní výrobek, který se vyznačuje titulem „vyrobeno v Německu“. Závěsné svítidlo ve svém podlouhlém tvaru má velmi štíhlý, jednoduchý tvar, který zaujme v jakémkoli moderním puristicky působícím prostředí. Plochý závěs je velmi vhodný pro osvětlení stolu v jídelně, v neposlední řadě díky nastavitelné výšce (105 cm až 195 cm), kterou lze rychle a snadno nastavit pomocí lanovodu. Ušlechtilý mosazný povrch závěsného svítidla s teplými bílými LED byl zpracován náročné ruční prací a díky mimořádně velkému připojovacímu prostoru lze montáž lampy snadno provést. U LED lze navíc měnit jas pomocí externího stmívače (fázové řízení na náběžné nebo sestupné hraně). Díky tomu můžete mít světlo, když ho potřebujete, ale během několika vteřin také můžete vytvořit atmosféru světla svíčky v jídelně.

9 399 Kč
-20%

Rothfels Alos trojnohá lampa dub chintz grafit

Dubová stojací lampa Alos s grafitově šedým stínidlem ze šindele a rámem trojnožky, vyrobeno v NěmeckuLátkové stínidlo v grafitové barvě je vyrobeno z vysoce kvalitní šindele aplikované na nehořlavou nosnou fólii kvality B1 a dokonale doplňuje dubový rám trojnožky. Masivní dřevo bylo opatřeno vysoce kvalitním lakem, a struktura dřeva je tak stále zcela rozpoznatelná, a proto působí velmi přirozeně. Všechny komponenty jsou nejvyšší kvality a stojací lampa, kterou lze použít v obývacích pokojích nebo ložnicích, se vyznačuje také tím, že se jedná o kvalitní výrobek „made in Germany“. Vypínač je umístěn přímo pod zásuvkou, a proto je snadno dosažitelný jednou rukou, což usnadňuje jeho ovládání

6 999 Kč
-20%

Rothfels Thea textilní stojací lampa

Výškově nastavitelná dřevěná stojací lampa Thea ve skandinávském stylu Textilní stínidlo a dřevěný rám na třech nohách – to je vše, co je potřeba k vytvoření kusu nábytku, který poskytuje útulné světlo a šíří útulnost. Stojací lampa Thea je ideální pro všechny, kteří se rádi nechávají inspirovat skandinávským stylem zařizování a dávají přednost především nábytku v přírodních barvách a materiálech. Třínohý rám z masivního dubového dřeva vytváří u stojací lampy Thea asociaci s přirozeností. Poskytuje lampě nejen stabilní stojan, ale je také vybaven mechanismem, který umožňuje nastavit výšku stojací lampy (140 až 160 cm). Po zapnutí osvětlení se místnost naplní další porcí útulnosti, protože velké stínidlo z bílého chintzu vytváří mimořádně měkké rozložení světla. Materiály použité při výrobě stínidla zaručují větší bezpečnost. Šintzová tkanina byla nanesena na speciální nosnou fólii, která je nehořlavá podle třídy stavebního materiálu B1. Pro praktickou obsluhu je přímo na zásuvce umístěn vypínač. Ale co přesně je skandinávský styl zařizování, který je v současné době všem na očích? Tomuto módnímu stylu bydlení dominují organické tvary, přírodní materiály a tlumené barvy. S prvky skandinávského designu lze dobře spojit redukované, moderní nebo dokonce minimalistické formy. Kromě nábytku, jako jsou židle, stoly nebo pohovky, které rozhodujícím způsobem utvářejí vlastní styl bydlení, však hrají rozhodující roli také světelné zdroje. Shodná svítidla jsou takříkajíc třešničkou na dortu a při správném osvětlení předvedou nábytek v té nejlepší světelné kvalitě. Stojací lampa Thea byla z větší části ručně vyrobena výhradně v Německu a svědčí tak o nejvyšší kvalitě!

5 999 Kč
-20%

Rothfels Alos trojnohá stojací lampa dub plsť šedá

Třínohá stojací lampa Alos s dubovým rámem a šedým plstěným stínidlem, vyrobená v NěmeckuVálcové stínidlo tvoří na jedné straně nehořlavá nosná fólie B1 a na druhé straně plstěná tkanina v módní šedé barvě. Díky tomu zdroj světla uvnitř stínidla vytváří světlo, které navenek působí obzvlášť útulně a doplňuje obývací pokoj stejně dobře jako ložnice všeho druhu. Aby bylo možné svítidlo rychle a pohodlně ovládat, je spínač umístěn ve výšce zásuvky, a je tak rychle dosažitelný. Rám stojací lampy Alos se třemi nohami je důstojným doplňkem stínidla a vytváří příjemný kontrast, přičemž je vyroben z vysoce kvalitního masivního dubového dřeva, které bylo dokončeno bohatým lakem, takže je stále vidět jeho přírodní vzhled. Všechny komponenty jsou velmi kvalitní a jedná se o prvotřídní svítidlo německé výroby nejvyšší kvality

6 999 Kč
-18%

Rothfels Alos trojnohá stojací lampa ořech grafit

Ušlechtilá třínohá stojací lampa Alos německé výroby s grafitově šedým textilním stínidlem a masivním dřevěným rámem z ořechuAlos přesvědčí stylovým vzhledem a patří mezi stojací lampy, které se skládají z textilního stínidla a třínohého dřevěného rámu. Stínidlo, jehož základem je nosná fólie B1 (nehořlavá), je potaženo grafitově šedou látkou chintz a rám má tři důmyslně opracované dřevěné nohy, které jsou finálně upraveny kvalitním bezbarvým lakem. Díky tomu je přirozená kresba dřeva stále zcela viditelná a neztrácí se nic z krásy povrchu ořechu. Díky látkovému stínidlu jsou světelné podmínky mimořádně útulné a Alos je stojací lampa, kterou lze skvěle použít v obývacím pokoji nebo také jako krásné akcentní osvětlení v ložnici či pokoji pro hosty. V každém případě je výhodou, že uživatelsky přívětivý spínač najdete na rámu pod zásuvkou, a můžete jej tak rychle a pohodlně ovládat. Díky vysoké kvalitě vyrobené v Německu se Alos stává stojací lampou, která splňuje nejvyšší standardy a přesvědčí na celé čáře!

7 799 Kč
-18%

Rothfels Reba stojací lampa

Grafitově šedá stojací lampa Reba s látkovým stínidlem a třínohým rámem z ořechového dřeva, výškově nastavitelná, vyrobeno v NěmeckuStojací lampa Reba přesvědčí krásným a hodnotným vzhledem a lze ji začlenit jako stojací lampu nejen do moderního stylu bydlení, ale díky elegantnímu designu, který kombinuje masivní dřevěný rám s šedým látkovým stínidlem, se docela dobře hodí i ke skandinávskému nábytku. Světelná záře je hřejivá a příjemná a ušlechtilá chintzová tkanina byla nanesena na nosnou fólii B1, která je nehořlavá. Dřevěný rám je naopak třínohý, je důmyslně opracovaný a vyrobený z masivního ořechu s kvalitním přírodním bezbarvým lakem, takže půvab přírodního materiálu je plně zachován. Tyč, která vede do zásuvky a je umístěna v rámu stativu, lze posouvat nahoru a dolů, což usnadňuje nastavení výšky podle individuálních potřeb. V zásuvce je také umístěn vypínač, takže stojací lampu Reba můžete pohodlně zapínat a vypínat. Jedná se o kvalitní výrobek, který se může pyšnit označením „made in Germany“, protože byl vyroben v Německu podle nejpřísnějších norem a je dokonale zpracován.

6 799 Kč
-20%

Rothfels Jata trojnohá lampa

Grafitově šedá stativová stojací lampa Jata s rámem z laminovaného dřeva, vyrobená v NěmeckuJata je stativová stojací lampa, kterou lze skvěle začlenit do mnoha obytných místností a která v nich poskytuje příjemné světlo. Totéž platí pro ložnici nebo pokoj pro hosty. Látkové stínidlo je grafitově šedé a skládá se z nehořlavé nosné fólie (kvalita B1) a vysoce kvalitní látky chintz v grafitově šedé barvě. Rám má naopak oblíbený tvar trojnožky a skládá se ze tří nohou z vrstveného dřeva, které byly ošetřeny vysoce kvalitním lakem, takže přírodní povrch dřeva je stále dobře viditelný a lampa se dá velmi dobře začlenit například do skandinávských stylů. Vypínač je umístěn přímo na zásuvce, a tak lze Jatu ovládat rychle a pohodlně. Tato exkluzivní stojací lampa byla vyrobena v Německu podle nejvyšších standardů kvality a je skvělým produktem pro osvětlení obývacího pokoje, kde je každý detail na správném místě.

5 199 Kč
-18%

Rothfels Reba stojací lampa

Elegantní třínohá stojací lampa Reba s výškově nastavitelným rámem a černým textilním stínidlemReba se dobře hodí do obytných prostor všeho druhu, ať už jsou v moderním nebo spíše skandinávském stylu. Stojací lampa se ve skutečnosti skládá z vysoce kvalitního černého stínidla a rámu z ořechového dřeva, který má tři nohy, jež byly pečlivě opracovány a poté opatřeny vysoce kvalitním bezbarvým lakem, takže přírodní vzhled dřeva si zachovává veškerý svůj půvab. Tyč, která je umístěna v rámu stativu a vede k objímce, lze posunovat nahoru a dolů, takže lze tuto stojací lampu výškově nastavit. Přímo na objímce ve stínítku lampy je umístěn vypínač, který lze tímto způsobem rychle a pohodlně dosáhnout a lampu na místě zapnout a vypnout. Díky černému látkovému stínidlu z chintzu je světlo spíše tlumené a působí mimořádně útulně a domácky, takže jeho použití v obývacích pokojích nebo ložnicích je velmi dobře představitelné.

6 799 Kč
-18%

Rothfels Reba stojací lampa

Výškově nastavitelná stojací lampa Reba s šedým plstěným stínidlem a rámem z ořechového dřeva ve vzhledu trojnožky, vyrobeno v NěmeckuTato stojací lampa na trojnožce je skutečnou ozdobou obývacího pokoje, která boduje svým stylovým vzhledem a kvalitním zpracováním. Rám trojnožky je vyroben z masivního ořechu a nohy byly pečlivě opracovány a následně opatřeny vysoce kvalitním lakem, na kterém je stále dobře patrná přirozená kresba dřeva. Tyč v rámu stativu lze posunout nahoru a dolů, takže můžete trochu měnit výšku stojací lampy, vypínač je umístěn přímo na zásuvce, a proto je rychle a pohodlně dosažitelný. Díky tomu je Reba velmi příjemným zdrojem světla pro obytné prostory všeho druhu. Látkové stínidlo je v tomto případě vyrobeno z plsti a má šedý odstín, který se krásně hodí k mnoha moderním a skandinávským stylům vybavení. Reba je také velmi kvalitní svítidlo, které bylo vyrobeno v Německu podle nejlepších standardů kvality a přesvědčuje po celé linii.

6 799 Kč
-20%

Rothfels Jata trojnohá lampa

Třínohá stojací lampa Jata s černým látkovým stínidlem z chintzu a dřevěným rámem, vyrobeno v NěmeckuJata je stojací lampa, která je ideální pro použití v obývacím prostoru, kde vytváří obzvláště krásné světlo, které vybízí k příjemnému pocitu a k prodlévání. Také v ložnici vždy vytváří útulné světlo a slouží jako vhodný doplněk. Stojací lampa má látkové stínidlo, jehož základem je inertní fólie B1 (nehořlavá) a které je potaženo látkou chintz v černé barvě. Světlo je proto úžasně útulné a je ideální pro večerní akcentní osvětlení v obývacím pokoji nebo v ložnici či pokoji pro hosty. Dřevěný rám stativu je vyroben z překližky s vysoce kvalitní lakovou povrchovou úpravou, takže nic neztrácí na přirozeném efektu tohoto materiálu. Svítidlo lze také rychle a pohodlně ovládat pomocí spínače na zásuvce, a protože bylo vyrobeno podle nejpřísnějších norem v Německu, jedná se o výrobek mimořádné kvality.

5 199 Kč
-18%

Rothfels Alos trojnohá stojací lampa ořech černá

Černá třínohá stojací lampa Alos s ušlechtilým stínidlem a dřevěným rámem z ořechu, vyrobená v NěmeckuAlos je vysoce kvalitní zdroj světla pro celý obývací a spací prostor, který přesvědčí harmonickým vzhledem a stylovým celkovým pojetím po celé linii. Stojací lampa se skládá jednak z látkového stínidla, v němž byl na nehořlavou nosnou fólii v kvalitě B1 nanesen chintz, a jednak z trojnohého rámu, jehož dřevěné nohy byly pečlivě zpracovány v masivní kvalitě a nakonec opatřeny vysoce kvalitním lakem, v němž je stále zcela rozpoznatelná přirozenost použitého ořechového dřeva. Černá tkanina působí nápadně a příjemně stíní světlo z okolí, takže vytváří velmi příjemné světelné podmínky. Pro pohodlné zapínání a vypínání je vypínač umístěn přímo na zásuvce a je tak pohodlně přístupný. Vysoce kvalitní výrobek vyrobený v Německu!

7 799 Kč
-20%

Rothfels Alos trojnohá lampa dub chintz černá

Kulatá třínohá stojací lampa Alos s černým stínidlem a dubovým rámem, vyrobená v NěmeckuAlos přesvědčí elegantním a vysoce kvalitním vzhledem a je stojací lampou, která byla vyrobena v Německu podle nejlepších standardů kvality. Lampa je ideální jako doplňkový zdroj světla v obývacím pokoji nebo ložnici a kombinuje dřevěný rám z ušlechtilého dubu s vysoce kvalitní lakovou povrchovou úpravou, která stále co nejlépe ukazuje přirozenost dřeva, s černým látkovým stínidlem z chintzu, které bylo naneseno na nehořlavou nosnou fólii B1. Vzniká tak harmonický kontrast barev a materiálů, který vypadá velmi dobře. Vypínač je umístěn přímo na zásuvce a je tak rychle a pohodlně dosažitelný, jako přívodní kabel slouží černý kabel.

6 999 Kč
-20%

Rothfels Jata trojnohá lampa

Stojací lampa Jata německé výroby s třínohým rámem z laminovaného dřeva a šedým plstěným stínidlemJata je trojnožková stojací lampa, která přesvědčí na celé čáře svým atraktivním a sofistikovaným designem a zároveň boduje vysokou kvalitou vyrobenou v Německu. Stínidlo je vyrobeno z látky, přičemž šedá plstěná tkanina byla nanesena na nehořlavou nosnou fólii kvality B1. Vytváří tak mimořádně útulné světlo, které se dobře přijímá v obývacích pokojích všeho druhu a je vždy příjemným doplňkem i v ložnicích. Rám lampy je třínohý a skládá se ze světlého laminovaného dřeva s přírodním povrchem, přičemž nohy byly pečlivě opracovány a nakonec opatřeny bezbarvým lakem, díky němuž se neztratí nic z krásy dřeva.Vypínač je umístěn přímo na objímce, což znamená, že stojací lampu Tripod lze rychle zapnout a vypnout jediným pohybem.

5 199 Kč
-20%

Rothfels Arim trojnohá stojací lampa buk plsť šedá

Trojnožková stojací lampa Arim německé výroby s šedým plstěným stínidlem a dřevěným rámem z bukuArim je krásná trojnožková stojací lampa s vysoce kvalitním rámem z masivního dřeva, přičemž dřevěné nohy byly pečlivě ošetřeny vysoce kvalitním lakem a zachovávají si tak svou přirozenou strukturu. Šedé plstěné stínidlo bylo naneseno na nehořlavou nosnou fólii kvality B1 a poskytuje v obývacím pokoji velmi příjemné světlo. Všechny komponenty vynikají vysoce kvalitním zpracováním a stojací lampa Tripod je krásný kvalitní výrobek vyrobený v Německu. Uživatelsky přívětivý vypínač je umístěn přímo na zásuvce uvnitř stínidla a přívodní kabel je černý.

5 999 Kč
-18%

Rothfels Tolu LED nástěnné světlo nikl 118 cm

Velmi atraktivní nástěnné svítidlo Tolu LED ve tvaru štíhlé pochodně, matný nikl s kartáčovanou povrchovou úpravou, vyrobeno v Německu Toto nástěnné svítidlo LED v moderním štíhlém designu je vertikálně zarovnané a představuje velmi atraktivní světelný objekt pro moderní obývací pokoje, ložnice a chodby. Nahoru vyčnívající tyč je velmi štíhlá a na zadní straně má teplé bílé LED diody v podobě souvislého světelného pásu, jehož barva světla je srovnatelná s barvou světla klasických žárovek, a proto působí velmi útulně, zejména proto, že vyzařování světla je nepřímé, což navíc zvyšuje faktor útulnosti. Díky tomu je nástěnné svítidlo Tolu LED jemným orientačním a akcentním osvětlením v místnosti. Světlo nebliká a působí velmi harmonicky s dobrou účinností. Kromě toho lze světlo v případě potřeby externě stmívat pomocí stmívače s fázovým zapínáním nebo vypínáním, který již může být v objektu nainstalován nebo jej ještě bude třeba nainstalovat. Vizuálně velmi přitažlivý světelný objekt má propracovanou ruční povrchovou úpravu v matném niklu, která má na povrchu elegantní tahy štětcem a skvěle se hodí do moderního prostředí, zejména proto, že celý design zároveň působí velmi minimalisticky. Nástěnné svítidlo LED je vysoce kvalitní svítidlo vyrobené v Německu, které má mnoho výhod a prvotřídní povrchovou úpravu. Mimořádně velká svorkovnice umožňuje pohodlnou instalaci a snadné uložení všech vnitřních součástí a elektrického materiálu

5 699 Kč
-9%

Rothfels Jata trojnohá lampa

Stínidlo z bílého chintzu se setkává s překližkou s přírodním lakem: stojací lampa Jata se zvláštní elegancí, vyrobená v NěmeckuJata má překližkový rám složený ze tří nohou a navíc látkové stínidlo z vysoce kvalitního chintzu, které je vyvedeno v nadčasové bílé barvě a šíří tak velmi příjemné světlo. Díky svým vlastnostem se stojací lampa skvěle hodí do ložnice nebo pokoje pro hosty, ale samozřejmě je také vždy vhodným doplňkem v obývacím pokoji, pokud jde o útulné akcentové osvětlení. Komponenty spolu skvěle ladí a vyzařují něco mimořádně stylového, co se v harmonických interiérech velmi dobře uplatní. Třínohý rám z vrstveného dřeva byl pečlivě zpracován a nakonec opatřen decentním lakem, takže se z této lampy můžete těšit po dlouhou dobu. Vypínač je umístěn přímo u zásuvky ve stínítku, a proto je rychle dosažitelný. Při výrobě v Německu byly kladeny obzvláště vysoké nároky na kvalitu, takže stojací lampa Alos je prvotřídním zdrojem světla pro váš obývací pokoj nebo ložnici.

5 899 Kč
-18%

Rothfels Reba stojací lampa

Třínohá stojací lampa Reba s rámem z masivního dřeva a bílým stínidlem ze šintzu, vyrobena v Německu, výškově nastavitelnáReba se dá dobře použít jako stojací lampa v obývacích pokojích a ložnicích a poskytuje tam velmi příjemné světlo, protože její látkové stínidlo je vyrobeno z bílé šintzové látky a rozděluje světlo odpovídajícím příjemným způsobem. Pod látkou se nachází nehořlavá nosná fólie B1 a ve spodní části je elegantní stínidlo doplněno rámem na třech nohách z ořechového dřeva. Ten lze výškově nastavit posunutím tyče vedoucí k zásuvce nahoru nebo dolů. To usnadňuje přizpůsobení se situaci na místě. Kromě toho je vypínač přímo na zásuvce, takže je pro spotřebitele rychle a pohodlně dosažitelný. Svítidlo, jehož komponenty spolu dobře ladí, je kvalitním výrobkem vyrobeným v Německu.

6 799 Kč
-18%

Rothfels Alos trojnohá lampa ořech chintz bílá

Ušlechtilá třínohá stojací lampa Alos s bílým látkovým stínidlem z chintzu a dřevěným rámem na trojnožce z ořechového dřeva, vyrobeno v NěmeckuAlos je stojací lampa s velmi uceleným vzhledem, kterou lze skvěle umístit do obývacího pokoje nebo ložnice, kde pak umí zajistit příjemné a útulné světelné podmínky. Stínidlo se skládá z nehořlavé nosné fólie (kvalita B1), která je opatřena bílou šintrovou tkaninou. Po zapnutí lampy se vytvoří nádherné útulné světlo, které dodá místnosti působivou atmosféru. Stativovou stojací lampu Alos lze rychle a pohodlně zapnout a vypnout pomocí vypínače, který je umístěn přímo na držáku lampy. Spodní část lampy tvoří elegantní rám z masivního dřeva ořechu, který byl pečlivě zpracován a nakonec opatřen čirým a vysoce kvalitním lakem, takže lampa, která byla vyrobena v Německu podle nejvyšších standardů kvality, poskytuje dlouhotrvající potěšení.

7 799 Kč
-18%

Rothfels Alos trojnohá lampa ořech plsť šedá

Stativová stojací lampa Alos vyrobená v Německu se stínidlem z šedé plstěné látky, vysoká kvalitaAlos je opravdu krásný zdroj světla do obývacího prostoru nebo ložnice, který se skvěle hodí jako boční osvětlení nebo podle potřeby vykouzlí útulné akcentní osvětlení. Válcové stínidlo je vyrobeno z šedé plstěné tkaniny a vytváří tak velmi útulné světelné podmínky. Uživatelsky přívětivý spínač je umístěn přímo na zásuvce, a proto je možné na něj dosáhnout pouze jedním pohybem ruky a svítidlo lze rychle ovládat. Stínidlo z plsti, kde je látka nanesena na nehořlavou nosnou fólii kvality B1, doplňuje ušlechtilý rám z masivního dřeva ořechu, který je zachován v módním tvaru trojnožky a je opatřen vysoce kvalitním lakem. Oba komponenty, které byly vyrobeny v Německu podle nejvyšších standardů kvality, společně zajišťují stylový výraz a vzájemně se dokonale doplňují.pro úžasně útulné světelné podmínky!

7 799 Kč
-20%

Rothfels Alos trojnohá lampa

Stativová stojací lampa Alos s dubovým rámem a bílým stínidlem z chintzu, vysoce kvalitní výrobek vyrobený v NěmeckuAlos přesvědčí vzhledem, který stojí za to vidět, kombinací bílého stínidla z chintzu a stativového rámu z dubového dřeva. To působí vznešeně a vytváří harmonický kontrast a navíc krásný a útulný světelný efekt. Vypínač je rychle přístupný v zásuvce uvnitř stínidla a design vypadá uceleně a přitažlivě. Lampa byla vyrobena v Německu podle nejvyšších standardů kvality a dubový rám si zachoval svou přirozenou strukturu, ale byl dokončen vysoce kvalitním lakem. V ložnici nebo obývacím pokoji je stojací lampa Tripod díky svým vlastnostem a vysoce kvalitnímu designu skutečně vhodným doplňkem, který se skvěle hodí jako další zdroj světla

6 999 Kč
-20%

Rothfels Arim trojnohá lampa buk chintz grafit

Stativová stojací lampa Arim s rámem z bukového dřeva a stínidlem v grafitové barvě, vyrobeno v NěmeckuStativová stojací lampa Arim je krásný kvalitní výrobek, který se může pochlubit přívlastkem „made in Germany“. Grafitově šedý odstín je vyroben ze šindele, který byl nanesen na nehořlavou nosnou fólii v kvalitě B1. Světlo je proto obzvláště útulné a je ideální pro použití v obývacím pokoji nebo ložnici. K rychlému ovládání svítidla slouží spínač přímo pod zásuvkou. Stínidlo doplňuje také atraktivní dřevěný rám z bukového dřeva, který má tři nohy a patří tak ke klasickým a velmi oblíbeným lampám na trojnožce. Celkový design doplňuje černý přívodní kabel. Ušlechtilý a kvalitní zdroj světla, který má něco do sebe!

5 999 Kč
-20%

Rothfels Arim trojnohá lampa buk chintz bílá

Stativová stojací lampa Arim s vysoce kvalitním třínohým rámem z bukového dřeva a bílým stínidlem ze šindele, vyrobeno v NěmeckuArim je krásný a vysoce kvalitní osvětlovací výrobek vyrobený v Německu, který vyniká nejlepším zpracováním a kvalitními materiály. Třínohá stojací lampa byla vyrobena v Německu a dřevěný rám z masivního dřeva má ušlechtilou lakovou povrchovou úpravu, na které je stále patrná přirozená kresba. Rám je doplněn válcovým stínidlem z bílé látky chintz, které vnáší do obývacího pokoje nebo ložnice příjemné světlo. Tkanina byla nanesena na nehořlavou podkladovou fólii kvality B1. Přívodní kabel je černý

5 999 Kč