Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
3 produktů
-21%

Rotaliana CM2 W2 LED nástěnné světlo černá 2 700K

Lineární LED nástěnná myčka CM2 Díky moderní technologii LED je možné z takové tenké desky vytvořit jasnou nástěnnou lampu. LED nástěnné svítidlo CM2 je průkopníkem svého druhu a staví ostatní nástěnné myčky s konvenčními zdroji světla do stínu nejen díky své energetické účinnosti. Nejmodernější LED diody jsou také velmi výkonné a poskytují vynikající teplé bílé světlo. LED diody jsou navíc vybaveny vysokým indexem podání barev, který reprodukuje prostředí obzvláště přirozeným a barevným způsobem. Rotaliana společnost Rotaliana z Trentina / Jižního Tyrolska kombinuje nadčasově elegantní světla s inovativními technologiemi a vždy nabízí více než jen dobré osvětlení. Při plnění svých cílů se výrobce lamp spoléhá na kreativitu, živý smysl pro inovace a spolupráci s talentovanými designéry. Rotaliana vyrábí světla Made-in-Italy od roku 1989. – stmívatelné push DALI

9 099 Kč
-7%

Rotaliana Collide H0 nástěnné světlo bílá 3 000K

Kulaté LED designové nástěnné světlo Collide Díky svému jednoduchému kruhovému tvaru Collide harmonicky zapadá do prostředí mnoha moderních obývacích pokojů a salonků. Nástěnná lampa navržená Paolo Dell’Elce je vyrobena výhradně z hliníku. LED diody na zadní straně kruhového stínítka svítí směrem ke zdi, odkud se světlo odráží do místnosti a slouží jako teplé bílé základní osvětlení. Collide také řeže jemnou postavu jako stropní světlo.

7 549 Kč
-5%

Rotaliana Dina+ stolní lampa na baterie bílá/bílá

Všestranná LED stolní lampa Dina + s USB portem a dobíjecí baterií LED stolní lampa Dina + se představuje s matně bílým rámem z hliníku a lesklým bílým polykarbonátovým difuzorem v klasickém stínu. Nejen, že je stmívač integrován do základny lampy, ale také USB port, který lze použít k nabíjení elektronických zařízení. Doplňky však nestačí: Dina + je také vybaven dobíjecími bateriemi, které umožňují, aby lampa fungovala nezávisle na síti. To znamená, že stolní lampu lze také krátce umístit na místo, které není v blízkosti zásuvky. To může být uvnitř domu nebo za letního letního večera na balkoně nebo terase. To je samozřejmě možné pouze za dobrých povětrnostních podmínek, protože Dina + ve své podstatě není venkovním světlem.

8 699 Kč