Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
3 produktů
-7%

QUOIZEL Stropní světlo Griffin distanční

Distanční stropní svítidlo Griffin v mosazné barvě s velkým sklem Stropní světlo Griffin je vizuálním zvýrazněním každého klasicky inspirovaného domácího designu. Vysoce kvalitní stropní svítidlo od společnosti Quoizel je vybaveno atraktivně zakřiveným rámem, který drží velké tělo lampy z leptaného skla. Stropní konzola, stejně jako koncový prvek uprostřed skla, má mosazný povrch, který vypadá mírně zvětralý. Vnitřek skla je udržován bílý, aby se lépe odráželo světlo použitých osvětlovacích látek. Výsledkem je vyvážené základní osvětlení s atmosférickým nádechem.

11 599 Kč
-10%

QUOIZEL Stropní světlo Griffin distanční

Stropní svítidlo Griffin se starožitným rámečkem v niklové barvě Sofistikovaný design nadčasové krásy a široce rozšířené světlo, které přiměřeně osvětluje okolí, to jsou výhody, kterými bodové stropní světlo Griffin boduje. Rámeček v antickém niklovém tónu zaujme svou jemnou křivkou, velké skleněné tělo lampy je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Stropní lampa, která obohacuje klasický životní styl a z. B. nabízí komplexní všeobecné osvětlení v obývacím pokoji nebo na chodbě.

10 899 Kč
-4%

QUOIZEL Květinové Tiffany závěsné světlo Rosecliffe

Rosecliffe – závěsná lampa Tiffany s květinovým vzorem a třemi vytahovacími spínači Rosecliffe je elegantní závěsná lampa vyrobená ze známého skla Tiffany, které se vyznačuje zejména uměleckou kompozicí různých skleněných prvků. Stejně jako u této lampy je stínidlo konstruováno ve tvaru kopule a ve spodní části zdobeno růžovými vzory. To dává vzhledu úžasně dekorativní i romanticky hravou notu. Tři světelné zdroje lze navzájem přepínat odděleně pomocí tří tažných spínačů, které visí z otvoru stínítka ve spodní části.

12 099 Kč