Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
22 produktů
-16%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 5 zdrojů černá

Pětilampový 1-fázový kolejnicový systém Jorell se třemi kolejnicemi a válcovými hlavami reflektorů v černé barvěJorell zaujme nadčasovým vzhledem a je to vícedílný kolejnicový systém připravený k použití se třemi 1-fázovými kolejnicemi. Ty jsou černé, stejně jako pět reflektorů, které jsou součástí dodávky. Systém je vybaven napájecím přívodem a koncovkou, jakož i dvěma I-konektory a jedním L-konektorem, takže je možná i montáž za roh. Žárovky GU10 pro pět reflektorů lze zvolit podle potřeby a v závislosti na použití mají různou barvu světla nebo různé úhly vyzařování. Například úzký úhel paprsku lze použít k cílenému a bodovému osvětlení objektů nebo širší úhel paprsku k vytvoření rozsáhlejšího osvětlení místnosti. Systém kolejnic lze použít nejen v soukromém prostředí, ale také pro osvětlení obchodů nebo v jiných komerčních prostorech.

2 599 Kč
-5%

PRIOS Prios Darium stojací lampa LED stmívatelná s CCT

Stmívatelná stojací lampa LED Darium s funkcí CCT Stojací lampa Darium LED se prezentuje tmavým vzhledem v černé barvě a štíhlou konstrukcí. Přesvědčí především svými technickými vlastnostmi, které jsou při každodenním používání velmi praktické. Jas tohoto svítidla i barvu světla lze regulovat v pěti úrovních. Tímto způsobem lze světlo přizpůsobit každé čtecí a pracovní situaci a nic si od něj nelze slibovat.

1 699 Kč
-26%

PRIOS Prios Rixa LED podhledové světlo

Moderní sada 5 LED světel pod skříňku: černá světla Rixa pod skříňkuPět výrazných a moderně vypadajících LED světel pod skříňku je dodáváno v praktické sadě. Všechny je lze namontovat vedle sebe pod nástěnnou skříňku v kuchyni nebo v pracovně a všechny jsou v lesklé černé barvě, která působí sofistikovaně. Díky dobré svítivosti a nízké spotřebě jsou mimořádně úsporné a účinné a dokáží jasně osvětlit pracovní plochu. Jedno ze svítidel slouží jako hlavní svítidlo a má integrovaný vypínač, kterým lze zapínat a vypínat všechna svítidla. Toto svítidlo má také vícenásobný rozdělovač, ke kterému jsou připojena všechna ostatní svítidla. Svítidlo se připojuje pomocí eurozástrčky, takže není nutné žádné složité zapojování, ale k instalaci stačí pouhý pohyb zápěstí.

2 499 Kč
-16%

PRIOS Prios Rixa LED podhledové světlo

Moderní černé podskříňkové svítidlo Rixa LED v praktické sadě 3 kusů – ideální do kuchyně Pokud hledáte moderní zdroj světla pro kuchyňské nástěnné skříňky, je tato sada tří podskříňkových svítidel dobrou volbou, protože je celá černá a má hranatý design. Hlavní světlo nese spínač a je připojeno k vícenásobnému rozvaděči, ke kterému jsou připojena další dvě světla. Všechna svítidla se ovládají pomocí spínače na hlavním svítidle. Svítidlo Rixa LED pod skříňku je díky svému jasnému, ale energeticky úspornému světlu praktickým doplňkem mnoha kuchyní a dostatečně jasně osvětluje pracovní desky, aby se v nich dobře prováděly všechny potřebné práce, které je třeba v kuchyni udělat. S touto sadou lze samozřejmě osvětlit i jiné pracovní plochy nebo prostory, pokud je k dispozici nástěnná jednotka nebo police pro montáž. Připojení probíhá prostřednictvím euro zástrčky, a proto je možné jej provést v jediném kroku.

1 999 Kč
-11%

PRIOS Prios Harumi LED světlo se skřipcem

Plynule stmívatelné LED svítidlo Harumi s pohyblivým ramenem svítidla Harumi je malé svítidlo LED s upínáním, které je vybaveno vynikající technologií LED. Její svítidlo ve tvaru prstence má trvale instalované jasné LED diody, jejichž svítivost lze v případě potřeby individuálně regulovat. Toto úsporné svítidlo lze nabíjet pomocí kabelu USB a pomocí integrované svorky jej lze použít kdekoli je potřeba.

574 Kč
-21%

PRIOS Prios Omirino stojací lampa LED

Štíhlá stojací lampa LED Omirino s funkcí stmívání a nastavitelnou barvou světla Stojací lampa Omirino LED přesvědčí svou nápaditou technologií. Trvale instalované LED diody jsou jasné a v případě potřeby je lze plynule ztlumit. Díky integrované funkci CCT lze také regulovat barvu světla pomocí dotykového stmívače ve třech krocích od teplé bílé (3 000 K) po denní světlo (6 000 K). Tato stojací lampa tak splňuje všechny potřeby uživatele a hodí se i jako lampa na čtení.

1 099 Kč
-8%

PRIOS Prios Tamaveo LED světlo se skřipcem

Flexibilně nastavitelné upínací svítidlo Tamaveo LED s funkcí stmívání Upínací svítidlo Tamaveo LED boduje svým moderním designem v černé barvě a flexibilitou. Polohu ramene a hlavy svítidla lze snadno nastavit tak, aby světlo svítilo přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Svítidlo má integrovaný dotykový stmívač, kterým lze plynule regulovat jas. Barvu světla lze také regulovat od teplé bílé až po univerzální bílou.

2 199 Kč
-19%

PRIOS Prios Najari LED světlo se skřipcem

Plynule stmívatelné LED svítidlo Najari v černém provedení, s připojením USB a dobíjecí baterií Svítidlo LED Najari se představuje v černém provedení. Má štíhlé rameno svítidla, které lze flexibilně polohovat, a hlavu svítidla oválného tvaru. Trvale instalované LED diody jsou jasné a zároveň úsporné. V případě potřeby lze jas svítidla nastavit podle vlastních potřeb pomocí plynulého stmívače. Šířka upnutí 5 cm je dostatečná k tomu, aby bylo možné tuto lampu dobře upevnit na stůl, postel nebo jiný nábytek a aby svítila přesně tam, kde je to potřeba. Baterie se nabíjí přes USB připojení.

524 Kč
-29%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo hranaté černá 4zdroje

Čtyřplamenová závěsná lampa Neliyah se čtvercovými stínítky Pokud hledáte stylovou závěsnou lampu, nebudete s Neliyah zklamáni. Přesvědčuje svým moderním designem z hliníku a železa v klidné pískově černé barvě a štíhlým tvarem. K jeho podlouhlému stropnímu držáku jsou připevněna čtyři zavěšení, z nichž každá podporuje stínidlo. Tyto stínítka mají čtvercový design a mohou být vybaveny zářivkami GU10, jejichž světlo je příjemně ztlumeno stěnami stínítka a zaručuje osvětlení bez oslnění. Závěsná lampa Neliyah se snadno integruje do stylu vybavení a nachází si své dokonalé místo nad jídelním stolem.

1 699 Kč
-7%

PRIOS Prios Darium LED stolní lampa stmívatelná s CCT

Stolní lampa LED Darium s funkcí stmívání a nastavitelnou barvou světla Stolní lampa LED Darium má jednoduchý design, který lze dokonale začlenit do moderních interiérů. Klasická černá se dobře hodí k různým barevným konceptům. U tohoto svítidla je však kladen důraz na jeho praktické funkce. Darium lze nejen stmívat v pěti stupních, ale lze regulovat i barvu světla. Teplé bílé světlo lze tedy použít pro klidné čtení nebo jako boční světlo a denní světlo pro soustředěnou práci.

1 199 Kč
-30%

PRIOS Prios Panidia Flex lištový systém

Tmavý systém Panidia flex track se šesti stmívatelnými světelnými zdroji Systém Panidia flex track zaujme svým štíhlým designem a pohyblivými body. Krásně zakřivená kolejnice byla vyrobena z oceli a pokryta černou povrchovou úpravou, která jí dodává pevný a moderní vzhled. Systém má celkem šest bodů, které lze flexibilně přesouvat, což umožňuje velmi individuální světelné kompozice. Žárovky GU10, které jsou součástí dodávky, vyzařují teplé bílé světlo, které místnost obzvláště zútulní.

3 399 Kč
-27%

PRIOS Prios Ihario stolní lampa LED CCT

Černá stolní lampa LED Ihario s funkcí CCT a stmíváním, USB Stolní lampa LED Ihario vypadá v moderním prostředí velmi dobře. Má štíhlý rám, který lze v případě potřeby nastavit, protože rameno lampy je v kloubu ohebné. Trvale instalované LED diody jsou jasné a lze je plynule stmívat. Barvu světla lze navíc regulovat od teplé bílé po univerzální bílou ve třech krocích. Díky tomu je toto svítidlo vhodné pro různé příležitosti a nabízí nejen koncentrované pracovní světlo, ale také příjemné osvětlení pro čtení a relaxaci. Připojuje se pomocí kabelu USB.

649 Kč
-25%

PRIOS Prios Jorell 1fázový lištový systém 3 zdrojů černá

Tříplamenný jednookruhový kolejnicový systém Jorell v černé barvě s nastavitelnými reflektoryTento kolejnicový systém je kompletní systém s přívodem energie a koncovkou, který je připraven k použití a vytváří vhodné světlo v obytném prostoru nebo také v komerčním prostředí, například v obchodě. Tři válcové hlavy reflektorů mají jednoduchý a moderní vzhled a lze je podle potřeby otáčet a natáčet, aby bylo zajištěno optimální nastavení světla. Zásuvky lze osadit světelnými zdroji GU10 dle výběru, ideálně účinnými LED žárovkami. Je třeba poznamenat, že existují svítidla s různými úhly vyzařování, která osvětlují oblast buď šířeji, nebo selektivněji. To umožňuje dosáhnout různých efektů a zaměřit se více na celkové osvětlení nebo na cílené osvětlení. Černý povrch dráhy a reflektorů vypadá nápadně a moderně.

1 199 Kč
-22%

PRIOS Prios Odia LED podhledové světlo

Pětižárovkové LED svítidlo Odia pod skříňku se senzorovým ovládáním a funkcí stmívání Odia je praktické LED svítidlo pod skříňku, které se mimořádně osvědčí jako praktické svítidlo pod kuchyňské skříňky nebo jako osvětlení ve skříních. Její jednoduchý design se vyznačuje geometrickým tvarem a pouzdrem z nerezové oceli, které je opatřeno klasickou černou povrchovou úpravou. Díky pěti světelným zdrojům, které jsou součástí jedné sady, dokáže toto svítidlo dobře osvětlit i větší prostory a díky teplému bílému světlu vnáší do místnosti útulnou atmosféru. Odia má také integrovaný senzor, který umožňuje ovládat světlo pomocí gest nebo ho plynule ztlumit. Toto svítidlo pod skříňku je dokonalým řešením osvětlení pro moderní domácnosti.

1 399 Kč
-38%

PRIOS Prios Felipo 1fázový lištový reflektor

Kulový 1fázový reflektor Felipo v černé barvěFelipo připomíná kouli a je to reflektor s adaptérem pro 1fázovou kolejnici. Černá barva vypadá nadčasově a reflektor lze dobře kombinovat s kompletními systémy této řady. Zásuvku lze v závislosti na místních požadavcích osadit svítidlem dle výběru. Existují například různé barvy světla, ale také různé úhly vyzařování od širokého po úzký. Jedno se používá spíše pro celoplošné okolní osvětlení, zatímco bodové světlo umožňuje cílené osvětlení objektů.

199 Kč
-35%

PRIOS Prios Morganis 1fázový lištový systém 3zdroje nikl

Technicky vyhlížející jednookruhový kolejnicový systém Morganis v provedení saténový nikl, tři bodová světlaSystém Morganis lze použít jak v soukromí, tak v komerčním prostředí. Tři bodová světla z kovu se saténově niklovou povrchovou úpravou mají poněkud technický vzhled a lze je podle potřeby nastavit a osadit žárovkami podle výběru. K dispozici jsou například reflektory s různými barvami světla nebo různými úhly vyzařování, aby bylo možné vytvořit co nejosobitější světelný obraz ve vlastním domě nebo obchodě a přizpůsobit jej podmínkám na místě. Jedná se o kompletní systém připravený k použití s černou 1fázovou kolejnicí, která má koncovku a napájecí přívod.

1 299 Kč
-35%

PRIOS Prios Felipo 1fázový lištový systém 3 zdroje černá

Tříplamenný kolejnicový systém Felipo s černými kulovými stínítky a 1fázovou kolejnicíFelipo lze používat komerčně i soukromě a jedná se o kompletní kolejnicový systém, který lze používat samostatně a v případě potřeby jej také rozšířit. Stejně jako tři kulová stínidla je i kolejnice černá, což jí dodává výrazný vzhled, který se dobře hodí do moderních nebo technických interiérů. Stínidla lze otáčet a vyklápět a lze je osadit reflektory dle výběru. Existují například svítidla s širokým nebo úzkým a bodovým vyzařováním světla – vše závisí na účelu, kterému má svítidlo sloužit. Například v obývacím pokoji můžete chtít zajistit základní osvětlení, zatímco osvětlení obchodu může být více zaměřeno na cílené osvětlení konkrétních předmětů. Jednofázový kolejový systém Felipo má napájecí přívod a koncovku.

899 Kč
-15%

PRIOS Prios Okko 1fázový lištový systém 3 zdroje černá

Třížárovkový jednookruhový kolejnicový systém Okko v černé barvě s nastavitelnými reflektoryOkko má technický vzhled a je vybaven reflektorovými žárovkami. Kolejový systém je kompletní systém s 1fázovou kolejnicí a třemi reflektory, integrován je také napájecí přívod a koncový uzávěr. Svítidlo lze použít v soukromých místnostech nebo v komerčním prostředí, například jako osvětlení obchodu. Černá barva působí moderně a nápadně. Reflektorové žárovky lze volně vybírat a lze použít širší nebo užší úhly vyzařování, aby bylo zajištěno buď celoplošné okolní osvětlení, nebo bodové osvětlení.

1 099 Kč
-28%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo hranaté černá 1 zdroj

Jednosvíticí závěsná lampa Neliyah z hliníku a železa s hranatým stínidlemZávěsná lampa Neliyah představuje stylový a moderní způsob osvětlení obývacího pokoje nebo jídelny. Zavěšuje se na kulatý stropní držák a má hranaté stínidlo, které lze osadit žárovkami GU10. Vzniklé světlo je obklopeno stínidlem, a umožňuje tak neoslňující osvětlení jídelního stolu. Lampa Neliyah je vyrobena ze železa a hliníku a má stylovou pískově černou povrchovou úpravu, díky níž ji lze snadno začlenit do moderních stylů zařízení. V případě potřeby jej lze kombinovat s dalšími svítidly z této řady a vytvořit tak harmonický celkový vzhled.

574 Kč
-37%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo kulaté černá 4 zdroje

Čtyřplamenová závěsná lampa Neliyah v moderním designu v pískově černé barvě Závěsná lampa Neliyah je ideální pro instalaci v jídelně a poskytuje správné osvětlení jídelního stolu. Sedí na podlouhlém stropním držáku, který nese čtyři závěsy, každé se stínidlem. Jeho pískově černá barva dodává lampě klidný a jemný charakter. Může být navíc vybaven světelnými zdroji GU10, jejichž světlo je obklopeno stínidly a zaručuje osvětlení bez oslnění. Závěsná lampa Neliyah se bez námahy integruje do stylu vybavení a dobře se přizpůsobí zbytku nábytku, aniž by jej zastínila.

1 499 Kč
-7%

PRIOS Prios Tamarin stolní lampa LED

Stmívatelná stolní lampa Tamarin LED v černém vzhledu Stolní lampa Tamarin LED se dodává v tmavém provedení v černé barvě. Má kloub, který umožňuje flexibilní nastavení polohy ramene lampy, a svorku, kterou lze lampu připevnit ke stolu. Je třeba poznamenat, že délka svorky je 6 cm. Trvale instalované LED diody mají úspornou spotřebu a jsou také jasné. V případě potřeby je lze stmívat v 6 různých úrovních, takže toto svítidlo vždy nabízí to správné světlo pro čtení a práci.

1 199 Kč
-38%

PRIOS Prios Palino LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Palino v černé barvě, s funkcí stmívání Závěsné svítidlo LED Palino bylo vyrobeno z hliníku a opatřeno černou povrchovou úpravou. Stropní držák i stínidlo jsou kruhové a vzájemně se tak doplňují. Tento design vypadá moderně a nápadně zároveň a okamžitě upoutá pozornost. Palino lze použít nejen v obývacím pokoji nebo jídelně, ale také v gastronomii nebo hotelnictví. Jas trvale instalovaného modulu LED lze nastavit pomocí stmívače s fázovým řezem (stmívač není součástí dodávky). Vestavěný přepínač DIP navíc umožňuje před instalací nastavit vhodnou barvu světla, takže toto svítidlo splní každé přání. Technické údaje: – stmívatelné (fázová část) – Barva světla nastavitelná pomocí přepínače DIP (3 000 K, 4 000 K nebo 5 700 K)

1 599 Kč