Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
299 produktů
-9%

Paulmann Nova Plus 3 ks LED bodovka hranatá hliník

Nova Plus Coin LED vestavné bodové svítidlo, základní sada 3 kusů, stmívatelnéAť už se jedná o novou instalaci nebo výměnu stávajících vestavných bodových svítidel – tato sada 3 LED vestavných bodových svítidel je vhodná pro téměř všechny oblasti použití a je vhodná pro přímé připojení na 230 V. Zvláště ploché vestavné reflektory se hodí do stropů s dutinou pouhé 3 cm. Díky vzájemnému propojení jednotlivých svítidel pomocí rychloupínacích svorek je lze snadno a rychle instalovat. Bodová svítidla lze také stmívat pomocí mnoha komerčně dostupných stmívačů (R C f. elektric. transformátory a 230V žárovky). Žárovky Coin v bodových svítidlech jsou k dispozici jako příslušenství a lze je vyměnit.

2 699 Kč
-9%

Paulmann Nova Plus 3 ks LED bodovka hranatá

Nova Plus Coin LED vestavné bodové svítidlo, základní sada 3 kusů, stmívatelnéAť už se jedná o novou instalaci nebo výměnu stávajících vestavných bodových svítidel – tato sada 3 LED vestavných bodových svítidel je vhodná pro téměř všechny oblasti použití a je vhodná pro přímé připojení na 230 V. Zvláště ploché vestavné reflektory se hodí do stropů s dutinou pouhé 3 cm. Díky vzájemnému propojení jednotlivých svítidel pomocí rychloupínacích svorek je lze snadno a rychle instalovat. Bodová svítidla lze také stmívat pomocí mnoha komerčně dostupných stmívačů (R C f. el. transformátory a 230V žárovky). Žárovky Coin v bodových svítidlech jsou k dispozici jako příslušenství a lze je vyměnit.

2 699 Kč
-9%

Paulmann Cole LED spotlight

Stmívatelné LED podhledové svítidlo Cole sada 3 ks LED podhledové svítidlo Cole ve trojnásobném provedení je dekorativní prvek, který ponoří své okolí do teplého a útulného světla. Zlatá barva poskytuje velmi speciální světelné akcenty. Integrovaný světelný zdroj LED zaujme svou jasnou svítivostí a nízkou spotřebou elektřiny. Krytí IP44 také umožňuje použití v koupelně. – stmívatelné ve 3 krocích pomocí běžného nástěnného vypínače

1 899 Kč
-8%

Paulmann Neordic Ketil

Závěsné svítidlo Neordic Ketil se sedmi lampami s decentralizovaným zavěšením Závěsná lampa Neordic Ketil je vybavena sedmi světelnými zdroji a je schopna osvětlit velkou plochu. To podporují možnosti pozastavení. Díky decentralizovanému upevnění jednotlivých světelných zdrojů je lze umístit v libovolném směru a lze také individuálně upravit výšku. Díky černému látkovému kabelu již závěsné světlo s více lampami vypadá velmi elegantně a přitahuje pozornost. Tento vizuální podnět lze jasně podpořit použitím dekorativních světelných zdrojů. Jelikož má Ketil velmi minimalistický a diskrétní design a přes zásuvky nejsou umístěny žádné stínidla, jsou světelné zdroje přímo viditelné. Žárovky do předních zrcátek a žárovky jsou k dispozici v mnoha různých barvách, ať už ve zlaté, černé nebo měděné barvě, výběr je obrovský a účinek závěsné žárovky lze u každé žárovky ovlivnit.

2 499 Kč
-12%

Paulmann Neordic Ketil

Závěsné svítidlo Ketil s pěti lampami ze série Neordic, decentralizované Pětičlenná závěsná lampa Ketil může být individuálně připevněna ke stropu díky možnosti decentralizovaného zavěšení. To znamená, že lze měnit nejen délku zavěšení, ale také vzdálenost k vrchlíku jednotlivých světelných zdrojů. Vytváření vzrušujícího konceptu osvětlení nic nestojí v cestě. Protože Ketil nemá stínidlo, je vhodné použít dekorativní světelné zdroje. Ať už se jedná o žárovku s neobvyklým povrchem, žárovky ve zlatě nebo černě zbarveném skle nebo dokonce speciální tvary, lze použít jakoukoli žárovku E27, která z ní udělá skutečný poutač. Další výhodou použití světel světlometů je, že vyzařují světlo bez oslnění.

1 699 Kč
-4%

Paulmann Cole LED spotlight

Sada tří zapuštěných LED světel Cole s integrovanou funkcí stmívání I přes svou vysokou svítivost vyzařuje zapuštěné LED světlo Cole teplé bílé světlo, aniž by oslňovalo diváka. Je tomu tak díky speciální technologii instalace, protože tři reflektory jsou ukotveny hluboko ve stropě. Díky třídě krytí IP44 lze tento moderní světelný zdroj instalovat také v koupelně. Protože barevné schéma zůstalo klasické, hodí se tato lampa téměř do jakéhokoli designu místnosti a obohacuje ji o speciální světelné akcenty.

1 999 Kč
-5%

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova Coin kulaté

Nova Coin sada 3 – LED spoty s mnoha funkcemi pro individuální design osvětleníZapuštěná svítidla Nova Coin jsou velmi ploché LED spoty, které lze použít v mělkých dutinách a které jsou na místě upevněny pomocí přídržných pružin. Propojením jednotlivých spotů ve vzdálenosti dle vlastního výběru vzniká jedinečný koncept osvětlení.Coiny jsou vyrobeny z hliníku a obsahují LED žárovku, která vyzařuje teplé bílé světlo v rozsahu otáčení 50° a je vybavena třístupňovým stmívačem. Jas lze ovládat pomocí standardních vypínačů. spoty Nova Coin LED v sobě spojují harmonický design, funkčnost a vysokou energetickou účinnost.

1 699 Kč
-9%

Paulmann Mari stropní světlo

Neoslňující osvětlení s textilním stropním světlem Mari Mari je kulaté stropní světlo z tmavě modrého textilu, které se umístí přímo na strop. Neoslňující světlo obou žárovek je vyzařováno dolů difuzorem umístěným dole na stínidle na lampu. V případě potřeby změnit světlost se mohou použít stmívatelné světelné zdroje. Mari se postará o rovnoměrné osvětlení v obývacích pokojích a ložnicích.

2 199 Kč
-7%

Paulmann Lenia nástěnné IP44 chrom/opál 2 zdroje

Paulmann Lenia nástěnné IP44 chrom/opál 2 zdroje, Koupelna, kov, sklo, E14, 20W, L: 33 cm

1 399 Kč
-6%

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova Coin kulaté

Sada 3 LED bodových svítidel Nova Coin – stmívatelná ve 3 stupních Nova Coins jsou LED podhledová svítidla plochého tvaru vyrobená z hliníku, která lze díky 230V přímému připojení jednoduchým propojením vzájemně kombinovat. Svítidla jsou upevněná ve stropě pomocí pružin a nepoškodí strop místnosti ani po opakované montáži a demontáži. Každé ze tří svítidel obsahuje LED modul vyzařující směrem dolů teplé bílé světlo v úhlu vyzařování 110°, jehož jas se může ovládat 3stupňovým stmívačem. K tomu stačí standardní vypínač. Stupeň krytí IP44 zabraňuje vniknutí vlhkosti. LED Coins umožňují vytvořit jedinečnou světelnou atmosféru.

1 599 Kč
-6%

Paulmann 3 x spot Nova Coin

Sada 3 LED bodových svítidel Nova Coin pro individuální osvětlení Sada 3ks Nova Coin se skládá ze 3 LED podhledových svítidel, která jsou velmi plochá a lze je proto použít i v malých hloubkách dutin. Jsou upevněny přidržovacími pružinami a mohou být navzájem kombinovány v libovolné vzdálenosti jejich jednoduchým propojením. Ochrana proti stříkající vodě IP23 zabraňuje vnikání vlhkosti. LED Coins jsou vyrobeny z hliníku a jsou dodávány s trvale instalovaným zdrojem světla LED. Teplé bílé světlo je vyzařováno v dosahu 50 ° a lze jej ovládat pomocí integrovaného třístupňového stmívače s běžným vypínačem světla. Nova Coin kombinuje harmonický design, skvělou funkčnost a vysokou energetickou účinnost a vytváří tak individuální řešení osvětlení.

1 799 Kč
-6%

Paulmann 3x Slim Coin

Stmívatelná a otočná LED podhledová svítidla Slim Coin v sadě 3 kusů Tato sada tří kusů prémiových LED podhledových svítidel Slim Coin poskytuje vysokou funkčnost a různé možnosti použití. Mají kulatá LED bodová světla, která jsou jak stmívatelná, tak i otočná o 50°. Pevně zabudované LED vyzařují své světlo dolů do prostoru a přesvědčí energetickou účinností a životností. Slim Coin jsou velmi ploché a je možné je tak namontovat také v malých hloubkách dutého prostoru. Instalace na stropě je možná bez jakéhokoliv nářadí, protože jednotlivá světla se mohou vzájemně propojit pomocí dvojitých rychlosvorek. Individuální úprava jasu je možná spojením s fázovým stmívačem od světlého pracovního světla až po útulné tlumené osvětlení. LED bodová světla jsou chráněná proti stříkající vodě díky stupni krytí IP23 a namontovaným ochranným sklem se satinovaným povrchem.

2 799 Kč
-7%

Paulmann 3x Spot Nova kulaté

LED bodové svítidlo Nova v sadě 3 svítidel se stupněm krytí IP44 a třístupňovým stmívačem Sada 3 LED bodových svítidel Nova umožňuje individuální koncepci osvětlení. Lze je snadno nainstalovat do stropu pomocí pružin a mohou se vzájemně propojit ve vzdálenosti, kterou si zvolíte sami. LED bodová světla jsou vyrobená z hliníku a jsou kulatá. Vyměnitelná LED žárovka s paticí GU10 vyzařuje teplé bílé světlo dolů do prostoru a může se stmívat standardním vypínačem ve třech stupních. Díky stupni krytí IP44 je možné ji používat ve vlhkých prostorech.

1 199 Kč
-9%

Paulmann Whirl LED podhledové 4

Kulaté stropní svítidlo LED Whirl v sadě 3 kusů, stmívatelné Vestavné stropní svítidlo Whirl LED se dodává v praktické sadě 3 kusů a tvoří efektivní jednotku, která poskytuje velkorysé osvětlení místnosti. Kulatý rám a středový bod uprostřed svítidla jsou vyrobeny z hliníku a mají šedý odstín. Teplé bílé světlo bez oslnění vyzařuje satinovaný akrylový povrch a lze jej stmívat pomocí mnoha stmívačů. Díky možnosti instalace do stropu je tvar svítidla v jedné rovině se stropem a tvoří atraktivní světelný objekt v různých obytných prostorách. – Stmívatelné pomocí univerzálního stmívače (R, L, C)

2 699 Kč
-13%

Paulmann Cela LED panel 28x28cm

Čtvercový panel Cela LED s funkcí WhiteSwitch Panel Cela LED skrývá za svým plochým, kompaktním tvarem praktickou funkci. Barvu světla panelu lze pohodlně nastavit pomocí nástěnného vypínače. Několikerým stisknutím přepínače lze nastavit tři úrovně od teplé bílé až po denní světlo. Díky tomu je systém Cela velmi flexibilní a lze jej přizpůsobit osobním potřebám. Díky krytí IP44 je panel chráněn proti stříkající vodě a lze jej používat v koupelně a jiných vlhkých místnostech. Saténový difuzor rozptyluje neoslňující a rovnoměrné světlo, které se rovnoměrně šíří po celé místnosti.

1 799 Kč
-6%

Paulmann Calla otočné dim Ø9cm 840 3ks chrom

Stmívatelné a otočné LED vestavné bodové svítidlo Calla pro venkovní a vlhké prostory v balení po 3 kusech S praktickou sadou 3 kusů lze vestavným bodovým svítidlem Calla vybavit celou místnost. Výrobce Paulmann navrhl pouzdro odolné proti proudu vody, takže Calla spolehlivě svítí nejen v obchodních, kancelářských a obytných místnostech, ale i venku a ve vlhkých místnostech. Jednoduchý kulatý tvar zůstává v pozadí vizuálně nenápadný. Modul otočný o 30° se stmívatelnými LED diodami umožňuje nastavit zarovnání i intenzitu univerzálního bílého světla, které je vyzařováno bez oslnění a s úhlem vyzařování 100°. Přímým připojením k síťovému výstupu 230 V lze propojit několik svítidel. – stmívatelné mimo jiné s RC Merten MEG 5136-0000, RLC Eltako EUD61NP – 230V, RLC Müller Paladin 873 030 LED

1 399 Kč
-6%

Paulmann Calla otočné dim Ø9cm 840 3ks bílá

Stmívatelné a otočné LED vestavné bodové svítidlo Calla pro venkovní a vlhké prostory v balení po 3 kusech S praktickou sadou 3 kusů lze vestavným bodovým svítidlem Calla vybavit celou místnost. Výrobce Paulmann navrhl pouzdro odolné proti proudu vody, takže Calla spolehlivě svítí nejen v obchodních, kancelářských a obytných místnostech, ale i venku a ve vlhkých místnostech. Jednoduchý kulatý tvar zůstává v pozadí vizuálně nenápadný. Modul otočný o 30° se stmívatelnými LED diodami umožňuje nastavit zarovnání i intenzitu univerzálního bílého světla, které je vyzařováno bez oslnění a s úhlem vyzařování 100°. Přímým připojením k síťovému výstupu 230 V lze propojit několik svítidel. – stmívatelné mimo jiné s RC Merten MEG 5136-0000, RLC Eltako EUD61NP – 230V, RLC Müller Paladin 873 030 LED

1 399 Kč
-8%

Paulmann 3x bodové svítidlo Nova kulaté

Otočné a stmívatelné ve 3 stupních – LED bodové svítidlo Nova v sadě tří svítidel Tato svítidla umožňují provedení individuálního světelného konceptu díky snadné instalaci do stropu pomocí přidržovacích pružin a vzájemné propojení jednotlivých svítidel, přičemž lze zvolit různou vzdálenost mezi svítidly. Bodová svítidla jsou vyrobená z hliníku a opatřená vyměnitelnou LED žárovkou s paticí GU10. Vyzařuje teplé bílé světlo do místnosti, lze jí natáčet o 50° a je pomocí standardního vypínače stmívatelná ve třech stupních.

1 299 Kč
-12%

Paulmann URail Board LED panel v bílé barvě

S bílým dekorativním stínidlem: LED panel Board pro 1-fázový URail systém Oválný tvar panelu LED Board se jeví jako velmi atraktivní a obohacuje každý 1-fázový systém URail útulným prvkem. Tím se rozšiřuje rozsah možností využití tohoto lištového systému, který může být instalován buď na stropě, nebo na stěně. Poskytuje všem místnostem osvětlení LED s nízkým oslněním, které je velmi pohodlné vzhledem k barevné teplotě 2 700 K.

2 099 Kč
-5%

Paulmann URail Capsule II

Překrásné LED závěsné světlo Capsule II pro montáž do stávajícího lištového systému URail S kulovitým LED závěsným světlem Capsule II se dají energeticky úsporným způsobem osvětlit nejen plochy stolů, ale také současně báječně vložit dekorativní prvky. Pokud umístíte několik závěsných světel vedle sebe na lištu URail, bude to výjimečná výzdoba pro stůl, protože konstrukce světla se díky svému lesklému chromovému dekoru zdá úžasně moderní a elegantní.

2 099 Kč
-1%

Paulmann Davy stropní světlo černá

Paulmann Davy stropní světlo černá, dva zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 20W, P: 42.5 cm, L: 16.4 cm, K: 11.2cm

1 099 Kč
-6%

Paulmann Spircle LED reflektor bílá matná

Povrchový LED reflektor Spircle s moderním průmyslovým vzhledem Otočný a výkyvný povrchový LED reflektor Spircle vytváří světelné akcenty v obývacích pokojích a ložnicích. Lze jej natočit o 85 stupňů a otočit o 350 stupňů, aby bylo možné osvětlit přesně ty oblasti, na které je třeba zaostřit. Moderní vzhled s industriálním nádechem činí ze svítidla Spircle světelný zdroj, který lze kombinovat s mnoha variantami obývacího pokoje. Úhel paprsku je 36 stupňů. Světlo svítí příjemnou teplou bílou barvou a vytváří v místnosti atmosféru.

2 199 Kč
-6%

Paulmann Nova Plus Coin 3ks IP44 2 700K černá

LED vestavné svítidlo Nova Plus Coin tuhé, černé, IP44 v sadě 3 kusů, 2 700K Tato sada 3 LED vestavných svítidel Nova Plus Coin od společnosti Paulmann je vhodná pro nové instalace nebo pro výměnu stávajících instalací a díky krytí IP44 je vhodná i do koupelen nebo jiných vlhkých prostor. Zapuštěná svítidla lze spojit bez použití nářadí pomocí rychlosvorek a lze je také stmívat externím stmívačem (není součástí dodávky). Vestavná bodová svítidla jsou velmi plochá, a proto jsou vhodná i do malých dutin o hloubce pouhých 30 mm. Sada se skládá ze tří pevných svítidel v černé barvě s LED moduly. – stmívatelné se stmívačem R C f. elektr. transformátor 230 V svítidla – s matným bezpečnostním sklem – pro přímé připojení 230 V – krytí IP44

2 499 Kč
-9%

Paulmann URail závěsné Sarrasani chrom matný/opál

Závěsné svítidlo Sarrasani s opálově bílým odstínem pro železniční URail Sarrasani je závěsné svítidlo, které je vybaveno půlkruhovým, opálově bílým skleněným stínidlem a lze jej integrovat do systému URail rail pro osvětlení stolů nebo pultů. Závěsné svítidlo nastavuje vizuální zvýraznění systému kolejnice. Kyvadlo lze jednotlivě zkrátit a vybavit lampou podle vašeho výběru s paticí E14, aby bylo možné jej optimálně přizpůsobit příslušným potřebám a prostorovým podmínkám.

1 399 Kč
-7%

Paulmann Nova Coin 3x kulaté 3Stepdim pevné černá

Paulmann Nova Coin 3x kulaté 3Stepdim pevné černá, Chodba, hliník, 6.5W

1 599 Kč
-2%

Paulmann 3ks Spot Nova otočný/stmívací

Otočné a stmívatelné ve 3 krocích – úhlové skvrny Nova LED v sadě 3 Zářivky Nova Spots vytvářejí v moderních místnostech velmi individuální koncept osvětlení, protože jsou umístěny ve vzdálenosti podle vašeho výběru a pomocí jednoduché instalace jsou upevněny ve stropu pomocí přídržných pružin. Jednotlivá svítidla jsou navzájem propojena jednoduchým zřetězením. Čtvercové LED spoty jsou vyrobeny z hliníku a jsou vybaveny vyměnitelnými LED žárovkami (GU10). Teplé bílé světlo je směrováno do místnosti v rozsahu otočení 50 ° a lze ho ztlumit ve třech stupních pomocí standardního spínače světla. Nova je vybavena ochranou proti stříkající vodě IP23

1 599 Kč
-10%

Paulmann Coin Slim LED podhledové svítidlo bílé 3x

V sadě tří svítidel – LED podhledové bodové svítidlo Coin Slim v bílém provedení, stmívatelné a otočné LED podhledové svítidlo Coin Slim je dodáváno v praktické sadě 3 svítidel a je vhodné jako výměnné svítidlo pro stávající podhledová svítidla nebo pro novou instalaci. Svítidla mohou být s přípojným boxem s dvojitými rychlosvorkami k prosmyčkování připojena přímo k 230 V a pomocí rychlosvorek se jednoduše a bez nářadí vzájemně propojí. Energeticky úsporná technologie LED zajišťuje velmi nízkou spotřebu energie a díky stmívatelnosti LED (s RC stmívačem – není součástí balení) je možné přizpůsobit jasnost jakékoliv náladě. Velmi ploché podhledové bodové svítidlo lze instalovat do stropů s dutým prostorem o hloubce pouhé 3 cm. Matně bílá svítidla lze otáčet o 50°.

2 699 Kč
-11%

Paulmann Carpo stropní světlo kulaté bílé 22

Kulaté LED stropní světlo Carpo s funkcí teplého stmívání Stropní svítidlo Carpo LED kombinuje moderní technologii LED a minimalistický design. Svým nenápadným a jednoduchým designem ladí s jakýmkoli životním prostředím a kromě variabilního nastavení světla pomocí vypínače se vyznačuje nízkou instalační výškou a rovnoměrným a jemným rozptylem světla díky satinovanému plastovému krytu. Pomocí standardního spínače světla lze světlo měnit ve třech fázích opakovaným přepínáním barva sv?tla mezi 3 000 K (teplá bílá) a 2 300 K (zlatá), přičemž intenzita světla klesá s tím, jak se barva sv?tla zahřívá. Tímto způsobem lze podle potřeby změnit náladu osvětlení v místnosti bez instalace stmívače. Svítidlo má paměťovou funkci, která ukládá poslední zvolené nastavení.

1 199 Kč
-11%

Paulmann Spircle LED podhledové světlo bílá matná

LED vestavné svítidlo Spircle s flexibilně pohyblivou hlavou svítidla Spircle vyniká nejen svým moderním, průmyslovým designem, ale také vysokou flexibilitou ve směru světla: hlavu svítidla lze otáčet o 350° a naklápět o 90°. Tímto způsobem lze světelný kužel nasměrovat přesně tam, kam je potřeba, a speciální místa v místnosti, jako jsou dekorativní kusy nábytku nebo obrazy, lze specificky osvětlit a dokonale naaranžovat. Lze kombinovat s mnoha styly interiéru. – Úhel paprsku: 36

2 099 Kč
-9%

Paulmann Zyli stropní spot bílá/chrom dva zdroje

Dvoulamelové stropní bodové svítidlo Zyli v bílé a chromové barvě s krytím IP44 Dvoulamelové stropní bodové svítidlo Zyli lze díky barevnému provedení v bílé barvě s jemnými chromovými detaily a krytí IP44 použít v mnoha různých prostorách, dokonce i v koupelně nebo jiných vlhkých prostorách. Světelný zdroj lze libovolně zvolit (max. 10 W) a lze jej snadno vyměnit. Dva reflektory lze otáčet, takže světelné záření lze nasměrovat do různých oblastí.

2 099 Kč
-8%

Paulmann HomeSpa Luno LED osvětlení zrcadla

Tenké LED zrcadlové světlo Luno s integrovaným spínačem Toto zrcadlové svítidlo ze série HomeSpa zaujme nejen svým nadčasovým vzhledem, ale také praktickými funkcemi, díky nimž je jeho použití extrémně snadné a efektivní. Jejich úzký, podlouhlý tvar a třída ochrany IP44 umožňují bezproblémovou instalaci nad nebo vedle zrcadla. Integrovaný spínač je vybaven snímačem přiblížení, který zaručuje snadné přepnutí nástěnného svítidla. Pomocí funkce Whiteswitch barva sv?tla ve třech fázích opakovaným stisknutím přepínače. Tímto způsobem to vždy odpovídá situaci a uživatel má možnost přizpůsobit světlo svým potřebám. – Teplou bílou (2700 K), univerzální bílou (4000 K) nebo denní světlo (6500 K) lze nastavit pomocí přepínače

1 699 Kč
-5%

Paulmann Ace LED podlinkové světlo

Osvětlení Basis skříně LED Ace – základní panel lze ovládat dotykovým stmívačem Osvětlení spodní skříně Ace LED dodává zastavěným pracovním a skladovacím prostorům přímé a praktické osvětlení vhodné pro danou situaci. Deskovitý design je jednoduchý a moderní – obdélníkový, s matným plastovým difuzorem a bílým kovovým rámem. Provoz je moderní pomocí dotykového stmívače na svítidle. Dodávané podložky na suchý zip nebo šroubovací držáky spon lze použít pro montáž na spodní stranu skříněk nebo výstupků. Součástí dodávky je zásuvný transformátor, zástrčka a plochá Euro zástrčka pro připojení do zásuvky. V případě potřeby lze Basis panel doplnit dvěma rozšiřovacími panely (viz příslušenství).

1 699 Kč
-9%

Paulmann Cole LED spotlight

Hluboce zapuštěné LED vestavné svítidlo Cole v sadě 3 LED vestavné svítidlo Cole je vyrobeno z nerezového hliníku a bylo ponecháno v klasickém černobílém odstínu. Neobvyklé na něm je, že zdroj světla je zasazen hluboko ve stropě, což umožňuje neoslňující vyzařování světla. Toto svítidlo lze stmívat ve třech krocích pomocí běžného nástěnného vypínače a vytváří tak útulnou atmosféru. Každé ze tří vestavných bodových svítidel, která jsou součástí sady, vyzařuje teplé bílé světlo a má úspornou spotřebu energie. Díky krytí IP44 lze toto praktické vestavné svítidlo bez obav instalovat i v koupelně.

1 899 Kč
-5%

Paulmann 3 svítidlo Nova Coin kulaté otočné železo

Nova Coin v sadě 3 bodových svítidel s mnoha funkcemi pro individuální provedení osvětlení Podhledová svítidla Nova Coin jsou velmi plochá LED bodová svítidla, která lze použít v dutých prostorech s malou hloubkou a která lze připevnit pomocí pružin. Jedinečný koncept osvětlení vznikne propojením jednotlivých bodových svítidel ve vzdálenostech, které si zvolíte sami. Coins jsou vyrobená z hliníku a obsahují LED žárovku, která vyzařuje teplé bílé světlo v 50° rozsahu otáčení a disponuje 3stupňovým stmívačem. Ovládání jasu je možné standardními vypínači. LED bodová svítidla Nova Coin spojují harmonický design, funkčnost a vysokou energetickou účinnost.

1 699 Kč
-6%

Paulmann sada 3ks LED spot Slim Coin stmívací bílá

Sada 3 prémiových LED zapuštěných světel Slim Coin pro stropní osvětlení Tato sada se skládá ze 3 zapuštěných bodových svítidel Premium Slim Coin s integrovaným LED modulem pro dlouhodobé používání a energeticky úsporné osvětlení. Slim Coins jsou nejen inovativní a uživatelsky přívětivé, ale díky své ploché výšce je lze použít i v mělkých hloubkách instalace. Slim Coins jsou vhodné pro přímé připojení 230V. Premium Slim Coins jsou vybaveny satinovaným ochranným sklem a díky třídě ochrany IP44 jsou chráněny proti stříkající vodě. Svítidla lze proto použít v různých obývacích pokojích a také v koupelně. Funkce stmívání umožňuje individuální nastavení jasu. Vestavěné LED diody vyzařují teplé bílé světlo dolů do místnosti a lze je ztlumit od jasného pracovního světla po útulné příjemné osvětlení. Sada se skládá ze 3 zapuštěných světel Slim Coin a propojovací krabice s dvojitými rychloupínacími svorkami.

2 499 Kč
-8%

Paulmann URail Board LED panel v matném chromu

Pro montáž na stěny a stropy: oválný LED panel Board pro 1fázový URail systém Nejen proto, že matně chromované ozdobné stínidlo obklopuje LED panel Board, tak dokonale zapadá do moderního bytového prostoru. Ne, je to také jeho technické spojení s 1-fázovým systémem URail, který mu umožňuje vybavit téměř jakoukoli místnost účinným osvětlením stěn nebo stropů, které splňuje nejnovější technické požadavky. LED se spotřebou 7 wattů vyzařuje příjemné okolní světlo v barvě teplé bílé. Výsledkem je neoslňující světelný výstup, který osvětluje velkou oblast. – 2 700 Kelvinů

2 199 Kč