Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
5 produktů
-8%

Pauleen Boho Soul závěsné světlo

Bambusové stínidlo: závěsná lampa Boho Soul od PauleenZávěsná lampa Boho Soul je především o přirozenosti a útulnosti. Stínidlo z bambusu má typický košíkový výplet a je mírně prohnuté – podobně jako dámský klobouk se širokou krempou. Boho Soul vnese útulnost do každé místnosti.

3 499 Kč
-10%

Pauleen Splendid Delight s bílým opálovým sklem

Pauleen Splendid Delight s bílým opálovým sklem, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 20W, K: 38cm

3 099 Kč
-6%

Pauleen Grand Beauty stojací lampa klasický design

Stojací lampa Grand Beauty v klasickém designu Stojací lampa Grand Beauty je klasická kráska, která potěší dekorativně zdobeným kovovým rámem a bílým válcovitým stínidlem z látky a kterou lze zakomponovat do každého interiéru. Zdobení rámu pod stínidlem vyvolává asociace s tepaným železem a upoutá pozornost. Bílé látkové stínidlo, jednoduše tvarované do tvaru válce, je efektním kontrastem k černému rámu svítidla a zajišťuje neoslňující, ale jasné osvětlení. Svítidlo se zapíná nožním spínačem integrovaným v kabelu.

3 299 Kč
-7%

Pauleen Timber Pearl stojací lampa

Stojací lampa Timber Pearl s černým papírovým stínítkem Stojací lampa Timber Pearl je celá v černé barvě. Na jednoduchém kovovém rámu je umístěno stínidlo z černé papírové síťoviny. Proutěné stínidlo umožňuje vidět světelný zdroj, a proto svítidlo vypadá obzvlášť krásně s žárovkou v podobě žárovky, rustikální žárovky nebo globusu. Nesčetné mezery v papírové mřížce zvyšují efekt lampy, protože umožňují světlu žárovky pronikat skrz a vytvářet zvláštní světelný efekt. Svítidlo se pohodlně ovládá nožním spínačem na kabelu.

4 199 Kč
-8%

Pauleen Timber Pearl závěsné světlo

Závěsná lampa Timber Pearl s černým papírovým stínidlem ze síťoviny Stínidlo závěsné lampy Timber Pearl je vyrobeno z černé papírové síťoviny. Žárovka je viditelná skrz atik s mnoha malými otvory a její světlo proniká skrz otvory a vytváří osvětlení s krásnou hrou světla a stínu. Do objímky E27 lze osadit žárovku podle vlastního výběru (LED max. 20 W). Žárovka ve tvaru baňky, rustikální žárovky nebo globusu je obzvláště dekorativní a činí lampu ještě atraktivnější.

3 799 Kč