Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
11 produktů
-10%

Paul Neuhaus Palma LED stropní světlo CCT kulaté

Stropní svítidlo LED Palma v kulatých tvarech, technologie CCT a dálkové ovládání Design stropního svítidla Palma charakterizují oblé tvary. Na kulatém kovovém prvku v dřevěném designu jsou umístěny dvě stříbrné destičky různých velikostí s vnějším světlým kroužkem a velkým otevřeným kroužkem. Díky této kombinaci barev a tvarů je stropní svítidlo LED vizuálně přitažlivé a je výjimečné i z hlediska designu světla a světelného efektu, protože barvu světla lze díky řízení CCT měnit v rozsahu od teplého bílého světla až po univerzální bílé osvětlení a světlo lze plynule ztlumit. Všechna nastavení se pohodlně volí pomocí dodávaného dálkového ovladače, který lze použít i k volbě funkce nočního osvětlení. Zvolené nastavení světla je uloženo pomocí paměťové funkce.

9 299 Kč
-20%

Paul Neuhaus Palma LED závěsné světlo CCT down

Ploché závěsné svítidlo LED Palma z borovicového dřeva s funkcí CCT a dálkovým ovládáním Toto závěsné svítidlo LED Palma je nejen zdrojem světla nad jídelním stolem, ale také plovoucí policí, na které lze umístit různé předměty. Maximální nosnost je 5 kg. Ve spodní části je dřevěný prvek za saténovým krytem vybaven LED diodami, které lze nejen přepínat na různé barvy světla mezi teplým bílým a univerzálním bílým osvětlením pomocí dodávaného dálkového ovladače, ale lze také plynule regulovat jejich jas. Zvolené nastavení osvětlení se uloží pomocí paměťové funkce, takže svítidlo při příštím zapnutí svítí přesně v tomto nastavení. Svítidlo lze také přepnout do režimu nočního osvětlení pomocí dálkového ovládání nebo vypnout pomocí funkce časovače.

6 399 Kč
-25%

Paul Neuhaus Martin LED stojací lampa

Mosazná LED stropní lampa Martin s CCT LED stropní lampa Martin poskytuje nadčasové světlo. Díky minimalistickému designu z matné mosazi se hodí ke sklu a světlému dřevu. Jako kontrast působí stojací lampa velmi dobře k tmavým tónům a betonu. Promyšlené technické detaily zajišťují ideální světelnou atmosféru v obývacím pokoji. Stojací lampa LED má kulatou základnu. Lampička na čtení je připojena k tyči připojené k základně. Na horním konci se nachází dělený LED Board, který jako prstenec a kruh zasahuje s mírným posunem. Světlo lze ztlumit tlačítkem a barvu světla lze upravit z teplé bílé na univerzální bílou.

8 699 Kč
-30%

Paul Neuhaus Palma LED závěsné světlo CCT up/down

Puristická závěsná LED lampa Palma s dekorem dřeva včetně dálkového ovládání Moderní purismus charakterizuje závěsné svítidlo Palma LED, které bylo navrženo v kombinaci matně černého lakovaného kovu a krásného vzhledu dřeva v rovném, štíhlém tvaru. Dlouhé stínidlo umožňuje vyzařování světla směrem nahoru a dolů přes saténově lakované kryty, přičemž nejrůznější nastavení světla lze provést pomocí dodávaného dálkového ovládání. Funkce CCT umožňuje zvolit barvu světla od teplé bílé až po univerzální bílé světlo, jas je plynule stmívatelný a svítidlo lze přepnout do režimu nočního osvětlení. Díky paměťové funkci se zvolené nastavení světla uloží. Závěsné svítidlo Palma LED nad stolem v jídelně poskytuje osvětlení, které lze navrhnout naprosto flexibilně a přizpůsobit ho tak každé potřebě osvětlení.

6 799 Kč
-25%

Paul Neuhaus Contura LED závěsné světlo v černé

Závěsné svítidlo LED Contura – dekorativní světelný zdroj pro jídelní stůl Contura je závěsné svítidlo LED zvláštního druhu, protože jej lze efektně zdobit drobnými předměty a lze jej opakovaně přestavovat. Obdélníkové stínidlo ve tvaru podlouhlého krychle je uzavřené pouze ve spodní části, kam lze umístit předměty. Teplé bílé LED diody jsou instalovány v horních, vodorovně vedených vzpěrách a svítí směrem dolů. Integrovaný dotykový stmívač umožňuje přepínání ve třech úrovních jasu, přičemž zvolený jas je díky paměťové funkci uložen až do příštího zapnutí. Contura je svítidlo, které se všude vyjímá a které lze stále znovu navrhovat jinak.

9 299 Kč
-9%

Paul Neuhaus LED stropní světlo Serpent

Stropní svítidlo Serpent LED, stmívatelné, s dálkovým ovládáním Rám a dva zakřivené prvky na bílém povrchu obdélníkového stropního svítidla Serpent mohou zářit jasnými barvami. Ovládání RGB lze snadno ovládat pomocí dodaného dálkového ovladače. Kromě toho může panel svítit v různých odstínech bílé, v závislosti na situaci lze stropní svítidlo individuálně nastavit. Stmívání je také možné. Díky tomu je Serpent flexibilním, velmi moderním osvětlovacím prvkem. – Funkce paměti

5 999 Kč
-23%

Paul Neuhaus Titus stojací lampa antracit stmívač

Stojací lampa Titus LED s kulatým stínidlem a stmívačem Kulatá plochá základna, štíhlé rameno zvedající se pod úhlem vzhůru a úzký prstenec s LED diodami za saténovým krytem – to je stojací lampa Titus LED. Je vyroben z hliníku a železa s antracitovou povrchovou úpravou a je vybaven stmívačem, aby bylo možné regulovat jas teplých bílých LED diod podle potřeby. Kulatý světelný prvek stojací lampy lze nastavit pomocí kloubu, takže lze měnit výšku lampy a také vyzařování světla.

7 299 Kč
-20%

Paul Neuhaus LED stropní světlo Emilio dálkový ovladač hranaté

Stropní svítidlo LED Emilio s dálkovým ovládáním pro nastavení jasu a barvy světla Úhlové a ploché: Stropní svítidlo Emilio LED je krásný světelný objekt do každého obývacího pokoje. Vyzařuje do místnosti rovnoměrné světlo a nabízí moderní celkový vzhled. Vysoká funkčnost lampy se vyznačuje tím, že barvu světla lze nastavit pomocí režimu změny barvy CCT a jas variabilně pomocí přiloženého infračerveného dálkového ovládání. Funkce paměti uloží poslední nastavení, takže provedená volba zůstane zachována i po zapnutí svítidla.

6 099 Kč
-19%

Paul Neuhaus Inigo LED stojací lampa CCT

Inigo LED stojata lampa vyrobená z kovu stojata lampa Inigo LED se čtyřmi žárovkami nastavuje stylové akcenty graficky stručně. Kromě zvláštního vzhledu přesvědčí praktickými funkcemi pro úspěšný koncept osvětlení doma. Ocelová stojací lampa stojí stabilně na čtvereční stopě. Čtyři čtvercové kovové rámečky jsou na úhlovém stojanu lampy zavěšeny dohromady. LED deska je součástí každého kovového rámu. Světlo je ovládáno dálkovým ovládáním podle vašich vlastních požadavků. Díky inovativní technologii CCT pokrývá rozsah světla spektrum od teplé bílé po univerzální bílou. Lze uložit různá nastavení.

6 799 Kč
-26%

Paul Neuhaus Stojací LED lampa Nevis se zlacením

Zlacená stojací LED lampa Nevis Ušlechtilý dekorační prvek a zároveň útulné, nepřímé doplňkové osvětlení – to je stojací LED svítilna Nevis, sestávající ze tří kovových prvků. Ze čtvercové, ploché základny se tyčí dva dlouhé, mírně zakřivené kovové prvky ve vznešeném designu plátkového zlata. Za přední, úzký kov byl instalován teplý bílý LED panel, který osvětluje zadní kovový povrch. Z toho se světlo odráží zpět do místnosti v teplém tónu, čímž se dosáhne velmi příjemného, nepřímého osvětlení. Svítilna je vybavena šňůrovým vypínačem, který umožňuje snadné přepínání nohou.

7 799 Kč
-29%

Paul Neuhaus Adali LED stropní světlo

Adali – stropní LED světlo, které lze ztlumit pomocí spínače světla Tři kulaté světelné prvky, jeden přímo na kulatém ocelovém vrchlíku s pochromovaným ozdobným okrajem, další dva připevněné v různých výškách s odstupem pod ním – to je stropní světlo Adali LED, které jasně osvětlí každou místnost teplým bílým světlem a vysoký světelný tok celkem 3 900 lumenů. Zvláštností tohoto stropního LED světla je, že jej lze ztlumit pomocí spínače normálního světla. To umožňuje ovladač NLG zabudovaný do svítidla. Pro zahájení procesu stmívání je lampa vypnuta a znovu zapnuta do 3 sekund. Nyní pomalu mění svůj jas. V nejsvětlejším nebo nejtmavším nastavení zůstane na tomto nastavení přibližně 2 sekundy, než znovu zahájíte proces stmívání. Opětovné vypnutí uloží požadovaný jas. Tento jas je nyní trvale udržován funkcí paměti. Lze jej změnit restartováním procesu stmívání.

6 799 Kč