Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
3 produktů
-7%

Orion Koupelnové nástěnné světlo Miriam s IP44

S IP44 pro koupelnu – nástěnné světlo Miriam jako světlo nad zrcadlo Dobré a neoslňující světlo nad zrcadlo v koupelně je předpokladem pro dobrý začátek dne. Pro tento účel je pravým osvětlením nástěnné světlo Miriam, která může být umístěno vedle zrcadla. S krytím IP44 je rovněž vhodné pro vlhké podmínky v koupelně.

3 049 Kč
-7%

Orion Krémově zbarvené stropní světlo Galina

Krásné osvětlení v klasickém stylu: Stropní svítidlo Galina přesvědčí krémovým sklem a kovovými prvky ve staromosazném provedeníKdo hledá vhodné osvětlení do klasicky zařízeného obývacího pokoje, tomu se jistě zalíbí stropní svítidlo Galina. Světlo zde září obzvláště teplým tónem, protože matné skleněné stínidlo není jednoduše bílé, ale v atraktivním krémovém odstínu. Dalším pozoruhodným detailem je kovový rám a kovové lišty, protože struktura povrchu zde není hladká, jak by se dalo očekávat, ale napodobuje strukturu krouceného lana.

4 099 Kč
-6%

Orion Nástěnné svítidlo Tamara ze zlatě patin. keramiky

Tamara – elegantní nástěnné svítidlo z keramiky Toto elegantní nástěnné svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitní keramiky a natřeno třpytivým patinovaným zlatem. Díky šířce 45 cm je ideální také do větších místností nebo chodeb. Svítidlo vyzařuje světlo směrem ke zdi a tím vzniká nepřímé osvětlení a působivá atmosféra.

3 949 Kč