Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
29 produktů
-10%

Orion Stojací lampa Renee s látkovým stínidlem

Světlo v moderním designu: stojací lampa Renee Tato lampa poskytuje teplé a přátelské světlo, v neposlední řadě díky bílému látkovému stínidlu. Příjemné světlo však nevylučuje moderní design, protože stojací lampa Renee nabízí jasné tvary a je založena na přímé linii jako ústředním prvku. Tento pregnantní tvar, kombinovaný s teplým světlem, dělá z této lampy dokonalý zdroj světla v bytě a také dekorativní prvek.

2 698 Kč
-11%

Orion Nástěnné světlo Tea 41 cm chrom

Moderní nástěnné svítidlo Tea se stínidlem z opálového sklaAť už v koupelně nebo jako doplňkové světlo na chodbách či ve vstupních prostorách, nástěnné svítidlo Tea se díky bílému opálovému sklu a kovové konstrukci vždy ukáže z té nejlepší stránky. Svítidlo boduje zejména svým stínidlem, které zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Svítidlo Tea se ideálně hodí do moderního stylu bydlení.

2 399 Kč
-16%

Orion Elegantní nástěnné světlo TALYA

Klasické nástěnné světlo TALYA Nástěnné světlo TALYA se prezentuje bílým stínidlem z opálového skla, které zaručeně zajistí útulnost příslušné místnosti. Protože stínidlo rozptyluje světlo jemně a rovnoměrně jako doplňkové světlo v místnosti. Atraktivní zlatý hřeb představují kovové ozdoby vzhledu patinované mosazi, které nástěnnému světlu TALYA propůjčují klasický ráz. Šarmantní světlo, které lze skvěle umístit do ložnice nebo haly.

1 399 Kč
-15%

Orion Ultraploché LED stropní světlo Lero Ø 40 cm

Kulaté stropní svítidlo Lero LED s nízkou konstrukční výškouVelmi ploché stropní svítidlo Lero LED s hliníkovým rámem a opálovým matným plastovým krytem je díky svému široce rozptýlenému světelnému toku ideální pro osvětlení obývacích pokojů, chodeb a obývacích prostor v interiérech s moderním vybavením. Díky nízké instalační výšce je stropní svítidlo ideální volbou také v prostorách s nízkou výškou místnosti. integrované LED diody vyzařují teplou bílou barvu a nabízejí vysoký světelný výkon, který lze externě stmívat pomocí fázové části.

2 699 Kč
-7%

Orion Stolní lampa Bachelor

Praktické stolní světlo Bachelor se třemi klouby Stolní lampa Bachelor, která je opatřena matným černým práškovým lakem a komfortně nastavitelná pomocí tří kloubů, je velmi funkční a poskytuje vynikající podporu v domácí kanceláři. Bachelor může být také použit jako noční lampička. Ušlechtile působí optické zvýraznění kloubů v matném měděném odstínu. – vybaveno vypínačem na kabelu – Rameno otočné a nastavitelné

2 599 Kč
-11%

Orion LED osvětlení zrcadla Visagist

LED zrcadlové svítidlo pro vizážisty s kovovým držákem a LED lampou na linky Zrcadlové svítidlo Visagist LED se montuje vodorovně nad zrcadlo nebo v páru na stranu zrcadla a zajišťuje optimální světelné podmínky u zrcadla v koupelně. V kovovém nástěnném držáku svítidla je umístěna liniová LED žárovka S14d z opálově bílého plastu, která svítí teplou bílou barvou světla a kterou lze po uplynutí její dlouhé životnosti vyměnit.

1 299 Kč
-10%

Orion Stropní bodové světlo Starlight

Stropní bodové svítidlo Starlight s vyměnitelným vnitřním reflektorem Kulaté stropní bodové svítidlo je vhodné jako solitér pro akcentní osvětlení nebo umístěné v několika jako celkové nebo plošné osvětlení obývacích pokojů a chodeb. Je zapotřebí světelný zdroj o výkonu max. 50 W s paticí GU10, který není součástí dodávky. Vhodnou lampu lze objednat samostatně v příslušenství. Starlight je vybaven vnitřním reflektorem v barvě krytu. Součástí dodávky je navíc vyměnitelný reflektor zlaté barvy, který dodává vyzařovanému světlu teplou záři. – externě stmívatelné

1 499 Kč
-10%

Orion Ve vzhledu vintage – stolní lampa Fedra zelená

Zpětná svítilna Fedra – kov Stolní lampa Fedra je vhodná pro místní kancelář, v ložnici jako noční stolní lampa nebo pouze pro všechny obývací pokoje jako ozdobný zdroj dodatečného světla s charakteristickým znakem. Kovová paže v patině optice je v příjemném kontrastu s barvou obrazovky a nohou. Vnitřek obrazovky je bílý, aby světlo lépe odráželo. Stolní lampu Fedra lze snadno zapnout nebo vypnout vypínačem na kabelu.

1 499 Kč
-15%

Orion Malé koupeln. nástěn. světlo Argo s LED IP44 34cm

Koupelnová lampa Argo v moderním, redukovaném designu Díky svému tenkému tvaru se toto nástěnné svítidlo, které je díky ochraně IP44 vhodné pro všechny vlhké místnosti, také vejde do malých koupelen, poskytuje odpovídající osvětlení na jedné straně nebo na levé a pravé straně vedle zrcadla. Jako zdroj světla byla instalována vysokonapěťová deska AC LED, takže svítilna nepotřebuje ovladač LED. LED vyzařují teplou bílou barvu a poskytují příjemnou atmosféru s měkkým světlem.

2 799 Kč
-4%

Orion Klasické nástěnné světlo TILDA s hlavou

Nástěnné světlo Tilda je ve velmi klasickém stylu a zachovává si nostalgické rysy se starým mosazným pohledem Bílé sklo nástěnného světla Tilda vytváří krásné světlo a zlatý okraj dokonale dokončuje estetický celkový vzhled. Hlava nástěnného světla může být směrována jednotlivě a vypínač je umístěn přímo na nástěnném držáku.

1 199 Kč
-18%

Orion Reflektor Sean tři zdroje

Tři žárovky reflektor Sean v matně černém vzhledu Cílené osvětlení objektů, zvýraznění obrázků nebo rostlin – to vše již není problém s reflektorem Sean. Díky třem reflektorům, které lze flexibilně otáčet a natáčet, lze světelný paprsek dokonale vyrovnat. Reflektory jsou namontovány vedle sebe na podlouhlém vrchlíku a zaobleny. Umírněný, moderní a jasný design lampy zajišťuje, že ji lze integrovat do téměř jakéhokoli stylu vybavení, a zaměřuje pozornost na generované světlo. Bodová světla jsou opatřena objímkou GU10, odpovídající světla jsou uložena v příslušenství.

1 899 Kč
-14%

Orion Praktická stolní lampa LED Falto s baterií zlatá

Skládací stolní lampa LED Falto s baterií a napájecím kabelem USB – zlatá Moderní – vizuálně a funkčně – zlatá stolní lampa LED Falto se prezentuje sama, pro její provoz nemusí být v blízkosti žádná zásuvka. Falto je vybavena baterií, která umožňuje svícení přibližně tři hodiny při plném nabití. Tlakový spínač je integrován na hlavici svítidla, který umožňuje ovládání intenzity světla ve čtyřech stupních. Stolní lampa Falto je složená dohromady a měří pouze 1 cm do výšky, takže se také osvědčuje jako cestovní světlo. Zapadne do každého kufru a zásuvky.

1 399 Kč
-8%

Orion Koupelnové nástěnné světlo Miriam s IP44

S IP44 pro koupelnu – nástěnné světlo Miriam jako světlo nad zrcadlo Dobré a neoslňující světlo nad zrcadlo v koupelně je předpokladem pro dobrý začátek dne. Pro tento účel je pravým osvětlením nástěnné světlo Miriam, která může být umístěno vedle zrcadla. S krytím IP44 je rovněž vhodné pro vlhké podmínky v koupelně.

2 999 Kč
-13%

Orion LED stropní svítidlo Bully s patinou

Stropní svítidlo LED Bully ve vzhledu patinyToto nadčasově navržené stropní svítidlo září svým decentním vzhledem a moderní technologií osvětlení LED. Hliníkový rám s patinovaným vzhledem krásně kontrastuje s opálově matným stínidlem. Na vnější straně svítidla nejsou vidět žádné šrouby. Díky svému klasickému kulatému tvaru lze svítidlo snadno integrovat do různých obytných prostor. Jedná se o příjemný zdroj světla, který osvětluje své okolí velkoplošným teplým bílým světlem.

1 699 Kč
-13%

Orion Stolní lampa Rosella s výškou 40 cm

Elegantní stolní lampa ROSELLA s plisovaným stínidlem pro stylové osvětlení Krémově zbarvené plisované stínidlo a tvarem dokonalý patinovaný podstavec lampy jsou zárukou elegantní série světel. Stolní lampa ROSELLA znamená stylové světlo a příjemnou odpočinkovou atmosféru.

2 899 Kč
-11%

Orion Nástěnné světlo Bachelor s pružinou a vypínačem

Trojstupňově nastavitelné nástěnné světlo Bachelor Nástěnné světlo Bachelor s matně černým práškovým lakem je vybaven nastavitelným ramenem se třemi klouby. Orientace světla může být upravena podle zamýšleného použití. Klouby jsou opticky zvýrazněny matným měděným povlakem. Stylová hlava svítidla je natřená bíle pro optimální odraz světla. Velký extra zdroj světla, který – např. umístěný nad pracovním stolem na stěně nebo nad nástěnnou přepážkou v ložnici – s vynikajícím osvětlením. – včetně vypínače na stěnách

1 799 Kč
-20%

Orion Reflektor Sean

Dva plameny reflektor Sean s nastavitelnými reflektory S diskrétním a moderním reflektorem Seanem mohou být dovedně uspořádány oblasti nebo objekty ve vašich čtyřech stěnách. Jelikož lze obě skvrny otáčet a otáčet, lze je osvětlit přímo a cíleně, aniž by došlo k oslnění, protože výbojky GU10 snadno zmizí v těle svítidla. Samotné skvrny jsou zaoblené a ladí s podlouhlým stropním nebo nástěnným upevněním, které je stejně jako bodová světla navrženo také v matné černé barvě.

1 499 Kč
-22%

Orion Stropní reflektor Sean

Stropní bodové světlo Sean se čtyřmi plameny s otočnými a otočnými body Čtyři světelné zdroje stropního reflektoru jsou namontovány vedle sebe v řadě na úzkém podlouhlém vrchlíku. Matný černý povrch a několik detailů činí z reflektoru nenápadný, diskrétní světelný prvek, který je přesto moderní a praktický. Čtyři světelné zdroje lze podle potřeby otáčet a otáčet, což zajišťuje optimální vyrovnání světelného paprsku. Tímto způsobem mohou být objekty a oblasti podle potřeby osvětleny přímo a cíleně.

2 499 Kč
-28%

Orion 38 cm – stropní světlo Lembit

Stropní světlo Lembit, kulaté, o průměru 38 cm Stropní světlo řady Lembit je kulaté a o průměru 38 cm. Toto světlo se skládá z vysoce kvalitních materiálů, které byly excelentně zpracovány. Bílé opálové skleněné stínítko se nachází ve zdobené objímce ze starožitné mosazi. Tři žárovky 40 watt zajišťují dostatek světla.

1 299 Kč
-6%

Orion Textilní stropní světlo Seda

Orion Textilní stropní světlo Seda, šedá, Obývací pokoj / jídelna, len, PVC, ocel, E14, 40W, K: 11cm

2 199 Kč
-14%

Orion Stolní lampa Ludwig s portem USB černá

Stolní lampa Ludwig s plátěným stínidlem – integrované připojení USB Stolní lampa Ludwig s nadčasovým moderním designem je vybavena ušlechtilým plátěným stínidlem a vypínačem pro zapnutí a vypnutí. V základně lampy je zabudován port USB, který lze použít k pohodlnému nabíjení mobilního telefonu. Stolní lampa, která vypadá dobře na stolku v obývacím pokoji i na nočním stolku v ložnici. Přívodní kabel je plochý a pokrytý textilií.

2 399 Kč
-15%

Orion Stropní světlo Landhaus patina krémová Ø 28 cm

Orion Stropní světlo Landhaus patina krémová Ø 28 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz, sklo, E27, 60W, K: 14cm

2 299 Kč
-5%

Orion Nástěnné světlo Bradley dva zdroje

Dvouplamenová nástěnná lampa Bradley s otočnými hlavami Dvouplamenové nástěnné a stropní svítidlo Bradley se dodává v černém a mosazném provedení. Tato ušlechtilá kombinace vypadá obzvláště bohatě kontrastně a dekorativně ve světlých místnostech. Oba světelné zdroje lze podle potřeby otáčet a otáčet, aby vyhovovaly individuálním potřebám majitele osvětlení. Pokud je zde použit světelný zdroj LED, lze deštníky bez váhání dotýkat a měnit jejich polohu i po delší době osvětlení. Energeticky úsporná a dlouhotrvající funkce LED žárovek také mluví sama za sebe.

1 799 Kč
-10%

Orion LED nástěnné světlo Vika

Vika – hliníkové LED stropní svítidlo v bílé barvě Jednoduché, moderní a lineární – toto je LED stropní svítidlo Vika LED. Čtvercový bílý hliníkový kryt ohraničuje bílý satinovaný difuzor vyrobený z polykarbonátu, který zaručuje neoslňující osvětlení. LED žárovky jsou skryty za difuzorem a vysílají útulné bílé světlo. Vika se hodí jak pro stropní, tak pro nástěnnou montáž, a proto lze použít všude. Všechny instalační části jsou skryty hliníkovým rámcem, takže nejsou viditelné žádné šrouby.

2 599 Kč
-8%

Orion Klasické stropní světlo Jaya se stínítkem

Skleněná stropní svítilna Jaya v klasickém a jednoduchém provedení Stropní světlo Jaya sestávající z téměř polokulového skleněného krytu, zdobeného kovovou hranicí s mosaznými matracemi a kovovým prvkem uprostřed skla, je velmi klasickým představitelem svého druhu, ale může být také začleněna do všech moderních stylů, protože styl je velmi jednoduchý. Světlo je slučitelné s žárovkami E27 a jako takové může být spojeno s tradičními žárovkami nebo s moderními žárovkami LED. Jako taková je Jaya praktickým a všestranným osvětlovacím řešením pro téměř všechny pokoje v domě. Lze také použít jako světlo na stěně.

2 899 Kč
-15%

Orion Nástěnné světlo Dolores s křišťál. vzhledem

Elegantní nástěnné svítidlo Marie Claire přesvědčí klasickým vzhledemMarie Claire je nejen mimořádně stylovým dekorativním prvkem v klasicky zařízených obývacích pokojích, ale také poskytuje atmosférické dodatečné světlo. Nástěnné svítidlo se dvěma žárovkami je výjimečně skvěle navrženo. To je patrné zejména na závěsu z jemných skleněných prvků. Stylová příjemná atmosféra je s Marie Claire zaručena.

2 499 Kč
-16%

Orion Stolní lampa Donata Ø 25

Elegantní stolní lampa Donata s nadčasovým designem Stolní lampa Donata je k dispozici ve dvou velikostech. Líbí se díky nadčasovému tvarosloví s plisovaným stínidlem. Barevná kombinace krémově zbarveného textilu a antického zlatého ozdobného prýmku propůjčuje stolní lampě nadčasovou krásu. Donata je perfektním doplňkovým světlem ve vkusně zařízeném prostředí pro bydlení. Zvláštní charakteristika antikizovaného povrchu vzniká náročným ručním stínováním materiálu.

2 999 Kč
-8%

Orion Stropní světlo Alba z opálového skla

Rovnoměrně svítící stropní svítidlo Alba s kulatým stínidlem z opálového skla Stínidlo z hedvábně matného opálového skla stropního svítidla Alba poskytuje příjemné celkové osvětlení. Kulaté stínidlo má čočkovité zakřivení a je připevněno ke stropu pomocí ocelové konzoly na zadní straně. Design stropního svítidla Alba je naprosto nadčasový, takže jej lze použít téměř v jakémkoli interiérovém designu.

1 499 Kč
-20%

Orion LED stropní svítidlo Vika

Ploché LED stropní svítidlo Vika s hliníkovým rámem Vika je LED stropní svítidlo, které díky svému jednoduchému vzhledu nevyčnívá ze zbytku interiéru obývacího pokoje Kulatý hliníkový rám a velká rozptylovací deska vyrobená z polykarbonátu – k vytvoření obecného zdroje světla, který osvětluje byt bez oslnění, není třeba nic jiného. Zda je svítidlo Vika připevněno na zeď nebo na strop, zůstává na osobním přání – obojí je možné. Další výhoda: Na vnějším povrchu lampy nejsou vidět žádné šrouby.

2 199 Kč