Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
3 produktů
-20%

Orion Závěsné světlo Yael

Závěsná lampa Yael s jemným textilním stínidlem a zlatou strukturouNapříklad nad jídelním stolem je závěsná lampa Yael vznešeným a slavnostním zdrojem světla. Zlatá kovová konstrukce nese šest držáků lampy v designu svícnů s destičkami z čirého křišťálového skla. Ty leží ve velkorysém, vertikálně otevřeném stínidle z bílé plisované látky. Spojení se stříškou zajišťuje řetízek.

16 299 Kč
-7%

Orion LED závěsné světlo Mansion

Černobílá LED závěsná lampa Mansion LED závěsná lampa Mansion bezpochyby vzbudila u svého uměleckého tvůrce potěšení a obdiv – výsledkem byla skutečně mimořádná, velkolepá lampa. Vyzařuje nepřímé světlo malými, individuálně svítícími akrylovými prvky, které jsou seřazené jako domino. Prvky, které jsou zvenčí bílé a uvnitř černé, vytvářejí vysoce kontrastní setkání. Tři kroužky různých velikostí, které se zdola nahoru zvětšují a zvětšují, jsou spojeny s kulatým stropním držákem řadou jemných lan. Během montáže lze pohodlně měnit výšku závěsné lampy. Lampa je také vhodná pro stmívání. LED závěsné svítidlo Mansion jako dekorativní dekorační prvek temperamentního charakteru obohacuje veřejná i soukromá schodiště nebo salonky.

19 099 Kč
-20%

Orion Stropní světlo Budapest

Překrásné stropní světlo Budapest se skly s diamantovým broušením – tři žárovky Stropní světlo Budapest je okouzlující svítící klenot. Vzbuzuje atmosféru secesního stylu a vytváří extravagantní šarm. Kruhová stropní konzola z masivní mosazi je potažena zlacením 24 karátů. Tři elegantní vrstvená skla oválného tvaru jsou nádherně ztvárněna diamantovým brusem. Brilantní lesk světla přináší vysoce kvalitní ruční práce. Nádhera je vylepšena doplňkovým zdobením. Mezi stínidly světel se nachází ozdobné prvky ve podobě listů. Při osvětlená dochází k jejich ozáření a odráží lesk zlata. Fascinující stropní světlo dokáže obohatit jakýkoliv exkluzivní obytný prostor hodnotnou elegancí. Budapest je také ideální pro použití v gastronomii, hotelu nebo při veřejné reprezentaci. Krásné světlo pochází od rakouské společnosti.

19 399 Kč