Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
5 produktů
-7%

Orion Stolní lampa Bachelor

Praktické stolní světlo Bachelor se třemi klouby Stolní lampa Bachelor, která je opatřena matným černým práškovým lakem a komfortně nastavitelná pomocí tří kloubů, je velmi funkční a poskytuje vynikající podporu v domácí kanceláři. Bachelor může být také použit jako noční lampička. Ušlechtile působí optické zvýraznění kloubů v matném měděném odstínu. – vybaveno vypínačem na kabelu – Rameno otočné a nastavitelné

2 599 Kč
-6%

Orion Reflektor Sean tři zdroje

Tři žárovky reflektor Sean v matně černém vzhledu Cílené osvětlení objektů, zvýraznění obrázků nebo rostlin – to vše již není problém s reflektorem Sean. Díky třem reflektorům, které lze flexibilně otáčet a natáčet, lze světelný paprsek dokonale vyrovnat. Reflektory jsou namontovány vedle sebe na podlouhlém vrchlíku a zaobleny. Umírněný, moderní a jasný design lampy zajišťuje, že ji lze integrovat do téměř jakéhokoli stylu vybavení, a zaměřuje pozornost na generované světlo. Bodová světla jsou opatřena objímkou GU10, odpovídající světla jsou uložena v příslušenství.

2 199 Kč
-6%

Orion Reflektor Sean

Dva plameny reflektor Sean s nastavitelnými reflektory S diskrétním a moderním reflektorem Seanem mohou být dovedně uspořádány oblasti nebo objekty ve vašich čtyřech stěnách. Jelikož lze obě skvrny otáčet a otáčet, lze je osvětlit přímo a cíleně, aniž by došlo k oslnění, protože výbojky GU10 snadno zmizí v těle svítidla. Samotné skvrny jsou zaoblené a ladí s podlouhlým stropním nebo nástěnným upevněním, které je stejně jako bodová světla navrženo také v matné černé barvě.

1 749 Kč
-6%

Orion Stropní reflektor Sean

Stropní bodové světlo Sean se čtyřmi plameny s otočnými a otočnými body Čtyři světelné zdroje stropního reflektoru jsou namontovány vedle sebe v řadě na úzkém podlouhlém vrchlíku. Matný černý povrch a několik detailů činí z reflektoru nenápadný, diskrétní světelný prvek, který je přesto moderní a praktický. Čtyři světelné zdroje lze podle potřeby otáčet a otáčet, což zajišťuje optimální vyrovnání světelného paprsku. Tímto způsobem mohou být objekty a oblasti podle potřeby osvětleny přímo a cíleně.

2 999 Kč
-7%

Orion Stolní lampa Ludwig s portem USB černá

Stolní lampa Ludwig s plátěným stínidlem – integrované připojení USB Stolní lampa Ludwig s nadčasovým moderním designem je vybavena ušlechtilým plátěným stínidlem a vypínačem pro zapnutí a vypnutí. V základně lampy je zabudován port USB, který lze použít k pohodlnému nabíjení mobilního telefonu. Stolní lampa, která vypadá dobře na stolku v obývacím pokoji i na nočním stolku v ložnici. Přívodní kabel je plochý a pokrytý textilií.

2 599 Kč