Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
5 produktů
-7%

Orion Ultraploché LED stropní světlo Lero Ø 40 cm

Kulaté stropní svítidlo Lero LED s nízkou konstrukční výškouVelmi ploché stropní svítidlo Lero LED s hliníkovým rámem a opálovým matným plastovým krytem je díky svému široce rozptýlenému světelnému toku ideální pro osvětlení obývacích pokojů, chodeb a obývacích prostor v interiérech s moderním vybavením. Díky nízké instalační výšce je stropní svítidlo ideální volbou také v prostorách s nízkou výškou místnosti. integrované LED diody vyzařují teplou bílou barvu a nabízejí vysoký světelný výkon, který lze externě stmívat pomocí fázové části.

2 949 Kč
-8%

Orion Klasické nástěnné světlo TILDA s hlavou

Nástěnné světlo Tilda je ve velmi klasickém stylu a zachovává si nostalgické rysy se starým mosazným pohledem Bílé sklo nástěnného světla Tilda vytváří krásné světlo a zlatý okraj dokonale dokončuje estetický celkový vzhled. Hlava nástěnného světla může být směrována jednotlivě a vypínač je umístěn přímo na nástěnném držáku.

1 149 Kč
-6%

Orion LED stropní svítidlo Bully s patinou

Stropní svítidlo LED Bully ve vzhledu patinyToto nadčasově navržené stropní svítidlo září svým decentním vzhledem a moderní technologií osvětlení LED. Hliníkový rám s patinovaným vzhledem krásně kontrastuje s opálově matným stínidlem. Na vnější straně svítidla nejsou vidět žádné šrouby. Díky svému klasickému kulatému tvaru lze svítidlo snadno integrovat do různých obytných prostor. Jedná se o příjemný zdroj světla, který osvětluje své okolí velkoplošným teplým bílým světlem.

1 849 Kč
-6%

Orion LED nástěnné světlo Vika

Vika – hliníkové LED nástěnné svítidlo v bílé barvě Jednoduché, moderní a lineární – to je LED nástěnné a stropní svítidlo Vika. Čtvercový bílý hliníkový kryt ohraničuje bílý satinovaný difuzor vyrobený z polykarbonátu, který zaručuje neoslňující osvětlení. LED žárovky jsou skryty za difuzorem a vysílají útulné bílé světlo. Vika se hodí jak pro stropní, tak pro nástěnnou montáž, a proto lze použít všude. Všechny instalační části jsou skryty hliníkovým rámcem, takže nejsou viditelné žádné šrouby.

2 099 Kč
-5%

Orion Stropní světlo Alba z opálového skla

Rovnoměrně svítící stropní svítidlo Alba s kulatým stínidlem z opálového skla Stínidlo z hedvábně matného opálového skla stropního svítidla Alba poskytuje příjemné celkové osvětlení. Kulaté stínidlo má čočkovité zakřivení a je připevněno ke stropu pomocí ocelové konzoly na zadní straně. Design stropního svítidla Alba je naprosto nadčasový, takže jej lze použít téměř v jakémkoli interiérovém designu.

1 549 Kč