Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
5 produktů
-7%

Niermann Standby Stropní světlo Sum

Dětské stropní světlo SUM SUM Se stropním světlem SUM SUM se tři přátelské usměvavé malé včely vznášejí u stropu a vyvolávají dojem, že létají místností. Opálové stínidlo je obklopené dřevěnou deskou ve tvaru slunce a v tomto barevném provedení přináší SUM SUM radost a smích do dětského pokoje. Toto stropní světlo je díky mobilnímu charakteru vhodné používat v pokojích velmi malých dětí.

2 399 Kč
-18%

Niermann Standby Stropní světlo Paw Patrol

Niermann Standby Stropní světlo Paw Patrol, Dětský pokoj, plast, kov, E27, 15W, K: 9cm

1 299 Kč
-16%

Niermann Standby Stropní světlo Paw Patrol se třemi reflektory

Kulaté stropní svítidlo s postavami z „Paw Patrol“ Na kulaté stropní desce této lampy jsou potištěny čtyři znaky z populární kanadské animované série „Paw Patrol“. Tři reflektory ze žlutého plastu lze variabilně sladit a jsou vybaveny žárovkami GU10. Lampa je ideální pro osvětlení dětského pokoje.

2 499 Kč
-3%

Niermann Standby Stolní lampa Fußballfeld

Fotbalové hřiště je zvláštní oční chytač. Toto neobvyklé stolní světlo je ideální pro malé a velké fotbalové fanoušky. Noha zamaskovaná jako hrací pole je zvláštním zlatým hřebem a garantovaným poutačem pro oči. Stolní lampa přesvědčí nejen zábavou a hrou, ale také světlem šetřícím energii, které poskytuje optimální podmínky osvětlení při práci nebo čtení.

2 499 Kč
-11%

Niermann Standby Dětské závěsné světlo FISCH

Přátelsky usměvavé dětské závěsné světlo FISCH v měkkých pastelových barvách Blubb blubb – velká ryba a její dva malí přátelé jsou v moderním designu vhodném pro děti, a jako cestující nebo návštěvník dětského pokoje byste se mohli ponořit do podmořského světa a naslouchat tomu, co říkají tři kamarádi, zatímco vám v mysli stoupnou bubliny vzduchu. Velmi sladké závěsné světlo, které průhledné uspořádání poskytuje příjemnou lehkost a které je zvláště šetrné k životnímu prostředí, protože je vybaveno úspornými zářivkami.

1 599 Kč