Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
9 produktů
-7%

Niermann Standby Stropní světlo Sum

Dětské stropní světlo SUM SUM Se stropním světlem SUM SUM se tři přátelské usměvavé malé včely vznášejí u stropu a vyvolávají dojem, že létají místností. Opálové stínidlo je obklopené dřevěnou deskou ve tvaru slunce a v tomto barevném provedení přináší SUM SUM radost a smích do dětského pokoje. Toto stropní světlo je díky mobilnímu charakteru vhodné používat v pokojích velmi malých dětí.

2 399 Kč
-9%

Niermann Standby LED noční světlo Paddy Pandy s baterií a USB

Stmívatelné noční světlo Paddy Pandy s časovačem – Včetně kabelu USB – Zapínání a vypínání a stmívání stisknutím ocasu – vč. časovače

999 Kč
-11%

Niermann Standby LED noční světlo Eggy Egg s baterií

Niermann Standby LED noční světlo Eggy Egg s baterií, Dětský pokoj, polykarbonát, silikon, 1.2W, K: 12cm

799 Kč
-18%

Niermann Standby Stropní světlo Paw Patrol

Niermann Standby Stropní světlo Paw Patrol, Dětský pokoj, plast, kov, E27, 15W, K: 9cm

1 299 Kč
-16%

Niermann Standby Stropní světlo Paw Patrol se třemi reflektory

Kulaté stropní svítidlo s postavami z „Paw Patrol“ Na kulaté stropní desce této lampy jsou potištěny čtyři znaky z populární kanadské animované série „Paw Patrol“. Tři reflektory ze žlutého plastu lze variabilně sladit a jsou vybaveny žárovkami GU10. Lampa je ideální pro osvětlení dětského pokoje.

2 499 Kč
-10%

Niermann Standby LED noční světlo Oval se senzorem soumraku

Bezpečnost ve tmě s oválným nočním světlem Oválné LED noční světlo slouží jako orientační pomůcka ve tmě a je vybaveno senzorem soumraku. S nástupem soumraku se LED světlo automaticky zapne a při dostatečném dopadu denního světla světlo zhasne. Noční světlo může trvale zůstat v zásuvce. Ovál je ideální orientační pomůcka pro šlapání po bezpečných cestách ve tmě.

314 Kč
-3%

Niermann Standby Stolní lampa Fußballfeld

Fotbalové hřiště je zvláštní oční chytač. Toto neobvyklé stolní světlo je ideální pro malé a velké fotbalové fanoušky. Noha zamaskovaná jako hrací pole je zvláštním zlatým hřebem a garantovaným poutačem pro oči. Stolní lampa přesvědčí nejen zábavou a hrou, ale také světlem šetřícím energii, které poskytuje optimální podmínky osvětlení při práci nebo čtení.

2 499 Kč
-12%

Niermann Standby Fluorescenční stropní světlo WOLKE XXL 5zdrojové

Pětižárovkové stropní světlo WOLKE XXL s funkcí stmívání a fluoreskujícími hvězdami WOLKE XXL září jako malá hvězdná noc ze stropu dětského pokoje. Je zapotřebí pět žárovek s paticí E14, které poskytují odpovídající jas (nejsou součástí světla – dostupné prostřednictvím příslušenství). Mohou být vypnuty tažným vypínačem, takže svítí pouze 20 světelných bodů LED, zatímco jednotlivé žluté hvězdy se třpytí do dětského pokoje. Tyto hvězdy jsou fluoreskující a svítí po dlouhou dobu ve tmě, jednou nabité světlem, a mají uklidňující účinek.

4 299 Kč
-11%

Niermann Standby Dětské závěsné světlo FISCH

Přátelsky usměvavé dětské závěsné světlo FISCH v měkkých pastelových barvách Blubb blubb – velká ryba a její dva malí přátelé jsou v moderním designu vhodném pro děti, a jako cestující nebo návštěvník dětského pokoje byste se mohli ponořit do podmořského světa a naslouchat tomu, co říkají tři kamarádi, zatímco vám v mysli stoupnou bubliny vzduchu. Velmi sladké závěsné světlo, které průhledné uspořádání poskytuje příjemnou lehkost a které je zvláště šetrné k životnímu prostředí, protože je vybaveno úspornými zářivkami.

1 599 Kč