Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
8 produktů

New Works Tense stolní lampa s baterií černá

Stmívatelná LED dobíjecí stolní lampa Tense pro vnitřní použití Vzdušné stínidlo připomínající mrak, které je charakteristické pro závěsnou lampu Tense od společnosti New Works, pokračuje i v této fascinující stolní lampě ze stejné řady. Jeho splývavý tvar je vyroben z napnutých uhlíkových tyčí a lehkého, odolného a 100% recyklovatelného materiálu Tyvek, který je praný, aby vytvořil přitažlivý zvrásněný efekt. Stolní lampa spočívá v téměř vertikální poloze na proudnicovém podstavci, což poskytuje dostatek příležitostí vychutnat si krásnou strukturu stínidla a měkký rozptyl světla. Svítidlo napájené bateriemi lze snadno přemístit na místo, kde je potřeba světlo, a teplotu barvy i jas lze nastavit tak, aby vyhovovaly požadované atmosféře. Nabíjení probíhá prostřednictvím magnetického nabíjecího kabelu, který se bez problémů vejde do základny a může tam zůstat, aniž by narušoval vzhled svítidla.

11 699 Kč

New Works Kizu stolní lampa s baterií černá

Třístupňová stmívatelná bezdrátová stolní lampa Kizu pro vnitřní použití Přenosná stolní lampa Kizu zaujme svou sochařskou kompozicí. Tato bezdrátová, menší verze lampy Kizu se hodí všude tam, kde je potřeba světlo. Díky mramoru jako nosnému prvku má svítidlo přirozenou stabilitu a leštěný kámen je příjemný na dotek. Malé kovové tlačítko na horní straně stínidla slouží k zapínání a vypínání světla a k jeho stmívání ve třech stupních – Doba svícení 10-11 hodin (při 100% jasu) – Doba nabíjení 7,5 hodiny

5 599 Kč

New Works Material Edition závěsné světlo ocel

Lesklá závěsná lampa Materiál Nová edice z nerezové oceli Design závěsného svítidla Material New Edition je lesklý a ušlechtilý. Je ideálním zdrojem světla nejen samostatně, ale i při umístění ve skupině, například nad jídelním stolem nebo barem. Stínidlo je vyrobeno z nerezové oceli a je připevněno k černému lanovému závěsu. Díky lesku nerezové oceli působí lampa nejen nadčasově, ale také moderně a stylově. Absolutní vrchol jak při zapnutí, tak při vypnutí! Při navrhování závěsného svítidla Material New Edition se dvojice tvůrců Nørgaard & Kechayas zaměřila na efekt a čistotu jednoduchých materiálů. Lampa vznikla ve spolupráci s renomovaným výrobcem osvětlení New Works.

5 849 Kč

New Works Material Originals nástěnné mramor černá

Designové nástěnné svítidlo Materiál The Originals s mramorovým stínidlem, včetně zástrčky a vypínače Stínidla z mramoru jsou vzácná, ale vždy vypadají velmi vznešeně. Nástěnné svítidlo Material The Originals je vybaveno takovým mramorovým stínidlem. Malé kuželovité stínítko lze otáčet, a tím jej dokonale vyrovnat. Díky vypínači na nástěnném držáku lze světlo zapínat a vypínat přímo na lampě. Nástěnné svítidlo je rovněž vybaveno kabelem se zástrčkou. Tuto sérii lamp vyvinula a vyrobila dánská designérská dvojice Nørgaard & Kechayas společně s dánským výrobcem New Works. Kromě osvětlení vyrábí New Works také nábytek a další vybavení.

10 699 Kč

New Works Material Originals stolní

Se stmívačem: Stolní lampa Materiál The Originals s mramorovým stínidlem Designová stolní lampa Material The Originals od designérské dvojice Nørgaard & Kechayas vypadá díky svému mramorovému stínítku velmi exkluzivně. Jinak září jednoduchostí, a to štíhlou tyčí a klasicky tvarovaným stínidlem bez dalších detailů nebo ozdobných prvků. Jas lze regulovat pomocí stmívače na základně a stínidlo lze otáčet. Společnost Nørgaard & Kechayas a dánská společnost New Works uvedly tuto lampu na trh společně. Kromě svítidel vyrábí New Works také nábytek a další bytové a dekorativní předměty pro stylové bydlení ve skandinávském stylu. – včetně 3stupňového stmívače na základně svítidla

13 199 Kč

New Works Material Edition nástěnné

Stylově navržená nástěnná lampa Materiál New Edition s variabilním stínidlem Nástěnné svítidlo Material New Edition je světelný objekt se zvláštním efektem. Toho je dosaženo použitím nerezové oceli, která dodává designu odvážný a stylový vzhled. Design je doplněn jednoduchým nástěnným rámem v černé barvě, který umožňuje cílené vyrovnání stínidla. Světelný kužel tak lze individuálně přizpůsobit místním podmínkám a kdykoli korigovat. Dva umělci Nørgaard & Kechayas vytvořili nástěnné svítidlo Materíal New Edition, které zaujme svou jednoduchou formou a odvážnou volbou materiálů. – včetně vypínače a přívodního kabelu se zástrčkou

9 199 Kč

New Works Material Edition stolní lampa

Stylová stolní lampa Materiál New Edition se stínítkem z nerezové oceli Brilantní a moderní zároveň – stolní lampa Material New Edition má obě tyto vlastnosti. Skládá se z černého ocelového rámu jemného tvaru a mírně zaobleného stínidla z nerezové oceli. Stínidlo je také v centru pozornosti pozorovatele, protože přitahuje pozornost svým lesklým povrchem. Světlo je vyzařováno otvorem stínidla směrem dolů a díky nastavitelnosti stínidla jej lze individuálně usměrnit. Integrovaný třístupňový stmívač umožňuje nastavit jas podle potřeby. Přirozenost, experimentální kombinace různých materiálů a spojení různých řemeslných tradic jsou základními hodnotami, které výrobci svítidel New Works při výrobě svých svítidel sledují. Design: Nørgaard & Kechayas.

12 199 Kč

New Works Material Originals závěsné

Mramorová závěsná lampa Materiál The Originals – dánský design Designová závěsná lampa Material The Originals od designérské dvojice Nørgaard & Kechayas vypadá díky svému mramorovému stínidlu velmi exkluzivně. Jinak září jednoduchostí, konkrétně klasicky tvarovaným stínidlem bez dalších detailů nebo ozdobných prvků. Toto relativně malé závěsné svítidlo lze namontovat jednotlivě nebo ve skupině, například nad pult nebo bar. Dvojice Nørgaard & Kechayas a dánská designová společnost New Works společně uvedly na trh tuto lampu. Kromě svítidel vyrábí New Works také nábytek a další bytové a dekorativní předměty pro stylové bydlení ve skandinávském stylu.

6 849 Kč