Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
3 produktů
-14%

Maytoni LED nástěnné světlo Trame

Moderní nástěnná lampa Trame s teplými bílými LED Moderní design LED nástěnného světla Trame přesvědčí na první pohled. Tři kovové obdélníky jsou pěkně uspořádané jeden nad druhým a na zadní straně mají energeticky úsporné LED diody, které při zapnutí poskytují příjemné okolní světlo. Ideální pro všechny obytné prostory, jako je obývací pokoj nebo jídelna, nástěnné LED svítidlo Trame může svítit také v komerčních prostorách. Ať už se jedná o hotely nebo restaurace, moderní a elegantní design lze použít mnoha způsoby.

2 499 Kč
-7%

Maytoni Nástěnné světlo Gilbert v industriálním stylu

Otevřená nástěnná lampa Gilbert pro dekorativní zdroje světla Je to moderní a trendy průmyslový styl, který vyobrazuje design nástěnné lampy Gilbert. Jednoduchý a velmi minimalistický kovový rám lampy pojme dvě zásuvky E27, které ukazují otevřené světelné zdroje. Díky tomu je možné použít dekorativní vlákno a rustikální lampy, které dávají nástěnné lampě završení. Gilbert je ideální pro moderní zařízení, ať už jako dekorativní předmět nebo jako praktické doplňkové a okolní světlo.

1 199 Kč
-18%

Maytoni Kouřové skleněné stínidlo – nástěnné světlo Irving

Nastavitelná nástěnná lampa Irving ve vintage designuNejen osvětlovací předmět, ale spíše prvek nábytku, který rozhodujícím způsobem utváří styl bydlení, to je nástěnná lampa Irving.Skládá se z kulatého nástěnného držáku a krásného skleněného stínidla v kouřově šedé barvě, které je spojeno se stěnovou deskou pomocí kovového držáku zlaté barvy, který vypadá masivně. Zvláštností je zde to, že stínidlo lze pomocí dvou aretačních šroubů v držáku mírně naklápět, takže lze celé stínidlo libovolně vyrovnat. pro design s otevřeným stínidlem je obzvláště vhodné použití dekorativních žárovek, například takzvaných vintage žárovek ve tvaru baňky. Jejich design nejenže dodává jistý punc, ale také vyzařuje velmi útulné světlo.

2 499 Kč