Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
9 produktů
-16%

Maytoni LED nástěnné světlo Trame

Moderní nástěnná lampa Trame s teplými bílými LED Moderní design LED nástěnného světla Trame přesvědčí na první pohled. Tři kovové obdélníky jsou pěkně uspořádané jeden nad druhým a na zadní straně mají energeticky úsporné LED diody, které při zapnutí poskytují příjemné okolní světlo. Ideální pro všechny obytné prostory, jako je obývací pokoj nebo jídelna, nástěnné LED svítidlo Trame může svítit také v komerčních prostorách. Ať už se jedná o hotely nebo restaurace, moderní a elegantní design lze použít mnoha způsoby.

2 449 Kč
-9%

Maytoni Nástěnné světlo Parma ze sádry

Sádrová nástěnná lampa Parma pro příjemné nepřímé světlo Elegantně navržená a jednoduše udržovaná nástěnná lampa Parma má dvě objímky pro lampy GU10, které umožňují světelný paprsek v závislosti na horní a dolní části. V závislosti na použitém světelném zdroji může světlo například poskytovat speciální přídavné a okolní světlo s příjemným teplým bílým paprskem světla. Ať už v obývacím pokoji, v jídelně nebo na chodbě, malou lampu Parma lze použít mnoha způsoby. Vzhledem k použitému materiálu může být také individuálně barevně navržen, protože omítka může být natřena. Ať už je to jednoduše navrženo v bílé nebo barevné barvě, vnější vzhled lze snadno přizpůsobit vybavení.

1 649 Kč
-5%

Maytoni Antic závěsné světlo stínidlo ze skla bílá

Maytoni Antic závěsné světlo stínidlo ze skla bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, E14, 40W, K: 34.7cm

2 899 Kč
-6%

Maytoni Onda LED stropní světlo

Maytoni Onda LED stropní světlo, 3 000K, 19W, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 19W, K: 8.2cm

2 899 Kč
-11%

Maytoni Nástěnné světlo Grace

S křišťálovými závěsy – nástěnné svítidlo Grace se dvěma plameny Stylová a zároveň hravá: nástěnná lampa Grace kombinuje vintage nádech s lehkou elegancí. Jeho dva stínítka jsou vyrobena z mírně průhledné, bílé organzy, která vytváří zvláštní záři. Tyto dva odstíny sedí na trůnu na kovovém rámu nástěnné lampy, který je velmi ozdobený, dekorativní a zdobený tak, aby vypadal starý v ošumělém stylu. Ošumělý vzhled je dovedně kombinován s jiskrou krystalů, které jsou začleněny jako komponenty a integrovány jako záclona na lampě. Nástěnná lampa Grace je speciální lampa, která ví, jak přesvědčit jako dekorativní poutač a další zdroj světla. Ať už v obývacím pokoji, v jídelně nebo na chodbě, nástěnné světlo se dvěma plameny lze použít mnoha způsoby.

2 699 Kč
-8%

Maytoni Nástěnné světlo Erich v mosazi

Malá nástěnná lampa Erich se skleněným stínidlem Atraktivní design malé nástěnné lampy Erich je klasický a přesto velmi moderní. Rám v mosazné barvě obsahuje stínidlo, které je vyrobeno z matného skla a je uchováno v bílé barvě. Sklo je zcela uzavřené a tvarované do krásné koule, ve které je uvnitř objímka E14, která může být vybavena vhodnou lampou. Když je světlo zapnuto, jas uniká skrz sklo velmi jemně a bez oslnění, takže se vytváří příjemné další a okolní světlo. Erich je ideální pro moderní a klasicky zařízené obytné prostory.

1 499 Kč
-8%

Maytoni Nástěnné světlo Erich v mosazi se dvěma stínidly

Klasická nástěnná lampa Erich se stínidly z matného skla Rám z matné mosazi, odstíny z matného skla – elegantní a klasicky řešené nástěnné svítidlo Erich zaujme elegantním zevnějškem. Ve stínítku, které jsou sférické, jsou umístěny všechny objímky E14, které mají být vybaveny světelným zdrojem. Žárovka Erich je dokonalým nástěnným osvětlením například do obývacího pokoje, jídelny nebo na chodby. Je ideální pro stylové doplňkové nebo okolní osvětlení a může také vypadat dobře, když je vypnutý.

2 499 Kč
-10%

Maytoni Obrazové svítidlo Renoir v bílé

Bílé obrazové svítidlo Renoir s nastavovacím mechanismemObrazové svítidlo Renoir zaujme velmi dekorativním designem a barevným provedením. Bílé svítidlo s krásně patinovaným povrchem a ozdobnou nástěnnou rozetou lze pomocí nastavovacího mechanismu s aretačním šroubem dokonale polohovat a dokonale tak umístit obraz nebo fotografii.Obrazové svítidlo Renoir bylo vyrobeno z kovu a svým designem dokonale podtrhuje romantický nebo dokonce starožitný styl interiéru. Dvě žárovky E14 do 25 W (nejsou součástí dodávky) dokonale osvětlí nástěnnou dekoraci.

2 699 Kč
-8%

Maytoni Trubkové skleněné nástěnné světlo Venera – zlaté

Elegantní nástěnné svítidlo Venera se stínidlem z trubkového sklaNástěnné svítidlo Venera se stává dekorativním doplňkovým zdrojem světla díky mírně zkosenému stínidlu z trubkového skla, které je uchyceno na dekorativně zdobeném kovovém prvku. Díky uspořádání světelných zdrojů se světlo rovnoměrně šíří směrem nahoru i dolů a vytváří na stěně pěkný světelný efekt. Kde si svítidlo Venera najde své místo, záleží zcela na osobním vkusu, ale místnosti, jako je ložnice, obývací pokoj nebo chodba, jsou předurčenými místy, protože se jedná o oblasti domácnosti, kde je útulné akcentní světlo obvykle vítané.

2 949 Kč