Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
8 produktů
-24%

Masiero Lustr Imperia

Majestátní lustr s hravým kouzlem: Imperia jednoduše vtáhne každého pod své kouzlo Jako filigránské umělecké dílo obklopené vznešeným leskem je tento lustr skvostem každého klasického prostředí. Dalo by se téměř myslet, že to vyvrcholilo přímo z minulých domén, natolik, že unesl nakloněného diváka do doby pompézního, imperiálního stylu. V neposlední řadě je to záclona z nesčetných prvků Swarovski Elements, které se kolem rámu hnízdí jako korunní kryt. To je vyrobeno z masivních pozlacených mosazných kouzel s hravými květinovými detaily, které doslova korunují Imperii. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Tak vznikají kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

396 699 Kč
-24%

Masiero Závěsné světlo Gracia 12 zdrojů

Barevné, jiskřivé závěsné světlo Gracia, průměr 105 cm Závěsná lampa Garcia vyzařuje eleganci a exkluzivitu, ale také moderní kouzlo. Rám byl lakován v barvě slonoviny a byl navržen působivě a mimořádně. Dvanáct halogenových žárovek zajišťuje brilantní celkové osvětlení místnosti, které sedí na držácích držáků ve tvaru stolních svíček a dodávají závěsné lampě optický efekt svícen. Čtvercové a kulaté hranoly ve tvaru diamantu vyrobené z křišťálového skla v jasných barvách jsou lemovány jako řetízky a všude jsou připevněny na ozdobném rámečku a dělají závěsnou lampu barevným poutačem v místnosti. Vysoce kvalitní materiály, nejlepší a nejpodrobnější zpracování, elegantní a exkluzivní vzhled – to vše jsou vlastnosti, které charakterizují světla tohoto italského výrobce a činí z nich luxusní kvalitní výrobky.

72 599 Kč
-23%

Masiero Angelis – křišťálový lustr

Angelis – bílý lustr s krystaly Asfour a ušlechtilými damaškovými odstíny Velký lustr Angelis o průměru 120 cm byl navržen skvěle a ušlechtile. Zakřivený bílý kovový rám byl zdoben jemným peřím, které bylo připevněno nahoru a dolů uprostřed rámu. Četné krystaly Asfour ve tvaru slzy, které visí dolů z rámu, jiskří ve světle. Dvanáct bílých odstínů z jemného damašku obklopuje světelné zdroje a umožňuje, aby světlo vycházelo jemně a atmosféricky. Ušlechtilá žakárová tkanina zaujme třpytivými efekty, které jsou vytvářeny odrazy světla typickými pro damašek. Krásné žakárové deštníky jsou zdobeny zlatými okraji na horním a dolním okraji. Vysoce kvalitní lustr byl vyroben z jemných materiálů v Itálii. Vyzařuje exkluzivitu a eleganci a koupe velké místnosti, haly nebo vstupní haly v krásném světle. Angelis – luxusní lustr, který vyvolává rozruch a přitahuje pozornost.

85 599 Kč
-24%

Masiero Lustr Angelis

Drahý křišťálový lustr Angelis okouzlí velkým odrazem světla Je to nádhera dávných dob, která zdobí tento stylový lustr . Kombinace propracovaných dekorací a elegantně zakřivených tvarů vytváří mimořádně stylový celkový obraz, který i dnes zdobí všechny druhy místností. Oko je zpočátku nasměrováno na pompézní rám s jemně zakřivenými pažemi, které vypadají, jako by byly obklopeny jemným peřím, a podtrhuje tak klasický starožitný dojem. Bílé stínítka z jemného damašku se zlatým lemováním poskytují v této oblasti příjemné a útulné světlo, zatímco krystaly Asfour vytvářejí atraktivní akcenty. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Tak vznikají kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

51 899 Kč
-24%

Masiero Krémový lustr ANOUK

Anouk – impozantní lustr v harmonické barevné kombinaci Dvanáct stínidel v barvě slonoviny z jemné látky Shantung se zlatým okrajem nahoře a dole nechalo světlo vřelým a velmi příjemným zářením do místnosti. Zakřivený kovový rám lustru Anouk byl také namalován krásným krémovým tónem. Záclona ve tvaru kapky a centrální dekorativní prvek byly pokryty jemným zlatým listem a velmi efektně zdobí lustr Anouk. Velmi velký lustr o průměru 115 cm osvětluje velké obývací pokoje i haly stravovacích zařízení nebo vstupní haly exkluzivních hotelů. Byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů v Itálii a je to kvalitní výrobek s luxusním vzhledem, který je působivým poutačem.

59 599 Kč
-20%

Masiero Kulaté LED závěsné světlo Libe Round

Libe Round LED Designer závěsné světlo s krystaly Asfour U závěsného světla Libe Round LED-Designer je zajímavé spojení dubového dřeva a krystalů Asfour. V kulatém, prstencovém stínidle závěsného světa jsou dokola zabudované teple bílé LED, které dávají díky předem zabudovaným krystalům Asfour něžný svit. Také v baldachýnu světla byly zabudované dubové prvky. Závěsné světlo Libe Round s průměrem 60 cm osvětluje například jídelní stůl vznešeným a velmi příjemným způsobem – může být zavěšen na tři ocelová lana až 150 cm dlouhá. Exkluzivní a vysoce kvalitní závěsné LED svítidlo Libe Round je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů v Itálii – vysoce kvalitní výrobek, který poskytuje dlouhodobé potěšení a energeticky úsporné a lehké osvětlení.

59 599 Kč
-23%

Masiero Přírodní LED závěsné světlo Libe Round

Kruhová LED závěsná lampa Libe Round z dubu Stínidlo LED závěsné lampy Libe Round se skládá ze zametacího prstence ze skutečného dubu. Vnitřek jsou připevněny exkluzivní krystaly Asfour, které byly záměrně umístěny před teplými bílými LED diodami. Je to proto, že světlo svítí přímo skrz krystaly a vytváří šumivé světlo, díky kterému krystaly působivě vyniknou. LED závěsné světlo vypadá na jedné straně jednoduše a nenápadně, ale na druhé straně rozvíjí při zapnutí světla jemnou exkluzivitu, která jistě zaujme jeden nebo druhý vzhled. Proces vytváření Libe Round probíhal výhradně v Itálii od návrhu po výrobu. U produktu od výrobce Masiero si můžete být jisti, že vlastníte vysoce kvalitní lampu, která vás bude dlouho bavit.

80 399 Kč
-22%

Masiero Závěsné svítidlo Ola S6/60 studená bílá

Skleněné nebe – přitažlivě osvětlená závěsná lampa Ola S6/60 Závěsné svítidlo Ola S6/60 se skládá z atraktivně lakovaného kruhového kovového prvku, který tvoří rám světelného zdroje. Uvnitř kovového rámu lze objevit precizně zpracované a lakované skleněné prvky, které se různě třpytí a díky osvětlení nad nimi vytvářejí atmosférické prostředí. Estetické svítidlo, které dokáže reprezentativním, uměleckým a mimořádně neobvyklým způsobem vytvořit kulisu každé místnosti. Svítidla tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a proces návrhu i výroby probíhá v Itálii. Výsledkem jsou kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

46 699 Kč