Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
3 produktů
-23%

Masiero Angelis – křišťálový lustr

Angelis – bílý lustr s krystaly Asfour a ušlechtilými damaškovými odstíny Velký lustr Angelis o průměru 120 cm byl navržen skvěle a ušlechtile. Zakřivený bílý kovový rám byl zdoben jemným peřím, které bylo připevněno nahoru a dolů uprostřed rámu. Četné krystaly Asfour ve tvaru slzy, které visí dolů z rámu, jiskří ve světle. Dvanáct bílých odstínů z jemného damašku obklopuje světelné zdroje a umožňuje, aby světlo vycházelo jemně a atmosféricky. Ušlechtilá žakárová tkanina zaujme třpytivými efekty, které jsou vytvářeny odrazy světla typickými pro damašek. Krásné žakárové deštníky jsou zdobeny zlatými okraji na horním a dolním okraji. Vysoce kvalitní lustr byl vyroben z jemných materiálů v Itálii. Vyzařuje exkluzivitu a eleganci a koupe velké místnosti, haly nebo vstupní haly v krásném světle. Angelis – luxusní lustr, který vyvolává rozruch a přitahuje pozornost.

85 599 Kč
-24%

Masiero Lustr Angelis

Drahý křišťálový lustr Angelis okouzlí velkým odrazem světla Je to nádhera dávných dob, která zdobí tento stylový lustr . Kombinace propracovaných dekorací a elegantně zakřivených tvarů vytváří mimořádně stylový celkový obraz, který i dnes zdobí všechny druhy místností. Oko je zpočátku nasměrováno na pompézní rám s jemně zakřivenými pažemi, které vypadají, jako by byly obklopeny jemným peřím, a podtrhuje tak klasický starožitný dojem. Bílé stínítka z jemného damašku se zlatým lemováním poskytují v této oblasti příjemné a útulné světlo, zatímco krystaly Asfour vytvářejí atraktivní akcenty. Světla od tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a designový proces i výroba probíhá na místě v Itálii. Tak vznikají kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

51 899 Kč
-22%

Masiero Závěsné svítidlo Ola S6/60 studená bílá

Skleněné nebe – přitažlivě osvětlená závěsná lampa Ola S6/60 Závěsné svítidlo Ola S6/60 se skládá z atraktivně lakovaného kruhového kovového prvku, který tvoří rám světelného zdroje. Uvnitř kovového rámu lze objevit precizně zpracované a lakované skleněné prvky, které se různě třpytí a díky osvětlení nad nimi vytvářejí atmosférické prostředí. Estetické svítidlo, které dokáže reprezentativním, uměleckým a mimořádně neobvyklým způsobem vytvořit kulisu každé místnosti. Svítidla tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a proces návrhu i výroby probíhá v Itálii. Výsledkem jsou kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

46 699 Kč