Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
19 produktů
-5%

Lumina Moove závěsné světlo jeden zdroj

Závěsná lampa Moove s nastavitelným ramenem a textilním stínidlem Moove je inovativní závěsná lampa s ramenem vyrobeným z robustních uhlíkových vláken, která lze otočit o 350 °, s níž lze polohu stínítka optimálně vyrovnat tak, aby vždy dokonale visel na požadovaném místě a bylo možné ji pohybovat společně s stůl. Deštník lze také přesunout do požadované polohy na dlouhém prodlužovacím rameni. To umožňuje odpružení velký akční rádius, což umožňuje dokonalé zavěšení nad stůl, i když stropní připojení není přímo nad ním. Konstrukce závěsné lampy Moove pochází od Francesca Brambilly, který lampu navrhl pro italského výrobce osvětlení Lumina. Svítidla Lumina se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Udržitelnost je důležitou součástí obchodní filozofie společnosti Lumina Italia. Pro svá světla společnost téměř výlučně používá recyklovatelné materiály, jako je hliník, ocel a sklo, které se získávají na místě, a energii si vyrábí hlavně sama prostřednictvím solárních panelů. K balení se používají pouze recyklovatelné materiály. Svítidla Lumina se vyznačují kombinací tvaru a funkčnosti, což závěsné světlo Moove působivě dokazuje.

22 115 Kč
-14%

Lumina Flo LED stojací lampa 3 000 K černá

LED stojací lampa Flo z hliníku a oceli v minimalistickém designu Série svítidel Flo je výsledkem první spolupráce mezi výrobcem Lumina Italia a Foster + Partners, jednou z nejznámějších světových architektonických firem. Při navrhování minimalistické stojací lampy v efektivním zakřiveném tvaru z oceli a hliníku byly odstraněny všechny zbytečné pohyblivé části, ale je to všestranné díky ramenu, které lze sklopit o 120 ° a hlavě lampy, kterou lze otočit 300 °. Kromě toho lze světlo přepnout na dvě úrovně jasu pomocí přepínače zabudovaného v hlavě. Architektonická kancelář Foster + Partners navrhla v roce 2011 sérii osvětlení Flo pro italskou osvětlovací společnost Lumina. Je to jedna z nejznámějších architektonických firem na světě a mezi její nejznámější provize patří redesign berlínského Reichstagu a stadionu ve Wembley v Londýně, stejně jako sídlo Swiss Re v Londýně (Swiss Re Tower) a Apple Park v Londýně. Kalifornie. Italská společnost Lumina byla založena v roce 1980 Tommasem Ciminim a je specialistou v oblasti výroby osvětlení. Vysoce kvalitní a trvanlivé výrobky jsou výsledkem výroby svítidel Lumina, přičemž společnost přikládá velký význam udržitelnosti jak u samotných výrobků, tak při jejich výrobě. K výrobě svítidel se převážně používá ocel, hliník a sklo, společnost přikládá důležitost krátkým přepravním trasám pro suroviny, společnost vyrábí energii hlavně ze solárních kolektorů a na balení se používají pouze recyklovatelné materiály.

13 583 Kč
-5%

Lumina Daphine LED stojací lampa 3 000 K

LED stojací lampa Daphine – flexibilně nastavitelná díky třem kloubům LED stojací lampa Daphine je vyrobena z oceli – kvalitní lampa od Lumina Italia. Charakteristickým rysem stojací lampy je transformátor na kulaté základně lampy, ze kterého vyčnívá filigránová tyč nahoru. Tvůrcem této řady světel je zakladatel výrobní společnosti Lumina Tommaso Cimini, který ji založil v roce 1980. Série lamp Daphine představuje podstatu Luminy dodnes. Stojací lampa je vybavena třemi klouby a nabízí velkou volnost, aby světlo svítilo v požadovaném směru, protože lze otáčet nejen obě ramena, ale také hlavu lampy, kterou lze také otočit o 360 °, dokonce i v zapnuto, protože LED diody generují velmi málo tepla. Integrovaný přepínač se stmívačem, který umožňuje přepínání jasu ve dvou fázích nebo nepřetržité stmívání, nabízí další flexibilitu. Je třeba také zdůraznit kvalitu světla, která se mimo jiné vyznačuje velmi dobrým indexem podání barev (Ra 97). Společnost Lumina Italia přikládá velký význam nejen vysoké kvalitě a trvanlivosti produktů, ale také udržitelné výrobě. Ocel, hliník a sklo se k výrobě používají téměř výlučně – plast pouze v nezbytných případech a materiály a komponenty osvětlení se získávají hlavně na místě. Společnost Lumina Italia vyrábí světla, jejichž tvar a funkce jsou jedno. Výrobce Lumina charakterizuje pevné a trvanlivé výrobky vyrobené z vybraných materiálů, vyrobené z energie, která je z velké části generována solárními kolektory, a plně recyklovatelné obaly.

17 292 Kč
-5%

Lumina Daphinette Portatile 2 700 K černá matná

Bezdrátová flexibilní stolní lampa LED Daphinette Portatile s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Daphinette Portatile je malou verzí kultovní lampy Daphine od společnosti Lumina a nyní se dodává v bateriové verzi. Je vyroben z hliníku a oceli a skládá se z několika praktických součástí. Kompaktní základna zajišťuje stabilitu a obsahuje dvě dobíjecí baterie 18650 LI-ION, které umožňují až 6 hodin provozu při 100% jasu a dokonce až 22 hodin při nejnižší úrovni jasu. Na základně je také dotykové ovládání pro zapnutí/vypnutí a stmívání a port USB-C pro nabíjení. Následuje nastavitelné rameno, které lze otočit o 180° z vodorovné polohy do svislé na opačnou stranu. Výrazná hlava svítidla s půlválcovým difuzorem s 8 otvory, která je charakteristickým prvkem celé řady Daphine, je spojena kloubem. Hlavu lze otáčet o 360° a naklápět nahoru a dolů o 200°. Díky této mobilitě lze světlo kdykoli libovolně směrovat a ovlivňovat, což umožňuje vysokou flexibilitu osvětlení. Ať už v obývacím pokoji, v hotelu nebo v pracovně – svítidlo Daphinette je všestranné a vhodné pro mnoho účelů. – Doba svícení: 6 h (100% jas) až 22 h (25% jas) – Doba nabíjení: 5 h Estetický vzhled a nezaměnitelná konstrukce stolní lampy Daphinette Portatile dokonale ztělesňují koncept „hodně světla, malá lampa“, kterým se při vývoji lampy řídil její designér Tommaso Cimini. Cimini je také zakladatelem italského výrobce designových svítidel Lumina, který představuje svítidla přízemní konstrukce a vysoké kvality.

9 529 Kč
-5%

Lumina Elle LED stojací lampa

Elle – velká stojací lampa LED s mnoha klouby od společnosti Lumina Filigránová stojací lampa Elle působí navzdory své velikosti velmi jemně a je vhodná jako přímý zdroj světla i pro nepřímé osvětlení místnosti díky několikanásobně nastavitelné tyči a hlavě lampy. Vysoce kvalitní stojací lampa je designem Tommasa Ciminiho z roku 1984. V roce 1980 založil Tommaso Cimini společnost Lumina Italia, která vyrábí vysoce kvalitní svítidla s dlouhou životností, jež se vyznačují velmi dobrou kvalitou a speciálním designem podle hesla „hodně světla – malá lampa“. Stojací lampa LED je vybavena nožním spínačem pro zapnutí a vypnutí a stmívačem, takže lze plynule regulovat jas. Kromě mimořádně dobrého podání barev s indexem podání barev Ra 97 se svítidlo díky zabudované žaluzii vyznačuje velmi nízkým oslněním s hodnotou UGR <19, takže je vhodné i pro použití v kanceláři. Společnost Lumina Italia klade velký důraz nejen na kvalitu a trvanlivost svých svítidel, ale také na udržitelnou výrobu. K výrobě se používají především materiály jako ocel, hliník a sklo, z nichž většina pochází z místních zdrojů. Potřebná energie se vyrábí převážně pomocí solárních kolektorů a k přepravě se používají pouze recyklovatelné obalové materiály.

41 252 Kč
-5%

Lumina Elle 1 stojací lampa H 180cm 3 000 K černá

Stojací lampa LED Elle 1 – čtecí lampa s klouby od společnosti Lumina Jemná, filigránská, všestranná, vysoce kvalitní, odolná – to vše platí pro stojací lampu LED Elle od společnosti Lumina. Stojací lampa je vhodná zejména jako lampa na čtení vedle křesla nebo pohovky a díky nakloněné tyči a stejně tak nakloněné hlavě lampy ji lze vždy cíleně nastavit; pokud je hlava lampy otočena o 180°, je možné i nepřímé osvětlení. Osvětlení bez oslnění zajišťuje antireflexní žaluzie na hlavě svítidla. Stojací lampu Elle 1 navrhl Tommaso Cimini v roce 1984. Tommaso Cimini je také zakladatelem společnosti Lumina Italia, která vyrábí svítidla vysoké kvality již 40 let a existuje od roku 1980, vyznačuje se jednoduchým a lehkým designem a precizní technologií v souladu s mottem společnosti „hodně světla – málo lampy“. Stojací lampa LED je vybavena nožním spínačem pro zapnutí a vypnutí a stmívačem, takže lze plynule regulovat jas. Kromě mimořádně dobrého podání barev s indexem podání barev Ra 97 se svítidlo díky instalované žaluzii vyznačuje velmi nízkým oslněním s hodnotou UGR <19, takže je vhodné i pro použití v kanceláři.

31 720 Kč
-5%

Lumina Dot 600 LED závěsné světlo 3 000 K černá

Závěsné LED svítidlo Dot 600 – designový objekt s nepřímým světelným zářením Vzhled závěsného světla Dot LED charakterizují dva navzájem rovnoběžné panely. Jsou vzájemně spojeny tenkou kovovou tyčí. V malém disku ve spodní části je prsten s LED diodami, jehož světlo svítí nahoru. Horní velký disk slouží jako reflektor. Světlo se od něj odráží a velmi příjemně nepřímo osvětluje širokou oblast, takže je zaručen obzvláště dobrý vizuální komfort. Díky výkonnému, nepřímému a jasnému osvětlení v barvě teplé bílé barva sv?tla a obzvláště dobrému vizuálnímu pohodlí je závěsné světlo Dot LED dokonalým zdrojem světla nad jídelním stolem nebo nad stolem v konferenční místnosti. Žárovka je stmívatelná (DALI, 1-10 V – není součástí dodávky). Dot 600 je kvalitní lampa od společnosti Lumina Italia. Kromě vysoké kvality se produkty Lumina vyznačují dlouhou životností. Společnost vyrábí světla, jejichž tvar a funkce jsou jednotná a která se vyznačují vysokou přesností. Design řady svítidel Dot pochází od Foster + Partners, jedné z nejznámějších architektonických firem na světě. Redesign berlínského Reichstagu a londýnského stadionu ve Wembley jsou jen dvěma příklady nejslavnějších provizí od architektonické firmy Foster + Partners.

45 882 Kč
-10%

Lumina Matrix Otto nástěnné světlo 8 zdrojů

Nástěnná lampa Matrix Otto s osmi sklopnými rameny Osmičlenná nástěnná lampa Matrix Otto má velmi minimalistický a technický efekt díky ramenům lampy, která jsou připevněna k centrálnímu prvku ve všech směrech. Skládají se z jednotlivých ocelových vzpěr a na konci drží pouze objímku E27. Paže lze nastavit dolů až do úhlu 90 °. V závislosti na výběru světelného zdroje lze nástěnné svítidlo Matrix Otto s osmi lampami měnit jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska emise světla. Vypadá velmi pěkně – jako na fotografii – s čirými světly. Průmyslový designér a akademik Yaacov Kaufman navrhl řadu svítidel Matrix pro italského výrobce svítidel Lumina již v roce 2000. Nápad k němu přišel v rámci jeho výzkumu třecího mechanismu. Společnost Lumina Italia vyrábí světla podle principu „spousta světla – malá lampa“. Kromě prvotřídní kvality a související dlouhé životnosti svítidel je udržitelnost součástí obchodní filozofie společnosti Lumina. Materiály vybrané pro výrobu jsou ušlechtilé a recyklovatelné, jako je hliník, ocel a sklo. Světla se vyrábějí v Itálii, přičemž energii generují hlavně solární panely. Všechny obaly jsou také recyklovatelné.

13 047 Kč
-5%

Lumina Matrix Otto závěsné světlo 8 zdrojů

Závěsná lampa s osmi plameny Matrix Otto s pohyblivými rameny Osm nastavitelných ramen z nerezové oceli sedí na závěsné lampě Matrix Otto na kulatém středovém prvku lampy a lze je podle potřeby upravit. Paže drží pouze objímku E27 a deštníky byly zcela vynechány. S výběrem světelného zdroje (obzvláště krásné vypadají čiré nebo tónované kulové žárovky s technologií vláken) lze změnit vzhled závěsné lampy a její světelný efekt. Design závěsného světla Matrix Otto pochází od průmyslového designéra Yaacova Kaufmana. V rámci svého výzkumu třecího mechanismu dostal nápad na řadu svítidel Matrix již v roce 2000. který se vyznačuje minimalistickým a zároveň vytříbeným designem. Izraelský průmyslový designér a akademik Yaacov Kaufman navrhl sérii osvětlení Matrix pro italského výrobce osvětlení Lumina. Společnost vyrábí světla na principu „spousta světla – malá lampa“ a kombinuje tvar a funkci do jednoduchých, vysoce kvalitních produktů, z nichž některé jsou ikonami na trhu. Udržitelnost je součástí obchodní filozofie společnosti Lumina. Materiály vybrané pro výrobu jsou ušlechtilé a recyklovatelné, jako je hliník, ocel a sklo. Světla se vyrábějí v Itálii, přičemž energii generují hlavně solární panely. Všechny obaly jsou také recyklovatelné.

17 439 Kč
-14%

Lumina Matrix Mono nástěnné světlo

Nástěnná lampa Matrix Mono s otočným ramenem a objímkou E27 Matrix Mono je nástěnná lampa navržená Yaacovem Kaufmanem. Nápad k němu přišel během jeho výzkumu třecího mechanismu. Kulatý stěnový prvek a flexibilní, nastavitelná ocelová ramena, stejně jako objímka E27 na konci – to jsou komponenty nástěnné lampy, které upoutají pozornost svou jednoduchostí. V závislosti na výběru zdroje světla lze změnit vzhled lampy. Rameno lampy je pohyblivé. Izraelský průmyslový designér a akademik Yaacov Kaufman navrhl řadu svítidel Matrix pro italského výrobce svítidel Lumina již v roce 2000. Výrobky Lumina se vyznačují svou odolností a velmi vysokou kvalitou. Vyrábí se v Itálii a společnost Lumina přikládá velký význam udržitelnosti při výběru a nákupu materiálů, stejně jako při výrobě a dokonce i v balení. Většina materiálů potřebných pro výrobu světel se získává na místě, většina potřebné energie je generována solárními kolektory a pro balení se používají pouze recyklovatelné materiály.

3 956 Kč
-14%

Lumina Flo LED stolní lampa 3 000 K černá

LED stolní lampa Flo s otočnou hlavou lampy Flo je LED stolní lampa nejen na stůl, která je vyrobena z potaženého hliníku a oceli. Je nastavitelný díky sklopnému rámu a otočné hlavě lampy a lze jej přepnout na dvě úrovně jasu spínačem integrovaným v hlavě lampy. Série svítidel Flo je výsledkem spolupráce známé architektonické firmy Foster + Partners s italským výrobcem svítidel Lumina. Renomovaná architektonická firma je jednou z nejznámějších na světě a mezi její nejznámější zakázky patří redesign londýnského stadionu ve Wembley a berlínského říšského sněmu. Se sérií světelných zdrojů Flo navrhl minimalistickou řadu světelných zdrojů pro mnoho oblastí, které lze díky zaručeným identickým barvám světla velmi dobře kombinovat. Výrobcem lampy je italská společnost Lumina, která byla založena v roce 1980. Společnost Lumina vyrábí vysoce kvalitní světla, která se vyznačují svou odolností. Udržitelnost ve společnosti Lumina není jen nejvyšší prioritou, pokud jde o výrobu svítidel, ale také pokud jde o výběr materiálů a jejich pořizování, zejména na místě, i během výroby, například prostřednictvím výroby energie pro zařízení společnosti prostřednictvím solárních kolektorů a používání pouze recyklovatelných obalů.

10 945 Kč
-14%

Lumina Eva LED stolní lampa 3000K noha černá Ø12cm

LED stolní lampa Eve – designový objekt a světelný zdroj Stolní lampa Eve z Lumina Italia vyzařuje měkké osvětlení v podobě teplé záře – jev mezi viditelným a neviditelným. Skládá se z vysoce kvalitního válce z borosilikátového skla, ve kterém sedí celý mechanismus lampy. V horní části válce je kónický difuzor, dole světelný zdroj LED. Světlo, které svítí nahoru, se odráží od difuzoru a vytváří tak velmi příjemné nepřímé osvětlení. Do ploché základny stolní lampy je zabudován stmívač ve formě pohyblivého kovového prstence s drážkovaným povrchem. Stolní lampa Eve LED byla navržena architektonickou firmou Foster + Partners, která je jednou z nejznámějších na světě. Dvě z nejslavnějších zakázek od Foster + Partners jsou redesign londýnského stadionu ve Wembley a Reichstagu v Berlíně. Stolní lampa Eve LED byla vyrobena společností Lumina Italia. Společnost Lumina byla založena v roce 1980 Tommasem Ciminim. Ve společnosti Lumina je kladen velký důraz na prvotřídní kvalitu výrobků, životnost a udržitelnost, a to jak při výběru materiálů, tak při výrobě. Potřebnou energii generují hlavně solární kolektory, potřebné materiály se získávají hlavně na místě a obalové materiály jsou zcela recyklovatelné.

15 297 Kč
-14%

Lumina Eva LED stolní lampa 3000K noha černá Ø18cm

LED stolní lampa Eva – nepřímé osvětlení a vybavená stmívačem Stolní lampa Eva LED vyzařuje hřejivou záři – magický jev mezi viditelným a neviditelným. Celý mechanismus stolní lampy je umístěn v tlustém skleněném válci z vysoce kvalitního borosilikátového skla o tloušťce 7 mm, který byl vyroben v Německu pro speciální aplikace. Teplá bílá LED dioda je umístěna ve spodní části skleněného válce, vyzařuje mohutně nahoru a je odražena kuželovitým difuzorem v horní části skleněného válce, takže vzniká velmi speciální nepřímé osvětlení, které kromě oslnění – zdarma, vyznačuje se zvláště dobrým podáním barev (Ra 97). Ať už je zapnutá nebo vypnutá, stolní lampa Eva LED je ušlechtilým designovým objektem, ať je kdekoli. Plochý podstavec lampy vyrobený z hliníku je vybaven pohyblivým drážkovaným prstencem. Funguje jako stmívač a umožňuje stmívání světla od 100% do 10%. Stolní lampa Eva LED vyrobená v Itálii výrobcem osvětlení Lumina byla navržena společností Foster + Partners, jednou z nejznámějších světových architektonických firem. Mezi nejznámější zakázky Foster + Partners patří redesign Berlínského říšského sněmu a stadionu ve Wembley v Londýně. Výrobní společnost Lumina Italia byla založena v roce 1980 Tommaso Cimini. Společnost Lumina vyrábí světla nejvyšší kvality a klade zvláštní důraz na odolnost a udržitelnost, a to i ve výrobě. Energie pro zařízení společnosti je vyráběna převážně solárními kolektory, materiály potřebné pro výrobu (zejména hliník, ocel a sklo) se z velké části získávají na místě, plast se používá pouze v nezbytných případech a všechny obalové materiály jsou recyklovatelné.

62 245 Kč
-5%

Lumina Dot 800 LED závěsné světlo 3 000 K černá

LED závěsná lampa Dot 800 – nepřímý zdroj světla pro stůl Dot je minimalistické závěsné světlo LED, které vypadá jako dva světelné disky plovoucí paralelně k sobě. Tyto dva jsou spojeny kovovou hřídelí. Malý disk ve spodní části obsahuje prstenec LED, který svítí nahoru. Tam se odrazí od velké, matně bílé tabule, která slouží jako reflektor a osvětluje velkou plochu nepřímo, velmi příjemně a bez oslnění. Na míru vyrobená tepelná trubice přenáší teplo z LED do chladiče, který je umístěn nad reflektorem. To umožňuje extrémní miniaturizaci hlavy lampy. Výkonné, nepřímé a jasné osvětlení v barvě teplého bílého světla zajišťuje osvětlení větších místností a obzvláště dobrý vizuální komfort, proto je závěsné barva sv?tla Dot 800 vhodné i pro použití nad stoly nebo konferenčními stoly. Žárovka je stmívatelná (DALI, 1-10 V – není součástí dodávky). LED závěsné světlo Dot 800 je vysoce kvalitní a odolné světlo od výrobce Lumina Italia. Návrh pochází od Foster + Partners, jedné z nejslavnějších architektonických firem na světě, jejíž nejslavnější zakázky zahrnují redesign berlínského Reichstagu a stadionu ve Wembley v Londýně. Závěsná lampa Dot 800 vyrábí italská osvětlovací společnost Lumina, kterou v roce 1980 založil Tommaso Cimini. Společnost klade velký důraz na vysokou kvalitu, odolnost a udržitelnou výrobu světel. K výrobě se používá téměř výhradně ocel, hliník a sklo a materiály a komponenty osvětlení se získávají hlavně na místě. Zařízení Lumina jsou napájena hlavně solárními panely a všechny použité obaly jsou recyklovatelné.

58 325 Kč
-14%

Lumina Daphine LED nástěnné světlo 20 cm černá

LED nástěnné světlo Daphine s 20 cm prodlužovacím ramenem, nastavitelné Nástěnné LED světlo Daphine je vysoce kvalitní a trvanlivý světelný zdroj, který je díky své jednoduchosti vhodný pro mnoho použití, od obývacích pokojů po ložnice. Tommaso Cimini, zakladatel osvětlovací společnosti Lumina, navrhl nástěnnou lampu již v roce 1975. V roce 1980 založil společnost Lumina Italia, která se specializuje na výrobu odolných a vysoce kvalitních světel, a to jak při výběru materiálů, tak také stejně jako ve výrobě a přepravě přikládá velký význam udržitelnosti. Nástěnná lampa Daphine byla vyrobena z oceli a opatřena spoji, aby bylo možné světlo podle potřeby vyrovnat. Rameno lze na nástěnném držáku otočit o 180 ° a otočit o 90 °, hlavu lampy lze otočit o 200 ° a otočit o 360 °. Ale nejen flexibilita, světlo také dělá z nástěnné lampy Daphine prvotřídní zdroj světla, protože teplé bílé LED vydávají světlo s velmi dobrým podáním barev (Ra 97). Italská světelná společnost Lumina vyrábí vysoce kvalitní a především dlouhotrvající světla na základě hesla „spousta světla – malá lampa“. Nástěnná lampa Daphine je také jednoduchá, ale velmi funkční lampa, která se zaměřuje na světelné záření. Společnost také přikládá velký význam udržitelnosti ve výrobě. Velká část energie pro zařízení společnosti je vyráběna solárními kolektory. Plasty se používají, pouze pokud jsou nezbytné a obal je plně recyklovatelný.

7 385 Kč
-5%

Lumina Daphine LED nástěnné světlo 35 cm černá

LED nástěnné svítidlo Daphine s dlouhým ramenem a barevným podáním Ra 97 Nástěnné LED svítidlo Daphine, světelný produkt od Lumina Italia, navrhl zakladatel společnosti Tommaso Cimini. Již v roce 1975 navrhl lampu, která je dodnes ikonou a těší se stále velké popularitě. Nástěnná LED lampa byla vyrobena z oceli a je vybavena dlouhým ramenem, na kterém je možné otočit připojenou hlavu lampy o 360 °. Samotný výložník lze také otočit o 180 ° a otočit o 90 °, aby bylo možné směrovat světlo podle potřeby. Italská světelná společnost Lumina vyrábí vysoce kvalitní a především dlouhotrvající světla na základě hesla „spousta světla – malá lampa“. Nástěnná lampa Daphine je také jednoduchá, ale velmi funkční lampa, která se zaměřuje na světelné záření. Teplé bílé LED diody vyzařují světlo, které se vyznačuje velmi dobrým podáním barev. Index barevného podání je Ra 97. Kromě prvotřídní kvality a životnosti svých produktů klade Lumina také velký důraz na udržitelnost výroby. Svítidla jsou vyrobena z vybraných materiálů, zejména z hliníku, oceli a skla, a energie pro vybavení společnosti pochází ve velké míře ze solárních kolektorů. Plasty se používají, pouze pokud jsou nezbytné a obal je plně recyklovatelný.

8 643 Kč
-14%

Lumina Daphine LED stolní lampa 3 000 K

LED stolní lampa Daphine – ikona osvětlení od Lumina Italia LED stolní lampa Daphine je ikona osvětlení od společnosti Lumina. Lampu navrhl zakladatel společnosti Tommaso Cimini již v roce 1975 a dodnes představuje podstatu Luminy. Je vystaven v nejslavnějších muzeích moderního umění a designu v některých zemích po celém světě a představuje nadčasovou syntézu funkce a formy. Kloubové rameno s otočným difuzorem, který je namontován na transformátoru – tento design dodává lampě průmyslový vzhled a dělá z ní designový předmět na stole nebo v obývacím pokoji. Italský výrobce osvětlení Lumina byl založen v roce 1980 a vyrábí vysoce kvalitní a trvanlivé světelné kreace, jejichž výroba přikládá velký význam udržitelnosti. Spousta světla – malá lampa – stolní lampa Daphine LED byla navržena podle tohoto hesla. Tyto tři klouby umožňují flexibilní vyrovnání svítidla prostřednictvím širokých rozsahů otáčení a díky otočnosti hlavy svítidla o 360 °. Světlo lze přepínat na dvě úrovně jasu pomocí spínače integrovaného v základně a je také vybaveno plynulým stmívačem. Vysoce kvalitní stolní lampa završuje obzvláště dobré barevné podání teplých bílých LED diod zabudovaných do lampy s indexem barevného podání Ra 97. Lumina Italia je výrobce osvětlení, který vyvíjí výrobky, které vydrží dlouho a jejichž forma a funkce jsou jedno. Pevná a odolná světla vyrobená z vybraných materiálů, jako je hliník, ocel a sklo, jsou výsledkem výroby společnosti Lumina. Plast se používá pouze tam, kde je to nezbytné. Světla se vyrábějí v Itálii, přičemž udržitelnost je součástí obchodní filozofie. Zařízení provozuje společnost Lumina clean, většinu energie vyrábí solární panely, všechny obaly jsou recyklovatelné, výrobky jsou robustní a odolné a lze je opravit i po mnoha letech.

12 792 Kč
-14%

Lumina Daphine Cloe LED stolní lampa 3 000K

LED stolní lampa Daphine Cloe – nastavitelná mnoha způsoby Daphine Cloe je LED stolní lampa, která je díky své flexibilitě ideální pro použití na stole, ale může také poskytnout přesné osvětlení pro čtení atd. V moderním obývacím pokoji. Vysoce kvalitní stolní lampa je výtvorem italské společnosti Lumina, která byla založena v roce 1980 Tommasem Ciminim a usiluje o udržitelnou výrobu vysoce kvalitních a vybraných lamp, které vycházejí z hesla společnosti a základní myšlenky. “ hodně světla – málo lampy “se vyznačují svým zvláštním designem. Tři klouby umožňují otáčení hlavy lampy o 360 ° a otočnost každého ramene, takže je zde velký akční rádius. Stolní lampa navržená zakladatelem společnosti Tommaso Cimini v roce 2013 se navíc vyznačuje obzvláště dobrým podáním barev. Index barevného podání je velmi vysoký Ra 97. Lumina Italia je výrobce osvětlení, který vyvíjí výrobky, které vydrží dlouho a jejichž forma a funkce jsou jedno. Pevná a odolná světla vyrobená z vybraných materiálů, jako je hliník, ocel a sklo, jsou výsledkem výroby společnosti Lumina. Plast se používá pouze tam, kde je to nezbytné. Světla se vyrábějí v Itálii, přičemž udržitelnost je součástí obchodní filozofie. Zařízení provozuje společnost Lumina clean, většinu energie vyrábí solární panely, všechny obaly jsou recyklovatelné, výrobky jsou robustní a odolné a lze je opravit i po mnoha letech.

9 363 Kč
-5%

Lumina Flo LED nástěnné světlo

LED nástěnné svítidlo Flo s kabelem a zástrčkou Nástěnné svítidlo Flo LED je vybaveno kabelem se zástrčkou, takže jej lze použít i v případě, že není k dispozici žádné nástěnné připojení světla – stačí zásuvka v okolí. Je to také velmi dobrá volba vedle postele jako náhrada za noční lampu. Série osvětlení Flo je výsledkem první spolupráce mezi výrobcem osvětlení Lumina Italia a architektonickou kanceláří Foster + Partners, která sérii osvětlení Flo navrhla. Redesign berlínského Reichstagu a londýnského stadionu ve Wembley jsou jen dvě z nejznámějších zakázek architektonické firmy. Výroba nástěnné lampy, kterou lze podle potřeby nastavit otočením tyčí na každou stranu o 90 ° a otočením hlavy lampy o 300 ° a pomocí integrovaného spínače lze přepínat jas ve dvou fázích, pochází od italské společnosti Lumina. Osvětlovací společnost byla založena v roce 1980 Tommaso Cimini. Společnost Lumina Italia vyrábí vysoce kvalitní a odolná světla z vybraných materiálů. Ve společnosti Lumina hraje udržitelnost hlavní roli při výběru a nákupu surovin a materiálů, jakož i při výrobě a balení. Krátké přepravní trasy, převládající výroba energie prostřednictvím solárních kolektorů a použití recyklovatelných materiálů pro balení jsou některé z faktorů, které jsou implementovány při výrobě svítidel ve společnosti Lumina.

10 342 Kč