Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
389 produktů
-11%

Lucande Edami závěsné světlo ze skla

Závěsná lampa Edami v hodnotném mosazném vzhledu Tato krásná závěsná lampa zaujme svým nádherným designem, který je složen ze zajímavé kombinace materiálů. Kryt byl vyroben ze železa a povrchově upraven mosaznou barvou. Díky tomu lampa vizuálně vynikne a okamžitě oživí místnost. Stínidlo bylo navrženo ve tvaru koule a skládá se ze skla. Protože je místo hoření jasně viditelné, doporučuje se použít dekorativní žárovku, která zdůrazní hodnotný charakter tohoto svítidla.

1 599 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 44 cm

Stropní svítidlo LED Leicy s dálkovým ovládáním a funkcí RGBWToto stropní svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru něco jedinečného. Svítidlo lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače a lze jej stmívat podle vašeho přání. Má funkci změny barvy, s níž lze barvy světla přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Díky svému krásnému vzhledu stropní svítidlo dokonale doplní váš osobní koncept vybavení a po vypnutí se stane také dekorativním prvkem. Zajistí skvělý vzhled a dodá vašim místnostem větší atmosféru. Lampa je v černé barvě. V tomto stropním svítidle jsou spojeny všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Krásný design lampy dodá vašemu obytnému prostoru příjemný šmrnc, který může prakticky ladit s vaší již existující výzdobou. Stropní svítidlo se skvěle hodí k vylepšení každé domácnosti.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 34cm

Stropní svítidlo LED Leicy s funkcí RGB Toto tvarově povedené stropní svítidlo se skvěle hodí na vaše čtyři stěny. Stropní lampa umožňuje nastavit jas pomocí dálkového ovládání podle vašich představ. Světlo stropní lampy může vyzařovat v různých barvách (teplá bílá – vícebarevné denní světlo) v závislosti na vaší náladě. Stropní lampu lze bez námahy ovládat pomocí dálkového ovladače. Krásný design se dokonale hodí do každého obývacího pokoje a poskytuje útulné světlo pro skvělou atmosféru. Ve vašem pokoji si lampa přijde na své a vytvoří příjemnou atmosféru. V této stropní lampě se snoubí všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lucande přináší. Stropní lampa má černou barvu. Je ideální pro příjemné osvětlení vašich místností a dodá vašemu interiéru to pravé. Atraktivní světelný efekt stropní lampy vytváří útulnou atmosféru bydlení, ve které se budete cítit dobře – včetně dálkového ovládání – funkce RGB – funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

2 099 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 5

Štíhlé stropní LED svítidlo Leicy s funkcí RGBW – ovladatelné pomocí TuyaNechte se inspirovat tímto stropním svítidlem. Pomocí dálkového ovládání můžete stropní svítidlo snadno zapnout nebo vypnout. Barvu světla si můžete flexibilně zvolit podle své nálady. Svítidlo lze pomocí dálkového ovladače ztlumit pro individuální regulaci jasu podle vašeho přání. Díky pěknému designu doplňuje osobní koncept vybavení a ve vypnutém stavu je také krásným dekorativním prvkem. S touto lampou volíte osvědčenou kvalitu značky Lucande. Černá lampa se dá dokonale začlenit do vašeho interiéru a vytváří krásný šmrnc. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha stylů zařízení. Útulná atmosféra je s touto stropní lampou zaručena.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 499 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 60cm

LED stropní svítidlo Leicy s barevným gradientem RGB – ovládání pomocí dálkového ovladače, který je součástí baleníToto tvarované stropní svítidlo optimálně osvětlí vaše čtyři stěny. Lampa se prezentuje v pěkném stylu a efektivně zapadne do vašeho pokoje. Lze ji pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání a dálkovým ovladačem lze regulovat jas podle vašich představ. Barvu světla lze flexibilně zvolit podle vaší nálady. Toto stropní svítidlo v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lucande. Svítidlo vytváří krásnou atmosféru a ve vašem pokoji si přijde na své. Černá lampa vás nadchne a lze ji harmonicky začlenit do nejrůznějších stylů bydlení. Poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 699 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW černá 44cm

LED stropní svítidlo Leicy – praktický společník do interiéru s funkcí RGB a CCTTToto stropní svítidlo osvětlí váš interiér. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která umožňuje přizpůsobit barvu světla vašim potřebám. Lze ji bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání a umožňuje nastavit jas podle vašich představ. Díky svému vynikajícímu designu lampa stylově zvýrazní koncept osvětlení jakéhokoli prostoru. Černá lampa se úspěšně začlení do vašeho pokoje a vytvoří krásnou atmosféru. V této stropní lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. Stylový vzhled stropní lampy dodá každému obytnému prostoru útulnou atmosféru, která může dokonale ladit s jakoukoli vaší stávající dekorací. Podtrhněte s tímto svítidlem atmosféru svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

2 499 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 10cm

Ovladatelné stropní svítidlo Tuya LED Leicy s funkcí RGBWS tímto tvarovaným stropním svítidlem získáte vynikající světelné podmínky a útulnost ve svém domově. Lampa je vynikajícím zdrojem světla pro jakýkoli obytný prostor a díky svému pěknému designu ji lze použít i jako dekorativní prvek. Barvu světla lze individuálně nastavit podle vlastních potřeb. Stropní lampu lze bez problémů ovládat pomocí dálkového ovladače a nabízí možnost regulace jasu podle vašich představ. V obvyklé kvalitě značky Lucande znamená promyšlený design a skvělý zážitek z bydlení. Černé svítidlo poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašim obytným prostorám. Je dekorativním způsobem, jak rozzářit styl vašeho interiéru, a proto je vynikající volbou pro váš domov. S tímto stropním svítidlem vytvoříte přitažlivé osvětlení svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 899 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 40cm

Úhlové stropní svítidlo LED Leicy s funkcí barevného gradientu RGBToto tvarované stropní svítidlo se jistě stane ozdobou vašich čtyř stěn. Díky svému skvělému vzhledu lampa stylově doplní koncept osvětlení vašeho obývacího pokoje. Světlo stropního svítidla může vyzařovat v různých barevných teplotách v závislosti na vaší náladě. Stropní lampu lze bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání a umožňuje vám nastavit jas podle vašich představ. Bez ohledu na to, kde je nainstalováno, dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. Pro úspěšné dotvoření vzhledu každého interiéru je černá stropní lampa ideální. S tímto stropním svítidlem můžete vytvořit nádhernou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 099 Kč
-20%

Lucande Leicy LED stropní světlo RGBW Tuya 8cm

Stropní svítidlo LED Leicy ve štíhlém designu, které lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo aplikace TuyaToto stropní svítidlo se skvěle hodí do každé domácnosti. Stropní svítidlo můžete snadno zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání. Stropní svítidlo má funkci změny barvy, která umožňuje nastavit barvu světla podle vašich potřeb. Díky funkci stmívání můžete pomocí dálkového ovládání vytvořit útulnou atmosféru. Vynikající design stropního svítidla nenápadně zapadne do vašeho interiéru a zároveň poskytne útulné světlo pro skvělou atmosféru bydlení. V tomto svítidle se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lucande. Vytváří krásnou atmosféru a mimořádně dobře dotváří atmosféru jakéhokoli vybavení domácnosti. Stropní lampa je vedena v černé barvě. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s jakýmkoli prostředím a vytváří tak atmosféru pohody. S touto stropní lampou můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svých čtyř stěn.- včetně dálkového ovládání- funkce RGB- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)- možnost ovládání pomocí bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 699 Kč
-19%

Lucande Leicy LED stropní RGB color flow 100cm

Stropní svítidlo LED Leicy vybavené funkcí barevného gradientu RGB Toto stropní svítidlo vytváří atraktivní světelné akcenty a dodá vašim čtyřem stěnám zvláštní nádech. Pěkný design nenápadně zapadá do obytného prostoru a zároveň poskytuje krásné světlo pro individuální atmosféru. Stropní svítidlo je vybaveno funkcí změny barvy, která umožňuje přizpůsobit barvy světla vašim potřebám. Lze jej pohodlně zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovladače a lze jej ztlumit podle nálady. Skvělé svítidlo se díky svému krásnému designu dokonale hodí do stylu vašeho interiéru a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Černá stropní lampa stojí v kvalitě značky Lucande za promyšleným designem a skvělým pocitem z bydlení. Váš interiér doplní tato lampa, která si rychle najde to správné místo. Se stropním svítidlem tam můžete vytvořit útulnou atmosféru.- včetně dálkového ovládání- funkce RGBIC- funkce CCT (3 000 – 6 500 K)

2 899 Kč
-12%

Lucande Angelina stolní lampa

Černozlatá stolní lampa Angelina s moderním výrazem Angelina stolní lampa je díky své kulaté lampě bezpečně umístěna na stůl a stává se elegantním osvětlovacím rozprašovačem pro moderní obytné prostory, stejně jako stylem dekorace inspirovaným skandinávským designem, který upřednostňuje jasnou formulaci. Úzký, natočený stínítko lampy je z kovu a vypadá jako šálek. Vnější strana je černá jako rám, ale vnitřek se drží v matném zlatém tónu, který nejenže vypadá vznešeně, ale také ovlivňuje světelný efekt, aby měl teplejší, útulnější pohled. Vypínač je integrován do kulaté končetiny lampy, a proto jej lze rychle dosáhnout.

1 399 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo 30cm černá

Stropní svítidlo Tjado LED ovladatelné pomocí dálkového ovládání a aplikace TuyaToto tvarované stropní svítidlo vynikne v každé domácnosti. Barvu světla lze flexibilně volit podle nálady (2 700 K – 6 500 K). Díky funkci stmívání můžete pomocí dálkového ovládání vytvořit také příjemnou pocitovou atmosféru. Svítidlo svým jasným designem účinně zvýrazní koncept vybavení každé místnosti. Lze jej bez námahy zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání. Skvělý design a vynikající pocit z bydlení charakterizují stropní svítidlo v kvalitě značky Lucande. Toto svítidlo vytvoří v každé místnosti krásnou atmosféru a dodá vašemu interiéru příjemný prvek. Černá lampa je ideální pro skvělé osvětlení vašich místností a dodá vašemu interiéru další šmrnc. S touto stropní lampou můžete vytvořit útulnou atmosféru – lze ji také ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 499 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo rund dva zdroje

Stropní svítidlo LED Tjado se dvěma světelnými kruhyNechte svůj interiér zazářit tímto tvarovaným stropním svítidlem. Lampa je vynikajícím zdrojem světla pro mnoho místností a díky svému pěknému designu ji lze použít i jako dekorativní prvek. Svítí krásným teplým bílým světlem, které vám navodí příjemný pocit. Lampa umožňuje regulovat jas pomocí nástěnného spínače podle vaší nálady (10 %, 50 % a 100 %). Černá stropní lampa zaujme značkovou kvalitou Lucande s přesvědčivým pocitem bydlení a vkusným designem. Kulatá lampa poskytuje skvělý vzhled a dodá každé místnosti větší atmosféru. Váš interiér doplní stropní lampa. Dodejte svým čtyřem stěnám ještě útulnější atmosféru s touto stropní lampou.

2 899 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo obdélník 2x 100cm

Třístupňově stmívatelné stropní svítidlo LED TjadoNechte svůj interiér zazářit tímto stropním svítidlem. Lampa svítí atmosférickým teplým bílým světlem. Umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí nástěnného spínače (10 %, 50 % a 100 %). Díky skvělému vzhledu stropní lampa účinně zapadne do vašeho interiéru a vytvoří příjemnou atmosféru. Nezáleží na tom, do které místnosti bude zabudováno, dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech. Promyšlený design a skvělý pocit z bydlení dělají z lampy ve značkové kvalitě Lucande. Stropní svítidlo má černou barvu. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s téměř jakýmkoli prostředím a vytváří útulný pocit bydlení. S touto lampou vytvoříte ve svém domově přitažlivou hru světla.

2 499 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo obdélník 2x 120cm

Stmívatelné stropní svítidlo LED Tjado v hranatém designu z plastu a kovuToto tvarované stropní svítidlo kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Stropní lampa svítí krásným teplým bílým světlem, které vám navodí příjemný pocit. Funkce stmívání (10 %, 50 % a 100 %) vám umožní vytvořit si pomocí nástěnného vypínače osobní dobrou náladu. Pěkný design lampy snadno zapadne do vašeho obývacího pokoje a poskytne krásné světlo pro individuální atmosféru. S touto lampou se rozhodujete pro prvotřídní kvalitu značky Lucande. Černá stropní lampa poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašemu obytnému prostoru. Je ideální pro úspěšné obohacení vzhledu každé místnosti. Útulná atmosféra je s touto stropní lampou zaručena.

2 699 Kč
-20%

Lucande Tjado LED stropní světlo čtverec 2x 65 cm

Stropní svítidlo LED Tjado se čtvercovým rámečkemToto tvarované stropní svítidlo bude ve vaší domácnosti rozhodně působit elegantně. Svítidlo vyzařuje do vašeho obytného prostoru příjemnou teplou bílou barvu. Pomocí nástěnného spínače ho lze ztlumit podle nálady (10 %, 50 % a 100 %). Svítidlo díky svému skvělému vzhledu doplňuje osobní koncept vybavení a je dokonalou dekorací i ve vypnutém stavu. Vkusný design a vynikající pocit z bydlení tvoří stropní lampu značky Lucande. Toto svítidlo vytvoří v každé místnosti osobní atmosféru a dodá vybavení vašeho domova příjemnou složku. Díky vynikající optice ladí černé svítidlo s jakýmkoli nábytkem a vytváří tak příjemnou atmosféru. Domácí atmosféra bydlení je s touto lampou zaručena.

2 699 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo 50cm černá

Stropní svítidlo LED Tjado – funkční společník do interiéru Nechte svůj interiér zazářit tímto tvarovaným stropním svítidlem. Skvělý design lampy dokonale zapadne do vašeho interiéru a poskytne příjemné světlo pro individuální atmosféru bydlení. Díky funkci stmívání můžete regulovat jas pomocí dálkového ovládání podle svých představ. Barvu světla lze flexibilně nastavit podle vaší nálady (2 700 K – 6 500 K). Pomocí dálkového ovládání lze lampu bez problémů zapínat a vypínat. S touto stropní lampou vnesete kvalitu značky Lucande do svých čtyř stěn. Černá lampa je dokonalým prvkem, který dodá každé místnosti krásnou atmosféru. Skvělý design lampy dodá vašim místnostem útulný nádech, který může dokonale ladit s vašimi stávajícími dekorativními prvky. S touto stropní lampou vytvoříte ve svých čtyřech stěnách přitažlivou hru světla, kterou lze navíc ovládat prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro systémy iOS a Android)

2 899 Kč
-19%

Lucande Tjado LED stropní světlo 30cm bílá

Tjado – stropní svítidlo LED pro vnitřní použití s funkcí stmívání a CCTFunkční osvětlení kombinuje toto stropní svítidlo s atraktivním designem. Svítidlo nabízí možnost regulace jasu podle vašich představ pomocí dálkového ovládání a lze jej bez problémů zapínat a vypínat. Světlo lampy lze měnit v jejím barevném odstínu podle vaší nálady. Díky svému vynikajícímu vzhledu lampa stylově doplní koncept osvětlení každé místnosti. Ve vašem pokoji se krásně uplatní a vytvoří útulnou atmosféru. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Pěkný vzhled svítidla dodá vašemu obytnému prostoru krásný šmrnc, který může dokonale ladit s vaším stávajícím zařízením. Toto stropní svítidlo vyzařuje útulnou atmosféru. – Lze ovládat také prostřednictvím bezplatné aplikace Tuya (k dispozici pro iOS a Android)

2 499 Kč
-5%

Lucande Vlados designové nástěnné světlo klec 29cm

Černá nástěnná lampa Vlados ve tvaru krabice se dvěma zásuvkami a konstrukcí z konopného provazu, exkluzivní design Vlados rozhodně připomíná klec díky černému nápadnému rámu z oceli, který dominuje vzhledu nástěnné lampy a vytváří určitý vintage charakter. Kromě toho jsou další součástí lampy jasně viditelné konopné provazy, na jejichž koncích jsou umístěny dvě zásuvky. Ty lze jednotlivě omotat kolem konstrukce, aby bylo možné žárovky na svítidle seřídit podle potřeby. Atraktivní design má exkluzivní charakter a dělá z nástěnného svítidla Vlados nezaměnitelný zdroj světla pro stylové obytné prostory

1 699 Kč
-16%

Lucande Sterzy závěsné světlo sklo šedá

Závěsná lampa Sterzy se skleněným stínidlem ve vzrušujícím barevném gradientuTato lampa dodá vašemu domovu také něco výjimečného. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) lze světlo ztlumit podle vašeho přání. Díky svému výjimečnému designu svítidlo stylově doplní koncept vybavení vašeho obývacího pokoje. Je uzpůsobeno pro připojení žárovek s paticí E27. Svítidlo má antracitovou a zlatou barvu. V této lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které charakterizují značku Lucande. Lampu lze dokonale začlenit do každého obytného prostoru a vytváří krásný šmrnc. Snadno zapadne do stávajícího stylu interiéru a může sloužit nejen jako osvětlení, ale být i nádherným dekorativním prvkem. Podtrhněte útulnou obytnou atmosféru svých čtyř stěn tímto svítidlem.

1 499 Kč
-19%

Lucande Eryk stropní světlo sklo 3 zdroje 21 cm

Robustní závěsná lampa Eryk se třemi zásuvkami Nechte se inspirovat touto lampou. Díky svému výjimečnému vzhledu se lampa efektivně hodí do všech obytných prostor a vytváří příjemnou atmosféru. Jas můžete regulovat podle své nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Závěsná lampa poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašim místnostem. Vynikající pocit z bydlení a vkusný design charakterizují svítidlo značky Lucande. Stropní svítidlo v černé a transparentní barvě bylo vyrobeno pro použití žárovek s paticí E14. Krásný vzhled svítidla dodá vašim místnostem příjemný nádech, který snadno sladíte s některým ze stávajících dekorativních prvků. Doplňte tímto svítidlem atmosférické osvětlení svých čtyř stěn.

2 899 Kč
-20%

Lucande Eryk stropní světlo sklo 3 zdroje

Třílampový stropní svítidlo Eryk ve vzhledu lucerny ze železaS tímto stropním svítidlem si vytvoříte skvělé světelné akcenty a dodáte svým čtyřem stěnám zvláštní nádech. Světlo lze ztlumit podle nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Stropní lampa svým krásným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení jakéhokoli prostoru. Bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení ji zkombinujete, lampa v černé a transparentní barvě dodá vašemu obytnému prostoru skvělý nádech. S touto stropní lampou se rozhodujete pro vynikající kvalitu značky Lucande. Lampa má objímku E14. Pěkný vzhled lampy dodá vašemu obytnému prostoru příjemný nádech, který snadno sladíte s jakýmikoli stávajícími dekorativními prvky. Stropní lampa se skvěle hodí i pro vylepšení vašeho domova.

2 699 Kč
-51%

Lucande Wewa LED stropní světlo

LED stropní svítidlo Wewa s funkcí Switch-Dim LED stropní svítidlo Wewa potěší jak svou funkčností, tak svým neobvyklým designem. K hranaté montážní desce z nerezavějící oceli s dlouhou životností jsou připevněna dvě trubková osvětlovací tělesa. Díky úhlu světla 360° zaručují rovnoměrné rozložení světla. Teplá bílá barva teploty svítidla vytváří příjemnou atmosféru v místnosti. Prostředí lze také změnit nastavením jasu pomocí funkce třístupňového stmívání Switch-Dim svítidla.

2 299 Kč
-23%

Lucande Joren LED stropní světlo dřevo dva zdroje

Stropní svítidlo LED Joren pro dvě rodiny v rozmáchlém designuToto stropní svítidlo vytváří vkusné světelné akcenty a dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc. Teplá bílá barva světla zalije váš obytný prostor přitažlivým nádechem. Svítidlo je vynikajícím zdrojem světla pro každý obytný prostor a díky pěknému designu se stane poutavým doplňkem. Díky funkci stmívání můžete pomocí vypínače regulovat jas podle svých potřeb. S tímto stropním svítidlem se rozhodujete pro vynikající kvalitu značky Lucande. Stropní svítidlo vytvoří v každé místnosti nádhernou atmosféru a dodá vašemu interiéru příjemnou složku. Stropní svítidlo navržené v barvách dřeva a černé dokonale zapadne do stylu vašeho bydlení a může být nejen osvětlením, ale i skvělou dekorací. Nechte svůj domov zazářit v nové nádheře díky této lampě.

2 599 Kč
-30%

Lucande Joren LED stropní kulaté dřevo Ø 48 cm

Stropní svítidlo LED Joren v kulatém designu s dálkovým ovládánímToto stropní svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Stropní světlo lze bez problémů ovládat pomocí dálkového ovladače. Barvu světla lze individuálně nastavit podle vašich potřeb. Díky svému výjimečnému vzhledu svítidlo dokonale zapadne do každého interiéru a vytvoří skvělou atmosféru. Nabízí možnost nastavení jasu podle vaší nálady pomocí dálkového ovládání. Kulaté svítidlo dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech, ať už je zabudováno kdekoli. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lucande. Lampa v barvě dřeva se díky svému vynikajícímu vzhledu hodí téměř ke každému vybavení a vytváří tak skvělý pocit z bydlení. Přesvědčí nejen krásnou hrou světla, ale plní také dekorativní funkci. – funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

1 799 Kč
-30%

Lucande Joren LED stropní

LED stropní svítidlo Joren – hranatý společník s dálkovým ovládánímToto stropní svítidlo nechá zazářit v nové kráse i vaše čtyři stěny. Díky skvělému designu svítidlo ideálně zapadne do vašeho interiéru a vytvoří útulnou atmosféru. Pomocí dálkového ovládání zajišťuje funkce stmívání flexibilní světelné podmínky a útulné pocitové osvětlení. Barva světla je variabilně nastavitelná v závislosti na náladě. Stropní svítidlo lze bez námahy ovládat pomocí dálkového ovladače. V tomto svítidle se spojují všechny kvality a přednosti značky Lucande. Stropní svítidlo ve stínidle v barvě dřeva vytváří útulnou atmosféru a krásně se uplatní v každém prostoru. Dokonale se hodí k tomu, aby důsledně obohatilo vzhled vašeho obytného prostoru. Svítidlo může plnit dekorativní funkci i ve vypnutém stavu.- Funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

1 799 Kč
-34%

Lucande Joren LED stropní světlo dřevo jeden zdroj

Hranaté stropní svítidlo LED Joren ve tvaru houpačkyToto stropní svítidlo se bude ve vašem interiéru jistě vyjímat. Díky krásnému designu se stropní svítidlo hodí téměř ke každému stylu vybavení a bude ozdobou každého obývacího pokoje. Teplá bílá barva světla dodá vašemu obývacímu prostoru skvělou atmosféru. Stropní lampa nabízí možnost nastavení jasu podle vašich představ pomocí přepínače světla. Má barvy dřeva a černou. S tímto svítidlem volíte prvotřídní kvalitu značky Lucande. Bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení ji zkombinujete, lampa dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech. Je ideální pro dokonalé dotvoření vzhledu vašeho interiéru. Ať už je toto svítidlo zapnuté nebo vypnuté, udělá na vás dojem.

1 699 Kč
-37%

Lucande Joren LED stropní

Úhlové stropní svítidlo LED Joren – ovladatelné pomocí přiloženého dálkového ovladačeToto tvarované stropní svítidlo se skvěle hodí ke čtyřem stěnám. Světlo lampy lze měnit v jejím barevném odstínu podle vašeho vkusu. Stropní lampu lze snadno zapnout nebo vypnout pomocí dálkového ovládání. Prezentuje se vynikajícím designem a skvěle se začlení do všech místností. Možnost stmívání světla pomocí dálkového ovládání zajišťuje flexibilní světelné podmínky a příjemné pocitové osvětlení. Stropní svítidlo se úspěšně integruje do každého obývacího pokoje a vytváří příjemnou atmosféru. V tomto stropním svítidle v barvě dřeva jsou dovedně zkombinovány všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lucande. Potěší vás a lze ji efektivně začlenit do nejrůznějších stylů interiérů. Svítidlo nejen krásně svítí, ale plní také dekorativní funkci.- funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

1 499 Kč
-25%

Lucande Joren LED stropní

Kulaté stropní LED svítidlo Joren ze dřeva s dálkovým ovládánímToto tvarované stropní svítidlo dodá vašim čtyřem stěnám také něco navíc. Světlo umožňuje regulovat jas podle vašich představ a snadno se zapíná a vypíná pomocí dálkového ovládání. Světlo stropního svítidla lze měnit v jeho barevném odstínu podle vašich osobních preferencí. Díky skvělému designu stropní lampa ladí téměř s každým interiérem a je obohacením vašich místností. Spojuje v sobě všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lucande. Lampa poskytuje skvělý vzhled a dodá vašim obývacím pokojům větší atmosféru. Poskytuje kulatý tvar a má barvu dřeva. Lampa představuje bezpečný způsob osvětlení vašeho obytného prostoru, a proto je vynikající volbou. Ať už je zapnuté, nebo vypnuté: toto stropní svítidlo vás přesvědčí.- Funkce CCT (2 700 K – 6 500 K)

1 799 Kč
-21%

Lucande Caris závěsné světlo Ø19cm černá/zlatá

Decentní závěsné svítidlo Caris z oceli Jednoduchá elegance – to popisuje závěsné svítidlo Caris. Inspiruje jasnými liniemi a zdrženlivým designem. Těleso je vyrobeno z černě lakované oceli, což dodává lampě další modernost. Díky stínidlu, které je otevřené směrem dolů, je lampa ideální pro osvětlení stolu v obývacím pokoji nebo jídelně. Stínidlo ve tvaru trychtýře umožňuje jasný výhled na světelný zdroj (není součástí dodávky). Díky tomu by měla být vybrána trendy žárovka Filament nebo ve vzhledu uhlíkových vláken.

1 099 Kč
-7%

Lucande Tetira klecové nástěnné světlo

Elegantní nástěnná lampa Tetira s krásným, baňatým stínidlem v černé barvě Tetira je jedním z elegantnějších světelných zdrojů pro obytný prostor, který vytváří luxusní vkus. Jako kalich nebo pochodeň je clona směrována nahoru a umožňuje světlu unikat jen jemně do stran, kromě nepřímo nahoru, protože jak bílý stínidlo ze skla na vnitřní straně, tak vnější kovové stínidlo s klecí vypadají tlumeně vznikající světlo s útulným efektem, takže zde je kladen důraz na dobrý pocit. Nástěnná lampa je proto vhodná jako doplňkové osvětlení v obývacím pokoji, ale může být také použita jako akcentační osvětlení v průchodech, jako jsou chodby. I když se zde materiál zdá docela chladný, Tetira je stále lampou do prostoru na spaní, jednoduše proto, že jeho světlo je tak měkké a útulné.

1 199 Kč
-22%

Lucande Linnard nástěnné světlo ze železa 3 zdroje

Vzrušující nástěnné svítidlo Linnard z černé oceli s kruhovým prvkemNástěnné svítidlo Linnard je ideální volbou pro každého, kdo hledá speciální osvětlení pro svůj vlastní designový koncept interiéru. Skládá se z nástěnného držáku, který nese kruhový prvek na dvoudílném závěsu, který má odkryté patice. Pokud jsou tyto osazeny vhodnými žárovkami, výsledkem je útulné osvětlení. Vzhledem k nerušenému pohledu na světelné zdroje se doporučuje používat žárovky, protože jejich vzhled ještě více podtrhuje vzhled svítidla. Nástěnné svítidlo Linnard je ideální do obývacího pokoje nebo ložnice a všude tam, kde chybí výrazný dekorativní prvek.

2 399 Kč
-41%

Lucande Heily stolní lampa

Stolní lampa Heily ve skandinávském designu ze železa, dubového dřeva a textilu V interiéru Heily se šíří skandinávský styl. Jeho rám se skládá ze železa a dubového dřeva a nese válcovité stínidlo z šedého textilu. Toto stínidlo lze vybavit vhodnými žárovkami, takže barvu světla lze přizpůsobit osobním potřebám. Stolní lampa Heily má uvnitř na patici vypínač, kterým ji lze zapnout a vypnout. Vysoce kontrastní stolní lampa najde své dokonalé místo na stole nebo na komodě v obývacím pokoji nebo v ložnici.

1 999 Kč
-38%

Lucande Heily stolní lampa

Stolní lampa Heily s šedým textilním stínidlem ve tvaru válce Stolní lampa Heily má atraktivní skandinávský design vyrobený z dubového dřeva, železa a textilu. Skvěle se hodí jako akcentní osvětlení na stůl nebo komodu a šíří v interiéru skandinávskou atmosféru. Jeho rám nese válcové stínidlo, které je v šedé barvě a může být vybaveno vhodnými svítidly. Volba osvětlovacího tělesa umožňuje přizpůsobit barvu světla osobním potřebám. Stolní lampa Heily najde své ideální místo v obývacím pokoji nebo v ložnici.

2 099 Kč
-38%

Lucande Kalinda nástěnné světlo stínidlo beton 2ks

Elegantní nástěnná lampa Kalinda s šedým betonovým stínidlem a kulatým rámem z dubového dřeva v sadě 2 kusůNástěnná lampa Kalinda je ideálním doplňkem skandinávského stylu bydlení, protože kombinuje betonové stínidlo s kulatým rámem ze světlého dubového dřeva. Tímto způsobem se velmi esteticky snoubí teple laděná aura dřeva a mnohem chladněji působící materiál betonu. To rychle vyvolává asociace se skandinávským stylem bydlení, který se vyznačuje právě tím, že je zde stejnou měrou použit jasný jazyk tvarů a útulně vyhlížející výchozí materiály. Stylové akcentové osvětlení do obývacího pokoje a ložnice! – Nástěnné svítidlo se dodává v praktické sadě 2 kusů

2 199 Kč
-30%

Lucande Půlkulaté skleněné nástěnné světlo Sidra

Univerzální skleněná nástěnná lampa Sidra s půlkruhovým stínidlem v sadě 2 kusůPři pohledu zepředu je nástěnná lampa Sidra tvořena pouze velmi nenápadným bílým skleněným stínidlem. To také znamená, že skleněná nástěnná lampa se skutečně hodí do jakéhokoli prostředí, protože design není orientován na určitý styl, ale ztělesňuje něco nesmírně nadčasového. Můžete se jednoduše soustředit na krásné světlo, které je svítidlo Sidra schopno vydávat. Díky bílému skleněnému stínidlu působí úžasně útulně a vybízí přítomné, aby se cítili příjemně a zdrželi se. Nástěnná lampa je vhodná nejen jako atmosférické doplňkové osvětlení, ale skvěle se hodí i jako dekorativní akcentové osvětlení – nástěnná lampa se dodává v praktické sadě 2 kusů

1 599 Kč