Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
55 produktů
-52%

Lindby LED stropní světlo Joline chrom 46cm 3 ks

Ideální do kuchyně, předsíně a obývacího pokoje: stropní LED svítidlo Joline v praktické sadě 3Stropní LED svítidlo Joline lze rozhodně označit za půvabné, téměř puristické. Úzký prstenec, který je na horním konci zakončen jako preclík, navazuje na kulaté stropní svítidlo a už jen díky tomu stropní svítidlo vyniká. Nezní to jako mnoho, ale působí to velmi efektivně. Je třeba zdůraznit, že LED diody zdobí prstenec plynule, takže lze dosáhnout relativně rovnoměrného světelného paprsku. Díky chromovému povrchu s vysoce lesklým efektem působí stropní LED svítidlo ještě elegantněji. Velmi stylový, moderní světelný objekt, který se dodává v sadě 3 kusů.

5 499 Kč
-37%

Lindby Pekela LED stropní světlo

Kulaté, matně zlaté stropní LED svítidlo Pekela s dálkovým ovládáním, stmívatelnéStropní LED svítidlo Pekela nechá váš domov zazářit v nové kráse. Lampu lze pomocí dálkového ovladače stmívat a individuálně regulovat jas podle vašich představ a snadno ji ovládat pomocí dálkového ovladače. Díky teplé bílé barvě světla bude váš obývací prostor působit přitažlivě. Model Pekela v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lindby. Kulaté stropní svítidlo má barvy rezavou a zlatou. Svým moderním designem doplní váš osobní koncept vybavení. Model Pekela se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i vstupního prostoru. Stropní svítidlo může plnit dekorativní funkci i ve vypnutém stavu.

5 199 Kč
-34%

Lindby Biavera LED závěsné světlo

Podlouhlá závěsná LED lampa Biavera v černo-nerezové barvě, třístupňové stmívání pomocí nástěnného vypínače, výškově nastavitelnáZískejte útulnost a příjemné osvětlení ve svém domově s touto tvarově zajímavou závěsnou lampou. Díky své teplé bílé barvě světla poskytuje model Biavera útulnou atmosféru. Světlo lze pomocí vypínače ztlumit ve třech stupních (100 %, 40 %, 10 %) podle vaší nálady. Jako zvláštní zajímavost lze podle potřeby nastavit výšku lampy. Lampa v barvách niklu a černé navíc obohatí váš osobní koncept vybavení svým moderním designem. Ať už v jídelně nebo v obývacím pokoji – tato interiérová lampa také opticky zvýrazní váš domov. V závěsné lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lindby. Závěsná lampa Biavera vyzařuje nádhernou atmosféru.

5 399 Kč
-37%

Lindby Erlinik LED stropní světlo

Černé stropní svítidlo LED Erlinik se zakřiveným tvarem a funkcí stepdim, ideální pro moderní místnostiToto stropní svítidlo LED vynikne v každé domácnosti. Možnost stmívání (100 %, 40 %, 10 %) zajišťuje flexibilní světelné podmínky a příjemnou atmosféru pomocí přepínače světla. Teplá bílá barva světla ponoří váš obytný prostor do skvělé atmosféry. Model Erlinik se dodává v černé barvě a je ideální pro vaši jídelnu, obývací pokoj nebo vstupní prostor. Skvělý pocit z bydlení a vynikající design dělají ze stropního svítidla značky Lindby. Model Erlinik dokáže svým moderním stylem také vizuálně nadchnout a nejenže poskytuje krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.

5 499 Kč
-34%

Lindby Pekela LED stropní světlo hranaté 110×40 cm

Podlouhlé stropní LED svítidlo Pekala ve tvaru rámu v teplém rezavém a zlatém odstínu, stmívatelné s dálkovým ovládánímStropní LED svítidlo Pekela dodá vašim čtyřem stěnám něco jedinečného. Světlo lze snadno zapnout a vypnout pomocí dálkového ovládání. Teplota teplé bílé barvy světla dodá vašemu obývacímu prostoru skvělou atmosféru. Lampa nabízí možnost nastavení jasu podle vaší nálady pomocí dálkového ovládání a je absolutním doplňkem vaší jídelny, obývacího pokoje nebo vstupního prostoru. Lampa v barvách rezavé a zlaté přesvědčuje o kvalitě značky Lindby a představuje tak skvělý pocit z bydlení a atraktivní design. Model Pekela může svým moderním stylem inspirovat i vizuálně a nabízí nejen krásný světelný obraz, ale díky svému atraktivnímu vzhledu se stává i vkusným dekorativním předmětem.

7 799 Kč
-33%

Lindby Pekela LED stropní světlo

Stropní LED svítidlo Pekela ve tvaru hranatého rámu v matně zlaté a rezavé barvě, stmívatelné pomocí dálkového ovládáníS tímto stropním LED svítidlem vytvoříte skvělé světelné akcenty a dodáte svým čtyřem stěnám zvláštní nádech. Pomocí dálkového ovládání lze model Pekela snadno zapnout a vypnout. Díky teplé bílé barvě světla se váš obývací prostor ponoří do útulné atmosféry. Lampa nabízí možnost nastavení jasu pomocí dálkového ovládání podle vaší nálady a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i předsíně. Vkusný design a jedinečný zážitek z bydlení charakterizují stropní svítidlo v kvalitě značky Lindby. Model Pekela boduje i vizuálně svým moderním stylem, je v barvách rezavé a zlaté a je nejen velmi dobrým zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

5 699 Kč
-44%

Lindby Gileos závěsné světlo kouřové sklo 6 zdrojů

Šestisvětelná závěsná lampa Gileos se skleněnými stínidly ve tvaru balónků v kouřově šedé barvě a různých tvarech, skvělá do obývacího pokoje a jídelnyS touto závěsnou lampou vytvoříte skvělé světelné akcenty a dodáte svému domovu něco, co má něco do sebe. Model Gileos nabízí možnost regulace jasu podle vašich představ pomocí externího stmívače a je v šedé a černé barvě. Svým vintage designem doplní vaše osobní pojetí vybavení, je uzpůsobeno pro žárovky s paticí E14 a skvěle se hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Lampa přesvědčuje obvyklou kvalitou značky Lindby, a představuje tak vynikající pocit z bydlení a promyšlený design. Podtrhněte útulnou atmosféru svého domova závěsnou lampou Gileos.

6 499 Kč
-8%

Lindby Sarinio stojací lampa

Chromovaná stojací lampa Sarinio s podstavcem ze světlého mramoru Stojací lampa Sarinio se dodává v chromovém provedení. Byl vyroben převážně z oceli a má také kulatý, stabilní podstavec z bílého mramoru, který dotváří design. Pět ramen svítidel je elegantně prohnutých dopředu a zaoblená stínidla jsou dole otevřená, takže světlo může dopadat dolů bez oslnění. Pět patic lze osadit odpovídajícími žárovkami E14, přičemž uživatel má možnost volby intenzity a barvy světla. Díky relativně neutrálnímu barevnému provedení lze toto svítidlo bez námahy začlenit do různých barevných konceptů moderního prostředí, aniž by okamžitě upoutalo pozornost.

5 199 Kč
-20%

Lindby Stropní lampa Yos v dekoru listů

Černo-zlaté stropní světlo Yos s dekorací ve tvaru listů a deseti paticemi E14 Yos je stropní světlo s mimořádnou velikostí přibližně jednoho metru. V osvětlené místnosti na sebe strhne veškerou pozornost. Kovová dekorace se vzhledem listů je velmi atraktivní a je ztělesněním romantiky. Povrch stropní lampy byl natřen černým lakem a opatřen jemnými zlatými tahy štětce, což vytvořilo celkový nahnědlý dojem, který rozhodně vypadá trochu starobyle. Protože je zabudováno deset patic žárovek, je Yos stropní světlo pro větší svítivost, což je spolu s neobvyklou velikostí svítidla znak, který jej předurčuje pro použití v hotelech a v gastronomii.

5 199 Kč
-11%

Lindby Miravi stropní světlo

Stropní svítidlo Miravi se šesti plameny v moderním designu s masivním dubem Stropní svítidlo Miravi je skutečným živým doplňkem a poutačem na stropě. Vyznačuje se nádhernou materiálovou kombinací kovu a masivního dubu. Dřevěný rám lampu okamžitě vylepšuje a dodává jí útulný prvek. Díky kovovému stínítku s černou povrchovou úpravou vypadá lampa moderní a výrazná. Geometrický tvar lze snadno integrovat do mnoha moderních stylů vybavení. Protože má divák nerušený výhled na pevně zabudované světelné body E27, doporučují se zde dekorativní zdroje světla, také s LED technologií s nízkou spotřebou. Ty ještě více zdůrazňují zvláštní charakter této lampy a přitahují pozornost každého, i když je vypnutá.

5 999 Kč
-25%

Lindby Eilika LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo Eilika LED se třemi žárovkami a individuálně výškově nastavitelnými stínidly, stmívatelné ve třech stupních pomocí spínače, ideální pro jídelnuZávěsné svítidlo Eilika LED je optimální volbou pro vaše čtyři stěny. Závěsné svítidlo lze stmívat pomocí spínače pro individuální regulaci jasu podle vašeho přání a šíří světlo v příjemné teplé bílé barvě. Značka Lindby se vyznačuje promyšleným designem a jedinečným zážitkem z bydlení. Stropní lampa v moderním stylu se skvěle hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Stropní svítidlo v barvě niklu nabízí také možnost nastavení výšky v případě potřeby. S tímto stropním svítidlem můžete ještě více vylepšit vzhled svého domova.

5 199 Kč
-12%

Lindby Olada LED závěsné světlo

Elegantně zakřivená – LED závěsné svítidlo Olada Moderní a elegantní křivky, které mají spirálovitý tvar a jsou připevněny ke stropnímu baldachýnu pomocí tenkých kovových výztuh, vytvářejí působivý design závěsného světla LED Olada. Ať už v obývacím pokoji, jídelně nebo nad kuchyňským stolem, matné černé svítidlo se všude dobře uplatní a nabízí příjemné, teplé bílé světlo. To je generováno energeticky účinnou technologií LED, která je umístěna za plastovými difuzory na okraji hliníkových pásů. Vyzařují své světlo do místnosti a dolů bez oslnění.

5 699 Kč
-21%

Lindby Tuuli LED stropní světlo

Vzrušující LED stropní svítidlo Tuuli ze železa s funkcí stmívání pomocí vypínače Tuuli je vzrušující a rozmanité LED stropní svítidlo, které v interiéru vytvoří poutavé akcenty. Je vyroben ze železa a má klidnou černou barvu. Z kulatého stropního držáku vystupuje několik různě dlouhých vzpěr, které dohromady vytvářejí zajímavý tvar. Na konci každé vzpěry je umístěna pevná LED dioda, která vydává teplé bílé světlo. Pomocí nástěnného vypínače je možné svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 50 % a 25 %. Stropní svítidlo Tuuli LED je svým designem něčím výjimečné a dodává obývacím pokojům to pravé. Světelné hlavy lze flexibilně nastavovat a lze je také otáčet pro maximální flexibilitu při návrhu osvětlení, což umožňuje i osvětlení s více nepřímými složkami.

5 699 Kč
-28%

Lindby Eilika LED závěsné světlo

Tříplamenná závěsná LED lampa Eilika v matné mosazi, stmívatelná ve třech stupních pomocí přepínače, výškově nastavitelná, krásná do jídelnyFunkční osvětlení kombinuje závěsná LED lampa Eilika s atraktivním designem. Závěsné svítidlo je stmívatelné pomocí vypínače podle vaší nálady a vyzařuje do vašeho obývacího prostoru krásnou teplou bílou barvu světla. Je individuálně výškově nastavitelný a dokáže přesvědčit i vizuálně svým moderním stylem. Závěsné svítidlo v barvě mosazi představuje kvalitu značky Lindby pro jedinečný zážitek z bydlení a úspěšný design. Model Eilika se dokonale hodí do každé jídelny a obývacího pokoje a nejenže poskytuje krásné světlo, ale plní i dekorativní funkci.

5 199 Kč
-23%

Lindby Narima LED stropní světlo

Funkční kulaté LED stropní svítidlo Narima s měnitelnou barvou světla a stmívatelným jasem, ovladatelné dálkovým ovládáním Narima je jako stropní svítidlo krásný Allrounder, a to jak pro soukromé i pro průmyslové prostředí. LED panel má kruhový tvar a vyznačuje se příjemným decentním provedením, které také definuje nadčasovost lampy. Kulatá osvětlovací plocha z bílého plastu je doplněna stříbrným rámem a stropní svítidlo provozované s LED má co nabídnout technicky, protože barva a jas světla jsou variabilní. Všechny funkce lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače, přičemž barvu světla lze také regulovat ve třech stupních (2 700 K / 4 000 K / 6 500 K) pomocí běžného nástěnného vypínače. Díky dálkovému ovládání lze jas nastavit plynule v rozmezí 10 až 100 procent a při použití je také zaručeno plynulé přizpůsobení různých bílých odstínů. LED stropní svítidlo Narima proto umožňuje vytvořit teplejší světlo pro příjemné hodiny a také vybrat si chladnější barvy světla, které jsou pak vhodnější pro soustředěnou práci. Paměťová funkce je integrována tak, aby po zhasnutí světla bylo možné znovu aktivovat naposledy zvolené nastavení. Kromě toho lze LED panel Narima ovládat v nočním režimu nebo vyvolat 15minutový časovač, aby svítidlo po určité době automaticky zhaslo. Svítivost LED je dobrá pro dosažení rovnoměrného osvětlení, ale naštěstí spotřeba energie zůstává na poměrně nízké úrovni díky technologii LED.

5 199 Kč
-25%

Lindby Eilika LED závěsné světlo 3 zdroje antracit

Závěsné svítidlo LED Eilika v antracitové barvě s individuálně výškově nastavitelnými stínidly, tříplamenné, krásné jako osvětlení jídelny, třístupňově stmívatelné vypínačemToto krásně tvarované závěsné svítidlo LED se skvěle hodí na vaše čtyři stěny. Díky teplé bílé barvě světla vytváří model Eilika příjemnou atmosféru a lze jej ztlumit podle nálady pomocí přepínače. Lampa v moderním designu přesvědčí barvou antracit. Umožňuje nastavení výšky podle vašich potřeb a je ideální do jídelny nebo obývacího pokoje. Tato závěsná lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a speciální rysy značky Lindby. I ve vypnutém stavu slouží model Eilika k dekorativním účelům.

5 199 Kč
-12%

Lindby Teeja závěsné světlo

Závěsné svítidlo Teeja s pěti lampami a koulemi z kouřově šedého skla Toto závěsné svítidlo s pěti skleněnými stínidly ve tvaru koulí dodá obývacímu prostoru něco navíc a je to světelný zdroj, který stojí za to vidět. Pět koulí z kouřového skla je částečně navrženo v různých velikostech a také visí ze stropu v různých výškách, takže vzhled se vyznačuje určitou dynamikou a rozmanitostí. Osvětlení působí příjemně a útulně a světelné zdroje jsou za sklem jasně viditelné, takže mají velký vliv na celkový vzhled a měly by být podle toho vybrány. Zde jsou velmi vhodné žárovky LED, zejména proto, že jsou díky technologii LED považovány za energeticky úsporné. Závěsné svítidlo v provedení s pěti žárovkami může v obytném prostoru zajistit dobrý jas

5 699 Kč
-29%

Lindby Rimedia stropní svítidlo

Křišťálové stropní světlo Rimedia ve vzrušujícím designu se zlatým ocelovým stropním držákem Stropní svítidlo Rimedia kombinuje elegantní K9 krystal a stylovou ocel. Na čtvercovém stropním držáku ze zlaté oceli je mnoho křišťálových prvků, které jsou posunuty a díky své různé délce vytvářejí tvar pyramidy. Mezi krystaly je umístěno dvanáct zásuvek, do každé z nich lze zasunout lampu G9 a generované světlo proráží prvky a vytváří vzrušující hru světla. Takto vytvořené útulné prostředí je ideální do obývacího pokoje, ale vypadá dobře i v ostatních místnostech. Stropní světlo Rimedia dává každému stropu něco zvláštního a lze jej snadno integrovat do moderního stylu vybavení. Harmonická barevná kombinace zlata a transparentu je atraktivní pro oči a vnáší do nábytku výrazné akcenty.

6 799 Kč
-8%

Lindby Laurenz stropní světlo 5ž 90cm červenožlutá

Vícebarevné LED stropní svítidlo Laurenz s pěti různě velkými látkovými stínidly Kombinují se zde barvy šedá, hnědá, černá stejně jako červená a žlutá, přičemž poslední dvě barvy svou svěžestí a výrazností mají jasně poutavé vlastnosti a přispívají k barevnému vzhledu stropního světla. Laurenz primárně vyhovuje moderním stylům zařízení a je světelným zdrojem, který lze použít soukromě i komerčně. Mimo obytné prostory je myslitelné použití stropního svítidla zejména v hotelech a luxusních restauracích. Stínidla jsou vyrobena z látky a většinou mají různé rozměry, takže vznikne volný vzhled. S pěti světelnými zdroji lze dosáhnout dobrého jasu a patice E27 umožňují použití světelných zdrojů podle vašeho výběru, nejlépe s účinnými LED diodami a ve vzhledu Filament.

5 199 Kč
-37%

Lindby Chromované křišťálové závěsné osvětlení Casparia

Překrásné křišťálové závěsné osvětlení Casparia s jedinečnou elegancí Každý, kdo objeví křišťálové světlo Casparia, se na něj bude dívat s posvátnou úctou, protože je osazen vysoce kvalitními křišťálovými přívěsky od shora až dolů. Dole, nahoře a na zakřivených prvcích uprostřed, zdobí Casparii křišťály ve tvaru kapek, zatímco v části mezi nimi se nachází křišťálové řetízky. Když je zapnuté, závěsné světlo vytváří okouzlující jiskru a zaujme každého, kdo vstoupí do místnosti. Vizuálně kombinuje klasickou krásu křišťálové závěsné lampy s moderním vzhledem, protože rám detailního světla je vyroben výhradně z lesklého kovu s krásným chromovým povrchem. To vyvolává slavnostní náladu.

5 699 Kč
-39%

Lindby Venkovský lustr Caleb

Překrásný lustr Caleb se starožitným nádechem Caleb je lustr, který přináší v obýváku velkou romantiku, protože jeho zakřivená ramena jsou působivá a stylově vedená, takže můžete téměř mluvit o hravém dojmu. Na celkem 9 pozicích lze použít libovolné žárovky E14 dle vlastní volby. I když jsou žárovky velmi přímo viditelné z důvodu nepřítomnosti stínidel, už dávno nejsme odkázáni pouze na halogenové nebo klasické žárovky. Nyní jsou k dispozici energeticky úsporné LED žárovky ve vzhledu uhlíkového vlákna, které se klasické žárovce velmi blíží, takže jsou konečně i v tomto ohledu – pokud jde o vzhled – relevantní alternativou na trhu.

5 699 Kč
-34%

Lindby Tarjei závěsné světlo

Závěsná lampa do jídelny se třemi plameny Tarjei v odstínech černé a zlaté oceli Tarjei se hodí do mnoha moderních prostředí a je vhodný pro osvětlení jídelních stolů i pro osvětlení pultových ploch. V obou případech má závěsné svítidlo společné to, že vytváří příjemné okolní světlo, které neoslňuje a vypadá velmi domácky, ale povrch stolu je vždy dodáván s maximálním jasem, protože světlo ze žárovek E27 je svázáno a dopadá na povrch v koncentrovaným způsobem. Deštníky, všechny tři ve tvaru polokoule, jsou zvnějšku černé a na vnitřní straně mají matnou zlatou fólii, což přispívá k obzvláště teplým a příjemným světelným podmínkám. Použité lampy by měly vypadat dobře, ale také musí být technicky nejmodernější. Proto se zde doporučuje použití LED žárovek, které vypadají jako klasické žárovky, ale spotřebovávají mnohem méně elektřiny, a proto jsou obzvláště účinné.

5 999 Kč
-23%

Lindby Stojanové svítidlo Mineva v černo-zlatém provedení

Černo-zlatá stojací lampa Mineva s naprosto útulným světlemMineva se skvěle hodí do mladého stylu bydlení, ale také do interiérů, kterým dominuje industriální styl. Stojací lampa má třínohý stativ, díky němuž lampa bezpečně drží a vyvolává asociace se světem fotografie, kde se s podobnými reflektory také setkáváme. Přímo nad světelným zdrojem se nachází černá kopule, která zajišťuje, že světlo – bez ohledu na orientaci stínidla – může vystupovat pouze nepřímo. Matně zlatá vnitřní strana stínidla navíc vytváří naprosto hřejivé odrazy světla, takže se můžete opřít a relaxovat ve světle černé stojací lampy Mineva a příjemně si vychutnat večer. výšku stojací lampy lze nastavit od 162 cm do 180 cm. Stínidlo lze navíc individuálně nastavit, protože se dá otáčet a vyklápět.

5 999 Kč
-10%

Lindby Upari LED stropní světlo

Stropní svítidlo Upari LED se šesti žárovkami – stylový zdroj světla pro větší místnosti, stmívatelný pomocí přepínače Velkoplošné stropní svítidlo Upari LED se dodává ve verzi se šesti žárovkami. Na první pohled zaujme svým jedinečným designem s rovnými liniemi. Kryt je navržen v kombinaci různých barev, které spolu harmonicky ladí. Dva světelné prvky jsou však provedeny v matně zlaté barvě, a proto vizuálně vynikají. Přiložené žárovky GX53 se vyznačují energeticky úspornou technologií LED a lze je stmívat ve třech krocích pomocí nástěnného vypínače. Vyzařují příjemné, teplé bílé světlo, které se dobře šíří po celé místnosti a vytváří příjemnou atmosféru. 3-stupňové ztlumení + vypnutí: Pomocí nástěnného vypínače je možné svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu.

8 099 Kč
-17%

Lindby Sentoa LED stropní svítidlo

Třílampový stropní svítidlo Sentoa LED s výrazným dřevěným prvkem Stropní svítidlo Sentoa LED vytváří příjemnou obytnou atmosféru a vynikající rozložení světla

5 999 Kč
-5%

Lindby Audrey stojací lampa ve stylu Tiffany

Ušlechtilá stojací lampa Audrey se stínidlem z bezolovnatého skla v tiffany styluAudrey je přesvědčivá po celé linii a je to stojací lampa, která se velmi dobře hodí ke klasickým stylům bydlení. Rám i stínidlo jsou velmi umělecky zpracované, přičemž kovový rám lampy má nahnědlý design a krásnou starožitnou povrchovou úpravu. Stínidlo je naproti tomu složeno z mnoha malých skleněných prvků v mozaikovém dekoru, stejně jako v oblíbeném Tiffanyho stylu. Světlo je neobyčejně útulné a tato stojací lampa využívá dvě žárovky E27, které lze libovolně zvolit.

8 599 Kč
-4%

Lindby Tejask závěsné světlo paroží 6 zdrojů 70 cm

Šestisvětelný lustr Tejask v rustikální hnědé barvě s prvky ve tvaru paroží Lustr Tejask lze krásně instalovat v kuchyni nebo jídelně a je to lustr, ve kterém je odkaz na lesy, louky a lesní zvěř naprosto zřejmý, protože rám závěsného svítidla byl vymodelován podle paroží, čímž barevné provedení působí také mimořádně autenticky. Svítidlo je vybaveno celkem 6 žárovkami, které mohou mít i extra teplou barvu světla, jak je tomu častěji u žárovek LED, protože tak lze ještě lépe zdůraznit útulnou atmosféru. Lustr s venkovským, rustikálním vzhledem se svými vlastnostmi dokonale hodí k oblíbenému stylu chalup, který se vyskytuje nejen ve vysokohorských oblastech, ale stále častěji proměňuje i domácí obývací pokoje a ložnice v mimořádně útulná útočiště. Také v komerčním prostředí, například v útulné restauraci, která zve k vydatnému zastavení, vypadá závěsné světlo velmi vhodně a okouzlí svým rustikálním stylem

9 899 Kč
-17%

Lindby Alimara LED dřevěné závěsné světlo

Jasné závěsné svítidlo LED Alimara s praktickou funkcí stmívání, výškově nastavitelné Závěsné svítidlo Alimara LED poskytuje dobré osvětlení nad jídelním stolem nebo pultem. Jasné LED diody jsou trvale instalované, mají dlouhou životnost a úspornou spotřebu energie. Vyzařují teplé bílé světlo, které vytváří útulnou atmosféru. K tomu přispívá i dekorativní stínidlo z dubového dřeva. Navíc lze výšku nastavit v několika jednoduchých krocích, a to od 110 cm do maximálně 190 cm. Společně se stmívatelností je tak u svítidel Alimara zaručena vysoká míra flexibility. 3-stupňové ztlumení + vypnutí: Pomocí nástěnného vypínače je možné svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 40 % a 10 %.

8 599 Kč
-20%

Lindby Gillion stropní světlo

Osmičlenné stropní svítidlo Gillion s křišťálovými prvky Stropní lampa Gillion vyzařuje v místnostech luxusní auru. K jeho zlatému rámu jsou připevněny křišťálové řetězy, které obklopují osvětlovací látky, které mají být použity. Generované světlo se láme tvarem jednotlivých krystalů a vytváří se žádoucí hra světla, která je elegantně rozložena v místnosti. Stropní světlo Gillion vyřezává jemnou postavu, i když je vypnuté. Barevná kombinace zlata a křišťálových prvků vytváří atraktivní celkový obraz a činí z lampy zajímavý dekorativní předmět. Svým nápadným designem přitahuje zvědavé pohledy a proměňuje každý obývací pokoj nebo jídelnu v něco zvláštního.

6 799 Kč
-46%

Lindby Závěsné světlo Jusra z černého kovu

Třízdrojové závěsné světlo Jusra – ideální pro osvětlení stolů Jusra má tři stínidla ve tvaru klece, která se skládají z černých kovových lamel a jemně tlumí světlo. Světlo má neobvyklý efekt, protože vzniká krásný lesk. Díky třem žárovkám je tato závěsná lampa ideální zvláště pro osvětlení desky stolu. Velmi stylově vypadá celkový vzhled, pokud se při volbě světelného zdroje zvolí žárovky s technologií vlákna, které vypadají jako klasické žárovky, ale díky LED technologii spotřebují mnohem méně energie.

5 299 Kč
-27%

Lindby Stmívatelné stropní LED světlo Jarda

Podlouhlé stropní světlo Jarda se stmívatelnými, teple bílými LED – stmívatelné pomocí vypínače na stěně Toto stropní světlo rozhodně nepatří mezi zdroje světla, jejichž světlo svítí v místnosti poněkud temně – naopak, LED jsou z hlediska svítivosti prakticky neporazitelné. Jejich světlo svítí do místnosti rovnoměrně rozptýlené a osvětlí každý kout bez obav ze zvýšené spotřeby energie, protože LED jsou také považovány za velmi energeticky účinné. Dále je třeba zmínit také to, že LED s příjemně teplou bílou barvou světla lze ztlumit, a proto lze v případě, že na vás světlo působí příliš jasně, můžete jas snadno regulovat, takže jednoduše dosáhnete příjemného osvětlení dle vašeho přání. Ke stmívání se používá konvenční vypínač na stěně, kterým lze jas regulovat ve čtyřech úrovních (100 %/40 %/10 %/vypnuto).

6 199 Kč
-33%

Lindby Velké LED stropní svítidlo Meru s ovladačem

Intenzivně zářící stropní LED svítidlo Meru v chromovém provedení, možnost změny barvy světla Toto stropní LED svítidlo má uprostřed zdroj světla a postranní ramena o různé délce, která vypadají jako paprsky slunce a ústí do malých světelných ploch. Takto vytvořený jas se hodí ideálně pro osvětlení místností a s chromovaným povrchem kovových prvků se svítidlo Meru hodí dokonale do moderního interiéru. Součástí sady je také dálkový ovladač (bez baterií 2× AAA), kterým lze změnit jas i barvu. Díky tomu budete připravení na nejrůznější situace.

5 199 Kč
-38%

Lindby Gileos stojací lampa kouřové sklo 3 zdroje

Oblouková stojací lampa Gileos se třemi lampami a stínidly z kouřově šedého skla ve tvaru balonuStojací lampa Gileos dekorativně doplní váš interiér. Lampu lze snadno zapnout nebo vypnout pomocí vypínače a je v šedé a černé barvě. U této lampy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu značky Lindby. Model Gileos je uzpůsoben pro žárovky s paticí E14, skvěle se hodí do každé jídelny i obývacího pokoje a vyniká svým vintage designem. S touto lampou budou vaše čtyři stěny ještě útulnější.

7 499 Kč
-35%

Lindby Fibi závěsné svítidlo

Šestihranná visící světla, Fibi ve tvaru parohů – opravdový oční chytač pro jakoukoli venkovskou atmosféru Fibi se s velkou přítomností v obýváku přesvědčuje, protože zavěšená lampa nevyhnutelně zachytí oko každého diváka, protože měla tvar parohů, a má tak velmi venkovský vzhled. Větve jsou ve všech směrech a mají hnědý povrch, takže mohou být klamně podobné skutečným parohům a být brilantně integrovány do všech prostor, které integrují další takové tradiční prvky do celkové koncepce. Může to být také komerční majetek, který se nachází v gastronomické oblasti a je věnován tradičně uvědomělému designu s útulným efektem. Místnost byla čistá a pohodlná.

7 499 Kč
-28%

Lindby Bolonia LED stropní svítidlo

LED- stropní svítidlo Bolonia s květinovými prvky LED stropní svítidlo Bolonia zaujme svým elegantním designem. Svítidlo se skládá z dvanácti osvětlovacích ramen, které hledají svou cestu do prostoru. Každé rameno vypadá jako květina, která chce zaplnit místnost svým leskem. Důvodem jsou filigránové listy, které zdobí svítidlo. Současně vypadají skleněná stínidla jako jednotlivé květiny. Tím se ze svítidla stává nádherný věnec z květin.

6 499 Kč
-29%

Lindby Emilienne stojací lampa

Elegantní stojací lampa Emilienne v černé barvě, odstín uvnitř zlaté barvy Emilienne má zakřivený základní tvar, který téměř připomíná půlkruh, takže stojata lampa vyzařuje zvláštní estetiku. Stínidlo i filigránový a zakřivený rám jsou vyrobeny z kovu. I přes tvar oblouku svítidlo vždy bezpečně stojí na podlaze. Ploché, kulaté stínidlo je z vnější strany černé jako ostatní, pouze vnitřní strana je pokryta nádhernou povrchovou úpravou ze zlaté fólie, která na jedné straně vytváří velmi harmonický kontrast obou barev a na druhé straně zajišťuje nádherně útulné světlo emise, protože zlatý tón přirozeně vytváří velké odrazy, které by se sotva mohly zdát teplejší. V zástrčce kabelu je nožní spínač pro pohodlné zapnutí a vypnutí a klenutá podlahová lampa se velmi dobře hodí pro osvětlení obývacího pokoje, kde lze nohu umístit za gauč a stínidlo a světelný zdroj mohou dosáhnout na velmi prominentní místo , například konferenční stolek.

7 299 Kč