Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
667 produktů
-19%

Lindby Jorell stropní bodovka úzká černá

Štíhlé stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, tříplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas třílampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se spojují všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Lampa vytvoří v každé místnosti vynikající atmosféru a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Lampa je vybavena třemi paticemi GU10. Bodovky lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

724 Kč
-18%

Lindby Jorell stropní bodovka černá

Stropní bodové svítidlo Jorell s jednou žárovkou a nastavitelnou hlavouStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostředí. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas jednolampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilního světelného zdroje a externího fázového stmívače. Rám i samotný spot jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno objímkou GU10. Bodovku lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

224 Kč
-16%

Lindby Jorell stropní bodovka široká černá 4zdroje

Čtvercový stropní reflektor Jorell s nastavitelnými hlavami, čtyřplamennýStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostředí. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas stropního spotu se čtyřmi světelnými hlavicemi lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno čtyřmi paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

999 Kč
-15%

Lindby Birta stojací lampa s poličkou

Stojací lampa Birta ze dřeva s praktickými policemi Stojací lampa Birta svým tvarem připomíná polici a přesvědčí praktickými policovými prvky. Stojací lampa je doplněna černým tělem na horní straně, které obsahuje světelný zdroj. Lampa Birta je vyrobena ze dřeva a díky svému lineárnímu a modernímu designu se hodí do mnoha obytných prostředí. Je ideální jako zdroj světla do obývacího pokoje, kanceláře nebo předsíně. Stojací lampa se zapíná a vypíná pomocí vypínače integrovaného v kabelu. Na policích najdou své místo například knihy, dekorace nebo rostliny. Ve stojací lampě Birta jsou dovedně zkombinovány všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lindby. Je vhodná pro použití žárovek s paticí E27.

2 199 Kč
-11%

Lindby Hedvig stropní světlo kulaté černá 3 zdroje

Kulaté stropní svítidlo Hedvig se třemi skleněnými stínidly v kouřově šedé barvě Stropní svítidlo Hedvig lze díky jeho nadčasovému designu skvěle začlenit do různých prostředí a stylů interiéru. Rám kulaté stropní lampy se skládá ze železa a je vyveden v černé barvě. Tři stínidla jsou vyrobena z kouřově šedého skla. Dekorativní světelné zdroje jsou pro osvětlení obzvláště vhodné, protože jsou viditelné přes průhledné stínidlo. Jednotlivá skleněná stínidla lze díky pružnému kloubu variabilně nastavit. Hedvig lze použít například jako dekorativní světelný zdroj v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici.

799 Kč
-19%

Lindby Jorell stropní bodovka úzká černá

Úzké stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, dvouplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Jednoduchý design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas stropního bodového svítidla se dvěma světelnými hlavicemi lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se snoubí všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Svítidlo vytvoří vynikající atmosféru v každé místnosti a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno dvěma paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

524 Kč
-11%

Lindby Jorell stropní bodovka široká černá 3zdroje

Úhlové stropní bodové svítidlo Jorell s nastavitelnými hlavami, tříplamennéStropní svítidlo Jorell se skvěle hodí do mnoha obytných prostor. Nadčasový design umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do moderního interiéru. Jas třílampového stropního spotu lze regulovat pomocí kompatibilních světelných zdrojů a externího fázového stmívače. Rám i spoty jsou v pískově černé barvě. V tomto stropním svítidle se spojují všechny vlastnosti a světlé stránky, které tvoří značku Lindby. Lampa vytvoří v každé místnosti vynikající atmosféru a dodá vašemu interiéru nadčasovou složku. Svítidlo Jorell je vybaveno třemi paticemi GU10. Patice lze otáčet, takže světlo lze nasměrovat požadovaným směrem.

799 Kč
-16%

Lindby Thorid downlight

Kompaktní stropní svítidlo Thorid v černém barevném provedení a praktická sada 10 kusůS touto pěknou lampou už nikdo nemusí v noci sedět potmě. Díky svému krásnému stylu lampa dokonale zapadne do každého interiéru a vytvoří příjemnou atmosféru. Jas si můžete nastavit podle své nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Černá lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Má objímku GU10. Lampa z kovu je nezbytným doplňkem, který dodá každé místnosti krásnou atmosféru. Díky svému vynikajícímu vzhledu ladí téměř s každým nábytkem a vytváří příjemnou atmosféru. Toto svítidlo se skvěle začlení do vašich čtyř stěn.- svítidlo se dodává v desetinásobném provedení

2 599 Kč
-11%

Lindby Thorid LED nástěnné světlo

Nástěnné svítidlo Thorid se dvěma světly, pevnou LED diodou a paticí G9Dopřejte svému domovu útulné osvětlení pomocí tohoto dekorativního nástěnného svítidla. Nástěnnou lampu můžete snadno zapnout a opět vypnout pomocí vypínače. Nástěnné svítidlo svým pěkným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení každého obytného prostoru. Teplá bílá barva světla dodá vašemu obytnému prostoru skvělou atmosféru. Atraktivní lampa vytváří harmonické osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením všech obytných místností. Lampa má objímku G9 a její ohebné rameno má trvale instalovanou LED diodu. Nástěnná lampa ze železa je udržována v černé barvě. S touto nástěnnou lampou se rozhodujete pro vysokou kvalitu značky Lindby. Nástěnné svítidlo snadno zapadne do jakéhokoli stávajícího stylu interiéru a může být nejen osvětlením, ale i skvělou dekorací. Bez této lampy se nebudete chtít obejít.- včetně USB vstupu; ideální pro nabíjení malých zařízení

1 599 Kč
-16%

Lindby Thorid stropní bodové světlo

Černé stropní bodové svítidlo Thorid v praktické sadě 2 kusůPokud chcete do svých prostor stropní svítidlo, které vypadá atraktivně a zároveň vydává krásné světlo, je pro vás toto bodové svítidlo skvělým řešením. Funkce stmívání umožňuje individuální regulaci jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Pěkný design svítidla snadno zapadne do vašich místností a poskytne krásné světlo pro skvělou atmosféru bydlení. Svítidlo v sobě dovedně spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které charakterizují značku Lindby. Na výrobu této lampy byl použit kov. Do zápustného svítidla můžete vložit žárovky s paticí G9. Černá lampa je obzvláště atraktivní v jakémkoli prostoru a vytváří útulnou atmosféru. Je ideální pro úspěšné dotvoření designu vašeho pokoje. Tato lampa rozzáří každou domácnost.- Reflektor je dodáván v praktické sadě 2 kusů

2 599 Kč
-11%

Lindby Thorid downlight

Jednoduché stropní svítidlo Thorid – ideální pro osvětlení chodbyS touto dekorativní lampou nemusíte večer sedět ve tmě. Svítidlo má pěkný design a efektně zapadne do vašeho prostoru. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) si můžete nastavit jas podle svých představ. Lampa je nezbytným doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry v každé místnosti. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Černá lampa je vyrobena z kovu. Je vybavena objímkou GU10. Váš interiér bude cíleně doplněn díky lampě, kterou lze efektivně umístit do vašich místností. Tato lampa vykouzlí příjemné světlo v každé domácnosti.

574 Kč
-11%

Lindby Thorid downlight

Kulaté stropní svítidlo Thorid v černé barvě – jednoduchý společník do interiéru Toto bodové svítidlo zaručuje atmosférické osvětlení vašeho interiéru. Svítidlo nadchne svým stylovým vzhledem, který se snadno přizpůsobí každému interiéru. Světlo lze ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky) podle vaší nálady. Krásná lampa má skvělý design a dodá každé místnosti příjemnou atmosféru. Lampa vyrobená z kovu v sobě umně spojuje všechny vlastnosti a přednosti, které definují značku Lindby. Je v černé barvě. Lampa je vybavena objímkou GU10. Efektivně zapadne do stylu vašeho interiéru a může nejen svítit, ale být i skvělým dekorativním prvkem. Tato lampa rozzáří každou domácnost.

574 Kč
-20%

Lindby Venora závěsné světlo bambus podlouhlé 3x

Závěsné svítidlo Venora se třemi lampami v podlouhlém designu – ideální nad jídelní stůl Toto svítidlo se skvěle hodí do vaší domácnosti. V závěsné lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Interiérová lampa ladí téměř s každým stylem a díky vynikajícímu designu je ozdobou každé místnosti. Vytváří krásnou atmosféru a uplatní se v každém prostoru. Závěsná lampa černá a pro bambus typická dřevěná barva vám udělá mnoho radosti a lze ji snadno začlenit do různých stylů interiéru. Doplňte atmosférické osvětlení svého domova touto lampou.

3 099 Kč
-16%

Lindby Venora závěsné světlo 1fl Ø 40 cm baňaté

Výrazné závěsné svítidlo Venora se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo jídelny Toto svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Skvělý vzhled umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej efektivně začlenit do vašich obytných prostor. Svítidlo lze dobře začlenit do stylu vašeho interiéru a vytvořit v něm příjemnou atmosféru. Pro úspěšné doplnění designu jakéhokoli prostoru je ideální lampa v dřevěné a černé barvě. S touto závěsnou lampou můžete ještě více zkrášlit vzhled svých čtyř stěn.

1 499 Kč
-15%

Lindby Venora závěsné světlo bambus jeden zdroj

Závěsné svítidlo Venora z bambusu v působivém boho stylu Toto tvarované svítidlo se hodí zejména na vaše čtyři stěny. Vynikající design umožňuje několik možností použití a kombinací a lze jej začlenit do vašeho interiéru. U této lampy se můžete spolehnout na vynikající kvalitu značky Lindby. Lampa poskytuje skvělý vzhled a dodá atmosféru každé místnosti. Lampa v černé barvě a obvyklé barvě dřeva pro bambus vytváří atmosféru pohody. Je nejen skvělým zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

1 099 Kč
-15%

Lindby Venora nástěnné světlo

Výrazná nástěnná lampa Venora s bambusovým stínidlem Osvětlete své čtyři stěny příjemným světlem s touto krásnou nástěnnou lampou. U této lampy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu značky Lindby. Lampa se projevuje ve skvělém stylu a skvěle se začlení do všech místností. Ve vašem pokoji si přijde na své a vytvoří krásnou atmosféru. Lampa v černé a dřevěné barvě vás nadchne a lze ji efektivně začlenit do nejrůznějších stylů bydlení. Tato nástěnná lampa se skvěle vyjímá jak při zapnutí, tak při vypnutí.

1 099 Kč
-16%

Lindby Venora závěsné světlo 1 zdroj Ø40cm 1stupeň

Venora – výrazná závěsná lampa v atraktivním boho stylu S touto lampou si domů přinesete vynikající světelné podmínky a útulnost. Lampa svým pěkným designem příjemně zvýrazní koncept vybavení každé místnosti. Vkusný design a jedinečný pocit z bydlení dělají z lampy značky Lindby. Lampa je v barvě dřeva a černé barvě. Vytváří útulnou atmosféru a vypadá obzvlášť dobře v každém prostoru. Závěsná lampa je ideální pro krásné osvětlení, je vynikajícím dekorativním prvkem a dodá vašemu pokoji to pravé. Nabízí nejen atraktivní světelný obraz, ale díky svému atraktivnímu vzhledu postupuje i na skvělý dekorativní předmět.

1 499 Kč
-16%

Lindby Venora závěsné světlo 1 zdroj Ø40cm 3stupně

Závěsná lampa Venora z bambusu – ideální do jídelny nebo obývacího pokoje Tato lampa vytváří vkusné světelné akcenty a dodá vašemu domovu ten správný šmrnc. Lampa se prezentuje vynikajícím designem a skvěle se hodí do všech obytných prostor. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Lampa v dřevěné a černé barvě poskytuje krásný vzhled a dodá každému obytnému prostoru více atmosféry. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha stylů zařízení. Atraktivní hra světla svítidla vytváří útulnou obytnou atmosféru, ve které se budete cítit dobře.

1 499 Kč
-23%

Lindby Venora závěsné světlo bambus rondel 3zdroje

Závěsná lampa Venora se třemi lampami a bambusovými stínidly Tato krásně tvarovaná lampa je vynikající volbou pro váš domov. Lampa se předvádí v pěkném stylu a účinně se začlení do každé místnosti. V této lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lindby. V každé místnosti se stropní lampa v dřevěné a černé barvě uplatní a vytvoří skvělou atmosféru. Zdařilé světlo závěsné lampy dokonale prezentuje každou místnost. S touto lampou můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svého obytného prostoru.

2 999 Kč
-19%

Lindby Elira nástěnné světlo

Černé nástěnné svítidlo Elira ve speciálním designu vyrobeném ze železaProsvětlete svůj domov příjemným světlem s tímto krásným nástěnným svítidlem. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) můžete regulovat jas podle své nálady. Díky svému výjimečnému stylu se nástěnná lampa ideálně hodí do každého obytného prostoru a vytvoří útulnou atmosféru. Černá lampa je přizpůsobena pro žárovky s paticí E27. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Při výrobě je použito železo. Atraktivní nástěnná lampa vytváří příjemné osvětlení i útulnou atmosféru a je obohacením vašeho interiéru. Váš interiér bude díky nástěnné lampě šikovně doplněn. S touto vynikající lampou bude váš interiér zářit jasnou a útulnou nádherou.

724 Kč
-19%

Lindby Elira stojací lampa

Třílampový stojací svítidlo Elira z černého kovu s tenkým drátěným rámemS touto stojací lampou budete vždy zcela trendy. Výjimečný vzhled nenápadně zapadne do každé místnosti a zároveň poskytne útulné světlo pro skvělou atmosféru. Stojací lampu lze snadno zapnout nebo vypnout vypínačem a je vyrobena ze železa. Lze ji dokonale začlenit do každého interiéru a vytvoří skvělý šmrnc. Lampa má patici E27. Spojuje v sobě všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Stojací lampa má černou barvu. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha dekorativních stylů. Tato stojací lampa dodá vašemu domovu útulnou atmosféru.

2 099 Kč
-16%

Lindby Elira stolní lampa

Stolní lampa Elira z černého železa se štíhlým drátěným rámemPokud hledáte lampu, která nejen osvětlí váš interiér, ale také přesvědčí svým atraktivním vzhledem, je tato pěkná lampa dobrou volbou. Lampu můžete snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače. Skvělý design se dokonale hodí do obývacího pokoje a poskytuje příjemné světlo pro individuální atmosféru. Lampa se dokonale začlení do každého interiéru a vytvoří krásnou, útulnou atmosféru. V této stolní lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lindby. Lampa je vyrobena ze železa a má černou barvu. Je vybavena objímkou E27. Pro dokonalé doplnění vzhledu každého interiéru je tato stolní lampa ideální. Tato lampa poskytuje příjemnou základní náladu a příjemnou atmosféru.

999 Kč
-27%

Lindby Maivi stolní lampa klec černá 25 cm

Ideální ke komodě – stolní lampa Maivi ze železa s výrazným stínidlem v kleciTato stolní lampa působí mohutně. Lampu můžete snadno zapnout nebo vypnout pomocí kabelového vypínače. Díky svému krásnému designu se lampa skvěle hodí do všech obývacích pokojů a vytvoří útulnou atmosféru. Je vybavena objímkou E27. Výrobce klade zvláštní důraz také na kvalitu materiálu a na výrobu lampy používá železo. Lampa dodá každému obytnému prostoru osobitější nádech, ať už ji zkombinujete s jakýmkoli stylem vybavení. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které tvoří značku Lindby. Lampa má černou barvu. Je jistým způsobem, jak rozzářit váš obytný prostor, a proto je vynikající volbou pro váš interiér. Tato lampa zkrášlí vaše čtyři stěny.

799 Kč
-34%

Lindby Savrini závěsné světlo

Moderní závěsná lampa Savrini se třemi asymetricky zavěšenými stínidly Závěsná lampa Savrini je vyrobena ze železa a má černou povrchovou úpravu. Díky tomu má pevný vzhled, který je patrný, i když se lampa nepoužívá. Tři kónicky tvarovaná stínidla vyzařují světlo přímo dolů, takže je minimalizováno riziko oslnění. Navíc jsou zavěšeny v různých výškách, což dodává tomuto svítidlu zvláštní charakter – ideální pro moderní jídelny!

1 699 Kč
-38%

Lindby Flintos klecové bodové světlo 3zdroje dřevo

Dekorativní třílampový reflektor Flintos s klecovými stínidly a dřevěnými prvky, otočný a výklopný Flintos je krásný reflektor se třemi stínidly, který lze použít v mnoha obytných prostorech a který také dobře doplňuje různé styly, například industriální styly, skandinávské interiéry nebo dokonce interiéry s vintage nádechem. Stínidla jsou černá a jsou vyrobena ze železa, přičemž v každém z nich jsou velké otvory a stínidla připomínají klec. To znamená, že žárovky jsou také vždy dobře viditelné a jsou nedílnou součástí vzhledu. Žárovky LED v klasickém vzhledu žárovek se proto hodí obzvlášť dobře. Každé stínidlo lze otáčet a vyklápět, což zajišťuje optimální flexibilitu. Dřevěné prvky s přírodní strukturou a útulným efektem dotvářejí hřejivý nádech designu

1 599 Kč
-26%

Lindby Kanye florentské nástěnné světlo dva zdroje

Dekorativní nástěnné svítidlo Kanye ve florentském stylu, dvoulamelové a černé barvy Kanye umí přesvědčit směsí moderny a klasiky a má krásný vzhled inspirovaný florentským stylem. Kromě dvou stínidel kulovitého tvaru, která se zvedají vzhůru jako květy, má nástěnná lampa také kulatý nástěnný držák a kovovou dekoraci ze železa, která připomíná větve a listy, takže vytváří květinový výraz. Všechny prvky mají nápadný povrch v černé barvě a patice E14 lze osadit libovolnými žárovkami, přičemž kapkové žárovky s LED vláknem jsou obzvláště přesvědčivé jak po stránce vzhledu, tak i technologie. Nástěnné svítidlo je velmi vhodné jako doplňkové a akcentové osvětlení v obývacích pokojích a chodbách.

1 399 Kč
-16%

Lindby Croia stolní lampa drátěný podstavec černá

Černá stolní lampa Croia s drátěným rámem a textilním stínidlemS touto stolní lampou můžete svůj nábytek doplnit o krásné osvětlení. Stolní lampa je vynikajícím zdrojem světla pro všechny obytné prostory a díky skvělému designu ji lze použít i jako dekorativní prvek. Lze ji uživatelsky přívětivě zapínat a vypínat pomocí kabelového spínače. S touto lampou si do svého domova přinesete kvalitu od značky Lindby. Lampa má černou barvu. Poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru každému prostoru. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí E27. Díky svému krásnému vzhledu lampa ladí s každým interiérem a vytváří přesvědčivý pocit bydlení. Tato lampa dotvoří design vašeho interiéru.

1 499 Kč
-23%

Lindby Mateja závěsné světlo

Výrazná závěsná lampa Mateja z kovu v černém barevném provedeníS touto tvarovanou lampou si můžete vytvořit stylové světelné akcenty a ozvláštnit svůj interiér. Světlo lze ztlumit podle nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Pěkný design závěsné lampy nenápadně zapadne do všech místností a poskytne příjemné světlo pro skvělou obytnou atmosféru. Promyšlený design a skvělý zážitek z bydlení charakterizují tuto lampu v kvalitě značky Lindby. Černá závěsná lampa je vyrobena z kovu. Pro vytvoření krásné atmosféry v každé místnosti je naprostou nezbytností. Lampa má objímku E27. Je ideální pro krásné osvětlení a dodá vašemu pokoji další šmrnc. Domácí atmosféra bydlení je s touto lampou zaručena.

2 599 Kč
-29%

Lindby Noria stropní reflektor

Černý plamenový stropní reflektor Noria s pohyblivými stínítky – ideální světlo do kuchyně Noria má čtyři nastavitelná bodová světla, která lze otočit v libovolném směru a lze je také otočit. Přesné přizpůsobení zarovnání fotografie by proto nemělo být problémem a v pravém slova smyslu uspěje okamžitě. Každá zásuvka GU10 je ideálně vybavena účinným světelným zdrojem LED s dlouhou životností a stropní bodové světlo pak dodává světlo energeticky úsporným způsobem, které se dostane do každého rohu i ve větších místnostech. Stropní bodové světlo je vizuálně působivé s moderním nádechem a je udržováno v chladné černé barvě, kterou doplňují některé detaily v chromu.

1 699 Kč
-9%

Lindby Venora stojací lampa stínidlo bambus 1zdroj

Stojací lampa Venora se světlým bambusovým stínidlem Tato stojací lampa představuje design osvětlení v jeho nejatraktivnější podobě. Venora se snadno zapíná a vypíná pomocí nožního spínače. Díky svému atraktivnímu vzhledu doplňuje koncept osobního vybavení a po vypnutí může sloužit i jako dekorace. Ve stojací lampě jsou dovedně zkombinovány všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lindby přináší. Rám tvoří železo, stínidlo bylo vyrobeno z bambusu. Díky kombinaci moderních i přírodních materiálů a barev vytvoří Venora v obývacím pokoji nebo jídelně krásnou atmosféru. Je vybavena objímkou E27. S touto lampou budou vaše čtyři stěny ještě družnější a útulnější.

1 899 Kč
-19%

Lindby Maivi závěsné světlo klec černá 50cm

Závěsné svítidlo Maivi v moderním designu ze železaZískejte útulnost a vynikající světelné podmínky ve svých čtyřech stěnách s tímto tvarovaným svítidlem. Lampa se prezentuje skvělým designem a efektivně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Světlo lze ztlumit podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Černá závěsná lampa je vyrobena pro použití žárovek s paticí E27. Je vyrobeno ze železa. Vynikající pocit z bydlení a promyšlený design dělají z lampy ve značce Lindby kvalitní záležitost. Interiérová lampa se úspěšně začlení do vašeho pokoje a vytvoří stylovou atmosféru. Skvělý vzhled stropní lampy dodá každému obytnému prostoru příjemný nádech, který může prakticky ladit s vašimi stávajícími dekorativními prvky. S touto lampou dodáte svým čtyřem stěnám ještě atraktivnější obytnou atmosféru.

1 699 Kč
-16%

Lindby Maivi závěsné světlo klec černá 40 cm

Maivi – závěsná lampa ze železa se stínidlem v kleciTato tvarově pěkná lampa se bude vyjímat v každé domácnosti. Pěkný design stropní lampy snadno zapadne do každého interiéru a vydává příjemné světlo pro stylovou atmosféru. Světlo lze ztlumit podle vlastních představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Černá lampa umí přesvědčit kvalitou použitého železa. S tímto stropním svítidlem se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lindby. Vnitřní svítidlo je vybaveno paticí E27. Jedná se o dokonalý předmět, který vytvoří příjemnou atmosféru v každé místnosti. Interiérová lampa se díky svému vynikajícímu vzhledu hodí téměř ke každému stylu vybavení a vytváří atmosféru pohody. Je nejen vynikajícím zdrojem světla, ale vypadá skvěle i jako dekorativní prvek nábytku.

1 499 Kč
-12%

Lindby Edonita LED nástěnné světlo

Černé nástěnné svítidlo LED Edonita s čočkou pro jasně konturované světlo Toto nástěnné svítidlo LED má černý kovový kryt a skleněnou čočku, která vytváří ostře konturované světlo. Tímto způsobem vznikají krásné akcenty s barevnými efekty, které stojí za to vidět. Protože je hlava světla otočná, můžete se sami rozhodnout, kterým směrem má světlo směřovat. Na stěně se to odráží velmi krásným způsobem, který je velmi atraktivní a viditelný z dálky.

1 399 Kč
-18%

Lindby Parino závěsné světlo

Jednoplamenová závěsná lampa Parino ze železa a dubu Parino je moderní závěsná lampa, která zaujme svým zvláštním kouzlem a úspěšnou kombinací materiálů. Kulatý stropní držák i stínidlo v trendy síťovaném vzhledu byly vyrobeny ze železa a potaženy nápadnou černou povrchovou úpravou. Krb je obložený dubem, což dodává lampě určitou útulnost a hřejivý dotek. Vzhledem k tomu, že použitý světelný zdroj je viditelný skrz obrazovku, doporučuje se dekorativní zdroj světla, aby mohl podtrhnout charakter lampy.

1 299 Kč
-7%

Lindby Munja LED nástěnné světlo

Vestavné nástěnné svítidlo LED Munja v moderním vzhleduToto nástěnné svítidlo LED vnese do vašeho domova útulnou atmosféru. Teplá bílá barva světla zahalí váš obývací prostor do útulné atmosféry. Černá lampa v moderním stylu skvěle vynikne. S touto lampou se rozhodujete pro prvotřídní kvalitu značky Lindby. Model Munja si najde místo v každé místnosti vašeho domova. Přidejte třešničku na dortu konceptu osvětlení ve vaší domácnosti s touto skvělou nástěnnou lampou.

2 399 Kč
-11%

Lindby Munja LED závěsné stmívatelné světlo černá

Závěsné svítidlo do jídelny Munja s otočeným světelným prvkemToto tvarově zajímavé závěsné svítidlo LED dodá vašim čtyřem stěnám ten správný šmrnc. Model Munja umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí vypínače a šíří světlo v příjemné teplé bílé barevné teplotě. Svítidlo přesvědčuje značkovou kvalitou Lindby a představuje tak jedinečný pocit z bydlení a vkusný design. Závěsná lampa v moderním designu se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i ložnice. Prezentuje se také v černé barvě. S touto závěsnou lampou můžete vytvořit nádherný šmrnc.

3 899 Kč