Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
16 produktů
-10%

Leuchten Direkt LED stropní svítidlo Elis

Moderní stropní svítidlo LED Elis s otočným rámem, ovládané infračerveným dálkovým ovladačem Základem moderního stropního svítidla Elis LED jsou dva podlouhlé rámy z černého hliníku. Tyto rámečky lze individuálně nastavit tak, aby bylo možné nastavit světlo podle osobních preferencí. Integrované LED diody lze ovládat pomocí dodaného dálkového ovládání. Kromě zapínání a vypínání svítidla lze měnit barvu světla z teplé bílé na univerzální bílou a celé svítidlo lze stmívat.

5 848 Kč
-32%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Curls

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Curls, mosaz matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, železo, plast, 10.2W, P: 99 cm, L: 21 cm

5 999 Kč
-30%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Arenda 60cm RGB/CCT stmívatelné

Nespočet možností nastavení stropního svítidla Arenda LED Stropní svítidlo Arenda LED je moderní a inovativní světelný zdroj s mnoha možnostmi nastavení. Skládá se ze dvou různě velkých světelných kroužků a černého kroužkového rámu, díky němuž dosahuje úžasného vzhledu. Světlo vytvářejí LED diody, které lze přepínat nezávisle na sobě, což umožňuje přímé i nepřímé osvětlení. Pomocí infračerveného dálkového ovládání, které je součástí dodávky, lze přepínat různé světelné zdroje, stmívat je nebo měnit jejich barvu či teplotu světla. Kromě těchto možností nastavení nabízí svítidlo také funkci paměti. Speciální funkce – ovládání pomocí dodaného dálkového ovladače (včetně paměťové funkce) – Světelné zdroje lze přepínat samostatně – Digitální změna barev (dynamická nebo konstantní) – Funkce CCT (teplota světla nastavitelná od teplé bílé po univerzální bílou) – stmívatelné

6 199 Kč
-23%

Leuchten Direkt LED závěsné svítidlo Curls

Vzrušující závěsné svítidlo LED Curls se čtyřmi světelnými prvky Černé závěsné svítidlo LED Curls inspiruje svým moderním a neobvyklým designem. Díky použitým vysoce kvalitním materiálům a energeticky úsporným LED diodám slibuje dlouhou životnost. Zejména nad jídelním stolem vytvoří skvělý vzhled a útulnou atmosféru. LED diody jsou instalovány jako světelné pásy ve čtyřech zakřivených prvcích, které se vinou kolem vodorovné pevné tyče. Světlo tak proniká všemi směry a jemně osvětluje místnost. Závěsná lampa je navíc vybavena technologií Simply Dim. Tato funkce stmívání umožňuje plynulou regulaci jasu svítidla pomocí stávajícího vypínače, ať už jde o přepínač, tahový, šňůrový nebo nástěnný vypínač. Paměťová funkce uloží naposledy zvolený jas až do příštího zapnutí světla.

6 199 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Amanda

Stmívatelné závěsné svítidlo LED Amanda ve vzhledu přírodního dřeva Závěsné svítidlo Amanda LED má dlouhé, úzké tělo vyrobené z plastu a pokryté optikou z velmi přirozeně vypadajícího dřeva. Proto se ideálně hodí do rustikálních, ale i moderních stylů vybavení a působí umně. Její světlo je vyzařováno velkoryse spodní stranou paprsku a vytváří dobré osvětlení stolu. Dlouhé kyvadlo je zavěšeno na provazovém závěsu s mechanismem pro nastavení závěsu. Pomocí praktického dotykového spínače na krytu lze měnit barvu světla LED diod a regulovat jejich jas přesně podle potřeby. Vzhledem k tomu, že tyto flexibilní možnosti nastavení lze provést přímo na místě, je závěsné svítidlo skutečně pohodlným osvětlovacím prvkem se skvělými funkcemi, který kdykoli vydává to správné světlo. Díky paměťové funkci se nastavení světla ukládá.

5 848 Kč
-4%

Leuchten Direkt LED stropní svítidlo Asmin

Stropní svítidlo LED Asmin se změnou teploty barev CCT, stmívatelné Moderní stropní svítidlo LED Asmin se skládá ze tří čtvercových rámečků, které jsou vybaveny stmívatelnými diodami LED. Pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky, lze měnit barvu světla z teplé bílé na univerzální bílou. Díky sériovému zapojení lze také samostatně spínat jednotlivé oblasti svítidla, ať už všechna světla, pouze vnější nebo pouze vnitřní oblast. Asmin je ideální jako stropní osvětlení pro všechny obytné prostory. Osvětlení v obývacím pokoji nebo v ložnici lze pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače.

8 799 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Edging

Ovládání pomocí dálkového ovladače a vypínače – LED stropní světlo Lemování s regulací bílého světla Podlouhlé stropní svítidlo LED Lemování se skládá ze dvou desek LED, které lze zapínat samostatně. S jednoduchým spínačem se svítidlo při prvním zapnutí zcela rozsvítí; při dalším zapnutí a vypnutí se rozsvítí pouze vnější nebo vnitřní plocha. Díky paměťové funkci zůstane zachováno poslední nastavení. Pomocí dodávaného dálkového ovládání lze stropní svítidlo LED Lemování také stmívat a přepínat na různé odstíny bílé od teplé bílé po univerzální bílou. Lze také nastavit noční světlo. Díky tomu je svítidlo Edging univerzálně použitelné stropní svítidlo, které lze použít v mnoha obytných prostorech.

5 218 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Edging

Stropní svítidlo LED Lemování s dálkovým ovládáním, řízením CCT a praktickým přepínáním sérií Moderní stropní svítidlo LED Edging se skládá z geometrické struktury, která znázorňuje dva čtverce, které jsou posunuty jeden přes druhý. Integrované LED diody lze ovládat mnoha způsoby. Pomocí dodávaného dálkového ovládání lze nastavit barvu světla od teplé bílé po univerzální bílou a ztlumit jas. Tímto způsobem lze kdykoli vytvořit požadovanou světelnou náladu. Díky integrovanému sériovému spínači lze stropní svítidlo LED Edging ovládat také pomocí vypínače. Při prvním zapnutí lemování se rozsvítí celé stropní světlo. Při dalším zapnutí a vypnutí se rozsvítí pouze vnější okraj, při dalším zapnutí pouze vnitřní část. Díky paměťové funkci lze příslušné nastavení uložit.

7 378 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Mario 45x45cm stmívatelné RGBW

Dálkově ovládané stropní svítidlo LED Mario se změnou barvy a paměťovou funkcí Moderní vzhled a nadčasové barevné provedení charakterizují design stropního svítidla LED Mario, které lze pohodlně zapínat a vypínat pomocí dodávaného infračerveného dálkového ovládání. Prostřednictvím dálkového ovládání lze nastavit různé barevné receptury, různé úrovně jasu a předinstalované scenérie (např. procházka lesem nebo západ slunce), takže lze světlo individuálně přizpůsobit. Díky šedé konstrukci rámu v kombinaci se satinovanými rozptylovými skly se stropní svítidlo hodí do mnoha interiérů. Speciální funkce – ovládání pomocí dodaného dálkového ovladače (včetně paměťové funkce) – digitální změna barev (dynamická nebo konstantní) – Funkce CCT (barva světla nastavitelná od teplé bílé po univerzální bílou) – možnost volby 12 předinstalovaných režimů, například procházka lesem nebo západ slunce. – stmívatelné

5 038 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Mario 100x25cm stmívatelné RGBW

Světelné recepty podle vašeho výběru: LED stropní světlo Mario s IR dálkovým ovládáním Obdélníkový stropní držák v rámové konstrukci a do něj vložené rozptylné disky v bílé barvě dodávají stropnímu svítidlu Mario LED moderní a nadčasový vzhled. Rozptylné disky zajišťují, že světlo neoslňuje a je rovnoměrně rozptýleno do místnosti ze všech stran, čímž poskytuje dobré celkové osvětlení. Zvláštností je, že světlo lze pomocí přiloženého infračerveného dálkového ovladače nastavit na různé odstíny bílého nebo barevného světla a každou barvu lze plynule ztlumit. 12 předinstalovaných světelných receptů navíc vykouzlí v místnosti speciální světelné okamžiky, jako jsou procházky lesem nebo scény se západem slunce. Na dálkovém ovladači najdete také paměťovou funkci a vypínač. Speciální funkce – ovládání pomocí dodaného dálkového ovladače (včetně paměťové funkce) – digitální změna barev (dynamická nebo konstantní) – Funkce CCT (barva světla nastavitelná od teplé bílé po univerzální bílou) – možnost volby 12 předinstalovaných režimů, například procházka lesem nebo západ slunce. – stmívatelné

6 208 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní svítidlo Curls

Stropní svítidlo Curls LED v černé barvě Stropní svítidlo Curls LED na první pohled zaujme svým zvláštním tvarem. Z černé stropní stříšky vystupují dvě tyče a vedou svisle dolů. Další tyč je k nim připevněna vodorovně. Kolem této vodorovné tyče je několikrát navinutý světelný pás, který se po celé délce pohybuje ve vzrušujícím zakřiveném tvaru. Větve se dělí na tři světelné prvky, které díky krouceným tvarům vyzařují teplé bílé světlo do všech směrů. Jas světla lze regulovat pomocí nástěnného vypínače, stmívání je plynule nastavitelné díky integrované technologii Simply Dim. Zvolená úroveň stmívání je uložena pomocí paměťové funkce až do příštího zapnutí svítidla.

5 038 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Ive dřevo/ocel 2zdroje obdélník

Obdélníkové stropní svítidlo LED Iven, variabilně nastavitelné a mimořádně účinné Podlouhlý obdélníkový tvar stropního svítidla LED Iven charakterizují dva světelné zdroje, které jsou prezentovány jako rámečky. LED diody jsou integrovány po celé spodní straně rámů, takže světlo vyzařuje přímo dolů. Navrstvené obdélníky jsou připevněny na dekorativní desce ve vzhledu dřeva, která lampě dodává přírodní nádech. V kombinaci s ocelovou opěrkou vypadá Iven velmi elegantně a moderně. Součástí balení je infračervené dálkové ovládání, které umožňuje pohodlné ovládání. Pomocí něj lze nastavit barvu světla od teplé bílé až po univerzální bílou podle potřeby. Stmívatelnost je také plynule proměnná. V případě potřeby lze použít funkci nočního osvětlení nebo nastavit časovač, což z Ivenu dělá mimořádně účinný a úsporný osvětlovací prvek, který zaboduje v každé situaci.

5 668 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Iven

Čtyřsvětelné stropní svítidlo LED Iven ve tvaru čtvercových rámečků Stropní svítidlo LED Iven je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a díky plášti v ocelové barvě působí velmi elegantně a moderně. Díky svým jasným tvarům představuje nenápadný, přízemní osvětlovací prvek, který lze kombinovat s mnoha styly interiéru. Čtyři přítomné čtverce tvoří rám a jsou osvětleny po celém obvodu. Tímto způsobem lze rozpoznat celkem čtyři světelné zdroje, které lze pohodlně ovládat dodávaným dálkovým ovladačem. Kromě obvyklých funkcí, jako je zapnutí a vypnutí, lze pomocí dálkového ovladače nastavit barvu světla a také jeho jas. To znamená, že stropní světlo lze kdykoli přizpůsobit situaci a denní době.

5 668 Kč
-22%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Niro

Stmívatelné závěsné svítidlo LED Niro vydává přímé i nepřímé světlo Závěsné svítidlo LED Niro přesvědčí jasným designovým jazykem a moderním, štíhlým designem. Díky své délce může být ideálně umístěno nad jídelním stolem, kde poskytuje rovnoměrné osvětlení široké plochy. Má nepřímé světlo svítící nahoru a přímé světlo svítící dolů, obě světla lze přepínat nezávisle na sobě a jsou také nastavitelná. Kromě možnosti stmívání pomocí dotykového stmívače lze nastavit tři různé barvy světla. Tímto způsobem lze vytvořit optimální a požadovanou atmosféru pro každou situaci.

5 128 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Edging

Čtvercové stropní svítidlo LED Lemování se dvěma nezávisle spínanými světelnými zdroji Stropní svítidlo LED Edging má jednoduchý, nenápadný design a boduje svými vnitřními hodnotami. Toto svítidlo lze flexibilně přizpůsobit individuálním potřebám, a proto je lze použít v mnoha stylech vybavení a místnostech. Různé funkce lze pohodlně ovládat pomocí dodaného dálkového ovládání. Lemování má funkci laditelné bílé, která umožňuje nastavit barvu světla od teplé bílé až po univerzální bílou. Ať už jde o příjemný večer v obývacím pokoji, nebo o práci u kuchyňské linky – obojí je možné díky správnému světlu. Svítidlo lze navíc dálkovým ovladačem stmívat, takže jas lze vždy přizpůsobit situaci. Oba zdroje světla lze navíc přepínat nezávisle na sobě – prostřednictvím velké plastové plochy je přímé světlo vyzařováno do místnosti rozptýleně, zatímco nepřímé světlo dekorativně zvýrazňuje vnější rám a svítí směrem ke stropu. Díky integrovanému sériovému spínači je možné ovládání také prostřednictvím nástěnného vypínače. Díky paměťové funkci svítí stropní svítidlo po opětovném zapnutí v předchozím nastavení. Při prvním zapnutí a vypnutí nástěnným vypínačem se rozsvítí celé stropní osvětlení. Při druhém zapnutí a vypnutí se rozsvítí pouze vnější okraj panelu a při třetím zapnutí se rozsvítí pouze vnitřní část.

5 128 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED stropní světlo Recess dálkové ovládání RGBW

Stropní svítidlo LED Vestavba se zadním a spodním osvětlením, dálkové ovládání součástí dodávky Stropní svítidlo Recess LED je hranaté a jednoduše vyrobené s mírným odstupem od stropu. Uprostřed je vyříznutý čtverec, který umožňuje pohled na podsvícení. Recess má dvě LED tabule, které lze pohodlně ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání. Hlavní zdroj světla svítí směrem dolů a nabízí možnost nastavení barvy světla mezi teplou bílou a univerzální bílou. Světlo svítící vzhůru přesvědčí univerzální bílou barvou světla nebo mnoha barevnými barvami světla a je vhodné pro akcenty na stropě. Stropní svítidlo lze navíc pomocí dálkového ovládání ztlumit, takže jas lze vždy přizpůsobit situaci. Díky paměťové funkci svítí lampa po opětovném zapnutí v předchozím nastavení.

5 128 Kč