Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
5 produktů
-29%

Foscarini White + Black Light LED stolní lampa 2ks

Foscarini White a Black Light – dvě speciální stolní lampy LED Svítidla Black Light a White Light od společnosti Foscarini pocházejí z limitované sběratelské edice „The Light Bulb Series“. Tyto výtvory, které si pohrávají s archetypem žárovky, má na svědomí designér James Wines. Jeho interpretace nás vybízejí k přemýšlení o světě, v němž je vždy možné vytvářet světlo jiným způsobem. Bílé světlo je zde základním symbolem světla, matrice, která je stále neporušená. Naproti tomu černé světlo vykazuje obrácenou funkci – objímka zde vyzařuje světlo, zatímco klasická žárovka zůstává černá, a tedy tmavá. Obě stolní lampy jsou vyrobeny z foukaného skla a jsou vybaveny moderní, energeticky úspornou technologií LED. Bílé a černé světlo tak září teplým bílým světlem. Kromě toho jsou zde designové lampy k dispozici v rámci limitované série „Light Bulb Series“ jako cenově dostupná varianta samostatně i v sadě.

12 999 Kč
-6%

Foscarini Magneto LED stojací lampa

Foscarini Magneto – LED stojací lampa s integrovanými supermagnety Srdcem a zároveň názvem LED stojací lampy Magneto od společnosti Foscarini je supermagnet ze vzácných zemin. Tento futuristický model navrhl v roce 2011 italský produktový designér Giulio Iacchetti, který se zabývá především průmyslovým designem. Zatímco podstavec a dřík stojací lampy Magneto jsou jednoduché a nenápadné, hlava lampy v sobě ukrývá mimořádnou supersílu. Hlava reflektoru se tvarem a světelným výkonem podobá svítilně a také její flexibilita je velmi podobná mobilní ruční svítilně. Zdá se, že reflektor je k základně lampy připojen pouze kabelem vedoucím nahoru v šachtě. Při bližším pohledu však zjistíte, že mezi světlometem a hřídelí se nachází malá, nenápadná kulička. Tato koule však vůbec není tak nenápadná, protože je vyrobena z prvků vzácných zemin a má superschopnosti v pravém slova smyslu. Jedná se o silný magnet, který funguje jako spojka mezi reflektorem a základnou svítidla a umožňuje flexibilní, téměř neomezené nastavení bodového světelného paprsku. Deset vybrání v rámu svítidla nabízí také možnost připojení reflektoru k základně v různých výškách. Magneto je po vizuální stránce naprosto futuristickou pastvou pro oči, ale je přesvědčivý i z hlediska světelného efektu. Směrem ke stropu vytváří harmonické okolní osvětlení, směrem ke stolu nebo ke čtení poskytuje LED stojací lampa ideální světlo pro čtení. Magneto nadchne přátele odlišných řešení osvětlení.

13 799 Kč
-8%

Foscarini Lumiere piccola hliník/červená stmívač

Stolní lampa LED Lumiere piccola s nadčasovým vzhledem Stolní lampa Lumiere, která je od roku 1990 pevnou součástí sortimentu Foscarini, si mezitím získala kultovní status. Úspěšný designér Rodolfo Dordoni zkombinoval sklo a hliník a vytvořil krásný světelný zdroj s naprosto nadčasovým vzhledem a vynikajícím zpracováním. Nová interpretace klasického stínidla směřuje světlo přímo dolů, ale bez oslnění. Světelný zdroj však osvětluje i sklo a vytváří krásný světelný efekt. V případě potřeby lze intenzitu světla měnit také pomocí stmívače integrovaného v průhledném přívodním potrubí.

12 899 Kč
-9%

Foscarini Chouchin Bianco 1 závěsné světlo E27 LED

Foscarini Chouchin Bianco 1 LED skleněná závěsná lampa ve stylu bílé lucerny Závěsné svítidlo LED Chouchin Bianco 1 italské značky Foscarini je dílem francouzské designérky Ionny Vautrin. Japonské lucerny, které se vyrábějí z papíru nebo bambusu a používají se jako světelné nápisy před restauracemi nebo jako talismany pro štěstí před domy, inspirovaly Vautrina k návrhu této série lamp, která se skládá z různě tvarovaných verzí různých velikostí a barev. Každé stínidlo je vyrobeno z foukaného skla a je zavěšeno na ocelovém lanku s průhledným napájecím kabelem. Stoly, pulty a mnoho dalších ploch v soukromých obytných prostorech i v restauracích a hotelech lze velmi harmonicky osvětlit pomocí závěsného svítidla Chouchin od společnosti Foscarini – vynikající je také montáž do skupin. U závěsného svítidla Chouchin Bianco 1 LED tvoří opálové sklo celé stínidlo, takže světlo neproudí pouze přímo dolů otvorem, ale také do celého okolí k měkkému celkovému osvětlení. Součástí dodávky je teplá bílá LED žárovka s paticí E27.

14 999 Kč
-8%

Foscarini Anisha grande LED stolní lampa

Foscarini Anisha – LED stolní lampa s dotykovým stmívačem Stolní lampa LED Anisha obklopuje prázdný prostor jako splývavý rám a kouzelně ho zaplňuje měkkým světlem. Jedinečný design moderní stolní lampy Anisha působí jako rovnováha mezi plností a prázdnotou. Rám vyrobený ze vstřikovaného plastu má tvar elipsy a je v něm umístěn světelný zdroj, který je skrytý a zvenčí není vidět. Po zapnutí svítidla vyzařuje do místnosti a vytváří jedinečnou atmosféru. Minimalistické a puristické pojetí bylo zvoleno záměrně a je podtrženo čistě bílou barvou. Anisha potřebuje jako zdroj světla málo místa, a proto ji lze umístit na mnoho míst v místnosti. Svítidlo Anisha je designovým kouskem a zdrojem světla v jednom, ať už se nachází v předsíni, obývacím pokoji, ložnici nebo třeba na pracovním stole. Díky integrovanému dotykovému stmívači lze světlo také pohodlně regulovat. Speciální design stolní LED lampy Anisha pochází od španělského designérského tria Alberto Lievore, Jeanette Altherr a Manuel Molina. Společný barcelonský ateliér je velmi aktivní v oblasti designu nábytku a navrhl také dvě úspěšná svítidla pro italského výrobce svítidel Foscarini. Anisha je jedním z těchto výrobků, který je stejně přesvědčivý díky své modernosti a zvláštní lehkosti.

12 299 Kč