Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
3 produktů
-24%

Foscarini Caboche Plus Grande závěsné světlo šedá

Elegantní závěsné svítidlo LED – Foscarini Caboche Plus Grande Působivé závěsné svítidlo LED Caboche Plus Grande přesvědčí svým ušlechtilým designem a zajímavými světelnými efekty. Stínidlo svítidla je pokryto průhlednými perlami, a připomíná tak elegantní šperk. Touto asociací se řídily i dvě designérky Patricia Urquiola a Eliana Gerotto, které chtěly vytvořit svítidlo po vzoru perlového náramku. Design, který byl vytvořen pro italského výrobce svítidel Foscarini, se stal skutečnou klasikou. Závěsné svítidlo Caboche ve verzi Plus je vybaveno jasnými LED diodami, které zaručují intenzivnější světlo a zároveň díky matnému difuzoru neoslňují. Kromě toho je k dispozici nový typ uchycení perlí, který díky průhledným držákům umožňuje pronikání většího množství světla ven.

56 999 Kč
-21%

Foscarini Twiggy LED stojací lampa šedá

Výškově nastavitelná oblouková stojací lampa LED Twiggy Jako doplněk osvětlení v obývacím pokoji a ložnici je oblouková stojací lampa Twiggy zvláštním doplňkem, protože zakřivenou tyč lze pomocí závaží naklonit do větší výšky a plochou základnu lze snadno zasunout pod pohovku. Oblouková lampa tak působí téměř dojmem stropního svítidla, protože světlo svítí dolů i nahoru. Vysoce kvalitní materiály a LED diody speciálně vyvinuté společností Foscarini nabízejí nejen stylovou stojací lampu, ale také dlouhou životnost. Průmyslový designér Marc Sadler přináší na trh flexibilní stojací lampu Twiggy, která je promyšlená a má rozpoznávací hodnotu. Kromě toho, že Twiggy připomíná rybářský prut, vnáší do místnosti také porci lehkosti.

41 499 Kč
-7%

Foscarini Caboche Plus media závěsné R7s

Foscarini Caboche Plus media – elegantní závěsné svítidlo s držákem R7s Působivé závěsné svítidlo Caboche Plus media bylo vytvořeno teprve v roce 2005, ale již se stalo skutečnou designovou klasikou. Sérii Caboche navrhly Patricia Urquiola a Eliana Gerotto pro výrobce Foscarini. Stínidlo inspirované perlovým náramkem je pokryto průhlednými kuličkami PMMA, díky nimž závěsná lampa vypadá jako šperk a elegantně se třpytí. Mediální závěsné svítidlo Caboche Plus upoutá pozornost v každé místnosti. Svítidlo nad stoly nabízí přímé neoslňující světlo směrem dolů a díky perlám také zvláštní hru světla všude kolem. Verze Plus je vybavena průhlednými plastovými proužky, které slouží jako držáky perel a umožňují volné rozvinutí světelného efektu. Jako zdroj světla lze podle potřeby použít tyčovou lampu R7s.

29 899 Kč