Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
7 produktů
-15%

Fontana Arte 3247 stojací lampa výška 150cm Ø 32cm

Atraktivní stojací lampa 3247 od Fontana Arte 3247 je nadčasově krásná stojací lampa se stínidlem vyrobeným z vícevrstvého skla, které vytváří kouzelnou atmosféru v každé místnosti. Díky integrovanému stmívači to lze zdokonalit podle potřeby a klasický tvar se zde skvěle kombinuje se stylovým designem. Fontana Arte je výrobce osvětlení, který existuje od roku 1932 a díky svým originálním kolekcím se roky těší mezinárodní popularitě. Velmi úzký a plodný vztah mezi společností, architekty a designéry je základem pro kreativitu a speciální inovativní výrobní sílu společnosti. Cílem společnosti Fontana Artes je vytvořit rovnováhu mezi funkční funkcí lampy a vytvořením optického obohacení pro každou místnost. Receptem na úspěch je symbióza ideálů klasického designu a prvků moderního designu, která odráží otevřenost inovativním myšlenkám a umožňuje tak překonat komerční potřeby. Řada ocenění potvrzuje individualitu produktů Fontana Artes.

19 392 Kč
-15%

Fontana Arte Bianca – skleněná stolní lampa 50 cm

Ručně vyráběnou stolní lampu Bianca lze použít i jako stojací lampuBianca je model švédského designéra Mattiho Klenella, který se proslavil především jako sklářský výtvarník. Sklo je také hlavní součástí této stolní a stojací lampy. Dobře tvarované, téměř kulovité tělo je tvořeno pevným foukaným sklem, které bylo broušeno na pásku a následně máčeno v kyselině, což vytváří typický hedvábný efekt skla. Foukání skla o tak velkém průměru, jako je tomu u tohoto modelu, vyžaduje obrovské schopnosti a nadání, protože podle staré benátské tradice se k němu nepoužívají žádné pomocné nástroje. Sklář se může spolehnout pouze na svou zručnost a sílu plic. Povrch skla má lehkou strukturu připomínající stopy v čerstvě napadaném sněhu. Díky povaze skla je světelný efekt nejen neoslňující, ale také mimořádně útulný a domácký. K útulnosti přispívá i integrovaný stmívač, který je zabudován v průhledném kabelu. Díky svým rozměrům může být Bianca použita jako stolní nebo stojací lampa.

15 426 Kč
-15%

Fontana Arte Galerie LED designové nástěnné světlo

S mramorovým držákem: LED nástěnná lampa Galerie od designéra Federica PerihoDesign nástěnné lampy Galerie kombinuje čtyři různé materiály: mramor, kov, sklo a kůži. Tato směs stojí za zajímavým vzhledem, který je doplněn kvalitou a zpracováním materiálů. Rozptylové sklo je foukané do úst a čtyřikrát překryté. Při zapnutí se sklo jeví jako jantarové, při vypnutí jako bílé. Světle hnědý kožený řemínek, který drží sklo na nástěnné montáži, plní nejen praktické účely, ale je také dekorativní. Tvar a typ zavěšení světelného zdroje navíc připomínají starožitné olejové lampy nebo lucerny – samozřejmě interpretované velmi moderním způsobem. Součinnost historického a současného je hlavním tématem, které italského designéra Federica Periho v jeho tvorbě zaměstnává. V sérii svítidel Galerie ji realizoval pomocí současné interpretace prvků osvětlení z minulosti.

18 952 Kč
-15%

Fontana Arte Pangen – Retro závěsné světlo červená

Závěsné svítidlo Pangen v retro vzhleduZávěsné svítidlo Pangen kombinuje formu retro stylu 60. let, který se prosazuje již několik desetiletí, s funkčností břichatého, široce rozevřeného stínidla. Již tvar stínidla určuje vzhled, který si přijde na své v saténových površích. Model byl navržen již v roce 1961, v té době byla manufaktura Fontana Arte často zastoupena na prvních místech v mezinárodních soutěžích designu. Použití polykarbonátu a hliníku zajišťuje širokou absorpci světla, takže jeho velká část může působit ve velké části místnosti. Jeho výška je 20 cm a průměr 60 cm. Díky svému zavěšení o délce 300 cm je ideální pro použití jako lampa do jídelny. Lze jej také použít jako funkční svítidlo do zasedacích místností. Pomocí přídavného stmívače lze svítidlo také přizpůsobit podmínkám v místnosti. Vyrobeno v souladu se směrnicemi třídy krytí IP20.

17 519 Kč
-15%

Fontana Arte Pangen – Retro závěsné světlo bílá

Závěsné svítidlo Pangen v retro vzhleduZávěsné svítidlo Pangen kombinuje formu retro stylu 60. let, který se prosazuje již několik desetiletí, s funkčností břichatého, široce rozevřeného stínidla. Již tvar stínidla určuje vzhled, který si přijde na své v saténových površích. Model byl navržen již v roce 1961, v té době byla manufaktura Fontana Arte často zastoupena na prvních místech v mezinárodních soutěžích designu. Použití polykarbonátu a hliníku zajišťuje širokou absorpci světla, takže jeho velká část může působit ve velké části místnosti. Jeho výška je 20 cm a průměr 60 cm. Díky svému zavěšení 300 cm je ideální pro použití jako lampa do jídelny. Lze jej také použít jako funkční svítidlo do zasedacích místností. Pomocí přídavného stmívače lze svítidlo také přizpůsobit podmínkám v místnosti. Vyrobeno v souladu se směrnicemi třídy krytí IP20.

17 519 Kč
-15%

Fontana Arte – stolní lampa 53 cm

Bílá stolní lampa FONTANA – klasika od společnosti Fontana ArteFONTANA je ideální stolní lampou pro útulné osvětlení místnosti. Lampa je téměř celá z bílého saténového skla a představuje atraktivní světelný objekt, který však nepůsobí rušivě, ale dokonale zapadá do místnosti a lze jej skvěle kombinovat s výraznými barvami. Netypicky baňatá spodní část je obzvláště pěkná na pohled a lze ji rozsvítit stejně jako stínidlo a dvojitý vypínač umožňuje variabilní nastavení. Síťový kabel a vypínač jsou černé barvy.Fontana Arte je výrobce svítidel, který existuje již od roku 1932 a díky svým originálním kolekcím se již léta těší mezinárodní oblibě. Velmi úzký a plodný vztah mezi společností, architekty a designéry je základem kreativity a zvláštní, inovativní výrobní síly společnosti. Cílem společnosti Fontana Artes je vytvořit rovnováhu mezi funkčním účelem svítidla a vytvořením vizuálního obohacení každé místnosti. Receptem na úspěch je symbióza ideálů klasického designu a moderních designových prvků, která odráží otevřenost vůči inovativním nápadům a umožňuje tak společnosti jít nad rámec komerčních potřeb. Četná ocenění potvrzují osobitost výrobků Fontana Artes.

18 731 Kč
-15%

Fontana Arte Daruma – stolní lampa 40 cm

Daruma – nadčasově krásná designová klasika od společnosti Fontana ArteKoule z bílého foukaného skla a na ní umístěná polokoule ze stejného materiálu – jednoduchá forma, která však nepostrádá svůj účinek. Tato stolní lampa, kterou navrhl Sergio Asti, září jemným světlem a je mnohem víc než jen osvětlovacím prvkem. Protože je lampa k dispozici v pěti dalších velikostech, je možné kombinovat různé velikosti nebo dokonce několik lamp stejné velikosti a vytvořit tak velmi individuální vzhled. fontana arte je výrobce osvětlení, který existuje již od roku 1932 a díky svým originálním kolekcím se již léta těší mezinárodní oblibě. Velmi úzký a plodný vztah mezi společností, architekty a designéry je základem kreativity a zvláštní, inovativní výrobní síly společnosti. Cílem společnosti Fontana Artes je vytvořit rovnováhu mezi funkčním účelem svítidla a vytvořením vizuálního obohacení každé místnosti. Receptem na úspěch je symbióza ideálů klasického designu a moderních designových prvků, která odráží otevřenost vůči inovativním nápadům a umožňuje tak společnosti jít nad rámec komerčních potřeb. Četná ocenění potvrzují osobitost výrobků Fontana Artes.

17 960 Kč