Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
108 produktů
-9%

Envostar Envolight Various stropní 3 zdroje borovice tmavá

Stropní svítidlo se třemi lampami Various s vrchlíkem z tmavého borovicového dřeva a černými klecovými stínidly Kreativní trojice různě tvarovaných stínidel v kleci z černých kovových vzpěr dělá ze stropní lampy Various poutavý doplněk obývacího pokoje. K harmonickému dotvoření konceptu lze ideálně doplnit zejména dekorativní žárovky různých tvarů. Obdélníková stříška z tmavě mořeného borovicového dřeva působí rustikálně a přirozeně. Díky výrobě v Evropě a používání výhradně recyklovatelných obalových materiálů značka Envostar dokazuje, že udržitelnost je pro její výrobky prioritou.

2 799 Kč
-9%

Envostar Envolight Veneer stolní lampa ořech Ø 20

Dýha Udržitelná dřevěná stolní lampa se stínidlem z ořechové dýhy Stolní lampa Veneer má válcové stínidlo z dřevěné dýhy na černém kovovém rámu s kulatou základnou. Díky vertikálně otevřenému tvaru vyzařuje světlo bez oslnění, stínidlo je do stran neprůhledné. Jako stylový doplňkový zdroj světla představuje dýha přirozený akcent v obývacím pokoji nebo ložnici. Značka Envostar je symbolem udržitelných svítidel. Součástí ekologicky uvědomělého konceptu jsou obaly bez plastů a používání obnovitelných surovin. Krátké dopravní trasy navíc snižují emise CO2 díky výrobě v Evropě.

4 799 Kč
-17%

Envostar Floj závěsné světlo překližka 3 zdroje

Závěsná lampa Floj se třemi stínidly z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Floj se skládá ze tří stínidel vyrobených z lehké březové překližky. Jednotlivé dřevěné prvky jsou od sebe vzdáleny a mají tvar bumerangu. Díky nim jsou stínidla uprostřed prostornější, zatímco otvor k podlaze je o něco menší. Stínidla jsou připojena k obdélníkové stříšce, která je vyrobena z černého kovu, pomocí textilního kabelu. Materiály a barvy působí atraktivně a dělají ze závěsného svítidla vizuální ozdobu. Osvětlovací tělesa lze vybrat podle odpovídajícího výkonu a zásuvky podle osobních preferencí. Díky tomu je možné ideálně přizpůsobit světelné podmínky požadavkům místa a individuálním představám. Díky konstrukci stínidel je světlo vyzařováno směrem dolů a také do stran. Tím se v místnosti vytvářejí zvláštní světelné a stínové efekty. Floj se skvěle hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých světel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které přispívají ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů. – Dřevěné prvky deštníku nejsou předem smontovány. Návod a montážní materiál jsou součástí balení. ???????

3 899 Kč
-9%

Envostar Envolight Clay stolní lampa březová překližka 47cm

Hliněná stolní lampa s kovovým rámem a kulatým stínidlem z březové překližky Stolní lampa Clay se skládá z černého kovového rámu a kulovitého stínidla z březové překližky. Barvy a materiály vytvářejí krásný vizuální kontrast a vnášejí do obytného prostoru moderní a zároveň přírodní nádech. Clay lze integrovat do různých místností a je vhodný pro použití v obývacím pokoji nebo ložnici, stejně jako například v předsíni. Jednotlivé prvky dřevěného stínidla jsou vzájemně posunuté a vytvářejí otevřený design. Dekorativní světelné zdroje (nejsou součástí dodávky) jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Světlo vyzařuje nahoru i do stran a vytváří v místnosti zvláštní světelné efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

1 899 Kč
-6%

Envostar Envolight Faje závěsné

Dvoubarevné závěsné svítidlo Faje se stínidly z březové překližky v zakřiveném tvaru Závěsné svítidlo Faje má kovový vrchlík, k němuž jsou stínidla připojena textilním kabelem. Stříška i textilní kabel jsou vyvedeny v černé barvě, a příjemně tak kontrastují se stínidly, která jsou vyrobena ze světlého březového dřeva. Stínidla jsou vyrobena z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny. To umožňuje jasný výhled na světelné zdroje uvnitř. Faje přináší do obývacího prostoru krásný přírodní nádech a je ideální pro rozjasnění obývacího nebo jídelního stolu. Světlo vyzařuje jak směrem k podlaze, tak do stran. Design stínidel vytváří v místnosti zvláštní světelné efekty. K osvětlení se proto dobře hodí dekorativní lampy (nejsou součástí dodávky). Značka Envostar vyrábí svá svítidla v Evropě, čímž zaručuje nejkratší možné přepravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Faje pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. V obalech nebyly použity jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

4 399 Kč
-10%

Envostar Envolight Clay stolní lampa březová překližka 22cm

Hliněná stolní lampa s černým kovovým podstavcem a stínidlem z březové překližky Stolní lampa Clay má podstavec z černého kovu, který krásně kontrastuje se světlým stínidlem z březové překližky. Stínidlo má kulovitý design a skládá se z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou odstupňované. Vzniklé mezery umožňují jasný výhled na zdroj světla. Dekorativní světelné zdroje jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Stolní lampa se hodí do různých obytných prostor a je skvěle použitelná jako zdroj světla v obývacím pokoji, na chodbě nebo také v ložnici. Světlo vyzařuje nahoru a do stran. Design stínidla navíc vytváří v místnosti krásné světelné a stínové efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

1 799 Kč
-16%

Envostar Envolight Terra stolní lampa

Stolní lampa Terra se stojanem z borovicového dřeva s certifikátem FSC ve vzhledu ořechu Design stolní lampy Terra přesvědčí svou jednoduchostí. Podstavec je vyroben z tmavého borovicového dřeva a je zároveň držákem žárovky stolní lampy. Svým přírodním vzhledem přispívá k útulné atmosféře v příslušném obytném prostředí. Terra je ideální jako zdroj světla v předsíni nebo obývacím pokoji a je vhodná také jako dekorativní noční lampička. Vzhledem k tomu, že osvětlovací těleso není součástí dodávky, lze si jej zvolit podle individuálních preferencí. Jediné, co je třeba zvážit, je správná zásuvka a vhodný výkon. Stolní lampa nemá stínítko, takže zdroj světla zůstává bez překážek. Proto jsou dekorativní svítidla vhodná zejména pro osvětlení terasy. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borovicové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení přepravních tras, což má pozitivní vliv na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

999 Kč
-13%

Envostar Envolight Clay stojací lampa kov/březová překližka

Stojací lampa Clay s černým kovovým rámem a stínidlem z březové překližky Stojací lampa Clay se skládá z kovového rámu na třech nohách a kulovitého stínidla ze světlé březové překližky. Kombinace barev a materiálů působí moderně a zároveň přirozeně a atraktivně kontrastuje, takže stojací lampa je krásným lákadlem pro oči. Stínidlo se skládá z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny. Vzniklými mezerami je vidět zdroj světla. Zdroj světla není součástí dodávky, a proto si jej můžete libovolně zvolit. Otevřený design stínidla poskytuje dekorativní zdroj světla pro použití. Světlo vyzařuje ke stropu a do stran a díky vzorování stínidla poskytuje zvláštní světelné a stínové efekty. Stojací lampa je vhodná například do předsíně, ložnice a obývacího pokoje. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což znamená, že dopravní cesty jsou krátké a emise CO2 nízké. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

3 799 Kč
-7%

Envostar Envolight Furn stojací lampa kov/březová překližka

Stojací lampa z černého kovu a světlé březové překližky Stojací lampa Furn se skládá z černého kovového rámu a stínidla z březové překližky. Stínidlo bylo vyrobeno z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny a tvarovány tak, aby se stínidlo směrem nahoru ještě více rozevíralo. Přestože materiály a barvy vzájemně kontrastují, celkový vzhled lampy je velmi harmonický. Furn je krásným lákadlem pro oči a vnáší do obývacího prostoru moderní i přírodní nádech. Světelný zdroj lze libovolně zvolit podle odpovídající patice a výkonu. Světelné podmínky tak lze optimálně přizpůsobit osobním představám a požadavkům na umístění. Světlo vyzařuje směrem ke stropu a do stran. Rozložené dřevěné prvky navíc vytvářejí v místnosti atraktivní světelné a stínové vzory. Stojací lampa je vhodná například do obývacího nebo jídelního prostoru, do předsíně nebo ložnice. Březové dřevo použité na výrobu lampy má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Značka Envostar vyrábí svá světla také v Evropě, což umožňuje krátké přepravní trasy a výrazně snižuje emise CO2. Furn je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

3 899 Kč
-10%

Envostar Envolight Eldder LED stolní lampa z dubové dýhy

Stolní lampa LED Eldder ve světlé dubové dýze se stmívačem Stolní lampa LED Eldder se skládá z kovové základny čtvercového tvaru, v jejímž středu je upevněno tělo lampy. Korpus je vyroben ze světlé dubové dýhy a zakončen úzkou deskou, která je rovněž z černého kovu. Přestože materiály a barvy vzájemně kontrastují, celkový design lampy je velmi harmonický a působí moderně a přirozeně zároveň. Svítidlo Eldder lze použít v různých místnostech a je vhodné jako zdroj světla na chodbě, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Na přední straně stolní lampy je úzký proužek, kterým světlo proniká ven. Světlá barva je příjemně teplá a spolu s rustikální dubovou dýhou přispívá k útulné atmosféře místnosti. Svítidlo je vybaveno kabelem z PVC, kterým se připojuje k elektrické síti. Ten má přepínač. Kromě toho lze jas nastavit pomocí integrovaného dotykového stmívače. Svítidlo Eldder je produktem značky Envostar, která klade velký důraz na udržitelnost. Svítidla se vyrábějí v Evropě, což umožňuje krátkou přepravu. To má rovněž pozitivní vliv na emise CO2. Použité dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a při výrobě obalů se nepoužívají jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

4 399 Kč
-12%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Jednosvíticí závěsná lampa Clay se stínidlem z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Clay má stínidlo z březové překližky, které je s kovovým vrchlíkem spojeno černým textilním kabelem. Stínidlo se skládá z jednotlivých dřevěných prvků a má tvar koule. Dřevěné prvky jsou odstupňované, čímž vznikají mezery, které umožňují pohled na zdroj světla uvnitř stínidla. Dekorativní světelné zdroje jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Kombinace materiálů a barev vytváří krásný kontrast a dodává obytnému prostoru moderní a zároveň přirozený nádech. Hlína může sloužit jako zdroj světla v různých místnostech a je vhodná zejména k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Světlo je vyzařováno směrem dolů a do stran. Design stínidla vytváří krásné efekty světla a stínu. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

2 199 Kč
-12%

Envostar Floj závěsné

Závěsná lampa Floj s jednou lampou z březové překližky Stínidlo závěsné lampy Floj je spojeno s kulatým vrchlíkem pomocí černého textilního kabelu. Stříška je kovová, stínidlo je vyrobeno z lehké březové překližky. Kontrast materiálů a barev dělá ze závěsné lampy atraktivní ozdobu obývacího pokoje. Stínidlo se skládá z jednotlivých tenkých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny. Svým tvarem připomínají bumerang. Průměr lampy je proto nahoře velmi malý, uprostřed se zvětšuje a dole se opět zmenšuje. Zdroj světla není součástí dodávky a lze jej zvolit libovolně. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je správná objímka a výkon. Světelné podmínky tak lze optimálně přizpůsobit vlastním preferencím a požadavkům na umístění. Šachovnicové uspořádání dřevěných prvků vytváří v místnosti také zajímavé světelné efekty. Floj je ideální například pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých svítidel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, a tím ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-4%

Envostar Envolight Bridge stropní světlo

Stropní svítidlo Bridge se třemi lampami, dubovým baldachýnem a kovovým stínidlem Stropní svítidlo Bridge se třemi lampami přesvědčí materiály dubového dřeva a kovu i filigránovým designem stínidla. Dřevěná stříška vypadá v kontrastu s otevřeným stínidlem velmi robustně. Tento kontrast dělá z lampy krásný poutač na oči a díky celkovému kulatému tvaru stropní lampy působí celý design velmi harmonicky. Výhled na tři objímky žárovek, které jsou připevněny ke stříšce, není omezen, takže je možné použít zejména dekorativní žárovky. Světelný zdroj lze zvolit individuálně podle odpovídající zásuvky. Tímto způsobem lze také přizpůsobit světelné podmínky osobním preferencím. Most se skvěle hodí k osvětlení chodby, obývacího pokoje nebo ložnice. Stropní svítidlo je produktem značky Envostar a bylo vyrobeno v Evropě. Výsledné dopravní trasy jsou krátké a mají pozitivní vliv na emise CO2. Použité dubové dřevo má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Obaly nepoužívají jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

4 499 Kč
-8%

Envostar Envolight Terra nástěnné světlo borovice

Nástěnné svítidlo Terra z borovicového dřeva s certifikátem FSC ve vzhledu ořechu Nástěnné svítidlo Terra přesvědčí především svým rustikálním a přírodním vzhledem, který dodá obytnému prostředí útulnou atmosféru. Nástěnný držák je navržen jako dřevěný kmen, který jako by vyčníval ze zdi. Objímka žárovky se připojí ke kufru omotáním černého textilního kabelu kolem objímky. Závěs lze délkově nastavit. Nástěnný držák a objímka žárovky jsou vyrobeny z tmavého borovicového dřeva. Výhled na světelný zdroj je nerušený, takže jsou dekorativní svítidla obzvláště vhodná k použití. Světelný zdroj lze zvolit podle osobních preferencí, je pouze nutné dbát na vhodný příkon a velikost zásuvky. Světelné podmínky tak lze optimálně přizpůsobit jednotlivým představám. Nástěnné svítidlo se skvěle hodí do předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borovicové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení přepravních tras, což má pozitivní vliv na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

1 099 Kč
-15%

Envostar Envolight Beam stojací 4 zdroje borovice světlá

Stojací lampa Beam – trám ze světlého borovicového dřeva se čtyřmi bočními zásuvkami Stojací lampa Beam přesvědčí kombinací jednoduchého moderního designu a přírodního charismatu. Tělo tvoří vysoký válcový trám z loupaného a lehce mořeného borovicového dřeva, který je upevněn na plochém kulatém podstavci z černě lakovaného kovu. Na jedné straně nosníku jsou integrovány čtyři patice pro žárovky, které lze ideálně osadit dekorativními žárovkami. Svítidla značky Envostar splňují vysoké standardy z hlediska udržitelnosti. Díky výrobě v Evropě mají příznivou stopu CO2, jsou vyráběny z obnovitelných surovin a dodávány v recyklovatelných obalech.

6 199 Kč
-4%

Envostar Envolight Plain LED závěsné

Třísvítidlová závěsná lampa Plain z kovu a dubového dřeva s podlouhlým vrchlíkem Závěsné svítidlo Plain je ke stropu připevněno obdélníkovou úzkou kovovou stříškou. Tři stínidla z něj visí dolů pomocí látkového kabelu. Mají atraktivní prvek z dubového dřeva a jsou navrženy ve tvaru válce. Kombinace materiálů a barev vnáší do prostředí moderní a zároveň přirozený nádech. Díky tvaru stínidel je světlo vyzařováno přesně směrem dolů. Díky tomu je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Závěsné svítidlo lze použít v soukromých obytných prostorech i v gastronomických zařízeních. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých výrobků. Dubové dřevo použité na desku Plain pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Protože se svítidla vyrábějí v Evropě, jsou přepravní vzdálenosti krátké a emise CO2 nízké. Plain je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

4 499 Kč
-10%

Envostar Envolight Furn závěsné

Závěsné svítidlo se třemi lampami Furn z lehké březové překližky Závěsné svítidlo Furn se třemi žárovkami se montuje na strop s obdélníkovou kovovou stříškou. Ke stříšce jsou připevněna tři stínidla z březové překližky, každé s textilním kabelem. Stínidla se skládají z jednotlivých úzkých prvků z březového dřeva, které jsou od sebe vzdáleny. Jsou tvarovány tak, že se stínítka otevírají směrem dolů. Světelné zdroje pro závěsné svítidlo lze libovolně zvolit podle příslušné patice a příkonu. Světelné podmínky tak lze optimálně přizpůsobit individuálním potřebám a podmínkám místa. Světlo je vyzařováno směrem dolů a do stran. Design stínidla navíc vytváří v místnosti krásné světelné a stínové efekty. Furn se skvěle hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Březové dřevo použité na výrobu lampy má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Značka Envostar vyrábí své lampy také v Evropě, což umožňuje krátké přepravní trasy a výrazně snižuje emise CO2. Furn je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

5 399 Kč
-18%

Envostar Envolight Merlo závěsné světlo

Otevřené nástěnné svítidlo Merlo z dubového dřeva s černými detaily Nástěnné svítidlo Merlo s jednou žárovkou sleduje současný trend bez stínidla, a nabízí tak prostor pro rozvinutí osvětlení. Nástěnný držák a tělo jsou vyrobeny ze světlého, naolejovaného dubového dřeva; barevně kontrastní detaily dodává pouze černý plášť zásuvky a krátké rameno z kovu. Díky kloubu lze tělo spolu s pouzdrem vyrovnat do všech stran. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

899 Kč
-5%

Envostar Envolight Eldder LED stojací lampa z dubové dýhy

Stojací lampa Eldder LED ve světlé dubové dýze se stmívačem Podstavec stojací lampy LED Eldder je vyroben z černého kovu a má čtvercový tvar. V jeho středu je upevněno tělo lampy, které je vyrobeno ze světlé dubové dýhy. Na přední straně lampy je úzký proužek, kterým světlo proniká ven. Světlá barva je příjemně teplá a vytváří v místnosti útulnou atmosféru. Kombinace materiálů a barev působí moderně a zároveň vnáší do obytného prostoru přírodní vzhled. Eldder lze použít v různých místnostech, například v obývacím pokoji nebo jídelně, v předsíni nebo v ložnici. Svítidlo je připojeno k elektrické síti kabelem z PVC a ovládá se nožním spínačem. Pomocí integrovaného dotykového stmívače lze také měnit jas. Svítidlo Eldder je produktem značky Envostar, která klade velký důraz na udržitelnost. Svítidla se vyrábějí v Evropě, což umožňuje krátkou přepravu. To má rovněž pozitivní vliv na emise CO2. Použité dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a při výrobě obalů se nepoužívají jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

6 899 Kč
-15%

Envostar Envolight Faje závěsné

Jednosvíticí závěsné svítidlo Faje se stínidlem z březové překližky v zakřiveném tvaru Závěsné svítidlo Faje se skládá ze stínidla vyrobeného z prvků březového dřeva. Ten je připojen ke kulaté kovové stříšce pomocí černého textilního kabelu. Dřevěné prvky jsou zakřivené, takže se stínidlo směrem ke středu rozšiřuje, než se otvor směrem dolů opět zmenší. Materiály a barvy spolu atraktivně kontrastují a dělají z lampy krásný poutač na oči. Dřevěné prvky stínidla jsou od sebe vzdáleny a vytvářejí otevřený design. To také umožňuje pohled na vnitřní stranu stínidla, kde je umístěn zdroj světla (není součástí dodávky). Dekorativní světelné zdroje jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Světlo vyzařuje směrem k podlaze a do stran. Design stínidla vytváří krásné efekty světla a stínu. Značka Envostar vyrábí svá svítidla v Evropě, a tím zaručuje nejkratší možné přepravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Faje pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. V obalech nebyly použity jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

2 199 Kč
-9%

Envostar Envolight Terra stolní lampa

Stolní lampa Terra s podstavcem z lehkého borovicového dřeva s certifikátem FSC Design stolní lampy Terra je velmi jednoduchý a decentní. Objímka žárovky je vyrobena ze světlého borovicového dřeva a je zároveň základnou lampy. Svým přírodním vzhledem přispívá k útulné atmosféře v příslušném obytném prostředí. Terru lze snadno integrovat jako zdroj světla v předsíni nebo obývacím pokoji a je vhodná také jako dekorativní noční lampička. Vzhledem k tomu, že světelný zdroj není součástí dodávky, lze jej zvolit podle individuálních preferencí. Jediné, co je třeba zvážit, je správná zásuvka a vhodný výkon. Stolní lampa nemá stínítko, což znamená, že zdroj světla je volně viditelný. Proto jsou dekorativní svítidla vhodná zejména pro osvětlení terasy. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borovicové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení dopravních tras, což má pozitivní dopad na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

999 Kč
-9%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Závěsná lampa Clay se třemi lampami, kulatým vrchlíkem a stínidly z březové překližky Závěsná lampa Clay se skládá ze tří kulovitých stínidel z březové překližky, která v různých výškách visí z kulatého vrchlíku. Kromě funkce zdroje světla je lampa vhodná také jako dekorativní prvek. Barvy a materiály závěsného svítidla spolu krásně kontrastují a vnášejí do obývacího prostoru moderní i přírodní nádech. Stínidla se skládají z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou odstupňované. Vzniklé mezery umožňují jasný výhled na zdroj světla uvnitř stínidel. K osvětlení jsou vhodné zejména dekorativní lampy (nejsou součástí dodávky). Světlo vyzařuje na podlahu a do stran a díky designu stínidel vytváří krásné světelné a stínové efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a je vyrobena z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

4 699 Kč
-10%

Envostar Envolight Various závěsné 5 zdrojů borové přírodní

Závěsné svítidlo Various s pěti individuálně navrženými stínidly a nosníky ze světlého borovicového dřeva Přírodní hnědě mořené borovicové dřevo a černě lakovaný kov tvoří v závěsné lampě Various zajímavou symbiózu. Různé má pět černých, otevřených stínidel, každé s individuálním designem. Zde lze doplnit různě tvarované dekorativní žárovky, které uceleně dotvářejí koncept. Lana jsou ohnutá přes rustikální dřevěný trám, takže lze individuálně nastavit výšku zavěšení každého stínidla. Nosník je k černé obdélníkové stříšce připevněn dvěma tenkými drátěnými lany. Značka Envostar znamená udržitelná svítidla. To se projevuje například výrobou v evropských lokalitách, čímž lze minimalizovat dopravní trasy a emise CO2, a obaly z recyklovatelných materiálů.

6 299 Kč
-3%

Envostar Floj závěsné

Jednosvítidlová závěsná lampa Floj z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Floj se skládá ze stínidla ze světlé březové překližky, které je s kovovým vrchlíkem spojeno černým textilním kabelem. Materiály a barvy spolu krásně kontrastují a dělají ze závěsného svítidla vizuální ozdobu. Dřevo působí přirozeně i v obývacím prostoru. Stínidlo se skládá z jednotlivých dřevěných prvků ve tvaru bumerangu. Díky tomu je stínítko uprostřed širší a otvor k podlaze o něco menší. Světelný zdroj lze libovolně zvolit podle odpovídající patice a výkonu. To umožňuje optimálně přizpůsobit světelné podmínky danému místu a osobním preferencím. Rozložené dřevěné prvky také vytvářejí v místnosti zvláštní světelné a stínové efekty. Závěsná lampa je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých světel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které přispívají ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů. Poznámka: Dřevěné prvky deštníku nejsou předem smontovány. Návod a montážní materiál jsou součástí balení.

2 499 Kč
-10%

Envostar Envolight Terra závěsné

Třísvítidlová závěsná lampa Terra s ozdobným dřevěným nosníkem z tmavého borovicového dřeva Charakteristickým rysem závěsného svítidla Terra je rustikální dřevěný trám, z něhož jsou na textilních kabelech zavěšeny tři objímky žárovek. Zásuvky a trám jsou vyrobeny z tmavého borovicového dřeva ve vzhledu ořechu a přispívají k útulné a přirozené atmosféře v obývacím prostoru. Zásuvky jsou zakřivené kolem nosníku s připojovacími kabely a lze je kdykoli výškově měnit. Závěsné svítidlo je vhodné zejména pro montáž nad obývací nebo jídelní stůl. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, a proto si je můžete libovolně vybrat. Spolu s nastavitelnými zásuvkami v závěsu lze světelné podmínky ideálně přizpůsobit osobním potřebám a místním podmínkám. Vzhledem k tomu, že výhled na žárovky není omezen, jsou pro osvětlení závěsného svítidla ideální zejména dekorativní světelné zdroje. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borovicové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení dopravních tras, což má pozitivní dopad na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

3 399 Kč
-12%

Envostar Envolight Furn závěsné

Jednosvíticí závěsné svítidlo Furn z lehké březové překližky Závěsné svítidlo Furn je připevněno ke stropu pomocí malé stříšky. Je vyroben z černého kovu a má kulatý tvar. Stínidlo je ke stínidlu připojeno textilním kabelem. Stínidlo se skládá z mnoha úzkých prvků z březového dřeva, které otevírají stínidlo směrem dolů a jsou od sebe vzdáleny. Vzniká tak krásný otevřený tvar, který vytváří zajímavý efekt světla a stínu. Světelný zdroj pro závěsné svítidlo lze libovolně zvolit podle odpovídající patice a příkonu. Světelné podmínky tak lze ideálně přizpůsobit individuálním preferencím a podmínkám umístění. Světlo vyzařuje přes stínítko směrem k podlaze, ale také do stran. Furn se skvěle hodí například k dekoraci obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Březové dřevo použité na výrobu lampy má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Značka Envostar vyrábí svá světla také v Evropě, což umožňuje krátké přepravní trasy a výrazně snižuje emise CO2. Furn je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-12%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Čtyřsvětelná závěsná lampa Clay s kulovitými dřevěnými stínidly a obdélníkovým vrchlíkem Závěsné svítidlo Clay se čtyřmi lampami se skládá z podlouhlého vrchlíku, k němuž jsou stínidla připevněna textilním kabelem. Stínidla z březové překližky krásně kontrastují s černou kovovou stříškou. Díky svému zvláštnímu vzhledu se lampa stane atraktivním prvkem, který upoutá pozornost a dodá obytnému prostoru přirozený a zároveň moderní nádech. Hlínu lze skvěle použít k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Čtyři stínidla mají kulovitý tvar a skládají se z jednotlivých dřevěných prvků. Ty jsou od sebe vzdáleny a zajišťují otevřený vzhled stínidel. Pohled na osvětlovací těleso je volný, takže je možné použít dekorativní světelné zdroje. Světlo vyzařuje směrem dolů a také do stran, čímž vytváří v místnosti nádherné světelné efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

5 699 Kč
-9%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá Ø 40cm

Černá závěsná lampa Marian s asymetrickým látkovým stínidlem a detaily ze světlého dřeva Koncept klasického textilního závěsného svítidla se díky svítidlu Marian stává módní novinkou. Stínidlo z černé látky je nerovnoměrně stažené do stran. Nad stínidlem se navíc nachází krytka a kulatý vrchlík ze světlého, olejovaného dubového dřeva, který závěsné lampě dodává přírodní nádech. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 899 Kč
-5%

Envostar Envolight Urba nástěnné světlo z dubového dřeva

Dekorativní nástěnné svítidlo Urba z olejovaného dubového dřeva Nástěnné svítidlo Urba slouží ve tmě jako zdroj světla ve tvaru krabice a přes den se skvěle vyjímá jako dekorativní prvek na stěně. Díky střídmému barevnému provedení a jasnému tvaru lze Urbu použít v různých obytných místnostech a bez problémů ji integrovat. Ať už na chodbě, v kuchyni, v obývacím nebo jídelním prostoru nebo v ložnici – možnosti využití nástěnného svítidla jsou rozmanité. Použitý světelný zdroj se skrývá uvnitř a vyzařuje světlo směrem dolů přes otevřenou základnu svítidla, čímž vytváří krásný světelný efekt. Barvu světla lze přizpůsobit individuálním potřebám a místním podmínkám výběrem osvětlovacího tělesa podle potřeby (podle požadované zásuvky). Urba je vyrobena z dubového dřeva s certifikátem FSC, které pochází z udržitelně obhospodařovaných pěstebních oblastí. Kromě toho bylo svítidlo, stejně jako všechny produkty značky Envostar, vyrobeno v Evropě. Krátké přepravní trasy mají pozitivní vliv na emise CO2 a udržitelnost je prioritou i u obalů, kde se používají recyklovatelné materiály.

1 699 Kč
-9%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Závěsné svítidlo Clay se třemi lampami, kulovitými dřevěnými stínidly a obdélníkovým vrchlíkem Závěsná lampa Clay se skládá z černého baldachýnu, z něhož visí tři stínidla z březové překližky, každé s textilním kabelem. Tmavá barva kovové stříšky krásně kontrastuje se světlými dřevěnými odstíny. Díky této funkci působí lampa v obytném prostoru moderně a zároveň přirozeně. Hlína se skvěle hodí k osvětlení obývacího nebo jídelního stolu. Stínidla mají kulovitý design a skládají se z jednotlivých dřevěných prvků. Ty jsou vzájemně posunuté a vytvářejí tak atraktivní otevřený vzhled. Kromě toho je výhled na osvětlovací tělesa nerušený, takže lze použít dekorativní světelné zdroje. Světlo vyzařuje na podlahu i do stran a vytváří v místnosti krásné světelné efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

4 699 Kč
-3%

Envostar Envolight Mors závěsné

Jednosvíticí závěsná lampa Mors s kulatým stínidlem z březové překližky Závěsné svítidlo Mors se skládá z kulatého stínidla z březové překližky, které je s malým baldachýnem spojeno textilním kabelem. Stínidlo se skládá ze dvou kulatých a několika malých dřevěných prvků. Ty jsou umístěny v určité vzdálenosti od sebe a odhalují tak zdroj světla uvnitř (není součástí dodávky). Pro osvětlení jsou vhodné zejména dekorativní světelné zdroje. Závěsné svítidlo vnáší do obytného prostředí přirozený nádech a je vhodné pro použití jak v předsíni, tak například v obývacím pokoji nebo ložnici, a lze jej také skvěle použít k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Mors vysílá světlo směrem k podlaze a do stran. Design stínidla vytváří v místnosti krásné světelné efekty. Žárovky značky Envostar se vyrábějí v Evropě, což zaručuje nejkratší možné dopravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Mors pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Při výrobě obalů jsme se vyhnuli jednorázovým materiálům, jako je plast nebo polystyren.

2 499 Kč
-25%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá/florál Ø40cm

Textilní závěsná lampa Marian – černé stínidlo s květinovým dekorem na spodní straně, detaily ze světlého dřeva Přívětivé a přirozené, ale zároveň s módním designem je závěsné svítidlo Marian s jednou lampou ideálním zdrojem světla nad stolem v moderně zařízeném obývacím pokoji nebo jídelně. Látkové stínidlo v černé barvě je nepravidelně stažené do stran a ve spodní části má květinový motiv. Válcový uzávěr stínidla a kulatá stříška jsou vyrobeny ze světlého dubového dřeva. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 799 Kč
-9%

Envostar Envolight Finan závěsné světlo

Závěsné svítidlo Finan s jednou žárovkou, velkým černým stínidlem v kleci a detaily ze světlého dřeva Prostorné klecové stínidlo z černých kovových vzpěr poskytuje dostatek prostoru pro použití osvětlovacího tělesa a umožňuje přímý pohled na něj, takže dekorativní žárovka je ideální volbou. Závěsné svítidlo Finan se tak stává skutečným lákadlem pro oči, které navíc díky závěsu ze světlého, olejovaného dubového dřeva inspiruje přirozeně vypadajícím detailem. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 899 Kč
-20%

Envostar Envolight Finan závěsné 3 zdroje lineální 21cm

Závěsné svítidlo Finan – tři lineárně umístěná klecová stínidla v černé barvě, detaily ze světlého dřeva Závěsné svítidlo Finan se třemi lampami kombinuje špičkový design s přírodním nádechem. Toho je dosaženo kulatou stříškou a žádným přívěskem ze světlého, olejovaného dubového dřeva. Kabel, stínítka a zásuvky jsou v černé barvě. Dekorativní žárovky se skvěle hodí, protože klecová stínidla z kovových vzpěr umožňují pohled na světelné zdroje. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 899 Kč
-10%

Envostar Envolight Beam stropní 4 zdroje borovice tmavá

Čtyřsvětelné stropní svítidlo Beam s tmavým borovicovým dřevěným trámem Stropní svítidlo Beam, jehož trám je vyroben z loupaného a tmavě mořeného borovicového dřeva, které v každém případě zaujme individuální kresbou, je dekorativní volbou pro obývací pokoje a salonky. Atraktivní vzhled stropního svítidla Beam lze dále doplnit žárovkami, které lze vložit do čtyř patic integrovaných ve spodní části nosníku. Stropní svítidlo je vyrobeno z černě lakovaného kovu. Díky výrobě v Evropě mají světla Envostar obzvláště příznivou emisní stopu CO2. Kromě toho se používají obnovitelné suroviny a recyklovatelné obaly zcela bez plastů.

4 199 Kč
-10%

Envostar Envolight Ylva stropní světlo dub/černá 5 zdrojů

Stropní svítidlo Ylva s pěti žárovkami, dubovým dřevem a černými klecovými stínidly Ylvu lze použít jako centrální i dekorativní zdroj světla. Stropní svítidlo přesvědčí kombinací moderního designu a přírodního vzhledu; černý lakovaný kov a světlé, olejované dubové dřevo vytvářejí módní kontrast. Pod stříškou se nachází centrální dřevěný prvek, ke kterému je připevněno pět zakřivených ramen. Každá z nich je vybavena hlavicí, která se skládá z dřevěného válce a černého klecového stínítka. Ideálním doplňkem jsou dekorativní světelné zdroje. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

5 099 Kč