Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
25 produktů
-30%

ELC Kamiro LED stropní svítidlo

Postupně stmívatelné stropní LED svítidlo Kamiro v moderním designu Stropní svítidlo Kamiro LED se stylově prezentuje v masivním chromovém provedení a boduje praktickou funkcí stmívání. Čtyři světelné zdroje tohoto svítidla jsou navrženy jako vzpěry a vyzařují do místnosti teplé bílé světlo. Kamiro má díky integrované technologii LED úspornou spotřebu energie a zároveň je poměrně svítivé. Pokud si přejete útulnější náladu, můžete toto svítidlo LED během chvilky postupně ztlumit. 3-stupňové ztlumení + vypnutí: Pomocí nástěnného vypínače je možné svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu.

1 799 Kč
-17%

ELC Manasa stropní světlo

Kulaté stropní svítidlo Manasa v pestrobarevném provedení s textilním stínidlemToto tvarované stropní svítidlo ideálně osvětlí vaše čtyři stěny. Model Manasa lze stmívat pomocí externího stmívače a má patici E27. Stropní svítidlo v moderním designu přesvědčuje o kvalitě značky Elc, a představuje tak vkusný design a přesvědčivý pocit z bydlení. Skvěle se hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice. Lampa v šedohnědé, šedé a bílé barvě skvěle vylepší každou domácnost.

2 399 Kč
-19%

ELC Bealia závěsné

Závěsné svítidlo Bealia v barvě niklu pro velké jídelní stoly, výškově nastavitelné Toto speciální svítidlo přesvědčí svým zajímavým charakterem a praktickým ovládáním. Byl vyroben ze železa v barvě niklu a bílého skla a díky tomuto neutrálnímu barevnému provedení jej lze skvěle začlenit do různých barevných konceptů. Díky pěti světelným zdrojům může závěsné svítidlo Bealia skvěle osvětlit i větší jídelní stoly. Alternativně ji lze použít i nad delší kuchyňskou linkou. Díky integrovanému závěsu jej lze snadno výškově nastavit tak, aby vyhovoval všem potřebám.

2 899 Kč
-3%

ELC Saikana závěsné světlo

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Saikana beam se skleněným stínidlem Závěsné svítidlo Saikana se čtyřmi světelnými zdroji poskytuje optimální osvětlení jídelního prostoru, ať už je umístěno nad jídelním stolem nebo pultem. Stínidla, která se otevírají směrem dolů, jsou vyrobena z bílého skla a po osazení odpovídajícími žárovkami E14 umožňují vyzařování světla směrem dolů bez oslnění. Zvláštností tohoto svítidla je integrovaný závěs, který lze ovládat v několika jednoduchých krocích. Závěs tohoto svítidla tak lze individuálně nastavit v rozmezí 100 až 180 cm. Závěsné svítidlo Saikana je tak skutečným obohacením obývacího a jídelního prostoru.

2 499 Kč
-24%

ELC Saikana závěsné světlo

Závěsná lampa Saikana v ušlechtilém vzhledu, výškově nastavitelná Závěsné svítidlo Saikana se prezentuje zvláštním vzhledem, který okamžitě vylepší každý obytný prostor. Rám ze železa byl pokryt povrchovou úpravou v barvě mosazi. Krásný barevný kontrast zajišťují čtyři stínidla z bílého skla, která jsou ve spodní části otevřená a umožňují vyzařování světla bez oslnění. Toto svítidlo má integrovaný závěs, s jehož pomocí lze bez námahy nastavit výšku zavěšení od 100 cm do 180 cm. Tímto způsobem lze individuálně změnit uspořádání osvětlení nad jídelním stolem.

2 199 Kč
-45%

ELC Delila kolejnicový systém

1-fázový kolejnicový systém Delila v moderním designu v pískově černé barvě 1-fázový kolejnicový systém Delila zaujme svým hravým vzhledem a decentním barevným provedením. Je vyroben z hliníku a oceli a skládá se z podlouhlé vzpěry, která je umístěna na kulatém stropním držáku a rozkládá se do šířky. Na této vzpěře je umístěno šest kulatých reflektorů, z nichž každý může mít žárovku GU10 a vydávat příslušné světlo. Hladký materiál a černá barva mu dodávají elegantní vzhled, který lze bez problémů začlenit do moderního stylu interiéru. Štíhlý design jednofázového kolejnicového systému Delila se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo do chodby a šest pohyblivých stínidel zaručuje osvětlení každého koutu.

2 999 Kč
-19%

ELC Eletta stropní bodové světlo

Čtyřsvětelné stropní svítidlo Eletta s dřevěným rámem a betonovými reflektory – krásné do kuchyně a obývacího pokoje Toto stropní bodové svítidlo inspiruje krásným vzhledem Skandi, kterému nechybí moderní přímočarost ani přirozený efekt. Čtyři reflektory jsou vyrobeny z šedého betonu a horní část stínidel i stropní držák jsou vyrobeny ze světlého dřeva s přírodní kresbou. Každé stínidlo je spojeno se stropním prvkem pomocí kloubu, a proto může být co nejpružněji nastaveno, protože se dá otáčet a vyklápět. Stropní svítidlo Eletta ve verzi se čtyřmi žárovkami je ideální pro základní osvětlení místnosti a vytváří dobrý jas. Obzvláště vhodnými místy pro jeho použití jsou kuchyně a obývací pokoje. Svítidlo však lze doplnit dalšími světelnými zdroji a vytvořit tak inspirativní světelný obraz přizpůsobený různým požadavkům

2 099 Kč
-19%

ELC Eletta stropní bodové světlo

Třílampový betonový stropní reflektor Eletta s dřevěným nosníkem, individuálně nastavitelný Eletta se díky dominantním dřevěným prvkům a jinak zcela moderně působícímu designu, kdy jsou stínidla vyrobena z šedého betonu a stylově doplňují vzhled, obzvláště dobře kombinuje se skandinávským nábytkem. Každé stínidlo je vyrobeno z betonu a v horní části přechází v dřevěný prvek, který je pomocí kloubů spojen se stropním držákem. Díky tomu lze jednotlivé reflektory libovolně otáčet a natáčet, takže světlo vyzařuje přesně podle představ. Svítidlo lze použít například v kuchyni, na chodbě nebo v obytném prostoru se střední rozlohou. V každém případě může Eletta sloužit jako základní osvětlení a může být doplněna dalšími světelnými zdroji

1 699 Kč
-15%

ELC Tioklia LED stropní světlo

Chromované LED stropní svítidlo Tioklia se čtyřmi pohyblivými prstencovými světelnými prvky Tioklia poskytuje dobré základní osvětlení v teplých barvách bílého světla v malých až středně velkých místnostech, a proto lze LED stropní svítidlo využít pro soukromé použití. Nejsou zde konvenční stínidla, namísto toho jsou světelné kroužky spojeny s kovovou tyčí prostřednictvím kloubů a lze je podle potřeby otáčet a naklápět. Celé stropní svítidlo má chromovaný povrch s vysokým leskem, a proto vypadá velmi elegantně a moderně.

1 699 Kč
-33%

ELC Craig LED stojací lampa RGB a dálkové ovládání

Bílá, trubicová LED RGB stojací lampa Craig s uměleckými výřezy pro dekorativní světelný obraz v obývacím prostoru Stojací lampa Craig je provozována s RGB LED lampou, takže dokáže zářit v jasných barvách a stane se krásnou ozdobou obývacího pokoje. Lampa se ovládá přiloženým dálkovým ovladačem a může nejen měnit barvu v barevných tónech, ale lze ji také přepínat do různých provozních režimů. Světlo je rozhodně účinné a může působit útulně nebo chladně, podle toho, jakou barvu a scenérii si vyberete. Žlutá, červená a oranžová barva působí teple, povzbudivě a také energizujícím dojmem, zatímco modrá a zelená jsou spíše chladné a působí uklidňujícím dojmem. Můžete si vybrat ze 16 barev a k dispozici jsou čtyři různé režimy.

1 399 Kč
-33%

ELC Binola LED reflektor

Binola LED bodové světlo se čtyřmi zdroji světla pro osvětlení větších místností Bodové světlo Binola LED je vyrobeno z oceli a má černý povrch. Působí solidním a stylovým dojmem a díky svému jednoduchému designu jej lze snadno integrovat do mnoha moderních konceptů. Čtyři světelné zdroje jsou vybaveny paticemi GU10 a mohou být vybaveny LED lampami o příkonu maximálně 10 W. Flexibilní hlavice lampy slouží k cílenému vyzařování světla a mohou v místnosti nastavit velmi individuální akcenty.

1 399 Kč
-4%

ELC Tazimo LED stojací lampa

Slim stojací lampa Tazimo LED s funkcí stmívání a RGB Stojací lampa Tazimo LED boduje praktickými funkcemi a decentním designem v chromovém provedení. Toto svítidlo s přímými liniemi lze integrovat do mnoha prostředí, aniž by přitahovalo přímou pozornost. Pokud ji však zapnete, může se stát skutečným lákadlem pro oči. Pomocí dodávaného dálkového ovládání lze regulovat jas i barvu světla v červené, zelenomodré nebo teplé bílé, takže toto svítidlo může vyhovět každé individuální náladě.

1 999 Kč
-8%

ELC Farida LED stropní svítidlo

Třížárovkové LED svítidlo Farida s nastavitelnými spoty v niklu Farida upoutá pozornost moderním výrazem a určitou jednoduchostí, takže stropní svítidlo v kruhovém tvaru lze použít různými způsoby. Každá ze tří hlav svítidla se může podle potřeby otáčet a naklápět a stropní svítidlo s žárovkami GU10 lze proto podle potřeby nasměrovat. Žárovky LED svítí příjemně teplou bílou a představují dobrou účinnost. Celkově je Farida stropní svítidlo, které lze použít jako základní osvětlení v místnosti.

1 099 Kč
-23%

ELC Doskali závěsné

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Doskali s černo-zlatými stínidly Závěsné svítidlo Doskali je vyrobeno výhradně ze železa a dodává se ve verzi se čtyřmi žárovkami, která poskytuje dobré osvětlení. Výborně se hodí jako osvětlení nad jídelní stůl nebo kuchyňskou linku a nabízí přímé vyzařování směrem dolů, aniž by oslňovalo. Zvláštností tohoto svítidla jsou stínidla pokrytá černou povrchovou úpravou, která připomínají industriální vzhled a na vnitřní straně jsou opatřena zlatou fólií. To má za následek, že světlo svítí obzvlášť teple a útulně, a přispívá tak k příjemné atmosféře.

2 599 Kč
-5%

ELC Agostina LED stropní svítidlo

LED stropní svítidlo Agostina se 4 světelnými výztuhami a povrchem v niklu Agostina se velmi dobře hodí do moderních interiérů a je také světelným zdrojem, který zajišťuje dobrý jas. Stropní světlo LED lze proto velmi dobře použít pro základní osvětlení obývacích pokojů. Každá světelná tyč je zpracována ve tvaru vlny a čtyři prvky se navzájem částečně kříží. Teplé bílé světlo se zdá být útulné a díky satinovanému plastovému krytu se do místnosti dostává rovnoměrně. Vizuálně také LED stropní svítidlo Agostina zaujme elegantním niklovým povrchem, který je na téměř celé ploše.

1 699 Kč
-50%

ELC Tahyla LED stropní svítidlo

Šestižárovkové LED stropní svítidlo Tahyla ve čtvercovém tvaru Stropní rám svítidla Tahyla je kompletně chromovaný, a proto má lesklý povrch. Stropní deska je doplněna rovněž čtvercovým skleněným prvkem, který je do značné míry satinovaný a má pouze několik čirých oblastí. Vybrání v kruhovém tvaru se nachází vždy tam, kde jsou umístěny LED žárovky GU10, které jsou součástí dodávky. Díky tomuto provedení nedochází ke ztrátě jasu žárovek, a proto je stropní svítidlo vhodné jako hlavní osvětlení ve středně velkém obývacím pokoji. Design osvětlení působí rezervovaně a moderně.

1 199 Kč
-47%

ELC Tahyla LED stropní svítidlo

Hranaté LED stropní svítidlo Tahyla s částečně satinovanou skleněnou deskou a čtyřmi žárovkami GU10 Toto stropní svítidlo má lesklý chromovaný stropní rám ve čtvercovém tvaru, který je zakryt částečně skleněnou satinovanou deskou. Všude, kde jsou umístěny žárovky, existují kruhový vybrání, takže světlo z LED žárovek může bez omezení pronikat do místnosti. Díky technologii LED je stropní svítidlo Tahyla LED jedním z energeticky úsporných světelných zdrojů.

1 099 Kč
-34%

ELC Tioklia LED stropní světlo

Šestižárovkové LED stropní svítidlo Tioklia s chromovanou povrchovou úpravou a kruhovými světelnými prvky Tioklia se dobře hodí do moderního vybavení a v šestižárovkové variantě lze také dobře použít pro větší místnosti. Stejně jako středový prvek jsou obě postranní ramena vybavena dvěma světelnými spoty a lze je prakticky nasměrovat. Kromě toho je každý osvětlený kroužek flexibilně připevněn k rámu a lze jej otáčet a naklápět. Díky technologii LED je stropní svítidlo osvětlovacím prvkem s dobrou svítivostí a nízkou spotřebou energie. Chromový design působí ušlechtile a moderně.

1 699 Kč
-50%

ELC Kamiran stropní bodové světlo

Čtyřplamenné stropní bodové svítidlo Kamiran s bílými skleněnými stínidly Kamiran ve čtyřplamenném provedení se hodí pro základní osvětlení místnosti v obývacím prostoru. Každé ze čtyř stínidel lze samostatně otáčet a vyklápět, aby bylo dosaženo optimálního výsledku osvětlení, a stínidla jsou vyrobena ze skla, které má mramorovaný povrch. Svítidlo lze vybavit energeticky úspornými LED žárovkami s paticí E14.

1 299 Kč
-14%

ELC Tomoki LED stropní světlo

Čtyřplamenné stropní svítidlo Tomoki s různě nastavitelnými stínidly z bílého kovu Toto stropní svítidlo z řady reflektorů Tomoki má čtyři plameny, a proto se velmi dobře hodí jako základní osvětlení v místnostech, jako je kuchyň, obývací pokoj nebo chodba. Každý kulatý válcový reflektor lze libovolně nastavit, což umožňuje dobře přizpůsobit světelný paprsek situaci. Svítidlo lze vybavit žárovkami GU10 (viz příslušenství). Krásné univerzální svítidlo pro většinu moderních stylů!

1 199 Kč
-12%

ELC Simano LED stropní reflektor

Víceplamenný stropní LED reflektor Simano – ideální pro větší místnosti nebo chodby Stropní LED reflektor Simano zaujme moderním vzhledem, protože jeho stabilní rám ze železa byl opatřen niklovou povrchovou úpravou. Reflektor má celkem šest světelných zdrojů, které jsou připevněny k vodorovně uspořádaným vzpěrám. Díky zabudovaným kulovým kloubům je lze flexibilně naklápět. Tímto způsobem lze několika pohyby ruky vytvořit osvětlení, které je přizpůsobeno vlastním potřebám. Dodávané žárovky LED zároveň poskytují příjemné, teplé bílé světlo a jsou úsporné z hlediska spotřeby energie. Toto stropní svítidlo je ideální pro moderní prostředí a je výhodné zejména ve větších obytných místnostech a chodbách.

2 099 Kč
-48%

ELC Farida stropní světlo

Šestisvětelný stropní reflektor Farida s pohyblivými bočními rameny a pohyblivými reflektory Tento reflektor je určen k montáži na strop. Skládá se ze dvou pohyblivých bočních ramen a středové části, přičemž všechny prvky jsou opatřeny vždy dvěma reflektory GU10. Každou hlavu reflektoru lze navíc libovolně otáčet a vyklápět, což znamená, že můžete světlo nasměrovat zcela podle svých vlastních preferencí. V provedení se šesti žárovkami je stropní svítidlo krásným univerzálním doplňkem moderních interiérů a může dobře posloužit i jako hlavní osvětlení ve větších místnostech. Pro šest žárovek GU10 s maximálním příkonem každé z nich 10 W (nejsou součástí dodávky, viz příslušenství).

1 499 Kč
-12%

ELC Javari trámové závěsné světlo nastavitelné

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Javari se čtyřmi alabastrovými stínidlyZávěsné svítidlo Javari s LED paprskem je skutečným obohacením obytného prostoru, protože poskytuje rovnoměrné osvětlení a navíc lze jeho výšku nastavit v rozmezí od 100 cm do 240 cm v několika krocích. Ideálně se tak hodí jako osvětlovací objekt nad jídelním stolem nebo také nad kuchyňskou linkou. Kryt v barvě niklu a světlé stínidlo z alabastrového skla lze snadno začlenit do různých barevných konceptů. Čtyři stínidla lze osadit žárovkami E14.

2 099 Kč
-19%

ELC Tariola stojací lampa skleněné stínidlo

Štíhlá stojací lampa Tariola s neoslňujícím světlemStojací lampa Tariola je praktické stropní světlo v niklovém provedení. Štíhlý rám nezabírá v místnosti mnoho místa a díky neutrálnímu barevnému provedení jej lze skvěle kombinovat s různými barevnými koncepty. Stínidlo, které je v horní části otevřené, je vyrobeno z opálově bílého skla a umožňuje vyzařovat světlo do místnosti zcela bez oslnění. Toto praktické svítidlo lze pohodlně ovládat praktickým vypínačem na rámu a vytváří v místnosti útulnou atmosféru.

1 699 Kč
-11%

ELC stojací lampa Navisa

Praktická stojací lampa Navisa s integrovaným světlem na čteníStojací lampa Navisa je skutečně všestranná a lze ji použít v ložnici i v obývacím pokoji. Její neutrální barevné provedení v matném niklovém odstínu umožňuje kombinovat ji s různými barevnými koncepty, aniž by zastínila zbytek nábytku. Má nejen stropní reflektor, který zajišťuje dostatečné základní osvětlení v místnosti, ale také malou lampu na čtení, která může být v každodenním životě docela praktická. Oba světelné zdroje lze ovládat nezávisle na sobě dvěma spínači na rámu.

2 299 Kč