Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
17 produktů
-20%

Deko-Light LED závěsné světlo Madera dubové dřevo

Moderní dřevěné závěsné světlo Madera s dotykovým stmívačem Závěsné svítidlo LED Madera nabízí moderní design a funkčnost a přesvědčí hřejivým, přirozeným charakterem. To je způsobeno krychlovou lištou z dubového dřeva, na jejíž spodní straně je umístěn pásek s integrovanými LED diodami. Jejich teplé bílé světlo je vyzařováno v širokém úhlu, takže například povrch stolu pod nimi a okolní místnost jsou bohatě osvětleny. Světelný výkon lze ovládat pomocí dotykového stmívače integrovaného na konci dřevěného nosníku. Konzola a stříška jsou vyrobeny z černě lakovaného hliníku, k zavěšení slouží dvě ocelová lana.

7 258 Kč
-20%

Deko-Light LED stojací lampa Bermuda

Futuristická stojací lampa LED Bermuda – vybavená naklápěcí hlavou a dotykovým stmívačem Stojací lampa Bermuda LED navržená Johannesem Tommem přesvědčí svým špičkovým designem. Její kulatá hlava, kterou lze naklápět v úhlu 30° do všech směrů, je vybavena celoplošným teplým bílým zářivým prstencem, který po zapnutí světla vyniká jako jasně zářící aura naproti středové části. Vysoký svislý stojan a kulatá základna jsou vyrobeny z hliníkového tlakového odlitku. Stmívání je možné pomocí integrovaného dotykového senzoru. – Připojení přes zástrčku AMP

2 488 Kč
-20%

Deko-Light LED nástěnné světlo Alwa 1 se spotem

Nástěnné LED svítidlo Alwa 1 s otočným a výkyvným ramenem: Ideální jako čtecí lampa Alwa 1 je elegantní nástěnné LED svítidlo v moderním designu a je vyrobeno z hliníku. Jeho zvláštností je kombinace stínidla a čtecího místa v kombinaci s otočným a výkyvným ramenem. Ten představuje bod a má úhel vyzařování 20°, což umožňuje cílené osvětlení. Alwa 1 se tak stane optimální lampou na čtení vedle postele. V závislosti na orientaci lze stínidlo integrovat pro nepřímé osvětlení. – Úhel vyzařování 20° – otočný a výkyvný bod – čtecí bodové a stínové osvětlení

2 384 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Diversity in černé barvě

Rozmanitost kuželovitého závěsného svítidla s barevně kontrastní stuhou Závěsné svítidlo Diversity s jednou žárovkou je svěží a moderní. Jeho stínidlo má tvar kuželu otevřeného ve spodní části, který je z vnitřní strany lakován bílou barvou pro efektivní vyzařování světla. Jako držák slouží stuha, která svou barvou kontrastující s povrchem stínidla rovněž přispívá k charakteristickému vzhledu závěsného svítidla Diversity. Závěsné svítidlo lze ideálně uspořádat do skupiny s několika exempláři v různých barvách, což obohatí design místnosti jako kreativní prvek.

1 762 Kč
-20%

Deko-Light LED stropní světlo Zaniah

Kulaté stropní svítidlo LED Zaniah – moderní design, 360° vyzařování světla Stropní svítidlo Zaniah nabízí jedinečný sférický světelný efekt, kterého je dosaženo vyzařováním světla do všech stran. Teplé bílé LED diody jsou umístěny za středovým diskem z barevného lakovaného hliníku. Jejich světlo je přiváděno do plastového vnějšího prstence a rozptylováno jím do všech směrů. Prsten září jako magická světelná aura kolem temného středu. Zejména kombinací několika exemplářů v různých barevných provedeních lze vytvořit kreativní a zároveň moderní osvětlení místnosti pro moderně zařízené obytné prostory, chodby a salonky. – Externě stmívatelné pomocí regulace fáze nebo vypnutí fáze – Odolnost proti nárazu: IK05

2 488 Kč
-20%

Deko-Light LED stojací lampa Madera dubové dřevo

S dotykovým stmívačem – LED stojací lampa Madera z dubového dřeva LED stojací lampa Madera se prezentuje jako zdařilá symbióza moderního designu a technologie na jedné straně a přirozeného charismatu na straně druhé. Její tělo tvoří vysoký kubus z dubového dřeva, které svou strukturou a teplou barvou charakterizuje stojací lampu. Na jedné straně je integrován pás teplých bílých LED diod, jejichž světlo je vyzařováno v širokém úhlu a může být použito k přímému nebo nepřímému osvětlení díky odpovídající orientaci stojací lampy. Světelný výkon lze ovládat také pomocí dotykového stmívače integrovaného v horní části dřevěného prvku. Základna a bočně připevněný držák jsou vyrobeny z černě lakovaného hliníku.

11 406 Kč
-20%

Deko-Light LED stolní lampa Madera dubové dřevo

Moderní LED stolní lampa Madera z dubového dřeva, vybavená dotykovým stmívačem Stolní lampa Madera je kompozicí přírodního materiálu a moderního designu – dokonalý přírodní akcent pro moderně zařízené pokoje. Širokoúhlé LED diody jsou integrovány do úzkého pásu na jedné straně vysokého krychlového těla. Ten je vyroben z dubového dřeva, které zaujme svou kresbou a teplým leskem. Držák a základna jsou vyrobeny z hliníku s černou povrchovou úpravou. V závislosti na orientaci vyzařuje Madera přímé nebo nepřímé světlo, jehož jas lze ztlumit pomocí dotykového senzoru integrovaného v těle.

6 221 Kč
-20%

Deko-Light LED stropní světlo Madera

Stropní svítidlo LED Madera se dvěma žárovkami z dubového dřeva v moderním designu Stropní svítidlo Madera kombinuje moderní design a technologii LED s přirozeným charakterem. Pod černým držákem z hliníku jsou namontovány dva dlouhé kubusy z dubového dřeva, které jsou umístěny bočně za sebou. Širokopásmové LED diody jsou integrovány v úzkých pásech na spodní straně krychlí, takže je dosaženo velkoplošného přímého a celkového osvětlení.

10 162 Kč
-20%

Deko-Light LED nástěnné světlo Madera svítí dolů dubové dřevo

Nástěnné svítidlo LED Madera – moderní design, přírodní dubové dřevo Nástěnné svítidlo Madera je ideální volbou pro obohacení moderně zařízených obytných prostor o příjemný přírodní akcent. Jeho krychlové tělo je vyrobeno z dubového dřeva a je podepřeno černou hliníkovou konzolou s malou vzdáleností od stěny. Na spodní straně těla je integrován pás teplých bílých LED diod, které vyzařují světlo v širokém úhlu.

5 806 Kč
-20%

Deko-Light Stolní lampa Asterope

Deko-Light Stolní lampa Asterope, lineární černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 45cm

2 488 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Asterope lineární Ø 15 cm

Deko-Light Závěsné světlo Asterope lineární Ø 15 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 30cm

2 073 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Asterope

Deko-Light Závěsné světlo Asterope, Ø 50cm kulaté, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W

6 636 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Asterope

Deko-Light Závěsné světlo Asterope, Ø 25 cm kulaté, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W

2 073 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Asterope

Deko-Light Závěsné světlo Asterope, Ø 40cm kulaté, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W

4 354 Kč
-20%

Deko-Light Nástěnné světlo Asterope

Deko-Light Nástěnné světlo Asterope, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 25W, L: 15 cm, K: 30cm

1 658 Kč
-20%

Deko-Light Výklopné podhledové svítidlo NV 68er

Estetické podhledové svítidlo 68er s otočným bodovým svítidlem Toto stropní podhledové svítidlo lze využít pro mnoho účelů a snadno ho integrujete do jakéhokoli prostředí a prostoru. Kulatý vnější rám je doplněn bodovým svítidlem, které lze vyklápět o 30°. Vzhledem k možnosti vyklápění přináší větší flexibilitu, protože takto se může toto podhledové svítidlo lépe přizpůsobit stávajícím podmínkám.

196 Kč
-20%

Deko-Light Černé závěsné světlo Filo Big Mob

Atraktivně konstruované závěsné světlo Filo Big Mob v černé Závěsné světlo Filo Big Mob s černě lakovaným, mřížkovaným kovovým stínidlem se hodí pro základní osvětlení v moderním obýváku i pro pohodové zónové osvětlení. Vnitřní bílé stínidlo z plastu zajišťuje rovnoměrné rozložení světla směrem dolů i do stran.

3 110 Kč