Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
17 produktů
-5%

Briloner LED stropní svítidlo Free Ø 42 cm černá

Ploché LED stropní světlo Zdarma v kulatém tvaru s podsvícením S velkým, velmi plochým LED stropním světlem Free v kulatém tvaru může být například jasně osvětlena kuchyň nebo technická místnost, protože světlo vyzařuje univerzální bílé světlo, které je ideální pro pracovní oblasti. Světlo vyzařované směrem ke stropu vytváří krásný světelný efekt na pozadí. Vizuálně a z hlediska světelné technologie je LED stropní světlo Free moderním zdrojem světla pro všechny oblasti, kde je vyžadováno jasné a bezúnavové světlo.

2 199 Kč
-5%

Briloner LED panel 7189-016 se senzorem 119

LED stropní svítidlo se senzorem v bílé barvě Bílý senzorový LED panel je vyroben z kovu a plastu a zaujme svým jasným moderním vzhledem. Díky plochému provedení vypadá, jako by se panel vznášel na stropě. Stropní světlo má integrovaný senzor, který zapíná světlo od určité hodnoty lx. Díky vysoké třídě energetické účinnosti je lampa mimořádně energeticky účinná. Do svítidla je zabudována obzvláště dlouhá LED deska a doba zapnutí se může měnit v krocích od 5 sekund do 10 minut. Ve svítilně je instalována LED deska s dlouhou životností a čas zapnutí lze postupně měnit z 5 sekund na 10 minut.

2 199 Kč
-3%

Briloner LED stropní svítidlo 7156/7158

Čtvercový LED panel 7156/7158 s nepřímým světelným efektem Tento LED panel pro stropní montáž se vyznačuje ultra plochým designem. Je vybaven univerzálními bílými LED diodami, a proto je ideální pro použití v místnostech, kde je pro práci vyžadováno světlo bez únavy – například v kuchyních, pracovních nebo technických místnostech nebo na chodbách. Prostřednictvím nasyceného difuzoru svítí do místnosti rovnoměrné celkové osvětlení, zatímco nepřímo zářící světlo vytváří efektivní kruh světla na stropě a nepřímé osvětlení místnosti.

1 099 Kč
-15%

Briloner LED stropní světlo Frame

Briloner LED stropní světlo Frame, Step dim, 4 zdroje černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 48W, P: 75 cm, L: 47 cm, K: 7.3cm

2 599 Kč
-15%

Briloner LED stropní světlo 3128-018 stmívatelné vypínačem

Hranaté LED stropní svítidlo v chromované a stříbrné barvě Tato tvarovaná LED stropní lampa je nejen dobrým osvětlovacím systémem, ale také optickým doplňkem pro každý obývací pokoj. Vzdušný design svítidla vnáší do místnosti moderní a svěží nádech. Svítidlo se skládá z různě velkých hranatých chrom-stříbrných osvětlovacích prvků, které jsou namontovány na strop pomocí rovněž hranatého krytu kabelu. Obdélníky lze natáčet a optimálně distribuovat světlo v místnosti. Intenzitu světla lze také podle potřeby upravit pomocí stmívače.

2 599 Kč
-15%

Briloner LED stropní světlo Frame

Briloner LED stropní světlo Frame, Step dim, 4 zdroje dřevo, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, dřevo, 48W, P: 75 cm, L: 47 cm, K: 7.3cm

2 599 Kč
-6%

Briloner Závěsné světlo 4107-055 5 zdrojů decentrální závěs

Závěsná lampa s pěti plameny s decentralizovaným zavěšením Závěsnou lampu s pěti textilními odstíny v šedé, bílé a černé lze optimálně zavěsit na stůl v jídelně. Svým designem může být také integrován do jiných místností a v kombinaci s různými styly vybavení. Pět textilních odstínů visí na kulatém vrchlíku. Stínidlo uprostřed je připevněno k vrchlíku a další čtyři odstíny lze každý připevnit k různým bodům na strop pomocí vlastního zavěšení, takže tvar a zavěšení lze navrhnout variabilně. Stínidla jsou každá vybavena paticí E14 (žárovky nejsou přijímány).

1 699 Kč
-5%

Briloner LED panel Slim kulatý RGBW efekt Ø42cm bílá

Ultraplochý kulatý LED panel Slim s efektem podsvíceníLED panel Slim má kruhový tvar z bílého plastu. Jeho nenápadný kulatý vzhled se hodí k různým stylům vybavení a působí nadčasově elegantně. Panel přesvědčí nejen svým jednoduchým designem, ale také řadou funkcí. Prostřednictvím přiloženého dálkového ovládání můžete regulovat jas v krocích a také nastavit režim RGB pro barevné efekty. Díky režimu RGB vznikají krásné efekty podsvícení pro útulnou atmosféru v místnosti.

1 599 Kč
-27%

Briloner LED hvězdná obloha-Panel Pallas CCT

Briloner LED hvězdná obloha-Panel Pallas CCT, 100 x 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 24W, P: 100 cm, L: 25 cm, K: 6.9cm

1 499 Kč
-5%

Briloner LED stropní světlo Frame CCT

Briloner LED stropní světlo Frame CCT, černé, 50x39cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 30W, P: 50 cm, L: 38.8 cm, K: 7.8cm

2 199 Kč
-9%

Briloner Stropní světlo Frame

Briloner Stropní světlo Frame, 3stupňově stmívací, 110x12cm, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, 20W, P: 110 cm, L: 12 cm, K: 5cm

1 799 Kč
-8%

Briloner LED stropní světlo 7365

Obdélníkové LED stropní světlo 7365 se stohovacím rámem a osvětlením pozadí Ať už na chodbě, v obývacím pokoji, v kuchyni nebo v ložnici – všude, kde je toto moderně navržené stropní světlo použito, přináší do místnosti nejen jasné celkové osvětlení, ale také pozoruhodný nepřímý světelný efekt na strop, takže to může být Záře tohoto pozadí je zvláště patrná na stropě.

2 599 Kč
-6%

Briloner LED stropní svítidlo Free Ø 29 cm černé

Kulaté LED stropní světlo Zdarma v plochém tvaru s pozadím Free je velmi ploché stropní LED světlo, které poskytuje nejen přímé osvětlení, ale také vytváří krásný světelný efekt pozadí na stropě. V kulatém úzkém rámu za saténovým krytem byly instalovány univerzální bílé LED diody, které zajišťují chladné světlo, takže lampa je vhodná zejména do pracovních místností nebo do kuchyně.

1 699 Kč
-3%

Briloner LED osvětlení zrcadla 2104 30cm

LED zrcadlové světlo 2104 v lesklém chromovaném vzhledu LED zrcadlové světlo 2104 je vyrobeno z kovu a plastu a má lesklý chromovaný povrch. Svítidlo se vyznačuje přímými liniemi a energeticky účinným osvětlením, LED diody instalované za satinovaným krytem zajišťují univerzální bílé osvětlení koupelnového zrcadla. Zrcadlové světlo je dodáváno s montážní základnou a svorkou zrcadla, aby bylo možné jej podle potřeby smontovat.

1 499 Kč
-11%

Briloner LED stropní světlo 3145-018 s ovladačem

LED stropní světlo s dálkovým ovládáním, funkcí nočního osvětlení a časovačem LED stropní světlo je tvořeno dvěma úzce vytvořenými hranatými rámečky, které jsou vybaveny LED diodami a mohou svítit dobrým jasem. Design stropního svítidla zapadá do moderního vybavení a je to také svítidlo s vysokou úrovní funkčnosti. Ovládá se pomocí přiloženého dálkového ovladače. Lampa má funkci nočního světla a časovač. Lze také nastavit teplota sv?tla : od 2 700 K do 5 000 K.

2 499 Kč
-11%

Briloner Stropní světlo 3868-065 Black Steel šest zdrojů

Černé ocelové stropní svítidlo v černé a zlaté barvě Stropní lampa z černé oceli zaujme svým moderním, ale zdrženlivým designem. Konstrukce černé tyče a hra s matnou zlatou barvou vypadají elegantně a zároveň optimálně distribuují světlo. Stropní světlo se skládá z kovového krytu kabelu pro připevnění ke stropu. Z toho vycházejí krátké kovové tyče, ze kterých v místnosti vodorovně visí tři delší tyče. Na každém konci tyče jsou matně zlaté objímky pro šest žárovek. S individuálně vybranými světelnými zdroji poskytuje stropní světlo nejen to správné světlo, ale funguje také jako stylový bytový doplněk.

2 299 Kč
-7%

Briloner Závěsné světlo 4104-055 Black Steel

Černé černé ocelové závěsné světlo s 5 lampami Závěsná lampa Black Steel je pět plamenová lampa v jednoduchém designu, která je ideální pro centrální osvětlení všech obývacích pokojů. Díky neutrálnímu vzhledu jej lze snadno integrovat do různých stylů zařízení. Závěsná lampa je připevněna ke stropu pomocí kulatého kovového prvku. Odtud visí čtyři delší kabely a jeden kratší. Ty se připevňují ke stropu pomocí přiložených držáků kabelů a distribuují tak světlo. Díky funkčnímu a flexibilnímu designu je stropní světlo skutečným poutačem.

1 199 Kč