Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
24 produktů
-15%

BANKAMP Grand Clear LED závěsné

Made in Germany: Stmívatelné závěsné LED svítidlo Grand Clear se skleněným stínidlem, výškově nastavitelné v provozuMultifunkční závěsné LED svítidlo Grand Clear vyrábí v Německu výrobce BANKAMP se sídlem v Arnsbergu. Jeho stínidlo je vyrobeno ze skla a zvenku je čiré, zatímco uvnitř je použit opálově bílý difuzor, který zajišťuje mírně rozptýlené vyzařování světla na straně. Stínidlo je pomocí dvou lan připevněno ke stříšce z eloxovaného hliníku.Zajímavost: díky magnetickému zavěšení lze zavěšení pohodlně nastavit i během provozu, takže stínidlo lze vždy dostat do požadované výšky. To je obzvláště praktické, protože intenzitu světla lze ztlumit nakloněním stínidla díky technologii vertikálního stmívání. Kromě toho se při stmívání mění barevná teplota teplého bílého světla produkovaného integrovanými diodami LED (stmívání na teplé). Vestavěné diody LED mají také dobré vlastnosti podání barev.Poznámka: Před svítidlo nesmí být připojen stmívač.

22 099 Kč
-10%

BANKAMP Pure Up LED závěsné světlo

BANKAMP Pure Up LED závěsné světlo, 4 zdroje, Obývací pokoj / jídelna, hliník, 8W, P: 90 cm, L: 16 cm

15 599 Kč
-30%

BANKAMP Grazia závěsné LED světlo

Závěsné LED světlo Grazia se dvěma baňkami a technologií „vertical dimm“ Závěsné LED světlo Grazia s dvěma baňkami tvoří dvě identická stínidla, u kterých lze libovolně nastavovat výšku závěsu. Stínidla jsou z matného skla a jsou vybavena technologií „vertical dimm“. Tato technologie umožňuje ztlumit jas nakloněním stínidla. Zvláštností je, že při změně jasu se změní i barva světla. V takzvaném „teplém zbarvení“ se při stmívání světla mění také barva světla z teplé bílé (2 700 K) na světlo svíčky (2 200 K). To vytváří obzvlášť útulné světlo, které je úžasnou tečkou za pěkným dnem. Díky kompatibilitě s technologií ZigBee můžete svítidlo připojit k bráně ZigBee a ovládat ji pomocí aplikace. Jelikož je ZigBee jednou z nejběžnějších technologií pro chytré domovní systémy, lze toto zavěšené světlo integrováno do stávajícího systému. Poznámka: Svítidlo nelze připojit k nástěnnému stmívači.

22 299 Kč
-23%

BANKAMP Impulse LED závěsné 3 zdroje antracit

Závěsné svítidlo Impulse LED se třemi žárovkami v antracitové barvěTři malé válcové světelné prvky vyzařující nahoru a dolů na dlouhém vrchlíku – to je závěsné svítidlo Impulse LED od společnosti BANKAMP. Matně antracitově eloxované svítidlo vnese do každého interiéru modernost a vytvoří v místnosti skvělou světelnou náladu. vysoce kvalitní závěsné svítidlo Impulse LED je vybaveno stmívatelným LED předřadníkem. Lze jej stmívat pomocí stmívače s fázovým řezem (není součástí dodávky). Teplé bílé světlo instalovaných LED se vyznačuje také mimořádně dobrým podáním barev (Ra < 90), takže všechny barvy ve světle svítidla působí velmi přirozeně a nezkresleně.

25 899 Kč
-25%

BANKAMP L-lightLINE LED ZigBee up/down antracit

Důmyslné LED závěsné svítidlo L-lightLINE od společnosti BANKAMP Mimořádná závěsná lampa LED L-lightLINE se skládá ze tří obdélníkových podlouhlých osvětlovacích prvků, které lze podélně posunout tak, aby je bylo možné rozšířit ze 110 cm na délku 203 cm. Díky těmto důmyslným možnostem jsou hosté, kteří musí ve tmě sedět u prodlouženého stolu, minulostí. LED diody v případě potřeby produkují velmi jasné světlo a snadno osvětlují i velké místnosti tmavým nábytkem přímo do všech rohů. Ale nejen světelný výkon je velkolepý: Chytrý design od společnosti BANKAMP nabízí mnohem více. Na jedné straně je svítidlo vybaveno technologií „vertical dimm“, která umožňuje ztlumení jasu a regulaci barva sv?tla jednoduchým nakloněním světelného prvku. Senzor svítidla zde reaguje z úhlu náklonu 12 °. Jakmile světlo dosáhne požadovaného nastavení, uvolníte světelný prvek znovu a nastavení zůstane zachováno. Čím dále je světlo tlumené, tím je světlo teplejší a útulnější, dokud nedosáhne přibližně 2 200 K (světlo svíček). Tímto způsobem LED svítidlo vždy poskytuje požadované světelné prostředí. Poznámka: Stmívač nesmí být připojen proti proudu. Dalším vrcholem lampy L-lightLINE je vestavěný modul ZigBee. Tento modul umožňuje připojení svítidla k bráně založené na ZigBee a jeho ovládání pomocí aplikace. Jelikož se technologie ZigBee používá v mnoha inteligentních domácích systémech, lze toto svítidlo snadno integrovat do stávající sítě a doplnit ji. Ale LED svítidlo je také vhodné pro začátečníky v inteligentních domácnostech: Jednoduše nainstalujte bránu kompatibilní se ZigBee, připojte ji ke svítidlu a můžete využívat všechny výhody inteligentního domu.

43 599 Kč
-14%

BANKAMP Quadrifoglio stojací LED lampa 2700–6500 K

Čtyřdílné umělecké dílo – stojací LED lampa Quadrifoglio Stojací LED lampa Quadrifoglio je osazena čtyřmi hranatými LED moduly připojenými na konec kulaté chromované tyče. Uprostřed stojanu dotykový stmívač, pomocí kterého lze ztlumit LED moduly, a měnič barev, který slouží ke změně barvy z teplé bílé na denní světlo. Stojan lze otáčet o 360° na kulaté – rovněž chromované – základně. Světelné LED prvky na horním konci lampy připomínají solární moduly družice. Vždy dva hranaté moduly jsou k sobě připojeny a každý pár lze naklánět. Takže je můžete horizontálně volně otáčet. V kombinaci s otočným stojanem poskytuje lampa Quadrifoglio dokonalé osvětlení místnosti. Designér Burkhard Dämmer, který se zasloužil o zvláštní vzhled této lampy, byl několikrát se svými výtvory nominován na německou cenu za design German Design Award. Některé jeho práce jsou navíc pravidelně vystavovány v muzeích po celém světě. Se stojací LED lampou Quadrifoglio tak do vašeho domova vchází také kus mezinárodního umění.

41 499 Kč
-11%

BANKAMP Opera LED stojací lampa

Světlo opery se skleněným stínidlem a stmívatelnou technologií LED Vysoce kvalitní uplight Opera od BANKAMP se skládá z ručně foukaného skleněného stínítka a rámečku z matného niklu s chromovanými akcenty. Jeho design dokonale ladí s mnoha styly vybavení, ať už moderními nebo klasickými. Výkonné LED diody zabudované do obrazovky zaujmou téměř 6 000 lumenů a silným jasem. Světlo však lze pohodlně ztlumit pomocí dotykového stmívače integrovaného na dosah, takže lze nastavit správné světlo pro každou příležitost. Příjemné okolní světlo nebo dodatečný jas – obě nastavení jsou možná pomocí funkce Opera uplight. Stojací lampu lze také zapínat a vypínat pomocí tlačítka.

28 499 Kč
-16%

BANKAMP Impulse závěsné 3zdroje dim to warm růžová

Závěsné svítidlo Impulse LED se třemi lampami – externě stmívatelnéZávěsné svítidlo Impulse LED má správný název, protože je ideální pro zajištění atmosféry moderního bydlení účinnými světelnými impulsy. Z podlouhlého vrchlíku visí do místnosti tři kulaté jednotlivé LED žárovky, které cíleně vyzařují své energeticky úsporné světlo směrem dolů, a proto se závěsné svítidlo Impulse ideálně hodí k účinnému osvětlení jídelního stolu nebo kuchyňské linky.- Pokud je před něj připojen externí stmívač s vypínáním fáze, lze světlo LED diod stmívat a integrovaná funkce dim-to-warm způsobuje, že se světlo s procesem stmívání otepluje.- Výškově nastavitelné- Vysoký světelný tok- Velmi dobré podání barev: CRI>90

53 999 Kč
-13%

BANKAMP Lightline V3 závěsné up/down antracit

Závěsné LED svítidlo Lightline V3 nahoru/dolů: světelné zdroje lze přepínat samostatně Závěsné svítidlo Lightline V3 je vybaveno mnoha světelnými funkcemi a je vhodné pro mnohostranné použití v moderních obytných prostorách. Osvětlení nahoru/dolů lze přepínat samostatně, a tím přesně přizpůsobit osobním potřebám. Integrována je také funkce laditelné bílé, která umožňuje plynule nastavovat teplotu barvy a tím i barvu světla mezi teplou bílou a denní bílou. Jas lze ztlumit jednoduchým nakloněním těla svítidla (od sklonu 12 stupňů). Upozornění: Před zařízení nesmí být připojen žádný externí stmívač. Vybaveno senzorovým spínáním: Senzor lze ovládat shora, tj. osvětlení lze zapnout nebo vypnout krátkým stíracím pohybem ve středu svítidla.

67 499 Kč
-20%

BANKAMP Tondo II závěsné světlo 3 zdroje antracit

Třílampový závěsný lustr LED Tondo II v antracitové barvě – stmívatelný, výškově nastavitelný V závěsném svítidle Tondo II LED kombinuje výrobce BANKAMP moderní materiály, designové prvky a světelnou technologii a vytváří tak moderní světelný zdroj. Každé ze tří stínidel zavěšených v řadě má ploché válcovité tělo z opálového skla, které vyzařuje světlo směrem nahoru a dolů a je na bočním okraji uzavřeno hliníkovým prstencem v matné antracitové eloxované barvě. Pro regulaci světelného výkonu lze svítidlo Tondo II ovládat pomocí externího fázového stmívače (minimální zatížení 20 W). Při ztlumení se barevná teplota změní z 2 700 K na mimořádně teplých 1 800 K při nízkém jasu. Vysoce kvalitní LED diody zobrazují objekty v okolí v jejich přirozených barvách. Pro nastavení výšky zavěšení stínidel tak, aby odpovídala například výšce povrchu stolu pod nimi, lze délku drátěného závěsu nastavit pomocí knoflíku na stříšce.

25 699 Kč
-23%

BANKAMP Impulse LED závěsné světlo 3 zdroj

Třílampový závěsný lustr Impulse LED v matném niklu s chromovanými detailyVysoce kvalitní závěsný lustr Impulse od německého výrobce BANKAMP se používá k přímému i nepřímému osvětlení v moderních interiérech. Tři válcové světelné prvky z hliníku visí dolů z dlouhého vrchlíku ze železa. Teplé bílé světlo integrovaných LED diod svítí přes čiré skleněné kryty dolů a nahoru. Prezentuje předměty v místnosti v jejich přirozených barvách a jeho jas lze regulovat pomocí externích stmívačů s vypínáním fáze. Výška zavěšení je při instalaci individuálně nastavitelná od 90 do 150 cm.

25 899 Kč
-20%

BANKAMP Grazia závěsné světlo ZigBee

LED závěsné světlo Grazia s opálovým bílým sklem – výškově nastavitelné a stmívatelné Jednoplamenové závěsné LED světlo Gracia je všestranný a flexibilní zdroj světla pro stoly, pulty atd. Díky speciálnímu zavěšení lze jeho zavěšení nastavit, změnit a také ztlumit v několika jednoduchých krocích. To se provádí pomocí funkce vertikálního stmívání nakloněním stínidla. Proces stmívání začíná, když je obrazovka nakloněna. Jakmile dosáhnete požadovaného jasu, obrazovku znovu pustíte. Nyní tento jas svítí a ukládá se také při vypnutí díky paměťové funkci až do dalšího zapnutí. Pozor: Stěnový stmívač nesmí být připojen proti proudu. Další možností použití svítidla je jeho integrace do inteligentního domácího systému založeného na bezdrátovém standardu ZigBee , protože takový modul byl zabudován do svítidla. Grazia je velmi dobře vyrobená a vysoce kvalitní lampa od společnosti BANKAMP. Výrobce svítidel v Sauerlandu byl založen v roce 1947 a pokračuje ve výrobě prvotřídních svítidel do obývacího pokoje z vysoce kvalitních materiálů, které inspirují svou funkčností a zvláštním designem.

24 399 Kč
-21%

BANKAMP Grazia závěsné světlo ZigBee kulaté nikl

Kulaté závěsné světlo LED se třemi žárovkami Grazia – intuitivně stmívatelné Tři kulaté stínítka ze skla, z nichž každý lze individuálně nastavit v zavěšení v několika jednoduchých krocích, visí dolů z kulatého vrchlíku závěsné lampy LED Grazia. Válcové odstíny, uzavřené nahoře, lze upravit z hlediska jasu pomocí techniky „svislého stmívání“. Proces stmívání se aktivuje nakloněním obrazovky. Se snižováním jasu se světlo díky technologii dim-to-warm zahřívá a hřeje – mění se z teplé bílé 2 700 K na velmi teplé 2 200 K. S touto funkcí stmívání nesmí být připojen předstěnový stmívač. Závěsná lampa Grazia je velmi dobře vyrobená, vysoce kvalitní lampa od BANKAMP. Výrobce osvětlení se sídlem v Sauerlandu vyrábí prvotřídní osvětlení do obývacího pokoje z vysoce kvalitních materiálů, které inspirují svou funkčností a zvláštním designem. Závěsné světlo Grazia je kompatibilní se Zig-Bee a lze jej proto také inteligentně ovládat. Integrované do inteligentního domácího systému založeného na bezdrátovém standardu ZigBee lze závěsné světlo Grazia ovládat také pomocí smartphonu nebo tabletu a různé hlasové ovládání je možné také se správným vybavením.

33 699 Kč
-21%

BANKAMP Grazia závěsné světlo 3zdroje kulaté mosaz

Kulaté závěsné světlo LED se třemi žárovkami Grazia – intuitivně stmívatelné Tři kulaté stínítka ze skla, z nichž každý lze individuálně nastavit v zavěšení v několika jednoduchých krocích, visí dolů z kulatého vrchlíku závěsné lampy LED Grazia. Válcové odstíny, uzavřené nahoře, lze upravit z hlediska jasu pomocí techniky „svislého stmívání“. Proces stmívání se aktivuje nakloněním obrazovky. Se snižováním jasu se světlo díky technologii dim-to-warm zahřívá a hřeje – mění se z teplé bílé 2 700 K na velmi teplé 2 200 K. S touto funkcí stmívání nesmí být připojen předstěnový stmívač. Závěsná lampa Grazia je velmi dobře vyrobená, vysoce kvalitní lampa od BANKAMP. Výrobce osvětlení se sídlem v Sauerlandu vyrábí prvotřídní osvětlení do obývacího pokoje z vysoce kvalitních materiálů, které inspirují svou funkčností a zvláštním designem. Závěsné světlo Grazia je kompatibilní se Zig-Bee a lze jej proto také inteligentně ovládat. Integrované do inteligentního domácího systému založeného na bezdrátovém standardu ZigBee lze závěsné světlo Grazia ovládat také pomocí smartphonu nebo tabletu a různé hlasové ovládání je možné také se správným vybavením. .

33 699 Kč
-13%

BANKAMP Grazia LED stojací lampa

Stojací lampa Grazia LED v nadčasovém designu z kovu a skla s dotykovým stmívačem Nadčasové, elegantní svítidlo pro mnoho stylů vybavení je stojací lampa Grazia LED od společnosti BANKAMP, která se skládá z kulaté základny a rámu jednoduchého tvaru a válcovitého stínidla z opálového bílého skla, které je v horní části uzavřené. Moderní technologie LED a funkce „stmívání na teplé“ dělají z této stojací lampy moderní svítidlo, které nabízí variabilní osvětlení. Jas svítidla lze měnit pomocí integrovaného dotykového stmívače. Čím více se světlo ztlumí, tím teplejší a příjemnější je barva světla (2 700 K – 2 200 K). Je třeba zdůraznit dobrý index podání barev osvětlení. Díky hodnotě Ra >90 vytvářejí instalované LED diody světlo, v němž všechny barvy působí velmi přirozeně.

26 499 Kč
-31%

BANKAMP Book stojací lampa LED

Knižní LED stojací lampa s variabilním bílým světlem a otočným stínidlem panelu – ovladatelná pomocí dotykového stmívače a ZigBee Stolní lampa Book LED vyráběná společností BANKAMP v Německu je z hlediska vzhledu i funkčnosti BANKAMP . Kovová lampa má části v matném niklu a lesklém chromovaném provedení. Čtvercový podstavec, vysoký stojan ve tvaru tyče a deštníkový panel, jehož tvar vychází z otevřené knihy, jsou jednoduché a moderní. Lze jej otočit o 360 ° svisle, takže Book může poskytovat základní osvětlení jako stropní a nástěnné myčky nebo přímé osvětlení. LED diody nabízejí nastavitelný světelný výkon až do velkorysých 6 500 lumenů a nastavitelnou teplota sv?tla od teplé bílé po denní bílou, díky čemuž stojací lampa staví moderní obývací prostor i kancelář do správného světla. Díky schopnosti ZigBee je Kniha završena možností inteligentního ovládání, takže je možné ovládání hlasem a aplikacemi, stejně jako koordinace s dalšími integrovanými zařízeními. – Přepínatelné a stmívatelné pomocí dotykového stmívače – Funkce CCT (změna barvy z teplé bílé na denní světlo nastavitelná) – Pro integraci ZigBee je vyžadován most nebo zařízení s integrovaným mostem – Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit, Microsoft Cortana, homee, Philips Hue

28 599 Kč
-18%

BANKAMP Wave II závěsná LED světlo

Elegantní závěsné LED světlo Wave II s inovativním stmívačem Elegantně zvlněné závěsné světlo Wave II připomínající vlnu, je dokonalé stolní světlo do kuchyně a jídelny. Možnost nastavení výšky znamená, že máte světlo vždy v optimální poloze. Moderní LED diody jsou umístěny střídavě nahoru a dolů, v závislosti na zvlněném tvaru. Při plném rozsvícením dokážou výkonné LED diody dobře osvítit celou místnost a zalít ji teplým bílým světlem. Když svítidlo ztlumíte, změní se krom jasu také barva světla, která na konci dosahuje téměř svitu svíčky. Perfektní pro večerní náladové osvětlení. Samotné stmívání funguje velmi jednoduše: stačí naklonit stínidlo a světlo se okamžitě začne stmívat. Po dosažení požadovaného jasu stínidlo zase pusťte a paměťová funkce si uloží aktuální nastavení. Světlo lze zapnout a vypnout standardně přes nástěnný vypínač nebo přímo na svítidle: stačí krátce naklonit a světlo se rozsvítí nebo zhasne. Pohodlné, praktické a inovativní. Závěsné světlo WAVE II je produktem výrobce svítidel BANKAMP, který se sídlem v sauerlandském Arnsbergu vyrábí vysoce kvalitní domovní svítidla s inovativní technologií. Wave II je tak výrobek skutečné německé kvality.

23 399 Kč
-13%

BANKAMP Vanity závěsné světlo

Vanity – elegantní závěsné světlo s výškově nastavitelnými skleněnými stínidly Moderní, stylové závěsné světlo Vanity se skládá ze tří kvalitních ručně foukaných skleněných stínidel a sofistikované a inovativní technologie LED. Optický kontrast mezi satinovanou bílou na stínidlech a matnou mosazí na baldachýnu z něj činí elegantní svítidlo, který ladí s mnoha různými styly. Jednotlivá ramena lze upravovat různě výškově nastavit. Velké plus je inovativní ovládání osvětlení: stačí naklopit skleněné stínidlo a světlo se okamžitě začne stmívat. Tato praktické funkce stmívání nejenže reguluje jas, ale také postupně mění barvu světla na teplejší, které na konci škály připomíná svit svíček, což nastoluje příjemnou a útulnou atmosféru. Závěsné světlo Vanity pochází z tradiční společnosti BANKAMP, jejíž výrobní společnost stále vyrábí ve svém sídle v Sauerlandu. Značka představuje vysoce kvalitní domovní svítidla německého původu s inovativní technologií LED.

33 199 Kč
-20%

BANKAMP Vanity závěsné světlo

Výškově nastavitelné, dvoužárovkové LED závěsné svítidlo Vanity Jednoduché, ale stylové LED závěsné svítidlo Vanity od BANKAMP je ručně vyráběné výrobcem svítidel v Arnsbergu v Sauerlandu. Ať už je to skleněné stínidlo nebo baldachýn, všechny části jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a tvoří základní strukturu tohoto atraktivního svítidla. Vnitřek obou skleněných stínidel skrývá nejnovější technologii LED, která je výkonná a energeticky efektivní. Závěsné svítidlo Vanity je také vhodné pro osvětlení místnosti a cílené osvětlení stolů, například v jídelně. Na druhé straně rafinovaným a promyšleným detailem je funkce stmívání svítidla. Jediné, co musíte udělat, je naklonit jeden ze dvou skleněných stínidel a začne blikání a plynulé stmívání. Jas se nejen zeslabuje, ale také vzniká teplejší barva světla. Tato tzv. funkce „Dim-to-warm“ umožňuje ztlumení na světlo, které je téměř jako při svíčkách.

23 399 Kč
-17%

BANKAMP Grazia LED stolní lampa

Nadčasově krásná stolní lampa Grazia LED s dotykovým stmívačem Stolní lampa Grazia LED doplňuje řadu Grazia o malou elegantní stolní lampu. Podstavec této stolní lampy je kulatý a je vyroben z pochromovaného kovu. Je vybaven dotykovým stmívačem, kterým lze ztlumit jas lampy. Při stmívání se také přizpůsobuje barva světla, které slábne a mění se z teplé bílé na svíčkovou. Výsledkem je mimořádně příjemné světlo, které připomíná světlo svíček. Stínidlo je vyrobeno ze skla a má bílý saténový povrch, který vytváří rozptýlené světlo. Ideální pro příjemný večer na pohovce.

11 599 Kč
-28%

BANKAMP Vanity závěsné světlo

Puristické, elegantní as inovativní technologií LED: závěsné svítidlo Vanity Výškově nastavitelná závěsná lampa Vanity od společnosti BANKAMP ukazuje světlo ve BANKAMP třídě: Vyrobeno v Německu z vysoce kvalitních materiálů, lampa zaujme promyšlenou a překvapivou funkcí stmívání. Stínítko z bílého skla tvoří kryt této moderní technologie LED a je zároveň ovládacím prvkem: Chcete-li zahájit proces stmívání, stačí pouze stočit stínítko lampy a intenzitu světla lze regulovat nepřetržitě a bez blikání. Reguluje se nejen jas. Stmívání také vytváří stále teplejší barva sv?tla, takže nakonec zůstane téměř záře jako svíčka. Praktické, pokud chcete, aby v kuchyni nebo v obývacím pokoji svítilo jen malé okolní světlo. Moderní tvář závěsné lampy Vanity je dokonalou souhrou bílého satinovaného skla s matným niklem a zvýrazněnými prvky v chromu. Lampa skvěle zapadá do různých stylů zařízení a svou jednoduchostí zajišťuje všestrannou eleganci.

10 999 Kč
-30%

BANKAMP Impulse LED závěsné světlo 3 zdroj zlatá

Neobvykle krásně navržené závěsné svítidlo Impulse LEDNázev „Impulse“ se k tomuto závěsnému svítidlu dokonale hodí, protože přesně takové je. Malá válcová světla tohoto třílampového závěsného svítidla Impulse LED jsou velmi kompaktní, a přesto mají obrovský vliv na samotnou místnost a především na světelnou náladu v místnosti.produktový designér Bernd Beisse, který je zodpovědný za design tohoto svítidla, vyvinul difuzor, který umožňuje široký světelný kužel a zároveň je zcela bez oslnění. Tři světla svítí jak směrem nahoru, tak dolů, a dokonale tak vynikne černý podstavec stropu a například krásný jídelní stůl pod lampou. Tenké černé kabely, na kterých jsou světla zavěšena, se před tmavou stěnou zdají být téměř neviditelné a růžově zlacená eloxovaná světla tak působí, jako by se doslova vznášela. závěsnou lampu lze stmívat pomocí stmívače na stěně.

23 399 Kč
-25%

BANKAMP Gem LED závěsné světlo

Výškově nastavitelné závěsné světlo LED Gem – kompatibilní se ZigBee a inovativní technologií stmívání Moderní a zároveň velmi nadčasově navržená LED závěsná lampa Gem nabízí přímé i nepřímé osvětlení, které vyzařuje bez oslnění a rovnoměrně díky úzkému tělesu lampy z matného skla, přičemž strany jsou uzavřeny dvěma úzkými kovovými pásy uspořádanými vedle navzájem. Je vidět jen velmi jemný pruh světla. Lampa je ideální pro použití jako osvětlení stolu nebo pultu v kuchyni nebo v obývacím pokoji a lze ji snadno nastavit v zavěšení v několika jednoduchých krocích. Zvláštností lampy je inovativní technologie stmívání. Naklonění tělesa svítidla přibližně o 12 stupňů spustí stmívací puls a zahájí proces stmívání. Jakmile je dosaženo požadované úrovně stmívání, lampa se jednoduše vrátí do své normální polohy. Když je světlo tlumené, barva sv?tla světla se také zahřívá. Zapnutí a vypnutí lze provést také přímo na svítidle krátkým nakloněním. – Poznámka: Nelze připojit žádný externí stmívač. Kompatibilita závěsného svítidla Gem s inteligentními systémy ZigBee je dalším plusem tohoto svítidla od společnosti BANKAMP. Moderní ovládání osvětlení je možné jeho integrací do vhodných inteligentních domácích systémů, jako je Philips Hue, nebo ovládání osvětlení hlasovým příkazem pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa nebo Siri (Apple Homekit).

28 799 Kč
-17%

BANKAMP Impulse LED závěsné světlo 1 zdroj zlatá

Jemně elegantní závěsné svítidlo Impulse LEDTvarově elegantní závěsné svítidlo Impulse LED vnese do každého moderního obývacího pokoje a jídelny krásný barevný impuls. Válcový světelný prvek je vyroben z růžově zlaceného eloxovaného kovu a je zavěšen na dvou tenkých černých kabelech. LED prvky svítí jak nahoru, tak dolů. Toto závěsné svítidlo tak dole cíleně osvětluje stůl nebo dekorativní prvek a nahoře harmonicky nepřímo osvětluje místnost. design promyšlený Berndem Beissem se řídí jeho filozofií „emocionálního osvětlení“. To znamená, že světelné podmínky v místnostech, ve kterých trávíme čas, ovlivňují naše emoce. Příjemné světlo závěsného svítidla Impulse tak pozitivně působí i na podvědomí a rozjasňuje nejen místnost, ale i náladu.

12 199 Kč