Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
12 produktů
-11%

Audo Copenhagen Carrie LED stolní lampa dobíjecí bronz/kůže

Stolní lampa LED Carrie s dobíjecí baterií Stolní lampa Carrie s koženým řemínkem na rukojeti se dá vzít všude s sebou a díky integrované dobíjecí baterii je to možné. Kromě toho se lampa ve stylu deco skládá z kulovitého stínidla z opálového skla foukaného do úst a také z kovového rámu s bronzovou povrchovou úpravou, který dobře ladí s koženou rukojetí. Rukojeť lze také odejmout pomocí ručně broušených šroubů na boku podstavce stolní lampy. Uprostřed podstavce se také nachází malý vypínač, kterým lze světlo ztlumit ve třech krocích. světlo svítí do místnosti bez oslnění a celistvě a šíří přirozený vzhled díky krásnému koženému doplňku. Integrovaná lithium-iontová baterie umožňuje lampě ve tvaru lucerny svítit až 45 hodin a lze ji používat kdekoli, zejména tam, kde není poblíž elektrická zásuvka. Design série Carrie pochází z dílny kodaňské architektonické kanceláře Norm Architects. Skupina se skládá z různých designérů a často vytváří svítidla a nábytek ve spolupráci. Výhodou je, že se osvětlují různé úhly, a výsledkem je promyšlený výrobek. Při pravidelné spolupráci se společností Audo se Norm Architects zaměřují na puristický, skandinávský styl a kvalitní i hapticky krásná svítidla. – 3 úrovně stmívání (25 % – cca 45 hodin svícení, 50 % – cca 16 hodin, 100 a. 11 hodin), doba nabíjení cca 7 hodin – součástí je USB kabel s magnetickým připojením, bez napájecí jednotky – odnímatelná rukojeť

5 499 Kč
-7%

Audo Copenhagen TR Bulb LED závěs 1zdroj černá/opálová lesklá

Zlevněné závěsné LED svítidlo TR Bulb Pendant v klasickém barevném provedeníZávěsné LED svítidlo TR Bulb Pendant září vytříbeným designem a je vhodné pro použití v moderně zařízených obytných prostorách i v hotelnictví a restauracích. Charakteristickým znakem tohoto svítidla je jednoduchý, nadčasový design a klasická barevná kombinace černé a bílé barvy.originální na konceptu TR Bulb Pendant je, že stínidlo má již instalovanou LED žárovku a zároveň slouží jako difuzor. Stínidlo je vyrobeno z foukaného opálového skla a dokáže vyzařovat světlo jemně a bez oslnění okolí. Tim Rundle vytvořil se svou kolekcí TR Bulb jednoduchá řešení pro rychlý městský život. Ať už se jedná o změnu bydliště nebo stěhování do nové kanceláře – tato série svítidel je přesně to pravé pro moderní městské nomády.

4 199 Kč
-9%

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa

Štíhlá stolní LED lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemStolní LED lampa Torso se skládá z hnědé keramické základny a světlého stínidla, které bylo ručně vyrobeno z vysoce kvalitní textilie Dedar. Kombinace materiálů a barev dodává stolní lampě harmonický vzhled, s nímž ji lze snadno začlenit do různých obytných prostor. Torso lze použít například jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo ložnici, stejně jako v předsíni. Teplé světlo vytváří útulnou atmosféru. Díky dotykovému stmívači integrovanému na horní straně stínidla je možné měnit jas ve třech stupních.- Poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

14 299 Kč
-9%

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa

Štíhlá stolní LED lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemStolní LED lampa Torso se skládá z hnědé keramické základny a světlého stínidla, které bylo ručně vyrobeno z vysoce kvalitní textilie Dedar. Kombinace materiálů a barev dodává stolní lampě harmonický vzhled, s nímž ji lze snadno začlenit do různých obytných prostor. Torso lze použít například jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo ložnici, stejně jako v předsíni. Teplé světlo vytváří útulnou atmosféru. Díky dotykovému stmívači integrovanému na horní straně stínidla je možné měnit jas ve třech stupních. poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

14 299 Kč
-8%

Audo Copenhagen Torso LED stolní lampa

LED stolní lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemPodstavec z hnědé keramiky a ručně vyrobené stínidlo z vysoce kvalitní textilie Dedar dělají ze stolní lampy LED Torso výjimečný zdroj světla pro obývací prostor. Díky klasickému tvaru a harmonickému barevnému provedení lze lampu Torso použít například v ložnici, obývacím pokoji nebo v předsíni. Teplé světlo integrované žárovky vytváří útulnou atmosféru. Na horní straně stínidla se nachází také dotykový stmívač, pomocí kterého lze měnit jas ve třech stupních. – Poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

12 399 Kč
-8%

Audo Copenhagen Torso stolní lampa hnědá/krémová/béžová 37cm

LED stolní lampa Torso s integrovaným dotykovým stmívačemPodstavec z hnědé keramiky a ručně vyrobené stínidlo z vysoce kvalitní textilie Dedar dělají ze stolní lampy LED Torso výjimečný zdroj světla pro obývací prostor. Díky klasickému tvaru a harmonickému barevnému provedení lze lampu Torso použít například v ložnici, obývacím pokoji nebo v předsíni. Teplé světlo integrované žárovky vytváří útulnou atmosféru. Na horní straně stínidla se nachází také dotykový stmívač, pomocí kterého lze měnit jas ve třech stupních. poznámka: Stolní lampa Torso je k dispozici pouze v limitované edici.

12 399 Kč
-13%

Audo Copenhagen Hashira stolní lampa se stmívačem

Stmívatelná stolní lampa Hashira s lněným stínidlemStolní lampa Hashira je ztělesněním moderní severské verze tradiční japonské papírové lucerny. Za svůj název vděčí svému tvaru – v japonštině Hašira znamená sloup, podle něhož je vytvořena. Stínidlo ve válcovitém vzhledu je vyrobeno ze lnu a přesvědčí svým přírodním, krémovým vzhledem. Pro podtržení přírodního vzhledu bylo stínidlo upevněno na podstavec z jasanového dřeva. Uvnitř se nachází rám z oceli, který svými vzpěrami stínidlo opticky rozděluje na jednotlivé obdélníky a dodává mu grafický výraz. Díky povaze materiálu je světlo vyzařováno bez oslnění a rovnoměrně po celém obvodu a vytváří teplý, měkký světelný efekt. Ten lze dále ovlivnit nastavením jasu světla, protože Hashira je na kabelu vybavena přepínačem stmívání. sérii lamp Hashira navrhlo designérské studio Norm Architects, které pracuje v oblasti bytové architektury, grafiky, umělecké režie a designu komerčních interiérů a bylo založeno v Kodani v roce 2008. Designéři kladou velký důraz na nadčasovost a trvanlivost. Inspirují se normami a tradicemi, zejména skandinávskými designovými principy nadčasové estetiky a přírodních materiálů.

10 599 Kč
-10%

Audo Copenhagen Hashira stojací lampa se stmívačem

Textilní stojací lampa Hašira ve tvaru válce se stmívačemTextilní stojací lampa Hašira se skládá z textilního stínidla ve tvaru válce, které má tvar sloupu, což jí také dalo jméno, protože Hašira je japonské slovo pro sloup. Jedná se o severskou interpretaci tradičních japonských luceren z rýžového papíru. Kovová konstrukce, která je viditelná skrz textilní stínidlo, dodává stojací lampě lehce grafický efekt. Uvnitř lampy se nacházejí dvě patice E27, které jsou vhodné pro montáž všech typů žárovek. Protože je lampa vybavena stmívačem, je třeba zvolit stmívatelné žárovky. norm architects, designérské studio, jehož název má poukazovat na důležitost norem a tradic v oblasti architektury a estetiky, se věnuje především oblasti bytové architektury, umělecké režie a designu komerčních interiérů. Designéři Norm Architects přikládají velký význam nadčasovosti a trvanlivosti děl, která vytvářejí. Proto je i stojací lampa Hashira svítidlem, které vás bude těšit po velmi dlouhou dobu.

15 599 Kč
-22%

Audo Copenhagen Cast LED závěsné světlo v černé

Závěsná lampa LED Cast s hliníkovým stínidlem ve tvaru kuželeZávěsná lampa LED Cast je univerzální malá závěsná lampa, jejíž stínidlo je navrženo ve tvaru kužele z hliníku. Svítidlo lze použít samostatně nebo v kombinaci s několika svítidly se stejným nebo různým tvarem stínidla, takže lze vytvářet sochařské instalace. K vytvoření svítidel řady Cast inspirovala designéry Thomase Chunga a Jordana Murphyho tradiční olovnice, jak je používali zedníci a tesaři již ve starém Egyptě. Designéři, kteří sídlí v kanadském Torontu, si cení funkčního a poctivého designu a sdílejí živý zájem o historii předmětů.

3 999 Kč
-13%

Audo Copenhagen TR Bulb stolní lampa 41cm mosaz/opálová matná

Stmívatelná stolní LED lampa TR Bulb se stínidlem z opálového sklaStolní LED lampa TR Bulb nabízí nejen chytrý koncept osvětlení, ale také inspiruje svým minimalistickým vzhledem. Barevný kontrast mezi bílým stínidlem a rámem z ušlechtilé mosazi je elegantní a neruší oko pozorovatele. Přitažlivě působí také kontrasty materiálů – robustní se zde setkává s křehkým – a zároveň působí ušlechtile a harmonicky. K textilnímu kabelu je připojen stmívač, díky němuž lze v mžiku oka obohatit místnost o atmosféru. stínidlo z opálového skla v sobě ukrývá zvláštnost, protože designér do něj pevně integroval i světelný zdroj. Zároveň slouží i jako rozptylovač a zajišťuje tak příjemné a neoslňující rozložení světla.

10 399 Kč
-32%

Audo Copenhagen Leonard závěsné světlo z masivní mosazi

Mosazné závěsné svítidlo Leonard LustrExpresivní a minimalistické – dva protiklady, které se u tohoto svítidla nevylučují. Závěsné svítidlo Leonard Chandelier boduje zajímavou barevnou kombinací a výběrem kvalitních materiálů.Rám je vyroben z masivní, matně leštěné mosazi. Textilní kabel a objímky jsou v klasické černé barvě, která je příjemným barevným kontrastem k ušlechtilé mosazi. Pět světelných zdrojů E27 je dobře viditelných ze všech stran, protože zde bylo upuštěno od stínidla. Proto se zde doporučují zejména dekorativní světelné zdroje, jako jsou žárovky nebo rustikální lampy. V případě potřeby lze vytvořit atmosféru nastavením jasu pomocí externího stmívače.

10 399 Kč
-6%

Audo Copenhagen Bank závěsné světlo s opálovým stínidlem

Nadčasově půvabná závěsná lampa Bank se stínidlem z opálového sklaSkleněná závěsná lampa Bank je absolutním vizuálním vrcholem – i když je vypnutá – a lze ji dobře začlenit do různých stylů zařízení.Stínidlo z foukaného skla je navrženo ve tvaru polokoule. Povrch z opálového skla zajišťuje široké rozložení světla v obývacím pokoji bez oslnění. Bank tak vytváří jemnou a příjemnou atmosféru. Lampa je ke stínidlu připevněna ocelovým lankem. Objímka je dobře chráněna proti korozi, protože je vyrobena z eloxovaného hliníku. To znamená, že kovový povrch je pomocí chemické reakce přeměněn tak, že se vytvoří tenká vrstva oxidu, která tuto ochranu zaručuje. Díky svému tvarovému designu a kombinaci hodnotných materiálů dodává tento světelný zdroj moderní obytné prostory na dokonalosti a zároveň září svou dlouhou životností. Zakladatelé společnosti Norm Architects čerpají svou uměleckou inspiraci především z oblasti bytové architektury. Koncept série Bank se zrodil, když se dva dánští designéři Jonas Bjerre-Poulsen a Kasper Rønn vydali na Manhattan, kde je uprostřed velkoměstského stylu zaujalo vintage světlo. Ve své tvorbě se zaměřují především na vytvoření vizuální rovnováhy mezi architekturou a designem. Výsledkem jejich kvalitní práce jsou světelné zdroje, které v sobě spojují nadčasový minimalismus a estetiku.

12 299 Kč